Košický trojkráľový beh 2018

Běh
DATUM :6.1.2018 MÍSTO :Košice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 1094 detail závodníka MAŤAŠ Patrik SVK 2003 Košice 1. /  Chlapci do 15 rokov 0:03:46 0:00:00
2 1033 detail závodníka BASOŠ Marco SVK 2003 Humenné 2. /  Chlapci do 15 rokov 0:03:58 0:00:12
3 1210 detail závodníka MATIS Dávid Gabriel SVK 2003 ZŠ Požiarnická 3 3. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:02 0:00:16
4 1105 detail závodníka PETRO Šimon SVK 2004 Košice 4. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:14 0:00:28
5 1104 detail závodníka PAVLENKO Kamil SVK 2005 Košice 5. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:15 0:00:29
6 1211 detail závodníka ONDREJKOVIČ Kristián SVK 2004 ZŠ Požiarnická 3 6. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:24 0:00:38
7 1216 detail závodníka VINARČÍK Jakub SVK 2005 ZŠ Požiarnická 3 7. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:26 0:00:40
8 1167 detail závodníka JANČO Jakub SVK 2003 ZŠ Drábova 3 8. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:27 0:00:41
9 1171 detail závodníka MIKULA Dávid SVK 2003 ZŠ Drábova 3 9. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:28 0:00:42
10 1141 detail závodníka HORŇÁK Maximilián SVK 2004 Majki team 10. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:30 0:00:44
11 1192 detail závodníka ZÁMBORI Tobias SVK 2003 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 11. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:33 0:00:47
12 1228 detail závodníka SOJKA Samuel SVK 2005 VeľKé Teriakovce 12. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:37 0:00:51
13 1218 detail závodníka CHOVANOVÁ Viktória SVK 2003 ZŠ Starozágorská 8 1. /  Dievčatá do 15 rokov 0:04:43 0:00:57
14 1087 detail závodníka KLUS Jakub SVK 2004 SRTG Košice 13. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:48 0:01:02
15 1100 detail závodníka MÜLLER Lukáš SVK 2004 Janočko Academy 14. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:50 0:01:04
16 1099 detail závodníka MÜLLER Adam SVK 2007 Slávia TU Košice 15. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:51 0:01:05
17 1221 detail závodníka FRIGA Lukáš SVK 2005 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 16. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:52 0:01:06
18 1222 detail závodníka ZONDOROVA Zuzana SVK 2005 ZŠ J.urbana Jenisejská 22 2. /  Dievčatá do 15 rokov 0:04:54 0:01:08
19 755 detail závodníka SKUBEŇ Sebastián SVK 2010 Košice 17. /  Chlapci do 15 rokov 0:04:56 0:01:10
20 1153 detail závodníka MRUZ Christopher SVK 2006 ZŠ Belehradská 21 18. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:00 0:01:14
21 1180 detail závodníka CSÓKASOVÁ Nika SVK 2003 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 3. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:01 0:01:15
22 1096 detail závodníka MIHALIČOVÁ Simona SVK 2005 Klub orientačného behu ATU Košice 4. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:01 0:01:15
23 1164 detail závodníka GOMONAIOVÁ Dominika SVK 2003 ZŠ Drábova 3 5. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:04 0:01:18
24 1170 detail závodníka MACÁKOVÁ Viktória SVK 2005 ZŠ Drábova 3 6. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:06 0:01:20
25 1041 detail závodníka SEKANINOVÁ Sofia SVK 2004 KOB Metropol Košice 7. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:12 0:01:26
26 1103 detail závodníka PAVELOVÁ Júlia SVK 2006 KOB KYSAK 8. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:14 0:01:28
27 1187 detail závodníka MATULA Martin SVK 2002 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 19. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:15 0:01:29
28 1226 detail závodníka PASZULYKÁS Frederik SVK 2006 Pereš 20. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:18 0:01:32
29 1107 detail závodníka SABOL Martin Jan SVK 2009 Prešov 21. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:19 0:01:33
30 1042 detail závodníka JANŠO Jakub Karol SVK 2006 Klub orientačného behu ATU Košice 22. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:20 0:01:34
31 1043 detail závodníka KLIMOVSKÝ Matej SVK 2007 Janočko Academy 23. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:22 0:01:36
32 1106 detail závodníka ROHÁČ Adam SVK 2006 Klub orientačného behu ATU Košice 24. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:26 0:01:40
33 1206 detail závodníka GUZIOVÁ Diana SVK 2006 ZŠ Požiarnická 3 9. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:27 0:01:41
34 1090 detail závodníka KREMENÁK Filip SVK 2003 Majki team 25. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:29 0:01:43
35 1165 detail závodníka HARČÁR Brian SVK 2003 ZŠ Drábova 3 26. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:30 0:01:44
36 1177 detail závodníka VARGOVÁ Nataša SVK 2008 ZŠ Drábova 3 10. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:31 0:01:45
37 1214 detail závodníka TOBÁK Adam SVK 2009 ZŠ Požiarnická 3 27. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:35 0:01:49
38 1194 detail závodníka BOCZEK Rudolf SVK 2006 ZŠ M.Lechkého 28. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:35 0:01:49
39 1102 detail závodníka PAVELA Ľudovít SVK 2008 KOB KYSAK 29. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:42 0:01:56
40 1220 detail závodníka HNÍZDILOVÁ Barbora SVK 2005 ZŠ Trebišovská 10 11. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:43 0:01:57
41 1095 detail závodníka MEDVIĎOVÁ Diana SVK 2008 ZŠ-Zalužice 12. /  Dievčatá do 15 rokov 0:05:49 0:02:03
42 1098 detail závodníka MOZGO Michal SVK 2005 Košice 30. /  Chlapci do 15 rokov 0:05:49 0:02:03
43 1215 detail závodníka VARGOVÁ Tamara SVK 2010 ZŠ Požiarnická 3 13. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:04 0:02:18
44 1093 detail závodníka MARKO Michal SVK 2009 Košice 31. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:06 0:02:20
45 1184 detail závodníka KONDÁŠOVÁ Silvia SVK 2003 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 14. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:16 0:02:30
46 1229 detail závodníka ZORZIT Enrico SVK 2007 Košice 32. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:18 0:02:32
47 1038 detail závodníka GAVULOVÁ Alexandra SVK 2007 Moldava nad Bodvou 15. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:20 0:02:34
48 1199 detail závodníka HALÁSZ Gregor SVK 2009 ZŠ M.Lechkého 33. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:22 0:02:36
49 1230 detail závodníka IMRIČKOVÁ Michaela SVK 2009 Košice 16. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:22 0:02:36
50 1202 detail závodníka ŠOLTÉSOVÁ Dália SVK 2007 ZŠ M.Lechkého 17. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:23 0:02:37
51 1208 detail závodníka KOTÍKOVÁ Alexandra SVK 2008 ZŠ Požiarnická 3 18. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:25 0:02:39
52 1097 detail závodníka MOŠKO Radoslav SVK 2009 Košice 34. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:26 0:02:40
53 1195 detail závodníka ČUBA Maroš SVK 2006 ZŠ M.Lechkého 35. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:30 0:02:44
54 1209 detail závodníka KUŠNÍR Samuel SVK 2008 ZŠ Požiarnická 3 36. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:33 0:02:47
55 1189 detail závodníka SVINČIAKOVÁ Michaela SVK 2003 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 19. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:37 0:02:51
56 1181 detail závodníka CSÓKASOVÁ Zuzana SVK 2005 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 20. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:37 0:02:51
57 1173 detail závodníka PIRČÁK Vasil SVK 2006 ZŠ Drábova 3 37. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:48 0:03:02
58 1159 detail závodníka BARAN Samuel SVK 2008 ZŠ Drábova 3 38. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:49 0:03:03
59 1108 detail závodníka SČERBÁK Jakub SVK 2005 Kluknava 39. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:50 0:03:04
60 1145 detail závodníka TOMECKOVA Tamara SVK 2007 Zs bernolakova16 21. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:52 0:03:06
61 1201 detail závodníka LIBOVÁ Kamila SVK 2008 ZŠ M.Lechkého 22. /  Dievčatá do 15 rokov 0:06:53 0:03:07
62 1172 detail závodníka PIRČÁK René SVK 2010 ZŠ Drábova 3 40. /  Chlapci do 15 rokov 0:06:55 0:03:09
63 1203 detail závodníka ŠPAVELKOVÁ Liliana SVK 2006 ZŠ M.Lechkého 23. /  Dievčatá do 15 rokov 0:07:06 0:03:20
64 1227 detail závodníka VARGA Peter SVK 2011 Žs Staničná 41. /  Chlapci do 15 rokov 0:07:18 0:03:32
65 1196 detail závodníka GUBAŠ Vratko SVK 2009 ZŠ M.Lechkého 42. /  Chlapci do 15 rokov 0:07:23 0:03:37
66 1205 detail závodníka FABIŠÍK Daniel SVK 2009 ZŠ Požiarnická 3 43. /  Chlapci do 15 rokov 0:07:23 0:03:37
67 774 detail závodníka MARKO Sofia SVK 2012 Košice 24. /  Dievčatá do 15 rokov 0:07:31 0:03:45
68 1188 detail závodníka ROHALYOVÁ Diana SVK 2002 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 25. /  Dievčatá do 15 rokov 0:07:32 0:03:46
69 1163 detail závodníka DRAČKA Samuel SVK 2010 ZŠ Drábova 3 44. /  Chlapci do 15 rokov 0:07:37 0:03:51
70 1207 detail závodníka IHNÁT Damián SVK 2009 ZŠ Požiarnická 3 45. /  Chlapci do 15 rokov 0:07:51 0:04:05
71 1154 detail závodníka NIKOLAJ Tina SVK 2008 ZŠ Belehradská 21 26. /  Dievčatá do 15 rokov 0:08:04 0:04:18
72 751 detail závodníka PAVELOVÁ Anna SVK 2011 Kysak 27. /  Dievčatá do 15 rokov 0:08:07 0:04:21
73 1037 detail závodníka DIBALA Viliam SVK 2009 Limburg 46. /  Chlapci do 15 rokov 0:08:11 0:04:25
74 1155 detail závodníka SZABO Jakub SVK 2007 ZŠ Belehradská 21 47. /  Chlapci do 15 rokov 0:08:28 0:04:42
75 1039 detail závodníka GAVULOVÁ Viktória SVK 2009 Moldava nad Bodvou 28. /  Dievčatá do 15 rokov 0:08:33 0:04:47
76 1143 detail závodníka SOBINOVSKA Michaela SVK 2010 Košice 29. /  Dievčatá do 15 rokov 0:08:38 0:04:52
77 1035 detail závodníka BOROS Boris SVK 2010 BK Spartak Medzev 48. /  Chlapci do 15 rokov 0:08:46 0:05:00
78 1231 detail závodníka IMRIČKOVÁ Katka SVK 2012 Košice 30. /  Dievčatá do 15 rokov 0:10:17 0:06:31
79 1034 detail závodníka BALÁŽ Jakub SVK 2014 Exisport Košice 49. /  Chlapci do 15 rokov 0:11:29 0:07:43
80 1036 detail závodníka DIBALA Patrick SVK 2011 Limburg 50. /  Chlapci do 15 rokov 0:12:12 0:08:26
81 134 detail závodníka DIBALA Martin SVK 1975 Limburg 1. /  Mimo súťaž 0:12:14 0:08:28
--- 1406 detail závodníka NANÁŠIOVÁ Magda SVK 2017 Senior Staré mesto . /  Dievčatá do 15 rokov NFT After cutoff
--- 1182 detail závodníka FORNADEĽ Dávid SVK 2002 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 . /  Chlapci do 15 rokov DNF ---
--- 1185 detail závodníka MAJOROŠOVÁ Klaudia SVK 2002 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 . /  Dievčatá do 15 rokov DNF ---
--- 1190 detail závodníka ŠALITROŠ Martin SVK 2003 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 . /  Chlapci do 15 rokov DNF ---
--- 1186 detail závodníka MATISOVÁ Michaela SVK 2003 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 . /  Dievčatá do 15 rokov DNS ---
--- 1191 detail závodníka ŠTOFČOVÁ Ema SVK 2002 ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 . /  Dievčatá do 15 rokov DNS ---