Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

CTP DoksyRace Triathlon

Triatlon
DATUM :2.9.2017 MÍSTO :Doksy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIKA Tomas
EasyGoRun
CZE 4:05:28.4 0:00:00.0
2.
BERKA Martin
Lawi Sport Team z.s.
CZE 4:22:12.6 0:16:44.2
3.
PLOC Jaroslav
Sportovní Klub Kola Víšek zapsaný spolek
CZE 4:22:45.8 0:17:17.4
4.
ŠKABRADA Jan
CK Spešl Kolo z.s.
CZE 4:27:53.8 0:22:25.4
5.
KESL Jiří
Univerzitní sportovní klub Akademik z.s.
CZE 4:31:41.4 0:26:13.0
6.
CIBULKA Stanislav
IRON STARS BEROUN
CZE 4:33:21.3 0:27:52.9
7.
KROHLÁK Milan
CZE 4:37:38.9 0:32:10.5
8.
TOMŠA Juraj
KPŠ NEREUS ŽILINA
SVK 4:39:14.6 0:33:46.2
9.
SVOBODA Milan
Etriatlon Team
CZE 4:40:10.4 0:34:42.0
10.
PÁTEK Miroslav
TJ Lokomotiva Krnov
CZE 4:41:33.0 0:36:04.6
11.
ŠTANGLER David
TJ Lokomotiva Trutnov. z.s.
CZE 4:42:58.0 0:37:29.6
12.
KOVAŘÍK Vít
CykloVAPE
CZE 4:43:15.1 0:37:46.7
13.
KOHL Otakar
Individuální
CZE 4:43:54.8 0:38:26.4
14.
KRUPIČKA Martin
Iron sport ELPO
CZE 4:45:12.9 0:39:44.5
15.
VÁCHA Ondřej
Individuální
CZE 4:45:56.9 0:40:28.5
16.
ŠOULA Oldřich
Triclub Homolka
CZE 4:46:20.4 0:40:52.0
17.
KUDRNA David
SK Slavoj Čáslav. z.s.
CZE 4:48:58.9 0:43:30.5
18.
KONVIČKA Adam
CZE 4:51:06.4 0:45:38.0
19.
KRATOCHVÍL Jiří
Individuální
CZE 4:51:07.7 0:45:39.3
20.
ŠKÁBA Pavel
Novis triatlon klub Praha
CZE 4:51:57.6 0:46:29.2
21.
LÁCHA Pavel
B&H Triatlon České Budějovice z.s.
CZE 4:53:36.7 0:48:08.3
22.
BLÁHA Jan
CZE 4:53:45.2 0:48:16.8
23.
VALOŠEK Adam
SK Fuga. o.p.s.
CZE 4:55:01.6 0:49:33.2
24.
MALINSKÝ Petr
BikeStars Vrchlabí
CZE 4:56:19.9 0:50:51.5
25.
STEHLÍK Pavel
Individuální
CZE 4:57:27.9 0:51:59.5
26.
FOŘT Vítězslav
Kolinecký Nerezák
CZE 4:57:46.4 0:52:18.0
27.
ŠIMEČEK Luděk
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 4:58:41.4 0:53:13.0
28.
VAIS David
SVK 4:58:59.6 0:53:31.2
29.
FIALKA Martin
CZE 4:59:01.1 0:53:32.7
30.
KORECKÝ Štěpán
CZE 4:59:09.6 0:53:41.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOTOPULU Helena
TRI-MAX sport team
CZE 4:40:50.8 0:00:00.0
2.
CIBULKOVÁ Markéta
IRON STARS BEROUN
CZE 5:08:03.2 0:27:12.4
3.
MÍKOVÁ Dáša
CZE 5:18:00.2 0:37:09.4
4.
ČERVENKOVÁ Lucie
CZE 5:18:56.5 0:38:05.7
5.
KAVANOVÁ Růžena
Individuální
CZE 5:19:24.3 0:38:33.5
6.
ROUBALOVÁ Markéta
Sportovní Klub Kola Víšek zapsaný spolek
CZE 5:31:58.1 0:51:07.3
7.
ZEMANOVÁ Andrea
Individuální
CZE 5:33:51.1 0:53:00.3
8.
ŠOULOVÁ Veronika
CZE 5:34:44.7 0:53:53.9
9.
VAŠÍŘOVÁ Šárka
CZE 5:34:53.1 0:54:02.3
10.
DVOŘÁKOVÁ Simona
Polabíčko
CZE 5:34:56.3 0:54:05.5
11.
OŽANOVÁ Jana
CZE 5:35:57.2 0:55:06.4
12.
SLÁDKOVÁ Jana
Individuální
CZE 5:37:38.3 0:56:47.5
13.
VALČÍKOVÁ Šárka
CZE 5:43:04.8 1:02:14.0
14.
SÝKOROVÁ Radka
Longrun.cz
CZE 5:47:42.5 1:06:51.7
15.
FIALOVÁ Jana
Individuální
CZE 5:55:10.9 1:14:20.1
16.
KRÁLOVÁ Barbora
Individuální
CZE 5:55:33.0 1:14:42.2
17.
LÍSALOVÁ Jana
CZE 5:57:20.5 1:16:29.7
18.
ŠLAPOVÁ Hana
CZE 5:57:26.2 1:16:35.4
19.
ŠKABRADOVÁ Simona
CZE 5:57:27.0 1:16:36.2
20.
ČERMÁKOVÁ Renata
Triatlon na růžovo
CZE 5:59:51.1 1:19:00.3
21.
DRAŽANOVÁ Judita
CZE 6:01:16.3 1:20:25.5
22.
DOLEJŠÍ Kateřina
Kovastvi Soucek Team
CZE 6:10:33.5 1:29:42.7
23.
HUMAJOVÁ Tereza
Elab team. z.s.
CZE 6:15:49.3 1:34:58.5
24.
BLAŽKOVÁ Jana
CZE 6:27:05.9 1:46:15.1
25.
HOSKOVCOVÁ Žaneta
ChaBrusiči
CZE 6:52:43.5 2:11:52.7
26.
HRUŠKOVÁ Barbora
CZE 6:57:42.9 2:16:52.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru