Mistrovství Vodníka - volně

Běžecké lyžování
DATUM :14.2.2019 MÍSTO :Vimperk, Vodník

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁK Matěj
Ski klub Strakonice
CZE 0:04:12.4 0:00:00.0
2.
ŠÍMA Jakub
Ski klub Strakonice
CZE 0:04:40.2 0:00:27.8
3.
VYSKOČIL Vítek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:08.6 0:00:56.2
4.
KOLAFA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:20.8 0:01:08.4
5.
KYRÁL šimon
Ski Sokol Stachy
CZE 0:05:26.7 0:01:14.3
6.
ZUB Vojtěch
Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:37.4 0:01:25.0
7.
ŠTĚRBA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:00.3 0:01:47.9
8.
PROKŮPEK Jan
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:19.6 0:04:07.2
9.
VAVROŇ Matěj
Ski Sokol Stachy
CZE 0:11:44.6 0:07:32.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FORSTOVÁ Laura
Ski Sokol Stachy
CZE 0:05:23.6 0:00:00.0
2.
PŮBALOVÁ Silvie
Ski klub Strakonice
CZE 0:05:40.4 0:00:16.8
3.
MORAVCOVÁ Bára
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:05:55.3 0:00:31.7
4.
STEHLÍKOVÁ Aneta
Ski klub Strakonice
CZE 0:06:36.5 0:01:12.9
5.
MALEČOVÁ Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:06:37.9 0:01:14.3
6.
JANOŠÍKOVÁ Lenka
FISCHER skiklub Šumava Vimperk
CZE 0:06:38.7 0:01:15.1
7.
HEIDE Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:06:48.7 0:01:25.1
8.
SMOLÍKOVÁ Anna
Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:06.1 0:01:42.5
9.
MEDŘICKÁ Eliška
Ski klub Šumava
CZE 0:07:32.8 0:02:09.2
10.
VLKOVÁ Michaela
CZE 0:07:41.9 0:02:18.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STEINBACH Hynek
Ski klub Šumava
CZE 0:11:42.2 0:00:00.0
2.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:10.8 0:01:28.6
3.
RADA Tobiáš
SKSV
CZE 0:13:54.3 0:02:12.1
4.
ŠPETA Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:52.1 0:04:09.9
5.
FICHE Matthew
Ski klub Strakonice
CZE 0:15:58.7 0:04:16.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VONDRÁČEK Matyáš
Ski klub Šumava
CZE 0:13:25.1 0:00:00.0
2.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:43.8 0:00:18.7
3.
CHALUPNÝ David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:14:43.7 0:01:18.6
4.
BÖHM Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:23.2 0:01:58.1
5.
ZUSKA Marcel
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:24.2 0:01:59.1
6.
KYRÁL Matěj
Ski Sokol Stachy
CZE 0:16:07.9 0:02:42.8
7.
TUHÁČEK Pavel
Ski Sokol Stachy
CZE 0:16:13.1 0:02:48.0
8.
TISCHLER Jan
Fischer Skiklub Šumava
CZE 0:17:17.9 0:03:52.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NAROVCOVÁ Beáta
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:15:17.4 0:00:00.0
2.
RADOVÁ Daniela
SKSV
CZE 0:15:47.9 0:00:30.5
3.
NÁROVCOVÁ Monika
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:16:40.1 0:01:22.7
4.
JIROUŠKOVÁ Sabča
FISCHER skiklub Šumava Vimperk
CZE 0:16:50.5 0:01:33.1
5.
ŠROUBOVÁ Adéla
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:41.6 0:03:24.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru