Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život 2017

Karlův běh České spořitelny

Běžecké lyžování
DATUM :11 - 12.2.2017 MÍSTO :Boží Dar

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁK Petr
Atlas Craft Team
CZE 2:06:47.7 0:00:00.0
2.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 2:12:41.1 0:05:53.4
3.
WÄHRISCH Sten
DRESDEN Niedersedlitz
GER 2:16:27.1 0:09:39.4
4.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:16:47.3 0:09:59.6
5.
MAŠEK Jan
Mercedes-Benz Salomon
CZE 2:17:23.6 0:10:35.9
6.
VEBER Tomáš
Kasper Swix Team
CZE 2:20:49.6 0:14:01.9
7.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 2:21:24.1 0:14:36.4
8.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 2:21:27.3 0:14:39.6
9.
GROß Sebastian
SC NORWEGER Annaberg
GER 2:22:50.3 0:16:02.6
10.
HÄNEL Lars
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 2:24:12.5 0:17:24.8
11.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 2:25:19.3 0:18:31.6
12.
ŠPERL Martin
Silvini Madshus team
CZE 2:25:50.8 0:19:03.1
13.
EBERL Tomáš
X-Team BaNo K. Vary
CZE 2:27:37.5 0:20:49.8
14.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři - EKONOM Praha
CZE 2:27:52.2 0:21:04.5
15.
VENHODA Milan
OK Jihlava
CZE 2:29:12.2 0:22:24.5
16.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 2:29:33.7 0:22:46.0
17.
STROBEL Norbert
SC NORWEGER Annaberg
GER 2:30:37.7 0:23:50.0
18.
TRNAVSKY Miroslav
XCSPORT.cz Nordic Racing Team
CZE 2:31:06.2 0:24:18.5
19.
KŘIVSKÝ Jan
USK kanoistika
CZE 2:31:42.7 0:24:55.0
20.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 2:33:24.9 0:26:37.2
21.
MÜLLER Martin
LKQP
CZE 2:34:05.9 0:27:18.2
22.
MOLVA František
AČR
CZE 2:34:32.4 0:27:44.7
23.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 2:35:15.4 0:28:27.7
24.
KAMARYT Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
SVK 2:36:36.2 0:29:48.5
25.
DROBNÍK Michal
Beermental team
CZE 2:37:10.7 0:30:23.0
26.
KRAEMER Andrei
POST SV DRESDEN
GER 2:38:29.6 0:31:41.9
27.
KUBÍČEK Jan
JK Racing
CZE 2:38:32.6 0:31:44.9
28.
JISL Jaroslav
Craft team Jablonec
CZE 2:39:35.4 0:32:47.7
29.
PAVLÍK Matouš
vsk Humanita
CZE 2:39:58.4 0:33:10.7
30.
FIŠER Pavel
CZE 2:40:39.4 0:33:51.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JINDŘÍŠKOVÁ Alena
Glede team Bedřichov
CZE 3:13:58.1 0:00:00.0
2.
DEVEROVÁ Monika
TECHNIKA PRAHA
CZE 3:19:09.3 0:05:11.2
3.
MALIŠOVÁ Karla
USK Parha
CZE 3:28:40.2 0:14:42.1
4.
STEHLÍKOVÁ Martina
SOHV Abertamy
CZE 3:32:50.2 0:18:52.1
5.
KUDRNOVÁ Anna
SK Babice
CZE 3:34:36.4 0:20:38.3
6.
LUBINOVÁ Romana
LK Slovan K. Vary
CZE 3:36:12.4 0:22:14.3
7.
SEEMANOVÁ Jana
TJ Sokol Strašnice
CZE 3:50:19.5 0:36:21.4
8.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
CZE 3:50:51.2 0:36:53.1
9.
KRAEMER KARIN
POST SV DRESDEN
GER 3:52:21.7 0:38:23.6
10.
ŠPLINAROVÁ Jana
CZE 4:09:19.8 0:55:21.7
11.
PITROVÁ Veronika
CZE 4:28:13.7 1:14:15.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MYŠÍK Kamil
Golf club Teplice
CZE 0:59:02.6 0:00:00.0
2.
MEYER Olaf
SC NORWEGER Annaberg
GER 0:59:12.9 0:00:10.3
3.
HÝBL Jaroslav
Rossignol racing team
CZE 1:00:00.4 0:00:57.8
4.
MICHEL Schreier
SV Stützengrün
GER 1:00:10.9 0:01:08.3
5.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team Trutnov
CZE 1:00:36.4 0:01:33.8
6.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:00:53.1 0:01:50.5
7.
BRÜNNEL Felix
ATSV Gebirge-Gelobtland
CZE 1:00:58.6 0:01:56.0
8.
SVOBODA Jan
silvini madschus team
CZE 1:01:34.6 0:02:32.0
9.
KAFKA Martin
SPUKK
CZE 1:04:14.6 0:05:12.0
10.
PAVLÍK Tomáš
SK Rover Praha
CZE 1:05:39.1 0:06:36.5
11.
MACAJ Jan
Silvini Madhus team
CZE 1:06:04.8 0:07:02.2
12.
JEŽEK Přemysl
HOP Liberec
CZE 1:07:14.3 0:08:11.7
13.
TEPLY Robin
Rob
CZE 1:08:12.6 0:09:10.0
14.
SÜS Benjamin
CZE 1:09:16.8 0:10:14.2
15.
DOMÍN Nikolas
VSK Humanita Praha
CZE 1:10:26.3 0:11:23.7
16.
HUMMEL Thomas
GER 1:10:39.5 0:11:36.9
17.
POLÍVKA Petr
TREK - Geotest
CZE 1:11:15.3 0:12:12.7
18.
KLÍMA Jan
LK Jasan Aš
CZE 1:11:41.5 0:12:38.9
19.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:12:18.5 0:13:15.9
20.
MALÝ Jan
ELEVEN RUN TEAM
CZE 1:12:51.5 0:13:48.9
21.
LANGER Jens
GER 1:13:30.5 0:14:27.9
22.
JANAK Karel
Titan SC
CZE 1:14:29.8 0:15:27.2
23.
TECHL Lukáš
Sokol Senohraby
CZE 1:14:32.5 0:15:29.9
24.
BLAŽEK Jiří
CK Sportblažek.cz
CZE 1:14:40.2 0:15:37.6
25.
PANENKA Ondřej
RK Trója
CZE 1:14:46.2 0:15:43.6
26.
ŽÁKOVEC Pavel
Sokol Kolinec
CZE 1:15:16.7 0:16:14.1
27.
PIPEK Jan
VŠSK MFF UK
CZE 1:15:25.3 0:16:22.7
28.
VAVŘINA Matěj
SK Rover Praha
CZE 1:16:31.2 0:17:28.6
29.
HUMR Jan
SK Rover Praha
CZE 1:16:41.5 0:17:38.9
30.
NOVOTNÝ Matěj
SK Rover Praha
CZE 1:16:55.5 0:17:52.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol racing team
CZE 1:11:06.7 0:00:00.0
2.
RANDÁKOVÁ Helena
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:13:00.8 0:01:54.1
3.
HEJNÁ Anna-Marie
Silvini Madshus team
CZE 1:15:03.2 0:03:56.5
4.
HNÁTKOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:17:15.5 0:06:08.8
5.
KRETZSCHMAR Doreen
GER 1:17:48.7 0:06:42.0
6.
JANOUŠKOVÁ Vendula
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 1:19:04.2 0:07:57.5
7.
ŽAMPACHOVÁ Barbora
SK Boží dar
CZE 1:19:47.5 0:08:40.8
8.
BAUEROVÁ Andrea
Žižkovský tygři
CZE 1:21:22.4 0:10:15.7
9.
VESELÁ Iva
CZE 1:23:48.7 0:12:42.0
10.
MÜLLEROVÁ Barbora
CZE 1:25:21.7 0:14:15.0
11.
FLECHSIG Theresa
USV TU Dresden
GER 1:25:24.7 0:14:18.0
12.
PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie
Bikenotoric
CZE 1:25:45.7 0:14:39.0
13.
NAXEROÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 1:26:15.9 0:15:09.2
14.
ZIKMUNDOVÁ Anita
GLEDE Team
CZE 1:26:33.6 0:15:26.9
15.
BERÁNKOVÁ Hana
Silvini Madshus team
CZE 1:27:17.9 0:16:11.2
16.
GRESENS Charlote
CHEMNITZ
GER 1:29:49.1 0:18:42.4
17.
KOLOVRATOVA Tereza
LK Slovan K.Vary
CZE 1:30:22.9 0:19:16.2
18.
JÁGLOVÁ Karla
Libá
CZE 1:31:16.6 0:20:09.9
19.
ŠTEJNAROVÁ Radka
Horoklub Chomutov
CZE 1:32:11.3 0:21:04.6
20.
PEŘINOVÁ Anna
LK Slovan K. Vary
CZE 1:32:41.6 0:21:34.9
21.
PÁVKOVÁ Jana
Ski KlubŘevnice
CZE 1:32:54.3 0:21:47.6
22.
HAŠKOVÁ Eva
HÁŠOVÉ
CZE 1:33:00.1 0:21:53.4
23.
NOVÁČKOVÁ Johana
LK Slovan K. Vary
CZE 1:33:48.8 0:22:42.1
24.
BŘEZINOVÁ Dagmar
TJ VS Kadaň
CZE 1:34:39.6 0:23:32.9
25.
HEJTMANKOVA Eva
LK Abertamy
CZE 1:36:20.1 0:25:13.4
26.
POKORNÁ Věnceslava
AC Kovošrot Praha
CZE 1:39:25.8 0:28:19.1
27.
MACHOLDOVÁ Lenka
CZE 1:39:54.7 0:28:48.0
28.
POŠTOVÁ Martina
SK Boží dar
CZE 1:40:05.1 0:28:58.4
29.
KOLOVRATOVÁ Kateřina
CZE 1:41:27.3 0:30:20.6
30.
DVORSKÁ Karolína
LK Slovan K. Vary
CZE 1:43:53.5 0:32:46.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 0:57:08.8 0:00:00.0
2.
LEUPOLD Richard
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 0:57:29.1 0:00:20.3
3.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 0:57:31.9 0:00:23.1
4.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Sweep sport
CZE 0:57:51.6 0:00:42.8
5.
REICHELT Arne
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 0:58:07.1 0:00:58.3
6.
FRITZSCH Nick
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 0:58:08.4 0:00:59.6
7.
KŘÍŽ Jan
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:58:21.3 0:01:12.5
8.
MICHEL Schreier
SV Stützengrün
GER 0:59:16.1 0:02:07.3
9.
HELDT Markus
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 0:59:33.6 0:02:24.8
10.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 0:59:39.6 0:02:30.8
11.
HÄNEL Lars
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 0:59:42.3 0:02:33.5
12.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
SPORTICUS team
CZE 1:00:15.1 0:03:06.3
13.
FRANZ Jan
LK Slovan
CZE 1:00:20.6 0:03:11.8
14.
MEYER Olaf
SC NORWEGER Annaberg
CZE 1:00:25.3 0:03:16.5
15.
EBERL Filip
X-Team BaNo K. Vary
CZE 1:00:27.6 0:03:18.8
16.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 1:00:29.3 0:03:20.5
17.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 1:00:29.8 0:03:21.0
18.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team Trutnov
CZE 1:01:41.3 0:04:32.5
19.
HÝBL Jaroslav
Rossignol racing team
CZE 1:01:50.6 0:04:41.8
20.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 1:02:12.6 0:05:03.8
21.
CERVINKA Maxim
BERTSDORFER SV
GER 1:02:24.6 0:05:15.8
22.
EBERL Tomáš
X-Team BaNo K. Vary
CZE 1:02:29.3 0:05:20.5
23.
DROBNÍK Michal
Beermental team
CZE 1:03:00.6 0:05:51.8
24.
STROBEL Norbert
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:03:13.3 0:06:04.5
25.
KLEINER Sebastian
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:03:15.3 0:06:06.5
26.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 1:03:35.3 0:06:26.5
27.
FRANKE Enrico
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:03:59.6 0:06:50.8
28.
PAVLÍK Matouš
Erilens.cz
CZE 1:04:29.1 0:07:20.3
29.
SEIDEL Bertram
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:04:34.8 0:07:26.0
30.
POLÍVKA Petr
TREK - Geotest
CZE 1:05:11.1 0:08:02.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DIETZE Anna-Maria
Pulsschlag Neuhausen e.V.
CZE 0:59:43.1 0:00:00.0
2.
ERBENOVÁ Helena
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:00:22.8 0:00:39.7
3.
RANDÁKOVÁ Helena
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:01:33.8 0:01:50.7
4.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol racing team
CZE 1:02:26.6 0:02:43.5
5.
DOPAUER Lisa
VSC Klingenthal
GER 1:03:11.6 0:03:28.5
6.
LÖSCHKE Jessica
Tsv Leuna
CZE 1:03:41.7 0:03:58.6
7.
FRANKE Angelina
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 1:03:41.8 0:03:58.7
8.
UNGER Sina
Skiverein Stützengrün
GER 1:04:35.3 0:04:52.2
9.
HEJNÁ Anna-Marie
Silvini Madshus team
CZE 1:06:50.5 0:07:07.4
10.
HEKLOTZ Marie
SG Holzhau
GER 1:07:23.3 0:07:40.2
11.
ZIKMUNDOVÁ Anita
GLEDE Team
CZE 1:08:34.8 0:08:51.7
12.
HÄNEL Germaid
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 1:09:21.8 0:09:38.7
13.
HNÁTKOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:10:30.4 0:10:47.3
14.
KRETZSCHMAR Doreen
GER 1:11:44.4 0:12:01.3
15.
ZIKMUNDOVÁ Anita
GLEDE Team
CZE 1:14:05.1 0:14:22.0
16.
BERGEROVÁ Karolina
CK Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
CZE 1:17:16.2 0:17:33.1
17.
JINDŘÍŠKOVÁ Alena
Glede team Bedřichov
CZE 1:17:30.4 0:17:47.3
18.
LENČOVÁ Jana
TJ Jičín
CZE 1:17:51.9 0:18:08.8
19.
KAIN Melanie
SV Stützengrün
GER 1:18:06.4 0:18:23.3
20.
NAXEROÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 1:20:12.2 0:20:29.1
21.
PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie
CS Stodůlky
CZE 1:21:01.4 0:21:18.3
22.
VÁŇOVÁ Marie
Skyinvest
CZE 1:21:39.4 0:21:56.3
23.
ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka
CZE 1:22:13.4 0:22:30.3
24.
HRBKOVÁ Vanda
USK Ústí nad Labem
CZE 1:22:59.4 0:23:16.3
25.
SEKYROVÁ Ivana
AK Sokolov
CZE 1:23:53.9 0:24:10.8
26.
MLÁDKOVÁ Kristyna
CZE 1:24:44.6 0:25:01.5
27.
JÁGLOVÁ Karla
Libá
CZE 1:25:36.1 0:25:53.0
28.
BŘEZINOVÁ Dagmar
TJ VS Kadaň
CZE 1:26:15.1 0:26:32.0
29.
PITROVÁ Veronika
CZE 1:31:15.3 0:31:32.2
30.
KUDRNOVÁ Anna
SK Babice
CZE 1:32:23.6 0:32:40.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAUER Mates
LK Slovan K.Vary
CZE 0:18:49.1 0:00:00.0
2.
ZUNA Štěpán
Sport Club Plzeň
CZE 0:18:52.9 0:00:03.8
3.
HOZÁK Daniel Oskar
SKPÚstí nad Labem
CZE 0:18:57.4 0:00:08.3
4.
DVOŘÁK Jan
LK Slovan K.Vary
CZE 0:20:11.3 0:01:22.2
5.
KOTRABA Jan
LK Slovan K.Vary
CZE 0:20:16.1 0:01:27.0
6.
GAŠEK Matouš
LK Slovan K.Vary
CZE 0:20:25.1 0:01:36.0
7.
ŠTĚRBA Marek
LK Slovan K.Vary
CZE 0:21:35.8 0:02:46.7
8.
PAVLAS Ondřej
LK Slovan K.Vary
CZE 0:21:50.3 0:03:01.2
9.
KOLLÁR Nikola
LK Slovan K.Vary
CZE 0:22:52.8 0:04:03.7
10.
TOKÁR Radim
CZE 0:23:12.6 0:04:23.5
11.
MÜLLER Pascal
GER 0:23:24.8 0:04:35.7
12.
KULHÁNEK Ondřej
LK Slovan K.Vary
CZE 0:25:07.8 0:06:18.7
13.
KOVÁČ Štěpán
LK Slovan K.Vary
CZE 0:26:08.6 0:07:19.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLOVRATOVÁ Adéla
LK Slovan K.Vary
CZE 0:20:28.3 0:00:00.0
2.
NOVÁKOVÁ Anna
LK Slovan K.Vary
CZE 0:21:13.3 0:00:45.0
3.
KOČANDRLOVÁ Adéla
Sport Club Plzeň
CZE 0:21:17.6 0:00:49.3
4.
ŘEHÁKOVÁ Gabriela
LK Slovan K.Vary
CZE 0:21:39.6 0:01:11.3
5.
DVOŘÁKOVÁ Karla
LK Slovan K.Vary
CZE 0:21:57.1 0:01:28.8
6.
KLEINOVÁ Lucie
LK Slovan K. Vary
CZE 0:22:10.1 0:01:41.8
7.
DVORSKÁ Karolína
LK Slovan K. Vary
CZE 0:22:10.1 0:01:41.8
8.
ŠMEJKALOVÁ Víťa
LK Slovan K.Vary
CZE 0:22:13.3 0:01:45.0
9.
NOVÁČKOVÁ Johana
LK Slovan K.Vary
CZE 0:23:26.8 0:02:58.5
10.
RODOVÁ Eliška
Vanaman
CZE 0:24:00.3 0:03:32.0
11.
UHLIG Insa
GER 0:24:06.3 0:03:38.0
12.
KOLENATÁ Ema
LK Slovan K.Vary
CZE 0:24:08.8 0:03:40.5
13.
BUCHMANN Luise
GER 0:24:41.3 0:04:13.0
14.
RYBÁKOVÁ Michaela
CZE 0:27:03.8 0:06:35.5
15.
NÁDENÍČKOVÁ Iva
TJ Jiskra Nejdek
CZE 0:31:03.7 0:10:35.4
16.
RYBÁKOVÁ Linda
LK Slovan K. Vary
CZE 0:37:07.2 0:16:38.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOŠINA Tobiáš
LK Slovan K.Vary
CZE 0:08:14.1 0:00:00.0
2.
SVOBODA Antonín
Sport Club Plzeň
CZE 0:10:02.6 0:01:48.5
3.
ŠMEJKAL Robert
LK Slovan K.Vary
CZE 0:10:07.8 0:01:53.7
4.
KULHÁNEK Jáchym
LK Slovan K.Vary
CZE 0:10:10.8 0:01:56.7
5.
BAUER David
LK Slovan K.Vary
CZE 0:10:11.6 0:01:57.5
6.
GAŠEK Šimon
LK Slovan K.Vary
CZE 0:10:16.3 0:02:02.2
7.
SÝKORA Vojta
USK CS Plzeň
CZE 0:10:46.3 0:02:32.2
8.
SIMBARTL Eduard
Spartak Vrchlabí
CZE 0:10:57.1 0:02:43.0
9.
VEJVODA Lukáš
Biatlon Klecany
CZE 0:11:23.5 0:03:09.4
10.
NEZKUSIL David
LK Slovan K. Vary
CZE 0:11:26.5 0:03:12.4
11.
MITÁŠ Robert
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:11:33.3 0:03:19.2
12.
TUREK Jakub
LK Slovan K.Vary
CZE 0:11:35.5 0:03:21.4
13.
KRUL Michal
LK Slovan K. Vary
CZE 0:11:53.6 0:03:39.5
14.
SÝKORA Štěpán
USK CS Plzeň
CZE 0:12:07.8 0:03:53.7
15.
GRESENS Emil
GER 0:12:31.1 0:04:17.0
16.
PROCHÁZKA Jindřich
CZE 0:12:35.3 0:04:21.2
17.
MOHRMAN Jonáš
LK Slovan K.Vary
CZE 0:12:37.3 0:04:23.2
18.
OEDING Leonard
CZE 0:12:48.8 0:04:34.7
19.
KINDL Robin
Iron Stars
CZE 0:12:49.3 0:04:35.2
20.
KULE Oliver
CZE 0:12:56.8 0:04:42.7
21.
DĚBNÁR Josef
JK Racing
CZE 0:12:59.8 0:04:45.7
22.
KUNEŠ Petr
CZE 0:13:00.3 0:04:46.2
23.
DVOŘÁK Jan
LK Slovan K. Vary
CZE 0:13:03.8 0:04:49.7
24.
WITTNEY Samuel
LK Slovan K.Vary
CZE 0:13:11.8 0:04:57.7
25.
VASTL Viktor
LK Slovan K. Vary
CZE 0:13:53.8 0:05:39.7
26.
MARKOVYCH Leonid
GER 0:14:14.8 0:06:00.7
27.
RÜSTLER Maximilian
GER 0:14:32.3 0:06:18.2
28.
POUL Ondřej
CZE 0:15:12.8 0:06:58.7
29.
JEŽEK Matouš
CZE 0:15:40.5 0:07:26.4
30.
DEVERA Lukáš
CZE 0:16:39.8 0:08:25.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLOVRATOVA Tereza
LK Slovan K.Vary
CZE 0:08:30.3 0:00:00.0
2.
PEŘINOVÁ Anna
LK Slovan K.Vary
CZE 0:08:54.3 0:00:24.0
3.
ŠTUDLAROVÁ Zuzana
LK Slovan K.Vary
CZE 0:08:58.1 0:00:27.8
4.
ZATLOUKALOVÁ Linda
LK Slovan K.Vary
CZE 0:09:19.8 0:00:49.5
5.
MĚCHUROVÁ Zuzana
CZE 0:09:23.1 0:00:52.8
6.
BAUEROVÁ Aneta
LK Slovan K.Vary
CZE 0:09:49.6 0:01:19.3
7.
PEŘINOVÁ Zuzana
LK Slovan K.Vary
CZE 0:09:56.6 0:01:26.3
8.
POSTRÁNSKÁ Adéla
CZE 0:10:00.3 0:01:30.0
9.
PEŠTOVÁ Kamila
USK CS Plzeň
CZE 0:10:05.6 0:01:35.3
10.
MALEČKOVÁ Hana
CZE 0:10:14.3 0:01:44.0
11.
ČÁSLAVSKÁ Klára
LK Slovan K.Vary
CZE 0:10:17.8 0:01:47.5
12.
BUCHMANN Anne
GER 0:10:20.1 0:01:49.8
13.
ŘEHÁKOVÁ Miroslava
LK Slovan K.Vary
CZE 0:10:28.3 0:01:58.0
14.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:49.8 0:02:19.5
15.
PEŘINOVÁ Eliška
LK Slovan K. Vary
CZE 0:11:04.8 0:02:34.5
16.
PÁTKOVÁ Viktorie
LK Slovan K.Vary
CZE 0:11:06.6 0:02:36.3
17.
CIPRYSOVA Alžběta
LK Slovan K. Vary
CZE 0:11:57.5 0:03:27.2
18.
MALEČKOVÁ Pavlína
CZE 0:12:18.3 0:03:48.0
19.
GRUNTOVÁ Alena
SKPUL
CZE 0:12:23.3 0:03:53.0
20.
FRUHAUFOVÁ Julie
LK Slovan K. Vary
CZE 0:12:31.1 0:04:00.8
21.
ŠPERLOVÁ Ivanka
LK Slovan K.Vary
CZE 0:12:38.5 0:04:08.2
22.
PULKRABOVÁ Marika
CZE 0:12:44.3 0:04:14.0
23.
ŠEDÁ Michaela
LK Slovan K. Vary
CZE 0:13:14.5 0:04:44.2
24.
VODIČKOVÁ Tereza
CZE 0:13:15.6 0:04:45.3
25.
MIŠEKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL SENOHRABY
CZE 0:13:23.8 0:04:53.5
26.
BÁRTOVÁ Konelie
CZE 0:13:31.8 0:05:01.5
27.
STIBOROVÁ Jolana
CZE 0:13:37.8 0:05:07.5
28.
VÁŇOVÁ Eliška
LK Slovan K. Vary
CZE 0:13:38.3 0:05:08.0
29.
RYBÁKOVÁ Sára
LK Slovan K.Vary
CZE 0:13:39.3 0:05:09.0
30.
LEPÍKOVÁ Bára
CZE 0:14:07.8 0:05:37.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SIMBARTL Richard
Spartak Vrchlabí
CZE 0:02:54.7 0:00:00.0
2.
KOLLÁR Lubor
LK Slovan K.Vary
CZE 0:02:55.3 0:00:00.6
3.
ŠTĚRBA Lukáš
LK Slovan K.Vary
CZE 0:03:15.8 0:00:21.1
4.
POSTRÁNSKÝ Adam
CZE 0:03:16.5 0:00:21.8
5.
MÜLLER Raphel
GER 0:03:34.5 0:00:39.8
6.
NEZKUSIL Adam
CZE 0:03:34.8 0:00:40.1
7.
KINDL Oliver
Iron Stars
CZE 0:03:47.5 0:00:52.8
8.
KVAPIL Matěj
CZE 0:03:58.5 0:01:03.8
9.
JIRKOVSKÝ Lukáš
CZE 0:04:02.5 0:01:07.8
10.
KORELLUS Lukáš
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:04:06.8 0:01:12.1
11.
PRŮCHA Jan
BTT Libochovice
CZE 0:04:10.4 0:01:15.7
12.
NOSÁL Tomáš
CZE 0:04:13.3 0:01:18.6
13.
FIVEBER Michal
CZE 0:04:16.5 0:01:21.8
14.
ŠMEJKAL Štěpán
LK Slovan K.Vary
CZE 0:04:21.8 0:01:27.1
15.
JEŽEK Mikuláš
CZE 0:04:28.5 0:01:33.8
16.
RITTER Jakub
CZE 0:04:29.7 0:01:35.0
17.
ŠEDIVÝ Antonín
BK Junior Team
CZE 0:04:50.3 0:01:55.6
18.
POUL Lukáš
CZE 0:04:54.7 0:02:00.0
19.
KOZELLUS Jakub
CZE 0:05:57.7 0:03:03.0
20.
POLESNÝ Oliver
CZE 0:06:00.5 0:03:05.8
21.
NÝDR Štěpán
CZE 0:06:12.7 0:03:18.0
22.
NOSÁL Lukáš
CZE 0:09:50.7 0:06:56.0
23.
MIŠEK Michal
SK Sokol Senohraby
CZE 0:12:30.2 0:09:35.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RYBÁKOVÁ Lucie
CZE 0:03:12.5 0:00:00.0
2.
MIŠEKOVÁ Lucie
TJ SOKOL SENOHRABY
CZE 0:03:21.8 0:00:09.3
3.
PEKÁRKOVÁ Týna
LK Slovan K.Vary
CZE 0:03:24.8 0:00:12.3
4.
DRAHORÁDOVÁ Ema
SK Boží dar
CZE 0:03:26.5 0:00:14.0
5.
NOVÁKOVÁ Julie
LK Slovan K.Vary
CZE 0:03:28.5 0:00:16.0
6.
CIPRYSOVA Magdalena
LK Slovan K.Vary
CZE 0:03:47.8 0:00:35.3
7.
KUČEROVA Aneta
OSTROV
CZE 0:04:29.5 0:01:17.0
8.
SMEJKALOVÁ Alžběta
CZE 0:04:49.4 0:01:36.9
9.
ŠPERLOVÁ Anička
LK Slovan K.Vary
CZE 0:04:50.7 0:01:38.2
10.
POLESNÁ Ágnes
CZE 0:04:51.2 0:01:38.7
11.
MARÁŠKOVÁ Linda
CZE 0:05:00.2 0:01:47.7
12.
NDUWIMANA Lisa
LK Slovan K.Vary
CZE 0:05:06.7 0:01:54.2
13.
SMEJKALOVÁ Eliška
CZE 0:05:40.7 0:02:28.2
14.
BÁRTOVÁ Darina
LK Slovan K.Vary
CZE 0:05:49.5 0:02:37.0
15.
KOLESÁROVÁ Anna
Usk Praha-plavání
CZE 0:06:09.5 0:02:57.0
16.
SMETANKOVÁ Amálie
Ski Team Jinočany
CZE 0:06:53.5 0:03:41.0
17.
ŠPERLOVÁ Kateřina
CZE 0:07:16.5 0:04:04.0
18.
NDUWIMANA Ania
LK Slovan K.Vary
CZE 0:07:19.7 0:04:07.2
19.
PRŮCHOVÁ Julie
CZE 0:09:59.2 0:06:46.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
REEH Jiří
High Point UVEX
CZE 0:54:10.8 0:00:00.0
2.
KESTLER Aleš
YOGI Racing Ostrava
CZE 0:55:11.8 0:01:01.0
3.
KARÁSEK Vladislav
XCR Svorada - SIDI
CZE 0:55:21.2 0:01:10.4
4.
TRUNSCHKA Tomáš
CZE 0:56:34.2 0:02:23.4
5.
DOLECEK Josef
Fort SMC Ustí nad Orlicí
CZE 0:58:51.7 0:04:40.9
6.
NOVÁK Martin
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 0:59:14.7 0:05:03.9
7.
HRNČÍŘ Martin
CZE 1:01:13.5 0:07:02.7
8.
ČERNÝ Josef
MTB Nežichov Prom-in
CZE 1:01:30.7 0:07:19.9
9.
ŠIROKÝ Roman
REALITY-SIROKY
CZE 1:01:39.4 0:07:28.6
10.
KOPELENT Radek
MK - Cyklo Děčín
CZE 1:01:39.7 0:07:28.9
11.
BROUSIL Michal
CZE 1:01:43.2 0:07:32.4
12.
PŘIBYL Martin
Česká Spořitelna MTB Hobby C
CZE 1:03:13.4 0:09:02.6
13.
DUCHEK Milan
PLZEŇ
CZE 1:03:35.4 0:09:24.6
14.
HAVRÁNEK Petr
CZE 1:03:53.2 0:09:42.4
15.
HRUBÝ Jaroslav
KL Sport Most
CZE 1:05:34.1 0:11:23.3
16.
ŠTROBL Slavomír
CZE 1:05:41.4 0:11:30.6
17.
VRBSKÝ Jiří
CZE 1:06:23.1 0:12:12.3
18.
KNICKÝ Milan
MK - Cyklo Děčín
CZE 1:09:37.0 0:15:26.2
19.
BARTA Richard
SPECIALIZED
CZE 1:09:37.4 0:15:26.6
20.
ŠIŠKA Petr
Cyklo-Market.cz
CZE 1:10:16.6 0:16:05.8
21.
ROUBÍČEK Lukáš
CZE 1:10:18.6 0:16:07.8
22.
ALBL Zdeněk
T-MOBILE MTB TEAM
CZE 1:14:12.1 0:20:01.3
23.
BROUSIL Jakub
CZE 1:16:04.6 0:21:53.8
24.
HORÁK Jiří
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 1:16:08.8 0:21:58.0
25.
KOŠŤÁL Jakub
CZE 1:24:04.5 0:29:53.7
26.
KARNET Ondřej
CykloVAPE Racing Team
CZE 1:25:20.2 0:31:09.4
27.
HORSKÝ Aleš
Hasiči Žlutice
CZE 1:30:05.4 0:35:54.6
28.
BUBNÍK Miloslav
CZE 1:30:45.2 0:36:34.4
29.
MIŠINGER Jan
CZE 1:33:06.9 0:38:56.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KELBICHOVÁ Vendula
KL Sport Most
CZE 1:12:44.6 0:00:00.0
2.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 1:14:51.8 0:02:07.2
3.
KUBEČKOVÁ Lucie
CZE 1:33:05.2 0:20:20.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÜLLER Niklas
GER 0:32:25.2 0:00:00.0
2.
REICHELT Nico
GER 0:35:50.7 0:03:25.5
3.
TRISKA Jaroslav
vsk Humanita
CZE 0:35:55.9 0:03:30.7
4.
KŘOVÁČEK Jan
TJ Republikán
CZE 0:36:33.2 0:04:08.0
5.
PROVOD Michal
USK CS Plzeň
CZE 0:37:07.7 0:04:42.5
6.
TŮMA Matouš
KMP Kladno
CZE 0:37:19.2 0:04:54.0
7.
LUDVÍK Petr
ETRIATLON
CZE 0:37:38.2 0:05:13.0
8.
FORMAN David
Žižkovský tygři - EKONOM Praha
CZE 0:37:54.9 0:05:29.7
9.
VYTLAČIL Jiří
Rossignol racing team
CZE 0:38:26.7 0:06:01.5
10.
HOZÁK Timon Josef
SKP Ústí nad Labem
CZE 0:38:26.9 0:06:01.7
11.
HOZÁK Josef
Horolezecký klub Děčín
CZE 0:39:17.2 0:06:52.0
12.
KAUFMANN Johannes
VfL Reumtengrün
GER 0:39:30.7 0:07:05.5
13.
HUMR Jan
SK Rover Praha
CZE 0:39:44.2 0:07:19.0
14.
SCHRAMM Olaf
GER 0:39:50.2 0:07:25.0
15.
SLANINA Filip
Profi Sport Cheb
CZE 0:39:54.4 0:07:29.2
16.
WALTHER Jörg
GER 0:41:29.1 0:09:03.9
17.
STEHLÍK Radim
GUTO team UL
CZE 0:42:20.4 0:09:55.2
18.
NACHTIGAL Jiří
SC 80 Chomutov
CZE 0:42:29.6 0:10:04.4
19.
BACH Steffen
GER 0:43:22.9 0:10:57.7
20.
WALTHER Simon
GER 0:43:32.4 0:11:07.2
21.
OPOČENSKÝ Jiří
CZE 0:45:46.4 0:13:21.2
22.
KULE Martin
Pupkani KV
CZE 0:45:47.6 0:13:22.4
23.
MICHAEL Kaufmann
WSC Oberwiesenthal
GER 0:46:35.3 0:14:10.1
24.
TUCHSCHEERER Dietmar
SSV Geyer
GER 0:46:47.3 0:14:22.1
25.
ANDR Martin
CZE 0:46:56.3 0:14:31.1
26.
ŘEHÁČEK Vladimír
Lithium Baggira
CZE 0:48:01.1 0:15:35.9
27.
KŘÍŽ Miloš
FUJIKOKI
CZE 0:48:13.3 0:15:48.1
28.
STEHLÍK Lukáš
GUTO team UL
CZE 0:49:35.6 0:17:10.4
29.
KUČERA Miloslav
OSTROV
CZE 0:50:31.8 0:18:06.6
30.
BOHM Ladislav
CZE 0:51:27.5 0:19:02.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KÁLALOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 0:38:16.9 0:00:00.0
2.
BAUEROVÁ Kateřina
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:38:25.2 0:00:08.3
3.
ŽAMPACHOVÁ Bára
LK Slovan K.Vary
CZE 0:42:08.4 0:03:51.5
4.
BOUCHALOVÁ Vendula
USK CS Plzeň
CZE 0:42:12.9 0:03:56.0
5.
SOUKUPOVÁ Petra
CZE 0:43:10.1 0:04:53.2
6.
GRESENS Charlotte
GER 0:43:11.9 0:04:55.0
7.
BŘEZINOVÁ Marie
CZE 0:45:15.4 0:06:58.5
8.
KOLOVRATOVÁ Kateřina
CZE 0:47:10.8 0:08:53.9
9.
SLANINOVÁ Radka
CZE 0:47:32.8 0:09:15.9
10.
NÁDENÍČKOVÁ Pavla
TJ Jiskra Nejdek
CZE 0:49:59.6 0:11:42.7
11.
MÜLLEROVÁ Barbora
CZE 0:51:36.3 0:13:19.4
12.
VORÁČKOVÁ Petra
sauna Čerťák
CZE 0:51:50.5 0:13:33.6
13.
ŠPLINAROVÁ Jana
CZE 0:52:42.8 0:14:25.9
14.
ŠPÁCOVÁ Miroslava
SK Rover Praha
CZE 0:53:00.3 0:14:43.4
15.
WEIGEL Ursula
GER 0:53:49.7 0:15:32.8
16.
POLCAROVÁ Marcela
CZE 0:54:48.3 0:16:31.4
17.
SKUK Natasa
ŠUŠKY-HRUŠKY
CZE 1:04:16.4 0:25:59.5
18.
HUSÁKOVÁ Klára
CZE 1:06:44.4 0:28:27.5
19.
HRNČÍŘOVÁ Alena
CZE 1:15:23.8 0:37:06.9
20.
JANELOVÁ Lenka
Klub Biatlonu Kamenický Šenov
CZE 1:22:51.7 0:44:34.8
21.
JÍCHOVÁ Tereza
CZE 1:48:24.3 1:10:07.4