Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

11. Skimarathon Saalfelden 2018

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2018 MÍSTO :Saalfelden

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 564 detail závodníka LEITINGER Nikolaus 1993 SC St. Martin bei Lofer 1. /  Allgemeine Klasse männlich 0:51:57.0 0:00:00.0
2 566 detail závodníka BRUNNER Peter 1991 LRC Lienz 2. /  Allgemeine Klasse männlich 0:51:58.0 0:00:00.9
3 526 detail závodníka HAINDL Stefan 1985 SK Saalfelden 1. /  AK I männlich 0:52:16.9 0:00:19.9
4 567 detail závodníka HÖRL Fabian 1992 HSV Saalfelden 3. /  Allgemeine Klasse männlich 0:53:13.2 0:01:16.2
5 598 detail závodníka OTNER Andreas 1975 SC Anger 1. /  AK II männlich 0:54:04.4 0:02:07.4
6 559 detail závodníka WINKLER Patrick 1997 SC Hammer 4. /  Allgemeine Klasse männlich 0:54:04.7 0:02:07.7
7 610 detail závodníka HIRNER Manuel 1985 Steimarathonteam Austria 2. /  AK I männlich 0:55:28.2 0:03:31.2
8 532 detail závodníka KAMMERLANDER Tobias 1986 SC St.Johann i.T 3. /  AK I männlich 0:55:59.6 0:04:02.6
9 550 detail závodníka HÖRL Gotthard 1972 SC Saalfelden 2. /  AK II männlich 0:56:52.2 0:04:55.2
10 576 detail závodníka SLOWIOK Christoph 1992 HSV Saalfelden 5. /  Allgemeine Klasse männlich 0:57:43.0 0:05:46.0
11 607 detail závodníka DUFTER Matthias 1982 SC - Schliersee 4. /  AK I männlich 0:58:16.6 0:06:19.6
12 553 detail závodníka ORTNER Christian 1981 SC-Anger 5. /  AK I männlich 0:58:27.9 0:06:30.9
13 525 detail závodníka MAYER Michael 1994 HWK 6. /  Allgemeine Klasse männlich 0:58:30.1 0:06:33.1
14 593 detail závodníka HAMMERSCHMID Heinz 1970 TSV Marquartstein 3. /  AK II männlich 0:59:11.7 0:07:14.7
15 586 detail závodníka BRÜGGL Christoph 1984 --- 6. /  AK I männlich 0:59:43.9 0:07:46.9
16 572 detail závodníka KOLLER Stefan 1995 SC Bischofshofen 7. /  Allgemeine Klasse männlich 1:00:31.7 0:08:34.7
17 555 detail závodníka SCHÜTTER Hermann 1976 SK Saalfelden 4. /  AK II männlich 1:00:32.9 0:08:35.9
18 519 detail závodníka MITTERMAIER Johannes 2000 SK Maishofen 1. /  Jugend II männlich 1:00:34.2 0:08:37.2
19 530 detail závodníka PACHLER Günter 1964 SC Liezen 1. /  AK III männlich 1:01:40.7 0:09:43.7
20 558 detail závodníka STRAIF Josef 1968 Brixental Connection 5. /  AK II männlich 1:02:00.2 0:10:03.2
21 533 detail závodníka EISCHER Ronald 1971 USC Atomic St. Leonhard 6. /  AK II männlich 1:02:34.5 0:10:37.5
22 540 detail závodníka HUBER Armin 1978 --- 7. /  AK I männlich 1:03:09.5 0:11:12.5
23 594 detail závodníka BRENDEL Günter 1966 TSV Marquartstein 2. /  AK III männlich 1:03:11.2 0:11:14.2
24 608 detail závodníka HAINZ Lena 1990 Marathon team madshus 1. /  Allgemeine Klasse weiblich 1:03:30.7 0:11:33.7
25 609 detail závodníka LENTNER Roland 1978 --- 8. /  AK I männlich 1:03:32.0 0:11:35.0
26 614 detail závodníka ARTNER Klaus 1998 --- 1. /  Junioren männlich 1:04:27.2 0:12:30.2
27 597 detail závodníka RIEGER Fabian 1988 --- 8. /  Allgemeine Klasse männlich 1:04:29.7 0:12:32.7
28 543 detail závodníka LIENBACHER Pascal 2000 HSV Saalfelden 2. /  Jugend II männlich 1:04:48.2 0:12:51.2
29 531 detail závodníka SEEBACHER Hannes 1996 WSC Bad Mitterndorf 9. /  Allgemeine Klasse männlich 1:04:58.7 0:13:01.7
30 544 detail závodníka LIENBACHER Oliver 2002 HSV Saalfelden 1. /  Jugend I männlich 1:05:32.7 0:13:35.7
31 527 detail závodníka PFENNICH Julia 1997 USK Maishofen 2. /  Allgemeine Klasse weiblich 1:05:36.5 0:13:39.5
32 589 detail závodníka BIN Gina 2000 ASKo villach 1. /  Jugend II weiblich 1:06:30.5 0:14:33.5
33 574 detail závodníka SALFENAUER Robert 1973 Koasafexn 7. /  AK II männlich 1:06:32.4 0:14:35.4
34 603 detail závodníka KOCH-ORTNER Maria 1981 SC Auger 1. /  AK I weiblich 1:06:32.7 0:14:35.7
35 560 detail závodníka PICHLER Walter 1959 old farts 3. /  AK III männlich 1:06:33.7 0:14:36.7
36 602 detail závodníka ISLITZER Pascal 2001 SC Wagrain 3. /  Jugend II männlich 1:07:10.7 0:15:13.7
37 545 detail závodníka WENGER Walter 1966 SK-Maishofen 4. /  AK III männlich 1:07:15.2 0:15:18.2
38 613 detail závodníka STEURER Lukois 1990 --- 10. /  Allgemeine Klasse männlich 1:07:22.7 0:15:25.7
39 584 detail závodníka MAYRHOFER Wolfgang 1972 --- 8. /  AK II männlich 1:07:45.7 0:15:48.7
40 615 detail závodníka VEITER Madeleine 2000 VOSv st.jakob idef 2. /  Jugend II weiblich 1:08:19.2 0:16:22.2
41 587 detail závodníka MAYR Hermann 1958 --- 5. /  AK III männlich 1:08:27.3 0:16:30.2
42 536 detail závodníka BRUGGER Andreas 1977 --- 9. /  AK II männlich 1:08:27.7 0:16:30.7
43 522 detail závodníka RUPPRECHTER Patrick 1987 --- 9. /  AK I männlich 1:09:01.9 0:17:04.9
44 514 detail závodníka DEIGENTESCH Manuela 1993 SV Oberteisendorf 3. /  Allgemeine Klasse weiblich 1:09:09.0 0:17:12.0
45 538 detail závodníka OBERSCHNEIDER Rudolf 1978 --- 10. /  AK I männlich 1:09:10.8 0:17:13.8
46 505 detail závodníka STANGASSINGER Viktor 1971 SC Haag 10. /  AK II männlich 1:09:17.0 0:17:20.0
47 504 detail závodníka BAUER Helmut 1975 SC Leogang 11. /  AK II männlich 1:09:39.9 0:17:42.9
48 508 detail závodníka LENZHOFER Peter 1978 ÖAV Mauthen 11. /  AK I männlich 1:09:40.2 0:17:43.2
49 541 detail závodníka MÜLLEROVA Bara 1996 Skimarathon team Austria 4. /  Allgemeine Klasse weiblich 1:09:58.5 0:18:01.5
50 563 detail závodníka SEIDL Franz 1948 x-trim zeltweg 1. /  AK IV männlich 1:10:14.2 0:18:17.2
51 554 detail závodníka HENÖKL Michael 1993 Athletik-Klub Vasold Liezen 11. /  Allgemeine Klasse männlich 1:10:30.5 0:18:33.5
52 612 detail závodníka SCHWAB Roland 1983 HSV 12. /  AK I männlich 1:10:35.0 0:18:38.0
53 528 detail závodníka PFENNICH Elena 1999 SK-Maishofen 1. /  Junioren weiblich 1:11:41.3 0:19:44.3
54 546 detail závodníka SCHÜGERL Christoph 1974 PSV Berlin 12. /  AK II männlich 1:12:30.8 0:20:33.8
55 539 detail závodníka EISCHER Birgit 1972 USC Atomic St. Leonhard 1. /  AK II weiblich 1:12:32.8 0:20:35.7
56 578 detail závodníka SCHWAIGER Christoph 1967 SKI Saalfelden 6. /  AK III männlich 1:12:46.5 0:20:49.5
57 595 detail závodníka HOFMEISTER Günter 1958 --- 7. /  AK III männlich 1:12:51.7 0:20:54.7
58 516 detail závodníka MAYER Florian 1992 SK Saalfelden 12. /  Allgemeine Klasse männlich 1:13:16.3 0:21:19.3
59 501 detail závodníka CHRISTOPH David 1979 --- 13. /  AK I männlich 1:13:31.3 0:21:34.3
60 557 detail závodníka AUGUSTIN Georg 1950 URC Ried i.I. 2. /  AK IV männlich 1:13:41.8 0:21:44.8
61 561 detail závodníka SCHMIDHUBER Konrad 1960 old farts 8. /  AK III männlich 1:14:00.8 0:22:03.8
62 591 detail závodníka ENZENHOFER Gertraud 1970 Dna Nordic Team Su Eidenberg 2. /  AK II weiblich 1:14:09.4 0:22:12.4
63 565 detail závodníka SCHMIDL Melanie 2001 Sportunion Rosenbach 3. /  Jugend II weiblich 1:14:24.2 0:22:27.2
64 580 detail závodníka BINDER Josef 1960 Union Garten 15 9. /  AK III männlich 1:14:27.9 0:22:30.9
65 509 detail závodníka EDER Alois 1973 SC Leogang 13. /  AK II männlich 1:14:36.5 0:22:39.5
66 507 detail závodníka RYBANSKY Jan 1961 --- 10. /  AK III männlich 1:14:45.2 0:22:48.2
67 551 detail závodníka GUMPOLD Erich 1961 Aufi&Owi Sport Wielandner 11. /  AK III männlich 1:14:58.8 0:23:01.8
68 60 detail závodníka PERNKOPF Peter 1973 --- 14. /  AK II männlich 1:15:04.7 0:23:07.7
69 547 detail závodníka AIGNER Anna 1995 --- 5. /  Allgemeine Klasse weiblich 1:15:36.3 0:23:39.3
70 506 detail závodníka STATTMANN Josef Franz 1967 SV Tröpolach/Gailtal 12. /  AK III männlich 1:15:51.0 0:23:54.0
71 512 detail závodníka JÄGER Fabian 1992 HSV Saalfelden 13. /  Allgemeine Klasse männlich 1:15:56.5 0:23:59.5
72 600 detail závodníka POINTNER Marco 1982 --- 14. /  AK I männlich 1:16:05.5 0:24:08.5
73 521 detail závodníka HALLER Erich 1973 --- 15. /  AK II männlich 1:16:16.4 0:24:19.4
74 549 detail závodníka HALLER Jürgen 1978 --- 15. /  AK I männlich 1:16:16.6 0:24:19.6
75 599 detail závodníka MICHELER Isabelle 1965 SC Wagrain 1. /  AK III weiblich 1:16:33.5 0:24:36.5
76 604 detail závodníka WOLFGANG Islitzer 1973 SC Wagrain 16. /  AK II männlich 1:16:49.5 0:24:52.5
77 524 detail závodníka RIEPL Reinhard 1964 --- 13. /  AK III männlich 1:18:33.8 0:26:36.8
78 585 detail závodníka EDER Maria 1993 --- 6. /  Allgemeine Klasse weiblich 1:18:44.0 0:26:47.0
79 534 detail závodníka HAMMERSCHMID Stefan 1988 --- 14. /  Allgemeine Klasse männlich 1:19:21.5 0:27:24.5
80 581 detail závodníka SCHANDL Herbert 1963 NÖ Abb 14. /  AK III männlich 1:19:26.0 0:27:29.0
81 596 detail závodníka HUBER Karl 1941 Wsv - Wiesing 1. /  AK V männlich 1:20:10.0 0:28:13.0
82 570 detail závodníka STEINER Walter 1946 --- 2. /  AK V männlich 1:20:37.0 0:28:40.0
83 535 detail závodníka AIGNER Michael 1991 --- 15. /  Allgemeine Klasse männlich 1:21:15.3 0:29:18.3
84 520 detail závodníka HERZOG Sebastian 1989 SC Leogang 16. /  Allgemeine Klasse männlich 1:22:25.5 0:30:28.5
85 548 detail závodníka VOITHOFER Josef 1953 LC Oberpinzgau 3. /  AK IV männlich 1:23:15.8 0:31:18.8
86 523 detail závodníka EDENHAUSER Pamela 1981 HSV Saalfelden 2. /  AK I weiblich 1:23:29.5 0:31:32.5
87 529 detail závodníka PACHLER Sonja 1964 SC Liezen 2. /  AK III weiblich 1:23:32.8 0:31:35.8
88 503 detail závodníka RATH Rolf 1948 MTB BERGWOLF 4. /  AK IV männlich 1:25:40.0 0:33:43.0
89 562 detail závodníka OEHMW Ekkehard 1955 Tri-Sport Lübeck eV 5. /  AK IV männlich 1:25:40.2 0:33:43.2
90 573 detail závodníka UMGEHER Manfred 1943 --- 3. /  AK V männlich 1:26:04.8 0:34:07.8
91 513 detail závodníka MÜLLAUER Alexander 1991 SC Maria Alm 17. /  Allgemeine Klasse männlich 1:26:27.0 0:34:30.0
92 575 detail závodníka TRITSCHER Franz 1941 WSV Ramsau 4. /  AK V männlich 1:28:05.3 0:36:08.3
93 537 detail závodníka GRIESSNER Stefan 1971 3 Team Saalfelden 17. /  AK II männlich 1:30:27.1 0:38:30.1
94 605 detail závodníka ESLITZER Florenie 1971 SC Wagrain 3. /  AK II weiblich 1:30:46.6 0:38:49.6
95 517 detail závodníka WEICHENBERGER Johannes 1958 Linz AG Sport 15. /  AK III männlich 1:32:10.8 0:40:13.8
96 515 detail závodníka BAUER Willy 1944 tristyria 5. /  AK V männlich 1:34:07.8 0:42:10.8
97 590 detail závodníka MESSINI Rossano 1951 --- 6. /  AK IV männlich 1:34:33.5 0:42:36.5
98 616 detail závodníka SCHRETTHAUSER Martin 1967 team erdinger alkoholfrei 16. /  AK III männlich 1:36:12.1 0:44:15.1
99 518 detail závodníka MITTERER-EGGER Anton 1960 keinen 17. /  AK III männlich 1:37:09.6 0:45:12.6
100 82 detail závodníka LANER Franz 1939 LLC Angerberg 6. /  AK V männlich 1:38:58.5 0:47:01.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru