Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Plzeňská MTB 50 Kooperativy

MTB
DATUM :2.9.2017 MÍSTO :Plzeň

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:44.1 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
GIANT TRANS BRDY
CZE 1:53:59.3 0:01:15.2
3.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:54:53.6 0:02:09.5
4.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:56:11.2 0:03:27.1
5.
KAMLER Josef
CZE 1:57:10.8 0:04:26.7
6.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:58:26.1 0:05:42.0
7.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:58:26.1 0:05:42.0
8.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:58:26.1 0:05:42.0
9.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:58:26.8 0:05:42.7
10.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 1:58:27.1 0:05:43.0
11.
MADER Daniel
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:58:27.6 0:05:43.5
12.
MOKRÝ Jakub
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:58:27.8 0:05:43.7
13.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:58:30.6 0:05:46.5
14.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:58:30.9 0:05:46.8
15.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:58:31.1 0:05:47.0
16.
VOPAT Milan
TJ Stadoin louny
CZE 1:58:33.1 0:05:49.0
17.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:58:34.8 0:05:50.7
18.
TATÍČEK Petr
Rajec-Allivictus
CZE 2:00:43.8 0:07:59.7
19.
GONDA Pavel
Duratec Weil HotelTime
CZE 2:02:03.9 0:09:19.8
20.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:02:04.1 0:09:20.0
21.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:02:04.8 0:09:20.7
22.
PITEL Lukáš
Křižák Team
CZE 2:02:05.1 0:09:21.0
23.
HOLUB Josef
CZE 2:02:49.1 0:10:05.0
24.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ BMC
CZE 2:03:11.3 0:10:27.2
25.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:03:33.2 0:10:49.1
26.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:03:34.4 0:10:50.3
27.
HRUŠKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:03:34.8 0:10:50.7
28.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:03:35.1 0:10:51.0
29.
LIEBICH Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:03:36.1 0:10:52.0
30.
HANYK Milan
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:03:40.1 0:10:56.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK Polar BLACK
CZE 2:13:34.6 0:00:00.0
2.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:15:57.1 0:02:22.5
3.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:23:27.4 0:09:52.8
4.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:24:43.4 0:11:08.8
5.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 2:30:29.9 0:16:55.3
6.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:30:59.2 0:17:24.6
7.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:37:42.2 0:24:07.6
8.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 2:38:30.4 0:24:55.8
9.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:38:57.9 0:25:23.3
10.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+ BMC
CZE 2:42:45.2 0:29:10.6
11.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:44:00.4 0:30:25.8
12.
BUBLÍKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 2:46:24.1 0:32:49.5
13.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:48:58.7 0:35:24.1
14.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 2:53:34.1 0:39:59.5
15.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:00:49.2 0:47:14.6
16.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 3:01:57.2 0:48:22.6
17.
ZAJÍCOVÁ Lucie
STS Chvojkovice - Brod
CZE 3:17:20.6 1:03:46.0
18.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 3:21:17.8 1:07:43.2
19.
VÁCHALOVÁ Marie
Starý Plzenec
CZE 3:22:52.8 1:09:18.2
20.
CÍZOVÁ Eva
CZE 3:24:28.3 1:10:53.7
21.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 3:41:51.8 1:28:17.2
22.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
CZE 3:52:35.1 1:39:00.5
23.
MICHÁLKOVÁ Lucie
CZE 3:59:25.6 1:45:51.0
24.
GROMOVÁ Gabriela
Los Gromos
CZE 4:09:07.1 1:55:32.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru