Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Giant Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :17.9.2017 MÍSTO :Špičák

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TEJCHMAN Přemek
Haven, Kellys factory
CZE 0:27:45.6 0:00:00.0
2.
PROKOP Michal
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:27:50.8 0:00:05.2
3.
MYŠÍK Milan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:28:09.1 0:00:23.5
4.
MASTERS Wyn
GT Factory Racing
NZL 0:28:12.4 0:00:26.8
5.
KUNEŠ Vlastimil
Velosport Domažlice
CZE 0:28:29.1 0:00:43.5
6.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:28:29.4 0:00:43.8
7.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:28:44.1 0:00:58.5
8.
LETÁK Petr
Truxxxík cycling
CZE 0:29:16.4 0:01:30.8
9.
KUTIN Tomáš
Author-Enduroteam.cz
CZE 0:29:23.5 0:01:37.9
10.
VITKO Matěj
SPECIALIZED
SVK 0:29:32.5 0:01:46.9
11.
VANER Jan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:29:48.3 0:02:02.7
12.
PEŠŤÁK Martin
MS Bike Academy Racing
CZE 0:29:52.2 0:02:06.6
13.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:29:55.4 0:02:09.8
14.
VIŠŇOVSKÝ Matěj
CZE 0:30:12.3 0:02:26.7
15.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:30:12.4 0:02:26.8
16.
FRÝŽELKA Jiří
CZE 0:30:15.0 0:02:29.4
17.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:30:43.0 0:02:57.4
18.
PAPRSTKA Radim
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
CZE 0:30:50.6 0:03:05.0
19.
HOLIK Jan
Commencal FDF Team
CZE 0:30:54.1 0:03:08.5
20.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:30:54.6 0:03:09.0
21.
ŠVÁN Vojtěch
Bike team Sportovní kurzy HAIBIKE
CZE 0:30:56.6 0:03:10.9
22.
PATÁK Jiří
Intersport Schulze
CZE 0:30:58.4 0:03:12.8
23.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ BMC
CZE 0:30:58.8 0:03:13.2
24.
KŘÍŽEK Miroslav
N1 TEAM
CZE 0:31:02.2 0:03:16.6
25.
ČIŽINSKÝ Milan
Bikezone.cz Pivot WTB
CZE 0:31:04.0 0:03:18.4
26.
HNIDÁK Jakub
KrabCycles
CZE 0:31:14.9 0:03:29.3
27.
SÝKORA Štefan
CZE 0:31:15.1 0:03:29.5
28.
GOTZLER Felix
RSC Elkofen
GER 0:31:32.6 0:03:47.0
29.
RIEGER Thomas
GER 0:31:37.0 0:03:51.4
30.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:31:40.1 0:03:54.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:36:05.5 0:00:00.0
2.
ŠÍRKOVÁ Jana
TJ Spoje
CZE 0:37:28.4 0:01:22.8
3.
HORÁKOVÁ Jana
Commencal FDF Team
CZE 0:39:17.7 0:03:12.1
4.
PORUBANOVÁ Simona
Specialized CZ
SVK 0:44:25.4 0:08:19.8
5.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:49:33.0 0:13:27.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru