Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Krkonošská 70 LAWI

Běžecké lyžování
DATUM :3.3.2018 MÍSTO :Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. jmeno1 jmeno2 jmeno3 jmeno4 jmeno5 Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. jmeno1 jmeno2 jmeno3 jmeno4 jmeno5 Kategorie Čas Ztráta
1 9 detail závodníka KASPER - SWIX TEAM CZE FIŠNAR Jan HOLUB Petr RANDÁK Karel JAVŮREK Petr VEBER Tomáš 1. /  Muži 19 a více let 4:03:06.6 0:00:00.0
2 3 detail závodníka ROSSIGNOL RACING TEAM CZE HORNYCH Václav JANEČEK Pavel SIKORA Jakub ŠRŮTEK David ZAJÍC Václav 2. /  Muži 19 a více let 4:08:35.6 0:05:29.0
3 11 detail závodníka HS ČIMIČI CZE JIRÁK Jan KAFKA Jiří ŠÁMAL Jan ŠTRYNCL Pavel URBÁNEK Petr 3. /  Muži 19 a více let 4:24:32.1 0:21:25.5
4 4 detail závodníka MFF UK/LOKAL BLOK CZE MARHOUN Petr POLÁŠEK Jan Ferdinand REMEŠ Petr RYBÁŘ Tomáš ŠIMEK Adam 4. /  Muži 19 a více let 4:24:45.1 0:21:38.5
5 1 detail závodníka SPORTICUS TEAM A CZE KARBAN Zdeněk KOLÍN Jan LESSE Petr TIBITANZL Michal VONDRA Vítězslav 5. /  Muži 19 a více let 4:30:40.6 0:27:34.0
6 2 detail závodníka ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI D CZE FRANCKE Michal KÁLAL Tomáš MATOUŠEK Ondřej PELA Zbyněk SAJDL Martin 6. /  Muži 19 a více let 4:35:34.9 0:32:28.3
7 12 detail závodníka CANOE TEAM CZE CHALUPA Daniel KOUDELKA Petr KŘIVSKÝ Jan POLÁK Petr ŠLOCAR Jan 7. /  Muži 19 a více let 4:41:13.7 0:38:07.1
8 5 detail závodníka TJ PACKA PRAHA A CZE HEJNÝ Marek HORSKÝ Tomáš LUKEŠ Jiří MAŠEK Petr SAIDL Filip 8. /  Muži 19 a více let 4:47:24.5 0:44:17.8
9 10 detail závodníka SPORTICUS TEAM B CZE KALINA Miroslav LEBEDA Dušan PIDRMAN Milan PRUNER Petr SMOLKA Marek 9. /  Muži 19 a více let 4:51:29.5 0:48:22.9
10 27 detail závodníka BIATLON LETOHRAD MASTERS CZE DYTRT Aleš HRADECKÝ Petr POLÁČEK Antonín SUCHODOL Jiří SUCHODOL Josef 10. /  Muži 19 a více let 4:53:20.3 0:50:13.7
11 8 detail závodníka SLOVAN ZDRAVOTNÍK PRAHA CZE CÍSAŘ Jan DROBNÍK Michal HORYNA Roman KOVÁŘ Miroslav SKRIPNIK Ondřej 11. /  Muži 19 a více let 4:53:39.2 0:50:32.6
12 16 detail závodníka SKI KLUB SK PRAHA 4 CZE BOGAR František BOŘÁNEK Petr HORA Vojtěch LANDOVSKÝ Jakub SYSEL Ctibor 12. /  Muži 19 a více let 4:56:24.3 0:53:17.7
13 51 detail závodníka ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI E CZE KAŇKA Adam MALEČEK Martin ŠVARC Petr SVIDER Oto VOJTA Pavel 13. /  Muži 19 a více let 4:57:31.3 0:54:24.7
14 13 detail závodníka WEBER JIČÍNSKÁ 50 CZE BÍLEK Aleš KARBAN Štěpán KOHL Martin KORDÍK Petr KUBÍN Pavel 14. /  Muži 19 a více let 4:58:01.5 0:54:54.9
15 14 detail závodníka VESLAŘI BOHEMIANS PRAHA A CZE HELLEBRAND Jaroslav HOLEČEK Miroslav KALINA Zdeněk STRAKA Štěpán TVARDÍK Jan 15. /  Muži 19 a více let 5:02:07.5 0:59:00.9
16 7 detail závodníka UNITOP ČR CZE HRDINA Pavel KOCIÁN Pavel KYNCL Tomáš SIKORA René KARLÍK František 16. /  Muži 19 a více let 5:04:26.0 1:01:19.4
17 15 detail závodníka TJ PACKA PRAHA B CZE BERKA Martin KURZ Pavel MIKULA Jan PŘINDA Lukáš ZÝKA Jan 17. /  Muži 19 a více let 5:05:22.8 1:02:16.2
18 18 detail závodníka CRAFT DRAGONTEAM NYMBURK CZE DRAHOKOUPIL Martin KUBINA Filip MOKRÝ Michal POHL Miloslav POKORNÝ Čestmír 18. /  Muži 19 a více let 5:07:28.6 1:04:22.0
19 6 detail závodníka VSK HUMANITA PRAHA CZE DOMÍN Nikolas MOJŽÍŠEK Petr ŠTEMBERG Milan TRISKA Jaroslav ZNOJEMSKÝ Karel 19. /  Muži 19 a více let 5:14:53.5 1:11:46.9
20 28 detail závodníka HRADECKÝ SENTINEL CZE DRESLER Lukáš HLOUŠEK Martin KOŠŤÁL Miroslav SEDLÁČEK Vladimír MACHÁČEK Jiří 20. /  Muži 19 a více let 5:17:40.3 1:14:33.7
21 26 detail závodníka SKIKLUB DRESDEN-NIEDERSEDLITZ GER BLUMENSAAT Frank LINDIG Thomas POLTE Frank SCHAU Olaf WETZEL Richard 21. /  Muži 19 a více let 5:17:41.1 1:14:34.5
22 54 detail závodníka HOROPUNK EXTERNÍ NÁTRH CZE CHLEBOUN Jakub CÍSAŘ Adam DOBIAS Adam PROTIVA Tomáš TŮMA Martin 22. /  Muži 19 a více let 5:17:48.3 1:14:41.7
23 39 detail závodníka OUTDOOROUTSIDERS CZE FRUHAUF Pavel GRUSSER Jan KURE Pavel PÁVEK Martin PETR Jan 23. /  Muži 19 a více let 5:19:17.1 1:16:10.5
24 29 detail závodníka HOROPUNK A CZE DRAHOTA Jakub MATĚJŮ Jakub ROZEHNAL Michal ŠIMEK Martin ŠIMEK Michal 24. /  Muži 19 a více let 5:25:10.1 1:22:03.5
25 32 detail závodníka SOKOL NUSLE ORBIS CZE JONÁŠ Radek KOLÍN Jiří NOVOTNÝ Aleš PŘIBYL Ivan ŠENK Pavel 25. /  Muži 19 a více let 5:25:32.4 1:22:25.7
26 22 detail závodníka OK 99 HRADEC KRÁLOVÉ CZE BALCAR Aleš ČERNÝ Michal JUSTA Pavel KREJČÍ Vojtěch VESELÝ Jiří 26. /  Muži 19 a více let 5:28:58.4 1:25:51.7
27 60 detail závodníka SK VESKÁ CZE ARGALÁŠ Michal ČERMÁK Jan GRUNDMANN Jan KOMANEC Václav WANEK Adam 27. /  Muži 19 a více let 5:30:53.6 1:27:47.0
28 63 detail závodníka POJIZERSKÝ KOMPAS CZE FIALA Jiří KOLIN Jaroslav MUZICEK Michal SEMBERA Josef ZAHRÁDKA Michal 28. /  Muži 19 a více let 5:34:33.4 1:31:26.8
29 37 detail závodníka VK BLESK B CZE ACHRER Josef BAŽANT Mirek BLOUDEK Petr MARTINEK Jáchym PODRACKY Marek 29. /  Muži 19 a více let 5:39:42.7 1:36:36.1
30 34 detail závodníka PLZEŇ - ELITE :) CZE HRÁCH Michal KOPRNICKÝ Kamil MAJER Jan NĚMEČEK Jiří RAUCH Stanislav 30. /  Muži 19 a více let 5:39:55.4 1:36:48.8
31 23 detail závodníka KOTVA PRAHA CZE FRYČ Tomáš HRUBÝ Hugo KAPKO David KAŠPAR Martin DOUBEK Matyáš 31. /  Muži 19 a více let 5:43:40.2 1:40:33.6
32 19 detail závodníka JÁ NA TO NEMÁM CZE HOVORKA Jan KÁRNÍK Jan NOŽKA Radek UDRŽAL Tomáš VÁVRA Jaroslav 32. /  Muži 19 a více let 5:44:06.4 1:40:59.8
33 35 detail závodníka CHRUDIMŠTÍ JENĎÁCI CZE GROMUS Tomáš KOPÁČEK Miroslav KUŽEL Aleš LOMOZ Jan VELINSKY Radek 33. /  Muži 19 a více let 5:44:11.7 1:41:05.1
34 72 detail závodníka ČIMIČI - LKP CZE SYNEK Stanislav DVOŘAN Stanislav NOVÁK Jakub BLAŽEK Pavel MEIER Miroslav 34. /  Muži 19 a více let 5:45:24.2 1:42:17.6
35 20 detail závodníka TRISPORT PLZEŇ CZE BRAŠNA Lukáš BRAŠNA Michal CHARVÁT Luboš KRÁLOVEC Lukáš ŽIŽKA Ondřej 35. /  Muži 19 a více let 5:49:20.7 1:46:14.1
36 38 detail závodníka PERNŠTEJN HOLOMAJZNA TÝM CZE KOS Jiří KOZISEK Radim MAREČEK Jan MARTINEC Milan PETRÁČEK Luboš 36. /  Muži 19 a více let 5:49:55.7 1:46:49.1
37 70 detail závodníka POJEĎ, BUDE TO SRANDA! CZE ALTMAN Kornel HEJNA Martin KLAUDA Jan MAŘÍK Antonín PROCHÁZKA Libor 37. /  Muži 19 a více let 5:50:25.2 1:47:18.6
38 31 detail závodníka KASPER - SWIX TEAM B CZE KLAUZ Michal KUŽEL Martin LENNER Miroslav ZAYDLAR Tomáš ZLÁMAL Aleš 38. /  Muži 19 a více let 5:58:59.5 1:55:52.9
39 59 detail závodníka RUMOVÝ EXPRESS CZE BERÁNEK David DAVÍDEK Dušan HEJNA Jan ŠKOCH Michal SVAČINA štěpán 39. /  Muži 19 a více let 5:59:59.7 1:56:53.1
40 33 detail závodníka ČERTOVO VEMENO CZE BEDNÁŘ Pavel BILINA Petr FAKTOR Radovan ŠIMEČEK Zdeněk ŠTEMBERK Pavel 40. /  Muži 19 a více let 6:01:25.2 1:58:18.6
41 41 detail závodníka SPARTAK PRAHA 4-B CZE BARTAS Jan DANDA Michal FETTER Lukáš NOVAK Petr TUČAN Jindřich 41. /  Muži 19 a více let 6:03:13.2 2:00:06.6
42 25 detail závodníka BAKAJDA HARRACHOV A CZE KŘÍŽ Zdeněk LINDR David PALOUNEK Michal ŠAUER Tomáš TREJTNAR Matěj 42. /  Muži 19 a více let 6:09:21.3 2:06:14.7
43 43 detail závodníka LK ŠKODA PLZEŇ B CZE JANOUŠEK Jan JANOUŠEK Petr SOPR Ondřej TESAŘ Daniel ŽUFAN Martin 43. /  Muži 19 a více let 6:09:51.3 2:06:44.7
44 44 detail závodníka TJ PACKA PRAHA C CZE BICAN Stanislav FOŘT Stanislav PEŠAN Jan KUBÍN David RENDL Josef 44. /  Muži 19 a více let 6:09:51.5 2:06:44.9
45 45 detail závodníka BAKAJDA HARRACHOV B CZE BARTOŠ Libor BLAŽEK Adam BULÍŘ Petr MALINA Vojtěch SEDLÁČEK Daniel 45. /  Muži 19 a více let 6:13:23.3 2:10:16.7
46 64 detail závodníka NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ CZE DROBNÍKOVÁ Aneta HENYCH Oldřich KARÁSEK Vojtěch KUHN ROBERT VOCÁSEK Zdeněk 46. /  Muži 19 a více let 6:16:47.8 2:13:41.2
47 65 detail závodníka SPLAŠENEJ LENOCHOD CZE SPÁLENSKÝ Marek DLOUHÝ Jan MAREŠ Vojtěch SUCHÝ Jaroslav VĚTROVSKÝ Jan 47. /  Muži 19 a více let 6:18:08.8 2:15:02.2
48 40 detail závodníka HOROPUNK B CZE BRICH Milan JENÍČEK Michal MACEK Ondřej MAJER Jiří STEHLÍK Petr 48. /  Muži 19 a více let 6:19:34.5 2:16:27.9
49 24 detail závodníka DRESDEN MIX GER ERMER Thomas HORAK Gunnar JÄPEL Rainer LEHNUNG Kai-Uwe FLECHSIG Vladimír 49. /  Muži 19 a více let 6:24:12.0 2:21:05.4
50 48 detail závodníka TIGI-SHU & HONAHOR CZE JANOUŠEK Jiří KLÁPŠTĚ Jaroslav KOLÁŘ Tomáš VALEŠ Jiří VŠETEČKA Michal 50. /  Muži 19 a více let 6:24:48.1 2:21:41.5
51 74 detail závodníka KLOKANI Z VRŠOVIC CZE RŮŽIČKA Vojtěch MACH Jiří LIŠKA Lukáš MUSIL Ladislav ZDVIHAL Lukáš 51. /  Muži 19 a více let 6:25:25.9 2:22:19.2
52 73 detail závodníka ASM MEDICI Z HRADCE CZE VÁLEK Jan ČERNICKÝ Jakub JERIE Václav KINSKÝ Tomáš MARYNKA Tomáš 52. /  Muži 19 a více let 6:27:12.2 2:24:05.6
53 55 detail závodníka DOHOŇ CHLAPA V ŠUSŤÁCÍCH CZE CERHA Tomáš KLÁN Lukáš KLEMA Vojtěch KOLENOVSKÝ Petr KRUPIČKA Pavel 53. /  Muži 19 a více let 6:28:15.4 2:25:08.8
54 71 detail závodníka PEDROS CZE BEDŘICH Stanislav JELÍNEK Lukáš JERABKOVA Kristyna PODLEŠÁK Jakub ZEMAN Petr 54. /  Muži 19 a více let 6:30:54.6 2:27:48.0
55 53 detail závodníka PLANTÁŽNÍCI CZE ČEŘOVSKÝ Jakub DUŠEK Miloš GABRIEL Štěpán GROF Lukáš URBAN Zbyněk 55. /  Muži 19 a více let 6:35:06.1 2:31:59.5
56 46 detail závodníka ABER FOTER TEAM CZE KORBELÁŘ Jan MARŠOUN Pavel NOVOTNÁ Eva NOVOTNÝ Karel SINGER Tomáš 56. /  Muži 19 a více let 6:36:05.9 2:32:59.3
57 50 detail závodníka HH SMÍCHOV CZE CHLUMSKÝ Petr KUCHLER Karel MACH František MACHOVÁ Jana MUNZAR Zbyněk 57. /  Muži 19 a více let 6:39:40.6 2:36:34.0
58 36 detail závodníka VICHR Z HOR CZE HROMEK Václav JANDA Vojtěch ŠTĚPÁNEK Ivan SLOUPENSKÝ Martin SPILKA Kryštof 58. /  Muži 19 a více let 6:40:24.9 2:37:18.3
59 62 detail závodníka KOKYKORARA CZE HÁJKOVÁ Kristýna KÁROVÁ martina NEZBEDA Ondřej PASLER Petr SMOLEŇ Juraj 59. /  Muži 19 a více let 6:53:35.2 2:50:28.6
60 57 detail závodníka POCEM CZE BRUJEVIC Jan FLAŠAR Jan PRIX Rudolf ŠVARC Aleš SVARC Jiri 60. /  Muži 19 a více let 7:05:35.1 3:02:28.4
61 58 detail závodníka NADŠENCI Z POSÁZAVÍ CZE ARTUS Daniel VRBATA Jan VRBATA Jiří ŽABA Jan ZÍDEK Václav 61. /  Muži 19 a více let 7:15:34.1 3:12:27.5
62 52 detail závodníka BAKAJDA HARRACHOV C CZE BARTOŠ Libor SUCHÝ Aleš SUCHÝ Josef SUCHÝ Michal ŠULC Jakub 62. /  Muži 19 a více let 7:22:49.0 3:19:42.4
63 67 detail závodníka I DOJET MŮŽE BÝT CÍL, ZNOVU 2018 :-( CZE CHOURA Michal DORKO Lukáš KRUPIČKA Jirka KUBASCH Tomáš ŠABLATURA Jakub 63. /  Muži 19 a více let 7:35:45.9 3:32:39.3
64 69 detail závodníka CS BEZNADĚJ CZE ALGER Robert FAJFR Zdeněk HOFMAN Jiří NOVÁK Jaroslav NOVOTNÝ Radko 64. /  Muži 19 a více let 7:37:04.2 3:33:57.6
65 68 detail závodníka JAK JEN BYCH SE Z TOHO VYKROUTIL.. CZE DOLEJŠ Jan DOLEJŠ Pavel FLOUSEK Petr KREJČÍ Jan SAFÍN Michal 65. /  Muži 19 a více let 7:37:21.6 3:34:15.0
66 66 detail závodníka FACSON CZE KNAPP Kryštof KNAPP Matouš KNAPP Petr VOTAVA Adam KNAPP Luboš 66. /  Muži 19 a více let 7:52:18.1 3:49:11.5
67 47 detail závodníka JACHT KLUB LÁZNĚ TOUŠEŇ CZE KAVALÍK Jan MARTINKA Jiří PARŮŽEK Jiří TKADLEC Štěpán WINKLER Pavel 67. /  Muži 19 a více let 7:57:01.2 3:53:54.6
68 61 detail závodníka HO ŠKROVÁD CZE BUBENÍK Michal HOLEC Jan HRŮZA Robert KOSMÁK Petr SMRČKA Lukáš 68. /  Muži 19 a více let 8:06:54.7 4:03:48.1
69 17 detail závodníka VESLAŘI BOHEMIANS PRAHA B CZE BARTOŇ Vojtěch HINTNAUS Jan HLADÍK Martin NEUMAN Martin ŠVEC Ondřej 69. /  Muži 19 a více let 8:09:04.3 4:05:57.7
--- 49 detail závodníka ALTÁN TÝM CZE LOOS Arnošt MADĚRA Josef VLACH Tomáš VOJTÍK Pavel VOTRUBA Jan . /  Muži 19 a více let DSQ ---
--- 21 detail závodníka SKI KLUB SK PRAHA 4 B CZE GREGORIADES Tomas KRÁL Luboš MACHÁČEK Karel PLOC Jaroslav SYSEL Ondřej . /  Muži 19 a více let DNF ---
--- 30 detail závodníka JBC A MH UNITED CZE KOŘÍNEK Martin KOUDELKA Vít KRAUŠNER Jiří MENZEL Dan TOMAN Jan . /  Muži 19 a více let DNS ---
--- 42 detail závodníka BATERCA CZE BROŽ Radek ČADA Zbyněk KUDELA Ondřej PETROV Valeri VONDRÁČEK Pavel . /  Muži 19 a více let DNS ---
--- 56 detail závodníka STOBÁCI TANVALD CZE OUHRABKA Ladislav TŮMA Pavel TŮMOVÁ Jana VEJRAŽKA Štěpán ZÍTKO Tomáš . /  Muži 19 a více let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru