STUPAVA WINTER TROPHY MTB & RUN

MTB
DATUM :19 - 20.1.2019 MÍSTO :Stupava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TRNKA Marek
Kaktus BIKE team
SVK 1:21:34 0:00:00
2.
SZALAY Peter
Bike-Zone Godollo
HUN 1:22:37 0:01:03
3.
MIKLUŠEK Marian
PROefekt team
SVK 1:28:22 0:06:48
4.
KATUŠA Michal
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 1:29:48 0:08:14
5.
CINTULA Lukáš
ENDEKA BASSTA team
SVK 1:30:11 0:08:37
6.
DALLOS Kornel
Tatanka Racing Team
HUN 1:31:51 0:10:17
7.
KAKALEJČÍK Vladimír
Gelnica
SVK 1:33:09 0:11:35
8.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 1:33:44 0:12:10
9.
DZURŇÁK Peter
Gelnica
SVK 1:34:04 0:12:30
10.
SITÁRIK Peter
KB Breza
SVK 1:34:56 0:13:22
11.
ŽAJDLÍK Robert
SLOVNAFT ZKA Apollo
SVK 1:34:58 0:13:24
12.
LEGNAVSKÝ Tomáš
Outsiterz
SVK 1:34:59 0:13:25
13.
JÁNOŠ Pavol
Koliesko Stupava
SVK 1:35:26 0:13:52
14.
KAÁN Norbert
Handlová
SVK 1:37:25 0:15:51
15.
DEDINSKÝ Tomáš
Športový klub Devínska Kobyla
SVK 1:38:17 0:16:43
16.
NEVORAL Tomáš - Tom
www.LOUDATEAM.WEBNODE.cz
CZE 1:39:17 0:17:43
17.
DOUBEK Tomáš
ŠK Devínska Kobyla
SVK 1:40:33 0:18:59
18.
CHORVÁT Stanislav
TNTcrew
SVK 1:40:51 0:19:17
19.
ZEMANOVIČ Erik
bikeacademy.sk
SVK 1:40:53 0:19:19
20.
DUREC Miroslav
Poriadie
SVK 1:40:55 0:19:21
21.
JANATA Boris
Kompava H-Triathlon Team
SVK 1:40:56 0:19:22
22.
ŠIMON Marian
FTC CC Fiľakovo
SVK 1:41:22 0:19:48
23.
ĎATELINKA Dávid
PROefekt team
SVK 1:41:38 0:20:04
24.
RYBAR Pavol
Svaty Jur
SVK 1:41:40 0:20:06
25.
MURIN Pavol
Ck Malachov
SVK 1:41:42 0:20:08
26.
MATOUCIK Julius
trenčin
SVK 1:42:31 0:20:57
27.
OCEL Marek
WLRM
SVK 1:42:49 0:21:15
28.
VARGA Jozef
MTBIKER team Limabch
SVK 1:44:14 0:22:40
29.
LONGAUER Pavel
Chorvátsky Grob
SVK 1:44:31 0:22:57
30.
WIESER Bernhart
RC ARBÓ WEIZ
AUT 1:45:16 0:23:42
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 1:52:04 0:00:00
2.
FINDROVÁ Mariana
Dukla Bratislava
SVK 2:09:41 0:17:37
3.
BABAČOVÁ Bianka
Športservis Bratislava
SVK 2:10:59 0:18:55
4.
TICHÁ Kristína
Považská Bystrica
SVK 2:12:49 0:20:45
5.
HAMAJOVA Janka
Haklubss
SVK 2:13:15 0:21:11
6.
IVANIČOVA Andrea
Bratislava
SVK 2:20:16 0:28:12
7.
CETLOVÁ Diana
CK Energia Svit
SVK 2:23:07 0:31:03
8.
ČÁSTKOVÁ Veronika - Veverka
www.LOUDATEAM.WEBNODE.cz
CZE 2:26:04 0:34:00
9.
KRIŠTOFIČOVÁ Lucia
Bratislava
SVK 2:36:35 0:44:31
10.
HUDEKOVÁ Kristína
WLRM
SVK 2:39:04 0:47:00
11.
KOŽÍŠKOVÁ VENDY Vendula
www.LOUDATEAM.WEBNODE.cz
SVK 2:42:32 0:50:28
12.
SITÁRIKOVÁ Mária
Ošk Breza
SVK 2:43:28 0:51:24
13.
CZIKÓOVÁ Júlia
Bratislava
SVK 2:57:58 1:05:54
14.
DUBOVSKÁ Denisa
HKS Forge
SVK 3:22:22 1:30:18
15.
KOVACIKOVA Kristina
IBM
SVK 3:23:26 1:31:22

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených363
Přihlášeno - Muži318
Přihlášeno - Ženy45
Odstartovalo354
V cíli349