König Ludwig Lauf

Běžecké lyžování
DATUM :01 - 3.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BACKSCHEIDER Adrien
Job Station Pro
FRA 2:07:19.1 0:00:00.0
2.
DEBERTIN Daniel
ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 2:09:05.4 0:01:46.2
3.
NOWAK Florian
GER 2:14:43.6 0:07:24.5
4.
MELLERT Michael
Team TOKO Deutschland
GER 2:17:28.4 0:10:09.2
5.
KELLERER Niklas
RSC Kelheim
GER 2:19:47.2 0:12:28.0
6.
REJZEK Martin
ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 2:20:30.7 0:13:11.5
7.
GRAF Florian
Team Rossignol
GER 2:20:58.9 0:13:39.7
8.
MEILER Lukas
TSV Oberammergau
GER 2:27:19.9 0:20:00.8
9.
UUSITALO Tero
Vantaan Hiihtoseura
FIN 2:28:01.9 0:20:42.8
10.
FURRER Martin
Toko Racing Team
SUI 2:28:43.4 0:21:24.3
11.
MEILER Martin
TSV Oberammergau
GER 2:29:17.2 0:21:58.0
12.
WILLEITNER Michael
TEAM ROSSIGNOL‘
GER 2:31:47.7 0:24:28.5
13.
NOSENKO Valeriy
RUS 2:32:32.5 0:25:13.3
14.
PÖPPEL Swen
GER 2:32:33.5 0:25:14.3
15.
STAHL Nils
WSV Isny
GER 2:33:13.2 0:25:54.0
16.
ROUK Margus
Sporttravel Estonia
EST 2:33:17.7 0:25:58.5
17.
SEIDEL Thomas
VSC Klingenthal
GER 2:34:49.7 0:27:30.5
18.
SEPP Danner
SSC Jachenau
GER 2:34:50.2 0:27:31.1
19.
SHAW Phil
canada
CAN 2:34:52.0 0:27:32.8
20.
GIUSTI Maurizio
asv Prad
ITA 2:34:54.5 0:27:35.3
21.
SCHULER Adrian
WSG Schluchsee
GER 2:34:55.3 0:27:36.1
22.
HEIMANN Ruedi
SC Oberwil
SUI 2:34:55.4 0:27:36.3
23.
TEEARU Hans
Sporttravel Estonia
EST 2:34:56.2 0:27:37.0
24.
HENNING Michael
Zipps Racingteam
GER 2:34:58.5 0:27:39.3
25.
IVANOV Evgenii
BODRYE
RUS 2:37:42.0 0:30:22.8
26.
ABRAMOV Andrey
KWC
RUS 2:37:42.2 0:30:23.1
27.
EHRLE Frank
SV-SZ Kniebis
GER 2:38:13.7 0:30:54.6
28.
BRUNNEGGER Thomas
Radsport Team Gaimersheim
AUT 2:38:14.2 0:30:55.1
29.
HUGENTOBLER Philipp
SUI 2:38:14.7 0:30:55.5
30.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 2:38:15.7 0:30:56.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HÖLZLE Svenja
SAS Pro Team
SUI 2:39:42.0 0:00:00.0
2.
BECKER Linda
Sc Vöhrenbach
GER 2:41:15.7 0:01:33.7
3.
NÖHMEIER Hanna
XC - Skimarathon Team
GER 2:42:01.0 0:02:19.0
4.
RÄDLER Jenny
Sport Haschko Team
GER 2:48:11.8 0:08:29.7
5.
WESTERLUND Anna
Gunnarvattnetskonstsimförening
SWE 2:50:42.3 0:11:00.2
6.
BLEYMEHL Daniela
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 2:53:10.8 0:13:28.7
7.
OTTO Carmen
Sport Schneider Trail Team
GER 2:58:27.3 0:18:45.3
8.
HOUSMAN Molly
USA 2:59:47.3 0:20:05.3
9.
ŽABOVÁ Anna
Czech rowing
CZE 3:03:08.1 0:23:26.0
10.
BANI Sina
SC Buntenbock
GER 3:04:25.1 0:24:43.0
11.
TÜCHLER Heidi
Naturfreunde Wals
AUT 3:08:03.1 0:28:21.0
12.
WOLF Carmen
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 3:10:03.1 0:30:21.0
13.
INNO Kadi
EST 3:11:32.3 0:31:50.3
14.
GUTKNECHT Natascha
SUI 3:11:41.5 0:31:59.5
15.
KALLIO Marika
FIN 3:11:42.1 0:32:00.0
16.
SARI-LEENA Erkkilä
Tampere Marathon Club
FIN 3:13:03.3 0:33:21.3
17.
HÄRER Gertrud
Ski Club Lauf
GER 3:13:36.8 0:33:54.8
18.
BERGMANN Anna
SC Reichersbeuern
GER 3:13:37.6 0:33:55.6
19.
LAPPALAINEN Pia
FIN 3:18:33.1 0:38:51.1
20.
WEIGEL Jutta
RSC`77 Bimbach
GER 3:19:50.9 0:40:08.8
21.
HOCH Hanna
Ziener
USA 3:20:15.4 0:40:33.3
22.
ROZSYPALOVÁ Lucie
CZE 3:20:26.4 0:40:44.3
23.
BOLG Beate
TSV Schwaben Augsburg
GER 3:20:53.4 0:41:11.3
24.
BULUSCHEK Sonja
GER 3:22:40.4 0:42:58.3
25.
WÜST Christine
GER 3:23:00.1 0:43:18.1
26.
STEINER Bronwen
Münchener Ruderclub
WAL 3:26:35.4 0:46:53.4
27.
LITVINOVA Irina
TEMPtraining.ru
RUS 3:26:45.9 0:47:03.9
28.
HERVOL Uta
Kette Allach
GER 3:27:27.6 0:47:45.6
29.
ENOS Heather
Boulder Nordic
USA 3:29:05.9 0:49:23.9
30.
MENNERAT Solvejg
GER 3:30:51.2 0:51:09.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru