Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

RUGGED RACE

Přespolní běh
DATUM :2.9.2017 MÍSTO :Stará Myjava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LUKÁČ Miroslav
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:55:17.5 0:00:00.0
2.
CHRAPPA Richard
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:55:39.1 0:00:21.6
3.
HAVIARIK Lukáš
EXtreme Obstacle runners
SVK 1:02:59.7 0:07:42.1
4.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 1:03:30.9 0:08:13.3
5.
DOLINSKÝ Andrej
skb
SVK 1:03:34.8 0:08:17.2
6.
CÍCH Rastislav
Naplno Team SVK
SVK 1:03:35.2 0:08:17.7
7.
BOGDANY Gabriel
Naplno Team SVK
SVK 1:03:41.0 0:08:23.4
8.
ONDRIČKA Marián
MUD-run TEAM Považie
SVK 1:04:44.8 0:09:27.3
9.
ADAMEC Jakub
Bratislava
SVK 1:04:46.0 0:09:28.5
10.
FANO Patrik
Naplno Team SVK
SVK 1:05:39.0 0:10:21.4
11.
DOMINIK Filip
Poprad
SVK 1:06:29.7 0:11:12.1
12.
KVASNIČKA Miroslav
Jak činky
SVK 1:06:37.0 0:11:19.4
13.
SADLOŇ Peter
skb
SVK 1:07:18.8 0:12:01.2
14.
ILDŽA Matúš
Mokroluh 87
SVK 1:08:30.5 0:13:13.0
15.
PAŽICKÝ Tomáš
Trnava
SVK 1:08:54.0 0:13:36.4
16.
DEJ Peter
MUD-run TEAM Považie
SVK 1:09:22.6 0:14:05.1
17.
JASTRÁB Martin
Brezová pod Bradlom
SVK 1:09:25.0 0:14:07.4
18.
DOMINIK Ondrej
Svätý Jur
SVK 1:09:26.6 0:14:09.0
19.
BOČEK Lukáš
Bratislava
SVK 1:10:19.9 0:15:02.4
20.
PAVEL Jozef
MUD-run TEAM Považie
SVK 1:10:42.7 0:15:25.1
21.
ZSÍROS Ondrej
hardgym
SVK 1:11:08.3 0:15:50.7
22.
ZELENKA Milan
Záhoráci z moravy
SVK 1:11:36.0 0:16:18.4
23.
ŠČASNÍK Adam
MUD-run TEAM Považie
SVK 1:12:38.8 0:17:21.3
24.
DUCHOŇ Michal
SOWA
SVK 1:12:47.7 0:17:30.2
25.
ŠČIBRÁNY Dušan
Bratislava
SVK 1:12:50.0 0:17:32.4
26.
ŠABO Martin
Stará Myjava
SVK 1:13:01.5 0:17:43.9
27.
ĎURDINA Jakub
K.O.P.I win pro
SVK 1:13:31.9 0:18:14.3
28.
BAZALDUA Ramiro
SERED
SVK 1:15:11.8 0:19:54.2
29.
BAJJANI Filip
Stará Turá
SVK 1:15:15.5 0:19:58.0
30.
MICHNA Jozef
ROYAL SPARAN TEAM MAXXX696
SVK 1:15:16.0 0:19:58.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 1:00:53.4 0:00:00.0
2.
MRÁKAVOVÁ Bronislava
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 1:08:58.9 0:08:05.5
3.
PLAČKOVÁ Blanka
EXtreme Obstacle runners
SVK 1:14:20.1 0:13:26.7
4.
JEŘÁBKOVA Ladislava
OCR RUNNERS OLOMOUC
CZE 1:16:49.2 0:15:55.8
5.
BADALÍKOVÁ Lucie
OCR RUNNERS OLOMOUC
CZE 1:23:09.3 0:22:15.9
6.
BRŇÁKOVÁ Marianna
MUD-run TEAM Považie
SVK 1:24:39.1 0:23:45.6
7.
MIHALJEVIČOVÁ Ema
Vrbovce
SVK 1:26:20.2 0:25:26.7
8.
SÁSIKOVÁ Veronika
Banská Štiavnica
SVK 1:27:43.9 0:26:50.5
9.
MICHNOVÁ Monika
ROYAL SPARTAN TEAM MAXXX696
SVK 1:29:32.7 0:28:39.2
10.
HAJOSTEKOVÁ Simona
Nižné Ružbachy
SVK 1:29:45.5 0:28:52.0
11.
ŠPÁNIKOVÁ Adriana
Tvrdaci
SVK 1:31:50.7 0:30:57.2
12.
MITOŠINKOVÁ Katarína
Elita
SVK 1:37:33.4 0:36:40.0
13.
WANDEL Dominika
Wanaka Three Legged Centaur
NZL 1:38:52.3 0:37:58.9
14.
KVAPILOVA Tana
OCR RUNNERS OLOMOUC
CZE 1:39:10.4 0:38:17.0
15.
STIERANKOVÁ Anna
Hriňová
SVK 1:44:15.0 0:43:21.5
16.
ŽILINSKÁ Kristína
Šenkvice
SVK 1:45:10.3 0:44:16.9
17.
TURČINOVÁ Rebeka
Modra
SVK 1:45:12.0 0:44:18.5
18.
LALÍKOVÁ Erika
Hriňová
SVK 1:46:44.2 0:45:50.8
19.
ZAVODNA Zuzana
skb
SVK 1:51:41.6 0:50:48.2
20.
KYZEKOVÁ Dominika
The Machines
SVK 1:53:42.0 0:52:48.6
21.
ZELENSKY Jana
Lenovo no surrender Team
SVK 1:53:44.6 0:52:51.2
22.
BLINKOVÁ Miriama
Bánovce nad Bebravou
SVK 1:55:08.7 0:54:15.3
23.
ŽERAVÍKOVÁ Barbora
Brutálna Bleskovka
SVK 1:55:38.0 0:54:44.6
24.
PALIESKOVÁ Beáta
Brutalne Bleskovky
SVK 1:55:39.9 0:54:46.5
25.
ČABALOVÁ Lucia
Žilina
SVK 1:56:48.4 0:55:55.0
26.
MOZOVÁ Laura
MALACKY
SVK 1:56:49.9 0:55:56.5
27.
SEKOVÁ Lucie
team one
CZE 1:57:22.4 0:56:29.0
28.
MOZOVÁ Lucia
MALACKY
SVK 1:57:43.7 0:56:50.3
29.
DENDERZ Natalia
Behemoti
SVK 1:58:24.9 0:57:31.5
30.
HOŘÍNKOVÁ Renata
OCR RUNNERS OLOMOUC
CZE 1:59:19.6 0:58:26.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených238
Přihlášeno - Muži184
Přihlášeno - Ženy54
Odstartovalo237
V cíli235