Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - neděle
DATUM : | 27.1.2019 | MÍSTO : | Roudnice |
---|
POŘADATEL : | ČKS SKI Jilemnice |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | 3.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 1. / M30-39 | 2:19:46.6 | 0:00:00.0 | 0:43:43.4 | 1 | 1:08:39.1 | 1 | 1:54:25.1 | 1 | ||
2 | diplom | 1 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 2. / M30-39 | 2:22:58.9 | 0:03:12.2 | 0:44:35.1 | 2 | 1:10:15.9 | 3 | 1:57:40.3 | 2 | ||
3 | diplom | 3 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 1. / M40-49 | 2:25:04.6 | 0:05:18.0 | 0:44:38.6 | 3 | 1:10:15.1 | 2 | 1:58:38.3 | 3 | ||
4 | diplom | 14 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov nad Bělou | 3. / M30-39 | 2:28:41.4 | 0:08:54.7 | 0:46:32.4 | 6 | 1:12:59.7 | 5 | 2:01:57.4 | 4 | ||
5 | diplom | 162 | ENDRŠT Pavel | 1976 | Slavia Pojišťovna Sport Team | 2. / M40-49 | 2:31:55.2 | 0:12:08.5 | 0:47:33.6 | 8 | 1:14:02.7 | 7 | 2:05:03.6 | 6 | ||
6 | diplom | 61 | KUBINA Matěj | 1992 | HSK BENECKO | 1. / M18-29 | 2:32:27.9 | 0:12:41.3 | 0:45:00.6 | 4 | 1:11:40.4 | 4 | 2:03:28.4 | 5 | ||
7 | diplom | 102 | ZHUKOV Dmitrii | 1986 | Medera | 4. / M30-39 | 2:32:53.7 | 0:13:07.0 | 0:47:56.1 | 9 | 1:15:33.2 | 10 | 2:05:46.6 | 9 | ||
8 | diplom | 65 | PAULŮ Jan | 1974 | sokol H.Branná | 3. / M40-49 | 2:33:00.4 | 0:13:13.8 | 0:48:20.6 | 11 | 1:15:30.7 | 9 | 2:05:44.6 | 7 | ||
9 | diplom | 19 | OTTO Steffen | 1959 | BERTSDORFER SV | 1. / M60+ | 2:33:02.7 | 0:13:16.0 | 0:48:36.4 | 12 | 1:16:07.2 | 12 | 2:05:45.6 | 8 | ||
10 | diplom | 18 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 1. / M50-59 | 2:34:03.4 | 0:14:16.8 | 0:49:11.6 | 15 | 1:16:43.9 | 14 | 2:06:48.1 | 11 | ||
11 | diplom | 58 | TEPLY Robin | 1967 | Rolnici | 2. / M50-59 | 2:34:20.9 | 0:14:34.3 | 0:48:42.9 | 13 | 1:16:19.7 | 13 | 2:06:57.1 | 12 | ||
12 | diplom | 113 | NOVOTNÝ Daniel | 1974 | Cykloservis Mor. Krumlov | 4. / M40-49 | 2:35:16.2 | 0:15:29.5 | 0:48:13.1 | 10 | 1:15:35.2 | 11 | 2:06:47.6 | 10 | ||
13 | diplom | 6 | KOHOUT Milan | 1981 | Silvini Madhus team | 5. / M30-39 | 2:35:49.2 | 0:16:02.5 | 0:51:14.6 | 25 | 1:18:48.9 | 22 | 2:08:43.6 | 13 | ||
14 | diplom | 27 | SUCHÝ Jiří | 1976 | FEL Praha | 5. / M40-49 | 2:37:45.7 | 0:17:59.0 | 0:49:17.6 | 16 | 1:17:30.2 | 15 | 2:09:15.4 | 15 | ||
15 | diplom | 5 | JANATA Karel | 1992 | HSK BENECKO | 2. / M18-29 | 2:37:50.4 | 0:18:03.8 | 0:49:06.6 | 14 | 1:18:26.4 | 18 | 2:11:12.6 | 22 | ||
16 | diplom | 12 | GROßE Ralf | 1973 | PSV ZITTAU | 6. / M40-49 | 2:38:24.8 | 0:18:38.2 | 0:50:08.6 | 21 | 1:18:36.4 | 21 | 2:09:43.1 | 16 | ||
17 | diplom | 25 | KOLÍN Jan | 1977 | vsk Humanita | 7. / M40-49 | 2:38:25.4 | 0:18:38.8 | 0:49:46.9 | 20 | 1:18:27.2 | 19 | 2:09:55.6 | 17 | ||
18 | diplom | 30 | ŠLAJS Petr | 1990 | Sport Club Plzeň | 3. / M18-29 | 2:39:02.2 | 0:19:15.5 | 0:51:11.4 | 24 | 1:19:20.4 | 24 | 2:10:26.6 | 19 | ||
19 | diplom | 72 | MOLVA František | 1994 | SKI team VYSOČINA | 4. / M18-29 | 2:39:30.2 | 0:19:43.5 | 0:46:22.1 | 5 | 1:13:29.2 | 6 | 2:09:01.1 | 14 | ||
20 | diplom | 9 | FIALA Václav | 1982 | Silvini Madshus team | 6. / M30-39 | 2:40:16.2 | 0:20:29.5 | 0:49:39.1 | 18 | 1:18:27.9 | 20 | 2:11:04.4 | 21 | ||
21 | diplom | 8 | TUČEK Martin | 1975 | Silvini Madshus team | 8. / M40-49 | 2:40:17.7 | 0:20:31.0 | 0:47:24.1 | 7 | 1:15:16.7 | 8 | 2:10:02.9 | 18 | ||
22 | diplom | 35 | BENÁK Jan | 1982 | Team Šerlich 8.30 | 7. / M30-39 | 2:40:32.4 | 0:20:45.8 | 0:49:24.1 | 17 | 1:17:41.7 | 16 | 2:10:50.9 | 20 | ||
23 | diplom | 16 | VEJNAR Josef | 1957 | --- | 2. / M60+ | 2:41:33.7 | 0:21:47.0 | 0:49:44.6 | 19 | 1:18:02.2 | 17 | 2:11:47.6 | 23 | ||
24 | diplom | 79 | GROMUS Tomáš | 1976 | Kolečkové lyže TOMSKI.cz | 9. / M40-49 | 2:44:56.2 | 0:25:09.5 | 0:50:47.4 | 22 | 1:19:18.2 | 23 | 2:14:35.7 | 24 | ||
25 | diplom | 47 | KOŽNAR Aleš | 1966 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / M50-59 | 2:45:26.0 | 0:25:39.3 | 0:51:41.1 | 27 | 1:20:11.7 | 26 | 2:15:30.4 | 25 | ||
26 | diplom | 29 | KŘOUSTEK Martin | 1978 | SKI Skuhrov n.B | 10. / M40-49 | 2:46:11.2 | 0:26:24.6 | 0:52:29.4 | 30 | 1:21:42.9 | 29 | 2:16:25.4 | 27 | ||
27 | diplom | 40 | KOUCKÝ Roman | 1963 | ČKS SKI Jilemnice | 4. / M50-59 | 2:46:32.7 | 0:26:46.1 | 0:51:07.4 | 23 | 1:19:59.4 | 25 | 2:15:37.7 | 26 | ||
28 | diplom | 66 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | HISPORT Team | 11. / M40-49 | 2:46:45.7 | 0:26:59.1 | 0:51:18.1 | 26 | 1:20:42.7 | 27 | 2:16:51.4 | 28 | ||
29 | diplom | 36 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 5. / M50-59 | 2:47:40.7 | 0:27:54.1 | 0:52:33.9 | 31 | 1:21:49.2 | 30 | 2:17:20.4 | 29 | ||
30 | diplom | 73 | ČAPEK Lubomír | 1974 | KÚC Bikesport Ústí n/L | 12. / M40-49 | 2:49:08.7 | 0:29:22.1 | 0:52:51.1 | 35 | 1:22:59.2 | 35 | 2:18:29.9 | 30 | ||
31 | diplom | 28 | ZÁSTĚRA Tomáš | 1964 | Sokol Písek | 6. / M50-59 | 2:49:27.5 | 0:29:40.8 | 0:53:41.9 | 39 | 1:23:29.7 | 38 | 2:18:50.2 | 32 | ||
32 | diplom | 34 | ŠIMEK Pavel | 1971 | PRAHA 3 | 13. / M40-49 | 2:49:35.0 | 0:29:48.3 | 0:51:51.4 | 29 | 1:21:24.4 | 28 | 2:18:39.4 | 31 | ||
33 | diplom | 41 | MICHÁLEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 14. / M40-49 | 2:49:43.0 | 0:29:56.3 | 0:52:38.1 | 32 | 1:22:36.2 | 33 | 2:18:57.9 | 33 | ||
34 | diplom | 20 | PACHOLÍK Jan | 1980 | Roprachtice | 8. / M30-39 | 2:51:27.2 | 0:31:40.6 | 0:55:00.9 | 45 | 1:25:11.5 | 42 | 2:20:27.3 | 37 | ||
35 | diplom | 46 | ZELENKA Petr | 1968 | Roprachtice | 7. / M50-59 | 2:51:31.2 | 0:31:44.6 | 0:52:49.9 | 34 | 1:22:27.7 | 32 | 2:19:07.4 | 34 | ||
36 | diplom | 103 | FILGAS Jan | 1973 | --- | 15. / M40-49 | 2:52:06.7 | 0:32:20.1 | 0:52:54.0 | 36 | 1:23:04.9 | 37 | 2:20:37.4 | 38 | ||
37 | diplom | 115 | TÁBORSKÝ Michal | 1987 | TJ Magla | 9. / M30-39 | 2:52:27.5 | 0:32:40.8 | 0:52:44.4 | 33 | 1:22:51.9 | 34 | 2:20:22.2 | 36 | ||
38 | diplom | 87 | PROCHÁZKA Pavel | 1970 | SKI team VYSOČINA | 16. / M40-49 | 2:53:16.2 | 0:33:29.6 | 0:53:20.4 | 37 | 1:23:00.2 | 36 | 2:20:46.4 | 39 | ||
39 | diplom | 26 | KEJMAR Martin | 1977 | --- | 17. / M40-49 | 2:54:17.5 | 0:34:30.8 | 0:53:46.4 | 40 | 1:24:13.4 | 39 | 2:21:44.9 | 40 | ||
40 | diplom | 38 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 18. / M40-49 | 2:54:44.5 | 0:34:57.8 | 0:51:46.4 | 28 | 1:22:12.9 | 31 | 2:19:52.9 | 35 | ||
41 | diplom | 120 | LIBRE Kuba | 1974 | SK Lajdaček | 19. / M40-49 | 2:55:13.2 | 0:35:26.6 | 0:54:43.6 | 43 | 1:25:32.2 | 44 | 2:23:41.4 | 41 | ||
42 | diplom | 31 | ŠKODA Aleš | 1975 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 20. / M40-49 | 2:56:09.7 | 0:36:23.1 | 0:54:09.9 | 42 | 1:25:00.2 | 40 | 2:23:52.4 | 42 | ||
43 | diplom | 146 | PÁNEK Tomáš | 1985 | SK STARÁ PAKA | 10. / M30-39 | 2:56:23.8 | 0:36:37.1 | 0:54:58.6 | 44 | 1:26:56.2 | 47 | 2:25:07.2 | 43 | ||
44 | diplom | 71 | DVOŘÁK Jiří | 1958 | --- | 3. / M60+ | 2:56:33.2 | 0:36:46.6 | 0:55:35.4 | 47 | 1:26:30.5 | 46 | 2:25:13.4 | 44 | ||
45 | diplom | 80 | HÁJEK Jan | 1980 | AC Čimelice | 11. / M30-39 | 2:57:13.0 | 0:37:26.4 | 0:59:52.2 | 74 | 1:30:40.0 | 58 | 2:26:09.4 | 48 | ||
46 | diplom | 33 | MACHÁČ Karel | 1968 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / M50-59 | 2:58:22.5 | 0:38:35.9 | 0:55:30.9 | 46 | 1:26:26.2 | 45 | 2:25:42.4 | 45 | ||
47 | diplom | 154 | ŠIMEČEK Tomáš | 1966 | --- | 9. / M50-59 | 2:58:37.5 | 0:38:50.8 | 0:56:25.4 | 50 | 1:27:00.0 | 49 | 2:25:55.7 | 46 | ||
48 | diplom | 22 | HORNYCH Vena | 1978 | Kupkolo MtbTrilogy stage race | 21. / M40-49 | 3:00:41.8 | 0:40:55.1 | 0:53:33.9 | 38 | 1:25:10.4 | 41 | 2:27:28.4 | 49 | ||
49 | diplom | 134 | VESELÝ Jiří | 1964 | Skaut Mustang Liberec | 10. / M50-59 | 3:00:44.0 | 0:40:57.4 | 0:56:06.6 | 48 | 1:26:58.0 | 48 | 2:28:05.4 | 50 | ||
50 | diplom | 55 | JANÁČEK Tomáš | 1967 | SKP Maják Jablonec | 11. / M50-59 | 3:00:46.3 | 0:40:59.6 | 0:57:10.2 | 55 | 1:28:21.7 | 51 | 2:28:33.2 | 52 | ||
51 | diplom | 155 | KLAŠKA Daniel | 1969 | --- | 12. / M50-59 | 3:01:13.0 | 0:41:26.4 | 0:56:32.9 | 51 | 1:28:57.0 | 52 | 2:28:09.5 | 51 | ||
52 | diplom | 32 | GROMUS Daniel | 1978 | Kolečkové lyže TOMSKI.cz | 22. / M40-49 | 3:01:16.3 | 0:41:29.6 | 0:56:39.6 | 52 | 1:29:41.2 | 56 | 2:29:20.7 | 55 | ||
53 | diplom | 89 | HOMOLKA Pavel | 1973 | --- | 23. / M40-49 | 3:01:43.0 | 0:41:56.4 | 0:53:55.4 | 41 | 1:25:13.4 | 43 | 2:25:57.9 | 47 | ||
54 | diplom | 11 | GROßE Frank | 1962 | PSV ZITTAU | 13. / M50-59 | 3:01:45.5 | 0:41:58.9 | 0:58:54.9 | 64 | 1:31:05.5 | 60 | 2:30:22.5 | 56 | ||
55 | diplom | 37 | VOLDŘICH Petr | 1978 | Ski klub Šumava | 24. / M40-49 | 3:02:00.3 | 0:42:13.6 | 0:57:14.7 | 56 | 1:29:27.0 | 53 | 2:28:43.6 | 53 | ||
56 | diplom | 23 | MAŠEK Petr | 1979 | AO Spartak Vrchlabí | 25. / M40-49 | 3:03:00.3 | 0:43:13.6 | 0:59:01.2 | 66 | 1:31:21.2 | 65 | 2:31:03.0 | 57 | ||
57 | diplom | 138 | FULKA Jiří | 1960 | REDPOINT TEAM | 14. / M50-59 | 3:03:31.3 | 0:43:44.6 | 0:56:17.1 | 49 | 1:28:00.0 | 50 | 2:28:45.5 | 54 | ||
58 | diplom | 44 | HEJNÝ Martin | 1968 | Silvini Madshus team | 15. / M50-59 | 3:03:47.0 | 0:44:00.4 | 0:58:21.4 | 61 | 1:31:16.5 | 64 | 2:31:19.2 | 58 | ||
59 | diplom | 142 | DUMEK Václav | 1987 | HO Tanvald | 12. / M30-39 | 3:05:42.8 | 0:45:56.1 | 0:58:40.4 | 63 | 1:31:12.7 | 63 | 2:31:58.2 | 59 | ||
60 | diplom | 116 | MICHALIČKA David | 1980 | TK Radošovice | 13. / M30-39 | 3:05:57.5 | 0:46:10.9 | 0:58:35.2 | 62 | 1:32:24.7 | 68 | 2:33:30.2 | 65 | ||
61 | diplom | 15 | HEJNA Jan | 1984 | Rumový express | 14. / M30-39 | 3:06:03.0 | 0:46:16.4 | 0:59:22.9 | 68 | 1:31:45.7 | 66 | 2:33:49.7 | 69 | ||
62 | diplom | 57 | TIŠER Robert | 1962 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 16. / M50-59 | 3:06:20.3 | 0:46:33.6 | 0:57:41.9 | 59 | 1:30:10.0 | 57 | 2:32:28.7 | 60 | ||
63 | diplom | 49 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | SC Jičín - BT | 15. / M30-39 | 3:06:30.3 | 0:46:43.6 | 0:57:14.9 | 57 | 1:29:32.5 | 55 | 2:32:31.7 | 61 | ||
64 | diplom | 127 | NOVOTNÝ Jan | 1978 | TTT | 26. / M40-49 | 3:06:44.0 | 0:46:57.4 | 0:57:36.9 | 58 | 1:30:40.2 | 59 | 2:33:14.0 | 64 | ||
65 | diplom | 39 | ŘÍČAN Daniel | 1987 | --- | 16. / M30-39 | 3:07:09.3 | 0:47:22.6 | 1:00:28.9 | 79 | 1:32:37.7 | 71 | 2:33:42.5 | 68 | ||
65 | diplom | 129 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 27. / M40-49 | 3:07:09.3 | 0:47:22.6 | 0:56:56.4 | 53 | 1:29:29.0 | 54 | 2:33:11.0 | 63 | ||
67 | diplom | 42 | SUCHÝ Jiří | 1970 | --- | 28. / M40-49 | 3:07:43.5 | 0:47:56.9 | 0:58:10.4 | 60 | 1:31:09.2 | 61 | 2:33:02.7 | 62 | ||
68 | diplom | 74 | SUCHARDA Jiří | 1972 | Jablonecké Mattonky | 29. / M40-49 | 3:08:40.3 | 0:48:53.6 | 1:00:33.7 | 80 | 1:33:50.5 | 75 | 2:35:28.5 | 71 | ||
69 | diplom | 111 | FILGAS Ondřej | 1981 | --- | 17. / M30-39 | 3:08:58.3 | 0:49:11.6 | 0:57:05.9 | 54 | 1:31:10.2 | 62 | 2:33:32.7 | 66 | ||
70 | diplom | 143 | MATRAS Tomáš | 1980 | SKI team VYSOČINA | 18. / M30-39 | 3:09:10.5 | 0:49:23.9 | 1:00:09.2 | 76 | 1:33:30.0 | 74 | 2:34:42.0 | 70 | ||
71 | diplom | 123 | ŠÍR Václav | 1948 | Spartak Rokytnice | 4. / M60+ | 3:09:45.5 | 0:49:58.9 | 0:59:41.2 | 71 | 1:33:03.7 | 73 | 2:36:04.7 | 72 | ||
72 | diplom | 140 | KUČERA Jiří | 1998 | --- | 5. / M18-29 | 3:10:24.1 | 0:50:37.4 | 0:59:51.7 | 73 | 1:31:57.2 | 67 | 2:33:38.0 | 67 | ||
73 | diplom | 51 | HONZÍK Tomáš | 1970 | Slavia Liberec oreinteering | 30. / M40-49 | 3:10:56.5 | 0:51:09.9 | 0:59:11.2 | 67 | 1:32:27.0 | 69 | 2:36:50.7 | 73 | ||
74 | diplom | 43 | STUCHLÍK Zdeněk | 1950 | Šerlich 8.30 | 5. / M60+ | 3:11:13.6 | 0:51:26.9 | 0:59:59.4 | 75 | 1:33:55.2 | 76 | 2:37:55.2 | 75 | ||
75 | diplom | 99 | ŠRÁMEK Jaromír | 1958 | KVS Šumperk | 6. / M60+ | 3:11:37.1 | 0:51:50.4 | 1:00:28.1 | 78 | 1:34:23.7 | 80 | 2:37:58.0 | 76 | ||
76 | diplom | 83 | JANATA Milan | 1986 | TJ Roprachtice | 19. / M30-39 | 3:12:45.6 | 0:52:58.9 | 0:59:27.7 | 69 | 1:32:36.7 | 70 | 2:37:09.5 | 74 | ||
77 | diplom | 59 | VRBATA Jan | 1986 | Nadšenci z Posázaví | 20. / M30-39 | 3:13:36.1 | 0:53:49.4 | 0:59:00.4 | 65 | 1:32:49.7 | 72 | 2:38:22.2 | 77 | ||
78 | diplom | 88 | KLÍMA Pavel | 1977 | SK Peřimov | 31. / M40-49 | 3:15:47.3 | 0:56:00.7 | 0:59:45.9 | 72 | 1:33:58.5 | 77 | 2:39:18.0 | 78 | ||
79 | diplom | 147 | SEMÍK Luboš | 1962 | OK Kamenice | 17. / M50-59 | 3:15:51.8 | 0:56:05.2 | 1:00:44.7 | 83 | 1:35:28.2 | 81 | 2:40:59.5 | 80 | ||
80 | diplom | 95 | TOMEŠ Alexej | 1966 | SPRO | 18. / M50-59 | 3:16:20.6 | 0:56:33.9 | 1:00:26.2 | 77 | 1:34:08.2 | 78 | 2:40:36.2 | 79 | ||
81 | diplom | 124 | SEEMAN Tomáš | 1968 | Medicína Praha | 19. / M50-59 | 3:16:22.6 | 0:56:35.9 | 1:02:42.2 | 92 | 1:37:46.5 | 92 | 2:41:24.2 | 82 | ||
82 | diplom | 53 | SEVERÝN Otto | 1974 | --- | 32. / M40-49 | 3:16:36.1 | 0:56:49.4 | 1:02:25.4 | 89 | 1:36:23.7 | 83 | 2:41:05.2 | 81 | ||
83 | diplom | 64 | HOJAČ Mojmír | 1958 | HO Tanvald | 7. / M60+ | 3:18:45.3 | 0:58:58.7 | 1:02:42.9 | 93 | 1:36:58.2 | 89 | 2:42:51.0 | 84 | ||
84 | diplom | 77 | ŠTEFEK Richard | 1974 | Šerlich 8.30 | 33. / M40-49 | 3:19:08.1 | 0:59:21.4 | 1:01:25.9 | 85 | 1:36:25.0 | 84 | 2:42:19.5 | 83 | ||
85 | diplom | 131 | KŘOUSTEK Karel | 1948 | SKI Skuhrov n.B | 8. / M60+ | 3:19:27.3 | 0:59:40.7 | 1:02:51.7 | 94 | 1:37:33.7 | 91 | 2:44:20.5 | 88 | ||
86 | diplom | 45 | JIRÁSEK Pavel | 1962 | Šerlich 8.30 | 20. / M50-59 | 3:19:52.1 | 1:00:05.4 | 1:01:54.2 | 87 | 1:36:41.0 | 87 | 2:43:36.2 | 86 | ||
87 | diplom | 139 | RULÍŠEK Lubomír | 1972 | VSK Přírodní vědy Praha | 34. / M40-49 | 3:21:10.1 | 1:01:23.4 | 1:03:55.9 | 97 | 1:38:30.2 | 94 | 2:45:20.8 | 91 | ||
88 | diplom | 56 | KUBEŠ Petr | 1964 | SOKOL VRÁT | 21. / M50-59 | 3:21:35.1 | 1:01:48.4 | 1:01:09.7 | 84 | 1:36:03.2 | 82 | 2:45:01.3 | 90 | ||
89 | diplom | 137 | ROZSYPAL Vladislav | 1970 | STS Chvojkovice Brod | 35. / M40-49 | 3:22:38.8 | 1:02:52.2 | 1:02:41.4 | 91 | 1:39:08.3 | 95 | 2:45:50.8 | 92 | ||
90 | diplom | 96 | ŠÍR Vladimír | 1976 | KJB Jilemnice | 36. / M40-49 | 3:22:41.8 | 1:02:55.2 | 0:59:31.7 | 70 | 1:34:19.7 | 79 | 2:43:34.8 | 85 | ||
91 | diplom | 108 | ČERNOHORSKÝ Miroslav | 1970 | KČP Josefův Důl | 37. / M40-49 | 3:23:06.1 | 1:03:19.5 | 1:01:32.1 | 86 | 1:36:27.5 | 85 | 2:44:50.0 | 89 | ||
92 | diplom | 13 | SROVNAL Otakar | 1942 | Lokomotiva Zábřeh | 9. / M60+ | 3:23:06.6 | 1:03:19.9 | 1:05:49.7 | 104 | 1:41:19.3 | 100 | 2:46:39.8 | 94 | ||
93 | diplom | 144 | ZUZÁNEK Miroslav | 1947 | SOKOL VALTEŘICE | 10. / M60+ | 3:23:23.3 | 1:03:36.7 | 1:04:07.2 | 98 | 1:39:32.0 | 96 | 2:48:02.5 | 95 | ||
94 | diplom | 145 | VÁVRA Jaroslav | 1973 | SK Spojil | 38. / M40-49 | 3:24:32.1 | 1:04:45.4 | 1:07:42.2 | 110 | 1:43:30.5 | 108 | 2:50:14.0 | 97 | ||
95 | diplom | 86 | PEKÁREK Jan | 1973 | HK Excentric | 39. / M40-49 | 3:24:55.9 | 1:05:09.2 | 1:00:38.7 | 81 | 1:36:39.7 | 86 | 2:45:52.5 | 93 | ||
96 | diplom | 153 | MEINEL Andreas | 1959 | --- | 11. / M60+ | 3:24:59.6 | 1:05:13.0 | 1:06:49.4 | 109 | 1:42:14.5 | 103 | 2:50:05.0 | 96 | ||
97 | diplom | 141 | JAKSCH Jan | 1975 | Ex TJ Ještěd | 40. / M40-49 | 3:28:55.9 | 1:09:09.2 | 1:02:18.4 | 88 | 1:37:54.0 | 93 | 2:50:29.5 | 98 | ||
98 | diplom | 160 | DYKAST Robert | 1976 | KKL Hlinsko | 41. / M40-49 | 3:29:28.1 | 1:09:41.5 | 1:00:41.7 | 82 | 1:36:46.5 | 88 | 2:44:12.8 | 87 | ||
99 | diplom | 90 | SOUKUP Ladislav | 1958 | TJ Sokol Poniklá | 12. / M60+ | 3:29:48.4 | 1:10:01.7 | 1:04:52.4 | 101 | 1:40:19.0 | 97 | 2:51:56.5 | 101 | ||
100 | diplom | 152 | LANDKAMMER Dominik | 1985 | --- | 21. / M30-39 | 3:29:51.4 | 1:10:04.7 | 1:03:01.9 | 96 | 1:42:22.5 | 105 | 2:52:18.5 | 102 |