seriál :
Orlík Tour Kooperativy
DATUM : | 9.6.2012 | MÍSTO : | Vystrkov |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 57 km absolutně
- 57 km po kategorích
- 33 km absolutně
- 33 km po kategorích
- 16 km absolutně
- 16 km po kategorích
- soutěž týmů - 57 km
- soutěž týmů - 16 km
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- koeficient obtížnosti 57 km
- koeficient obtížnosti 33 km
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:52:44.0 | 0:00:00.0 |
2. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:52:48.6 | 0:00:04.6 |
3. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:52:53.7 | 0:00:09.7 |
4. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:53:00.2 | 0:00:16.2 |
5. | DLASK Petr |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:55:35.4 | 0:02:51.4 |
6. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:55:37.4 | 0:02:53.4 |
7. | FRIEDL Jiří |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:55:42.3 | 0:02:58.3 |
8. | SÁBLÍK Lukáš |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:56:17.5 | 0:03:33.5 |
9. | FOJTÍK Ondřej |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:56:41.8 | 0:03:57.8 |
10. | SPĚŠNÝ Milan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:56:43.2 | 0:03:59.2 |
11. | ULMAN Matouš |
S&H Superior mtb team |
CZE | 1:56:47.3 | 0:04:03.3 |
12. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:51.0 | 0:05:07.0 |
13. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:00:22.4 | 0:07:38.4 |
14. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:01:11.3 | 0:08:27.3 |
15. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:01:17.6 | 0:08:33.6 |
16. | POLNICKÝ Radek |
Jirapo-Giant |
CZE | 2:01:34.2 | 0:08:50.2 |
17. | KNÍŽE David |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:02:13.0 | 0:09:29.0 |
18. | ŠUSTEK Milan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:03:10.1 | 0:10:26.1 |
19. | SPLÍTEK Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:04:16.4 | 0:11:32.4 |
20. | STOŠEK Martin |
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 2:04:17.0 | 0:11:33.0 |
21. | KUGLER Zbyněk |
Allivictus Kofola |
CZE | 2:05:44.8 | 0:13:00.8 |
22. | NOVOTNÝ Robert |
Sweep cycling |
CZE | 2:05:48.0 | 0:13:04.0 |
23. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:05:50.4 | 0:13:06.4 |
24. | KEC Jan |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:05:52.5 | 0:13:08.5 |
25. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:06:12.8 | 0:13:28.8 |
26. | KOBLASA Martin |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:06:19.8 | 0:13:35.8 |
27. | ŠELLER Luděk |
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 2:08:05.7 | 0:15:21.7 |
28. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:08:10.0 | 0:15:26.0 |
29. | PÍNA Ondřej |
Axit Vella Racing |
CZE | 2:08:14.5 | 0:15:30.5 |
30. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:08:24.6 | 0:15:40.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KYPTOVÁ Jana |
Alltraining Racing Lawi team |
CZE | 2:22:06.0 | 0:00:00.0 |
2. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:33:37.0 | 0:11:31.0 |
3. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
MARIN Bikes Komersia |
CZE | 2:35:54.7 | 0:13:48.7 |
4. | PREISLEROVÁ Karolína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:35:58.9 | 0:13:52.9 |
5. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:37:23.6 | 0:15:17.6 |
6. | KALAŠOVÁ Karolína |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 2:41:11.4 | 0:19:05.4 |
7. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:41:26.8 | 0:19:20.8 |
8. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:42:47.0 | 0:20:41.0 |
9. | MATLÁŠKOVÁ Jana |
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK |
CZE | 2:44:29.5 | 0:22:23.5 |
10. | KREJCÁRKOVÁ Adéla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N |
CZE | 2:45:41.1 | 0:23:35.1 |
11. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
Symbio+cycling |
CZE | 2:50:36.1 | 0:28:30.1 |
12. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
SPORT BRONEC Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:52:58.5 | 0:30:52.5 |
13. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:54:44.4 | 0:32:38.4 |
14. | FALCOVÁ Hana |
CZE | 2:56:46.4 | 0:34:40.4 | |
15. | DLABOVÁ Zuzana |
ŠKODA Auto team |
CZE | 2:57:01.9 | 0:34:55.9 |
16. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 2:57:20.6 | 0:35:14.6 |
17. | ČUPOVÁ Jana |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:57:53.9 | 0:35:47.9 |
18. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:57:54.5 | 0:35:48.5 |
19. | DOLEŽALOVÁ Jana |
CZE | 3:03:52.7 | 0:41:46.7 | |
20. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:06:41.4 | 0:44:35.4 |
21. | MACOURKOVÁ Klára |
BRCYKL |
CZE | 3:06:54.7 | 0:44:48.7 |
22. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:10:09.6 | 0:48:03.6 |
23. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Toyota Dolak mtb |
CZE | 3:11:23.9 | 0:49:17.9 |
24. | ČERVINKOVÁ Klaudie |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 3:12:49.6 | 0:50:43.6 |
25. | KOVÁŘOVÁ Petra |
CZE | 3:13:27.4 | 0:51:21.4 | |
26. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 3:14:59.7 | 0:52:53.7 |
27. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 3:16:52.6 | 0:54:46.6 | |
28. | HAVRANOVÁ Stanislava |
KT Tryskomyš |
CZE | 3:17:58.0 | 0:55:52.0 |
29. | TUČKOVÁ Lenka |
CZE | 3:18:10.7 | 0:56:04.7 | |
30. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:19:43.3 | 0:57:37.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team |
CZE | 1:19:33.0 | 0:00:00.0 |
2. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:20:26.8 | 0:00:53.8 |
3. | KŘÍŽ Václav |
CZE | 1:21:13.0 | 0:01:40.0 | |
4. | MIKOLÁŠEK Jan |
CT SAUNABAR Horní Cerekev |
CZE | 1:22:36.6 | 0:03:03.6 |
5. | HOLEČEK Karel |
Dexter BSK racing |
CZE | 1:22:38.5 | 0:03:05.5 |
6. | STROPEK Miroslav |
CRT Chlum |
CZE | 1:23:09.6 | 0:03:36.6 |
7. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:23:13.5 | 0:03:40.5 |
8. | VESELÝ Jiří |
Luigi Cocotti |
CZE | 1:23:18.2 | 0:03:45.2 |
9. | CHMELÍK Jan |
Luigi Cocotti |
CZE | 1:23:20.7 | 0:03:47.7 |
10. | DVOŘÁK Petr |
velo Dvořák Haibike |
CZE | 1:23:26.8 | 0:03:53.8 |
11. | KAŠPAR Adam |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:25:37.0 | 0:06:04.0 |
12. | KLABOUCH Petr |
Madeta Fitness / SPECIALIZED |
CZE | 1:26:30.8 | 0:06:57.8 |
13. | PECH Martin |
GO! NUTRIXXION |
CZE | 1:26:36.5 | 0:07:03.5 |
14. | DOLEJŠÍ Václav |
CZE | 1:27:01.2 | 0:07:28.2 | |
15. | OTČENÁŠEK Vít |
Šemíci |
CZE | 1:28:10.0 | 0:08:37.0 |
16. | VALENTA Michal |
velo Dvořák Haibike |
CZE | 1:28:35.0 | 0:09:02.0 |
17. | BAUER Václav |
CRT-CHLUM |
CZE | 1:28:38.0 | 0:09:05.0 |
18. | HOLUB Martin |
Galaxy Bike Tálín |
CZE | 1:28:46.4 | 0:09:13.4 |
19. | KOUBA Miroslav |
MK servis Lčovice |
CZE | 1:29:14.5 | 0:09:41.5 |
20. | PEJŠA Robert |
Merida Biking Team |
CZE | 1:30:53.4 | 0:11:20.4 |
21. | DVOŘÁK Karel |
ŠkodaAuto team |
CZE | 1:31:06.7 | 0:11:33.7 |
22. | VOJTĚCH Polák |
KC Kooperativa SG Jablonec n.N |
CZE | 1:32:19.3 | 0:12:46.3 |
23. | PRENĚK Ondřej |
Bike&Ski Bakajda |
CZE | 1:32:20.3 | 0:12:47.3 |
24. | ELSNIC Petr |
CZE | 1:32:20.9 | 0:12:47.9 | |
25. | MATĚJOVIČ Martin |
Charles University Plzen |
CZE | 1:32:49.4 | 0:13:16.4 |
26. | BENEŠ Jiří |
CZE | 1:32:58.4 | 0:13:25.4 | |
27. | ZIMA Martin |
www.penzionavionika.cz |
CZE | 1:33:34.8 | 0:14:01.8 |
28. | GRACÍK Jiří |
HRADEC KRÁLOVÉ |
CZE | 1:34:44.0 | 0:15:11.0 |
29. | SVOBODA Petr |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:34:53.4 | 0:15:20.4 |
30. | FURCH Aleš |
MTB FURCH TEAM |
CZE | 1:35:43.0 | 0:16:10.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JONÁŠOVÁ Anna |
KEBEK Chomutov |
CZE | 1:35:02.6 | 0:00:00.0 |
2. | SIXTOVÁ Anička |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:39:08.1 | 0:04:05.5 |
3. | PECHOUTOVÁ Ivana |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:39:53.6 | 0:04:51.0 |
4. | VIDROVÁ Kristýna |
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování |
CZE | 1:40:29.8 | 0:05:27.2 |
5. | KOŠKOVÁ Adéla |
CZE | 1:41:42.1 | 0:06:39.5 | |
6. | BUZKOVÁ Kateřina |
SURVIVAL |
CZE | 1:43:07.2 | 0:08:04.6 |
7. | KRČKOVÁ Eliška |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:43:41.3 | 0:08:38.7 |
8. | BENEŠOVÁ Pavla |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:46:05.3 | 0:11:02.7 |
9. | MATĚJOVSKÁ Zdeňka |
CZE | 1:48:34.3 | 0:13:31.7 | |
10. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS bike team |
CZE | 1:56:43.4 | 0:21:40.8 |
11. | KOŽMÍNOVÁ Šárka |
Nissan Dolak Ladies |
CZE | 1:57:57.5 | 0:22:54.9 |
12. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
CZE | 2:03:32.4 | 0:28:29.8 | |
13. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:03:46.0 | 0:28:43.4 |
14. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:04:17.2 | 0:29:14.6 |
15. | ZBOŘILOVÁ Eliška |
LY:KO Prachatice |
CZE | 2:04:28.8 | 0:29:26.2 |
16. | KOLÁŘOVÁ Kateřina |
SKI PETŘÍKOV |
CZE | 2:04:37.8 | 0:29:35.2 |
17. | BOHOŇKOVÁ Markéta |
CZE | 2:05:15.0 | 0:30:12.4 | |
18. | KRČKOVÁ Karolina |
CZE | 2:06:37.6 | 0:31:35.0 | |
19. | HÁJKOVÁ Lucie |
CZE | 2:06:50.9 | 0:31:48.3 | |
20. | TŮMOVÁ Jana |
skimb |
CZE | 2:07:03.4 | 0:32:00.8 |
21. | JANIŠTINOVÁ Lenka |
CZE | 2:07:09.5 | 0:32:06.9 | |
22. | VESELÁ Klára |
Uran Bike Team Příbram |
CZE | 2:08:22.4 | 0:33:19.8 |
23. | ŠPOLCOVÁ Zuzana |
PRAHA 6 |
CZE | 2:09:05.5 | 0:34:02.9 |
24. | BUMBÁLKOVÁ Klára |
CZE | 2:09:25.2 | 0:34:22.6 | |
25. | HENDLINGEROVÁ Radka |
CZE | 2:12:11.1 | 0:37:08.5 | |
26. | ŠVAMBERKOVÁ Hana |
BBC Zaječov |
CZE | 2:12:35.7 | 0:37:33.1 |
27. | SŮSOVÁ Petra |
CZE | 2:13:12.0 | 0:38:09.4 | |
28. | KADLECOVÁ Lenka |
CZE | 2:14:44.6 | 0:39:42.0 | |
29. | VOPÁLKOVÁ Petra |
CK CHURÁŇOV |
CZE | 2:14:59.9 | 0:39:57.3 |
30. | MYŠKOVÁ Klára |
MH-Cyklon |
CZE | 2:17:00.6 | 0:41:58.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUDRNA David |
CZE | 0:38:54.1 | 0:00:00.0 | |
2. | KLUSOŇ Petr |
CZE | 0:40:42.2 | 0:01:48.1 | |
3. | HADRABA Jan |
CZE | 0:43:05.7 | 0:04:11.6 | |
4. | PETŘÍK Dominik |
CZE | 0:46:00.6 | 0:07:06.5 | |
5. | KLAIL Petr |
CZE | 0:47:00.1 | 0:08:06.0 | |
6. | STEINOCHER Michal |
CZE | 0:48:33.8 | 0:09:39.7 | |
7. | KOUBA Jiří |
CZE | 0:50:45.9 | 0:11:51.8 | |
8. | JUREČKA Jiří |
Polabští cyklisté Kolín |
CZE | 0:51:12.8 | 0:12:18.7 |
9. | MAREK Oskar |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 0:51:18.4 | 0:12:24.3 |
10. | MAREK René |
CZE | 0:51:18.8 | 0:12:24.7 | |
11. | NĚMEC Patrik |
CZE | 0:51:25.6 | 0:12:31.5 | |
12. | NĚMEC Michal |
CZE | 0:51:25.7 | 0:12:31.6 | |
13. | MILOŠ Tyller |
CZE | 0:52:21.5 | 0:13:27.4 | |
14. | FRANCISC Elias |
CZE | 0:53:12.5 | 0:14:18.4 | |
15. | HOLOUBEK Ondřej |
Ski klubŠumava |
CZE | 0:53:57.6 | 0:15:03.5 |
16. | HOLOUBEK Petr |
CZE | 0:53:57.8 | 0:15:03.7 | |
17. | HRACH OndŘej |
CZE | 0:54:33.4 | 0:15:39.3 | |
18. | STANĚK Pavel |
http://www.teamgoofy.com |
CZE | 0:54:54.8 | 0:16:00.7 |
19. | NOVOTNÝ Jiří |
CZE | 0:55:43.2 | 0:16:49.1 | |
20. | HRUŠKA Jiří |
CZE | 0:55:47.3 | 0:16:53.2 | |
21. | KŘIVÁNEK Josef |
Mamut Bechyně |
CZE | 0:56:31.1 | 0:17:37.0 |
22. | POC Lukáš |
ŠKODA Auto team |
CZE | 0:56:46.5 | 0:17:52.4 |
23. | ONDRÁČEK Martin |
Hnízdil Team |
CZE | 0:58:05.6 | 0:19:11.5 |
24. | ONDRÁČEK Pavel |
Hnízdil Team |
CZE | 0:58:06.9 | 0:19:12.8 |
25. | CHADIM František |
CZE | 1:00:24.6 | 0:21:30.5 | |
26. | TAMPIER Jan |
Spinning MB Alpine Pro |
CZE | 1:00:32.1 | 0:21:38.0 |
27. | HAUSA Karel |
CZE | 1:01:29.7 | 0:22:35.6 | |
28. | JUREČKA Jiří |
Polabští cyklisté |
CZE | 1:03:03.0 | 0:24:08.9 |
29. | ČERVÍČEK František |
TEAM-LOUNY |
CZE | 1:03:12.5 | 0:24:18.4 |
30. | ČERVÍČEK David |
TEAM-LOUNY |
CZE | 1:03:12.5 | 0:24:18.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHEJBALOVÁ Markéta |
ŠKODA Auto team |
CZE | 0:53:28.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠVECOVÁ Marcela |
CZE | 0:54:16.0 | 0:00:47.8 | |
3. | ŠOLCOVÁ Barbora |
CZE | 0:54:24.5 | 0:00:56.3 | |
4. | TOMEŠOVÁ Hana |
CZE | 0:56:17.1 | 0:02:48.9 | |
5. | GLÉZLOVÁ Šárka |
CZE | 0:57:01.9 | 0:03:33.7 | |
6. | JEŽKOVÁ Ivana |
CZE | 0:59:28.6 | 0:06:00.4 | |
7. | CHADIMOVÁ Kateřina |
CZE | 1:00:24.4 | 0:06:56.2 | |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:00:27.0 | 0:06:58.8 |
9. | HRUBÁ Vladimíra |
CZE | 1:00:56.6 | 0:07:28.4 | |
10. | HAUSOVÁ Tereza |
CZE | 1:01:29.5 | 0:08:01.3 | |
11. | HAUSOVÁ Kateřina |
CZE | 1:02:52.0 | 0:09:23.8 | |
12. | JUREČKOVÁ Anežka |
Polabští cyklisté Kolín |
CZE | 1:03:03.0 | 0:09:34.8 |
13. | VRÁGOVÁ Ivana |
CZE | 1:03:16.2 | 0:09:48.0 | |
14. | RENDOVÁ Lucie |
CZE | 1:03:20.2 | 0:09:52.0 | |
15. | KARVÁNKOVÁ Marie |
CZE | 1:04:22.4 | 0:10:54.2 | |
16. | PAVLASOVÁ Ladislava |
CZE | 1:04:24.7 | 0:10:56.5 | |
17. | ČECHOVÁ Dagmar |
CZE | 1:04:34.5 | 0:11:06.3 | |
18. | SKLEPNÍKOVÁ Helena |
CZE | 1:04:46.1 | 0:11:17.9 | |
19. | NOVOTNÁ Kateřina |
CZE | 1:06:10.3 | 0:12:42.1 | |
20. | ULČOVÁ Radka |
CZE | 1:07:08.8 | 0:13:40.6 | |
21. | MARKSOVÁ Karolína |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:07:09.8 | 0:13:41.6 |
22. | DOUBRAVOVÁ Petra |
MBG |
CZE | 1:07:29.2 | 0:14:01.0 |
23. | HAMPLOVÁ Karolína |
CZE | 1:08:04.2 | 0:14:36.0 | |
24. | PANOŠOVÁ Tereza |
CZE | 1:08:14.7 | 0:14:46.5 | |
25. | SCHUCKOVÁ Jana |
CZE | 1:08:24.8 | 0:14:56.6 | |
26. | RENDOVÁ Jana |
CZE | 1:09:08.0 | 0:15:39.8 | |
27. | HRUBÁ Andrea |
CZE | 1:09:23.8 | 0:15:55.6 | |
28. | TAMPIEROVÁ Martina |
CZE | 1:09:30.1 | 0:16:01.9 | |
29. | MARKSOVÁ Karolína |
CZE | 1:09:35.6 | 0:16:07.4 | |
30. | KUDRNOVÁ Kristýna |
CZE | 1:10:06.7 | 0:16:38.5 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Priessnitzova padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny