Beh Devínskou kobylou

Běh
DATUM :20.10.2018 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VALACHOVIČ Jakub
AC Malacky
SVK 0:22:48.6 0:00:00.0
2.
KOPIAR Jakub
AC Malacky
SVK 0:22:57.2 0:00:08.6
3.
PERŽEĽ Ján
Extreme Obstacle Runners
SVK 0:23:36.1 0:00:47.5
4.
JABLOKOV Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:23:43.1 0:00:54.5
5.
LENDVORSKY Leo
adidaas runners
SVK 0:24:09.9 0:01:21.3
6.
ČUDRNÁK Peter
Pekákreň Kvetoslavov
SVK 0:24:10.0 0:01:21.4
7.
VALENT Rene
BEHAME.sk
SVK 0:24:35.4 0:01:46.8
8.
ONDROVIČ Marek
AC Malacky
SVK 0:24:44.5 0:01:55.9
9.
DOKA Lukas
MAC Rača
SVK 0:25:01.7 0:02:13.1
10.
BENCO Peter
SVK 0:25:23.0 0:02:34.4
11.
BRUNOVSKY Simon
TRIAX
SVK 0:25:35.6 0:02:47.0
12.
KERI Mikulas
sansport.sk
SVK 0:25:54.2 0:03:05.6
13.
BALAŽ Samuel
Tatran
SVK 0:25:59.2 0:03:10.6
14.
LOUIS Suggett
SVK 0:26:19.4 0:03:30.8
15.
ŽIGO Martin
BEHAME.sk
SVK 0:26:35.8 0:03:47.2
16.
KARABA Lubomir
TJ DYNAMO DK
SVK 0:26:40.2 0:03:51.6
17.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 0:26:55.6 0:04:07.0
18.
HUJSA Matus
ŠKP Bratislava
SVK 0:26:58.7 0:04:10.1
19.
DOŠEK Ivan
BEHAME.sk
SVK 0:27:31.5 0:04:42.9
20.
JANOŠ Pavol
Koliesko Stupava
SVK 0:27:36.4 0:04:47.8
21.
PAULECH Marek
Bežecký Klub Rtks
SVK 0:27:37.1 0:04:48.5
22.
ŠULJA Mihal
SVK 0:27:52.4 0:05:03.8
23.
ĎURAČKA Miroslav
Liga lanovka
SVK 0:28:09.1 0:05:20.5
24.
BIZNÁR Gregor
ZŠ Tilgnerova
SVK 0:28:22.4 0:05:33.8
25.
PRŠEK Henrich
BEHAME.sk
SVK 0:28:22.7 0:05:34.1
26.
DVORSKY Maros
Kajak Slavia
SVK 0:28:30.3 0:05:41.7
27.
BOLEDOVIČ Peter
Škola Felix
SVK 0:28:35.1 0:05:46.5
28.
ČERVEŇAN Andrej
BEHAME.sk
SVK 0:28:41.0 0:05:52.4
29.
MEDLA Ivan
DSS ANDREAS
SVK 0:29:08.5 0:06:19.9
30.
HOPJAK Dominik
YA Athletics
SVK 0:29:08.9 0:06:20.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TEŠOVIČOVA Diana
Procycling
SVK 0:27:32.7 0:00:00.0
2.
LOVRANTOVA Katarina
Salomon Slovakia
SVK 0:28:05.7 0:00:33.0
3.
BÁTOVSKÁ Katarína
AK Tlmače
SVK 0:29:00.7 0:01:28.0
4.
ŠVEJDOVÁ Zuzana
AC Malacky
SVK 0:29:05.2 0:01:32.5
5.
GUTTMANNOVA Kristina
ZŠ Tilgnerova
SVK 0:30:18.5 0:02:45.8
6.
SALAYOVÁ Michaela
AC Malacky
SVK 0:30:22.7 0:02:50.0
7.
MORÁVKOVÁ Timea
AC Malacky
SVK 0:30:46.5 0:03:13.8
8.
NEVAŘILOVÁ Kristína
ŠKP Bratislava
SVK 0:30:53.7 0:03:21.0
9.
BALAŽOVJECHOVA Hana
Kajak Slavia
SVK 0:31:30.6 0:03:57.9
10.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Lekáreň v Retre
SVK 0:31:52.3 0:04:19.6
11.
ŠVARCOVÁ Hana
Malíček
SVK 0:33:42.1 0:06:09.4
12.
KARABOVA Eva
TJ DYNAMO DK
SVK 0:34:06.6 0:06:33.9
13.
DARILOVA Miroslava
Beh je laska
SVK 0:34:46.2 0:07:13.5
14.
REVAYOVA Denisa
SVK 0:34:54.9 0:07:22.2
15.
ĎURECOVA Mahuliena
ŠKP Bratislava
SVK 0:35:18.8 0:07:46.1
16.
SAMEKOVA Karolina
Kaja Umri
SVK 0:35:23.0 0:07:50.3
17.
MRÁZIKOVÁ Silvia
ŠKP Bratislava
SVK 0:36:10.0 0:08:37.3
18.
BIKSADSKÁ Mária
SVK 0:36:44.9 0:09:12.2
19.
ĎURECOVA Kristina
ŠKP Bratislava
SVK 0:36:54.6 0:09:21.9
20.
VACÍKOVÁ Jana
LifeGym Dúbravka
SVK 0:37:10.2 0:09:37.5
21.
TAPSIKOVA Jana
SVK 0:37:10.9 0:09:38.2
22.
MARKOVIČOVÁ Marcela
SVK 0:38:05.8 0:10:33.1
23.
BOLEDOVIČOVÁ Mária
Škola Felix
SVK 0:38:54.6 0:11:21.9
24.
BEDŐCSOVÁ Martina
O2 AR
SVK 0:40:15.2 0:12:42.5
25.
DEDINSKA Lucia
She runs
SVK 0:40:31.2 0:12:58.5
26.
ČAPRNKOVÁ Jana
SVK 0:40:54.6 0:13:21.9
27.
NAGYOVA Lenka
SVK 0:40:58.7 0:13:26.0
28.
SIVOŠOVÁ Dušana
SVK 0:41:08.0 0:13:35.3
29.
GÁŽIOVÁ Jana
SVK 0:41:51.4 0:14:18.7
30.
POLANCIKOVA Simona
Sanasport
SVK 0:43:16.8 0:15:44.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených413
Přihlášeno - Muži260
Přihlášeno - Ženy153
Odstartovalo410
V cíli410