Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Veľkogrobský Triatlon

Triatlon
DATUM :2.9.2017 MÍSTO :Senec - Veľký Grob

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BUČEK Michal
Bratislava
SVK 1:04:23.8 0:00:00.0
2.
MALENAK Filip
Alfa Triteam Brno
CZE 1:05:15.4 0:00:51.6
3.
KELBL Ondřej
Alfa Triteam Brno
CZE 1:05:32.6 0:01:08.8
4.
MIKOLÁŠ Peter
Spk Bratislava
SVK 1:08:01.1 0:03:37.3
5.
ČIČMANEC Marek
Senec
SVK 1:10:16.2 0:05:52.4
6.
RIŠKA Dalibor
Triatlon Team Trnava
SVK 1:10:55.2 0:06:31.4
7.
SKVARENINA Michal
Triatlon Team Trnava
SVK 1:12:38.5 0:08:14.7
8.
URMANIČ Michal
Športový triatlonový klub Pezinok
SVK 1:12:51.8 0:08:28.0
9.
ŠIMALČÍK Ľubomír
TTT
SVK 1:14:26.9 0:10:03.1
10.
MIKO Marcel
Malá Mača
SVK 1:14:32.6 0:10:08.8
11.
GABRIS Tomas
Cykloklub Senec
SVK 1:14:50.4 0:10:26.6
12.
GÁLIK Ivan
HUMAN MOTORS
SVK 1:15:25.6 0:11:01.8
13.
AMBRUS Peter
I-riders
SVK 1:15:26.1 0:11:02.3
14.
SEDLIAČIK Pavol
SK TRIAN UMB BANSKA BYSTRICA
SVK 1:15:27.8 0:11:04.0
15.
ECKERT Vladimir
3NT
SVK 1:15:40.7 0:11:16.9
16.
NOVÁK Igor
Boleráz
SVK 1:15:41.9 0:11:18.1
17.
ŠOMŠÁG Jozef
Rajčany
SVK 1:16:26.9 0:12:03.1
18.
MRVA Marek
Volkswagen Running Team
SVK 1:16:35.6 0:12:11.8
19.
DÖMÉNY Ján
Bra3slava
SVK 1:16:42.7 0:12:18.9
20.
SERAFIN Matúš
Bratislava
SVK 1:17:58.3 0:13:34.5
21.
STREŠŇÁK Ján
Cykloklub Senec
SVK 1:18:02.7 0:13:38.9
22.
BERNÁTH František
TK TRIATLON Dvory nad Žitavou
SVK 1:18:04.7 0:13:40.9
23.
VOZNÍK Ivan
Prvá stavebná sporiteľňa
SVK 1:18:04.9 0:13:41.1
24.
LESKOVSKY Milan
ŠTK Pezinok
SVK 1:18:25.8 0:14:02.0
25.
KLOCHAN Rado
PEZINOK
SVK 1:18:37.5 0:14:13.7
26.
ŠTELLER Peter
Senec
SVK 1:18:41.3 0:14:17.5
27.
FRINDRICH Ondrej
ROYAL Plavecký klub
SVK 1:19:15.1 0:14:51.3
28.
KRČ Tomáš
ADA Budmerice
SVK 1:19:26.2 0:15:02.4
29.
MIČEK Marián
Cykloklub Senec
SVK 1:19:34.0 0:15:10.2
30.
BLAHO Filip
Senica
SVK 1:19:49.1 0:15:25.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TEŠOVIČOVÁ Diana
ProCycling
SVK 1:15:30.0 0:00:00.0
2.
VADKERTI Zuzana
TK Dvory nad Žitavou
SVK 1:19:20.4 0:03:50.4
3.
DRAHOŠOVÁ Alena
ŠTK Pezinok
SVK 1:22:19.1 0:06:49.1
4.
DANISKOVA Zuzana
Puste Ulany
SVK 1:24:46.0 0:09:16.0
5.
WALTEROVÁ Andrea
3NT Bratislava
SVK 1:25:20.0 0:09:50.0
6.
HAMAJOVÁ Jana
velky Biel
SVK 1:29:06.3 0:13:36.3
7.
DONATHOVA Martina
Beh pre beh v bernolakove
SVK 1:29:40.2 0:14:10.2
8.
FUTÓOVÁ Dana
3klub Šamorín
SVK 1:29:56.7 0:14:26.7
9.
IGLARČÍKOVÁ Andrea
Prestigio Realiz Team
SVK 1:30:07.3 0:14:37.3
10.
GAJDOŠOVÁ Blanka
Triatlon Team Trnava
SVK 1:30:39.7 0:15:09.7
11.
DONÁTHOVÁ Katarina
Beh pre beh v bernolakove
SVK 1:33:41.9 0:18:11.9
12.
LIPKOVA Nicole
Speed4dogs
SVK 1:33:48.5 0:18:18.5
13.
HARŠÁNYOVÁ Ema
AŠK Slávia Trnava
SVK 1:34:13.1 0:18:43.1
14.
ŠURANOVÁ Andrea
Pavlice
SVK 1:34:16.3 0:18:46.3
15.
MOLČÁNYOVÁ Jana
Bratislava
SVK 1:34:49.4 0:19:19.4
16.
MINAROVIČOVÁ Eva
Bošany
SVK 1:35:33.9 0:20:03.9
17.
BURT Silvia
Športový triatlonový klub Pezinok
SVK 1:35:47.5 0:20:17.5
18.
HAMAROVÁ Ľubica
Bratislava
SVK 1:36:41.0 0:21:11.0
19.
NIKODEMOVÁ Jaroslava
Bratislava
SVK 1:37:42.9 0:22:12.9
20.
LABUZOVÁ Veronika
Bratislava
SVK 1:39:41.0 0:24:11.0
21.
KIRALY Andrea
Bratislava
SVK 1:40:24.7 0:24:54.7
22.
MÉSZÁROSOVÁ Zuzana
Bra3slava
SVK 1:42:06.7 0:26:36.7
23.
JEDLOVCOVA Martina
Beh pre beh
SVK 1:46:15.8 0:30:45.8
24.
DOSEKOVA Petra
Trnava
SVK 1:47:35.0 0:32:05.0
25.
OROŠOVÁ Blažena
Sped4dogs
SVK 1:47:42.5 0:32:12.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených145
Přihlášeno - Muži115
Přihlášeno - Ženy30
Odstartovalo122
V cíli121