CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského
DATUM : | 17.2.2019 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 7 km | # | 21 km | # | 27 km | # | 44 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 168 | BLAŽKOVÁ Lenka | 1988 | SMT | 1. / W30-39 | 2:16:38.4 | 0:00:00.0 | 20:33.1 | 2 | 1:03:41.6 | 1 | 1:24:08.7 | 1 | 2:10:56.0 | 1 | ||
2 | diplom | 42 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus team | 1. / W18-29 | 2:17:56.0 | 0:01:17.5 | 21:00.6 | 3 | 1:04:30.6 | 3 | 1:24:58.5 | 2 | 2:12:10.8 | 2 | ||
3 | diplom | 126 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | Vltava Fund Ski Team | 2. / W18-29 | 2:20:52.0 | 0:04:13.5 | 20:17.3 | 1 | 1:04:09.1 | 2 | 1:25:24.2 | 3 | 2:14:41.5 | 3 | ||
4 | diplom | 39 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | SPORTICUS team | 3. / W18-29 | 2:28:33.5 | 0:11:55.0 | 22:50.1 | 4 | 1:10:07.9 | 4 | 1:32:13.0 | 4 | 2:22:26.8 | 4 | ||
5 | diplom | 130 | ESCHER Silke | 1968 | SC NORWEGER Annaberg | 1. / W50+ | 2:36:53.8 | 0:20:15.3 | 23:25.6 | 5 | 1:12:33.9 | 5 | 1:36:16.0 | 5 | 2:30:03.8 | 5 | ||
6 | diplom | 148 | STEHLÍKOVÁ Martina | 1977 | SOHV Abertamy | 1. / W40-49 | 2:53:07.1 | 0:36:28.6 | 25:02.1 | 6 | 1:18:32.4 | 7 | 1:44:27.8 | 6 | 2:44:58.9 | 6 | ||
7 | diplom | 10 | KACÍŘOVÁ Svatoslava | 1981 | LOKO TRUTNOV | 2. / W30-39 | 2:56:48.3 | 0:40:09.8 | 25:53.6 | 9 | 1:18:21.7 | 6 | 1:51:51.3 | 12 | 2:48:57.4 | 7 | ||
8 | diplom | 106 | MRAVCOVÁ Vendula | 1990 | KV_Řachlíci | 4. / W18-29 | 2:57:03.3 | 0:40:24.8 | 26:55.3 | 10 | 1:22:01.2 | 10 | 1:48:54.8 | 9 | 2:49:03.4 | 8 | ||
9 | diplom | 72 | NAXEROVÁ Jana | 1966 | USK CS Plzeň | 2. / W50+ | 2:58:16.8 | 0:41:38.3 | 25:29.6 | 8 | 1:19:40.2 | 8 | 1:46:23.8 | 7 | 2:49:32.4 | 9 | ||
10 | diplom | 93 | KOVÁŘOVÁ Jitka | 1973 | USK CS Plzeň | 2. / W40-49 | 2:58:37.3 | 0:41:58.8 | 25:05.8 | 7 | 1:20:22.9 | 9 | 1:47:07.0 | 8 | 2:50:07.9 | 10 | ||
11 | diplom | 49 | BŘEZINOVÁ Marie | 1991 | KOS Plzeň | 5. / W18-29 | 3:01:22.8 | 0:44:44.3 | 27:30.6 | 12 | 1:23:44.9 | 12 | 1:51:31.0 | 11 | 2:53:15.1 | 11 | ||
12 | diplom | 105 | JÁGLOVÁ Karla | 1956 | --- | 3. / W50+ | 3:02:44.3 | 0:46:05.8 | 27:15.3 | 11 | 1:23:42.4 | 11 | 1:50:51.5 | 10 | 2:53:57.1 | 12 | ||
13 | diplom | 44 | MALIŠOVÁ Karla | 1960 | SABZO | 4. / W50+ | 3:04:54.6 | 0:48:16.1 | 29:02.6 | 16 | 1:26:46.2 | 13 | 1:54:44.3 | 13 | 2:56:57.9 | 13 | ||
14 | diplom | 7 | KUDRNOVÁ Anna | 1986 | --- | 3. / W30-39 | 3:10:04.4 | 0:53:25.9 | 29:02.1 | 15 | 1:27:13.9 | 14 | 1:55:42.3 | 14 | 3:00:58.4 | 14 | ||
15 | diplom | 181 | BAUMGÄRTEL Katharine | 1971 | --- | 3. / W40-49 | 3:16:47.9 | 1:00:09.4 | 27:34.1 | 13 | 1:28:53.4 | 15 | 1:59:47.0 | 15 | 3:07:15.4 | 15 | ||
16 | diplom | 149 | LUBINOVÁ Romana | 1969 | LK Slovan K. Vary | 5. / W50+ | 3:26:04.7 | 1:09:26.2 | 28:29.6 | 14 | 1:29:20.7 | 16 | 2:00:35.3 | 16 | 3:15:22.7 | 16 | ||
17 | diplom | 45 | SEEMANOVÁ Jana | 1975 | TJ Sokol Strašnice | 4. / W40-49 | 3:27:11.9 | 1:10:33.4 | 29:13.8 | 17 | 1:32:45.0 | 17 | 2:04:10.1 | 17 | 3:17:38.9 | 17 | ||
18 | diplom | 32 | ONDAČKOVÁ Marta | 1982 | --- | 4. / W30-39 | 3:35:04.4 | 1:18:25.9 | 31:28.1 | 19 | 1:37:07.7 | 19 | 2:09:15.1 | 18 | 3:24:37.4 | 18 | ||
19 | diplom | 161 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | TJ Slovan Karlovy Vary | 6. / W50+ | 3:42:13.0 | 1:25:34.5 | 30:54.8 | 18 | 1:35:53.7 | 18 | 2:10:26.1 | 19 | 3:30:42.7 | 19 | ||
20 | diplom | 160 | CARBONETTI Lidia | 1969 | --- | 7. / W50+ | 4:01:24.8 | 1:44:46.3 | 32:27.6 | 20 | 1:44:13.0 | 20 | 2:21:55.3 | 20 | 3:49:16.0 | 20 |