Oderská mlýnice České spořitelny
DATUM : | 24.9.2016 | MÍSTO : | Odry |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/463 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Topeak Ergon Racing Team |
CZE | 1:50:29.1 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:50:29.3 | 0:00:00.2 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:50:35.8 | 0:00:06.7 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:55:27.5 | 0:04:58.4 |
5. | KULHAVÝ Jaroslav |
Speciaized Racing Team |
CZE | 1:55:28.6 | 0:04:59.5 |
6. | PRŮDEK Matěj |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:55:29.1 | 0:05:00.0 |
7. | SKALICKÝ Pavel |
Cykloteam KOLARNA Olomouc |
CZE | 1:57:25.8 | 0:06:56.7 |
8. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Team |
CZE | 1:58:25.8 | 0:07:56.7 |
9. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:58:26.3 | 0:07:57.2 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:58:26.8 | 0:07:57.7 |
11. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:58:26.9 | 0:07:57.8 |
12. | ZÁLESKÝ Milan |
RCR bike Česká Třebová |
CZE | 1:59:47.5 | 0:09:18.4 |
13. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:00:06.3 | 0:09:37.2 |
14. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:00:32.5 | 0:10:03.4 |
15. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:00:32.5 | 0:10:03.4 |
16. | VÁŇA Pavel |
Biketriatlon Morkovice mtb |
CZE | 2:01:28.5 | 0:10:59.4 |
17. | TATÍČEK Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:02:10.6 | 0:11:41.5 |
18. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:02:10.8 | 0:11:41.7 |
19. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:02:11.8 | 0:11:42.7 |
20. | HRADIL Jiří |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 2:03:43.5 | 0:13:14.4 |
21. | MORAVEC Karel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:03:44.8 | 0:13:15.7 |
22. | KOBLIHA Ondřej |
WWW.ZLINSKA50.CZ |
CZE | 2:04:00.2 | 0:13:31.1 |
23. | KECHRT Tomáš |
Pells Team |
CZE | 2:04:07.9 | 0:13:38.8 |
24. | MIKOLÁŠEK Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:04:12.9 | 0:13:43.8 |
25. | BÁRTEK David |
Bike2000 |
CZE | 2:05:01.8 | 0:14:32.7 |
26. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:05:11.3 | 0:14:42.2 |
27. | PLÁŠEK Tomáš |
Alltraining.cz - Lawi |
CZE | 2:05:12.3 | 0:14:43.2 |
28. | STRAKA Michal |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
SVK | 2:05:12.9 | 0:14:43.8 |
29. | VOPAT Milan |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 2:05:13.1 | 0:14:44.0 |
30. | KUČERA Daniel |
ebajk - svet elektrobicyklov |
SVK | 2:05:15.2 | 0:14:46.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:08:44.1 | 0:00:00.0 |
2. | PRŮDKOVÁ Barbora |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:13:36.1 | 0:04:52.0 |
3. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:26:09.1 | 0:17:25.0 |
4. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 2:29:54.9 | 0:21:10.8 |
5. | KRUPOVÁ Lucie |
Expres CZ-Merida Teamu Kolín |
CZE | 2:33:21.5 | 0:24:37.4 |
6. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:34:15.6 | 0:25:31.5 |
7. | ŠTÁKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:36:41.1 | 0:27:57.0 | |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:38:34.4 | 0:29:50.3 |
9. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 2:39:36.6 | 0:30:52.5 |
10. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:39:58.4 | 0:31:14.3 |
11. | PEZOVÁ Hana |
Bottecchia - CZ Cyklo |
CZE | 2:40:19.9 | 0:31:35.8 |
12. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 2:41:33.6 | 0:32:49.5 |
13. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:43:48.4 | 0:35:04.3 |
14. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 2:48:39.9 | 0:39:55.8 | |
15. | SOMMEROVÁ Jana |
Kola Koblížek |
CZE | 2:48:40.4 | 0:39:56.3 |
16. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:49:41.9 | 0:40:57.8 |
17. | PAGANÍKOVÁ Viera |
SVK | 2:51:27.7 | 0:42:43.6 | |
18. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUS | 2:56:08.4 | 0:47:24.3 |
19. | BUREŠOVÁ Lenka |
CZE | 2:56:36.7 | 0:47:52.6 | |
20. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
Bikerespect |
CZE | 2:57:47.2 | 0:49:03.1 |
21. | SLAVÍKOVÁ Blanka |
CZE | 2:57:50.7 | 0:49:06.6 | |
22. | MAREŠOVÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 3:02:11.2 | 0:53:27.1 |
23. | HAVLICKA Renata |
Bikestyle.cz |
CZE | 3:06:27.5 | 0:57:43.4 |
24. | PROCHÁZKOVÁ Zdenka |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 3:10:19.2 | 1:01:35.1 |
25. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:13:53.7 | 1:05:09.6 |
26. | CZEBEOVÁ Věra |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 3:14:47.2 | 1:06:03.1 |
27. | VÁCHALOVÁ Marie |
Radyně bike team |
CZE | 3:22:54.8 | 1:14:10.7 |
28. | JUCHELKOVÁ Iveta |
CZE | 3:24:55.5 | 1:16:11.4 | |
29. | POLÁKOVÁ Dagmar |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:28:48.5 | 1:20:04.4 |
30. | ŠEBÍKOVÁ Soňa |
CZE | 3:28:52.8 | 1:20:08.7 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Vysočina Arena Tour České spořitelny