ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DATUM : | 23.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 14km | # | 21.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3005 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 1. / M19-29F | 0:56:40.6 | 0:00:00.0 | 0:32:39.2 | 1 | 0:52:48.7 | 1 | ||
2 | diplom | 3249 | GRÄF Jakub | 1991 | Dukla Liberec | 2. / M19-29F | 0:56:55.8 | 0:00:15.2 | 0:32:40.0 | 2 | 0:52:56.4 | 2 | ||
3 | diplom | 3066 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 3. / M19-29F | 0:57:55.9 | 0:01:15.2 | 0:33:01.5 | 4 | 0:53:50.2 | 3 | ||
4 | diplom | 3004 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Rossignol racing team | 1. / M30-39F | 0:57:58.6 | 0:01:18.0 | 0:32:40.0 | 3 | 0:54:02.4 | 4 | ||
5 | diplom | 3240 | HOFFMANN Peter | 1989 | sportcollection racing team | 2. / M30-39F | 0:59:02.4 | 0:02:21.7 | 0:33:04.0 | 5 | 0:54:48.4 | 5 | ||
6 | diplom | 3064 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 1. / M18F | 1:01:09.9 | 0:04:29.2 | 0:33:54.5 | 6 | 0:56:41.4 | 6 | ||
7 | diplom | 3006 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | 1. / M40-49F | 1:01:21.1 | 0:04:40.5 | 0:33:59.0 | 7 | 0:57:11.0 | 7 | ||
8 | diplom | 3051 | HUŠEK Martin | 1990 | Mercedes-Benz Salomon Team | 4. / M19-29F | 1:01:35.1 | 0:04:54.5 | 0:34:27.7 | 8 | 0:57:28.2 | 8 | ||
9 | diplom | 3245 | MÖLLINGER Peter | 1970 | SU Eidenberg | 2. / M40-49F | 1:01:38.4 | 0:04:57.7 | 0:34:30.0 | 10 | 0:57:30.2 | 9 | ||
10 | diplom | 3093 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 3. / M40-49F | 1:01:39.4 | 0:04:58.7 | 0:34:33.2 | 12 | 0:57:30.4 | 10 | ||
11 | diplom | 3067 | TISCHLER Josef | 2000 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 5. / M19-29F | 1:01:44.3 | 0:05:03.7 | 0:34:29.5 | 9 | 0:57:49.2 | 13 | ||
12 | diplom | 3043 | KALAL Tomas | 1985 | Žižkovský tygři | 3. / M30-39F | 1:01:44.4 | 0:05:03.7 | 0:34:32.3 | 11 | 0:57:44.9 | 11 | ||
13 | diplom | 3176 | ŠKODA Jakub | 1988 | Mercedes-Benz Salomon Atomic team | 4. / M30-39F | 1:01:47.4 | 0:05:06.7 | 0:34:34.0 | 14 | 0:57:48.7 | 12 | ||
14 | diplom | 3007 | VANC Petr | 1970 | Mercedes-Benz Salomon Team | 4. / M40-49F | 1:02:06.1 | 0:05:25.5 | 0:34:58.0 | 17 | 0:57:57.4 | 14 | ||
15 | diplom | 3003 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 5. / M30-39F | 1:02:14.6 | 0:05:34.0 | 0:34:45.0 | 16 | 0:58:09.9 | 16 | ||
16 | diplom | 3068 | VACHUTA Matěj | 2000 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 6. / M19-29F | 1:02:15.4 | 0:05:34.7 | 0:34:33.8 | 13 | 0:58:02.7 | 15 | ||
17 | diplom | 3181 | LACIGA Radek | 1982 | Zdravotník Praha | 6. / M30-39F | 1:02:16.1 | 0:05:35.5 | 0:35:36.0 | 19 | 0:58:12.2 | 18 | ||
18 | diplom | 3292 | NAGY Josef | 2000 | GLEDE Team | 7. / M19-29F | 1:02:25.9 | 0:05:45.2 | 0:36:09.5 | 33 | 0:58:10.2 | 17 | ||
19 | diplom | 3069 | KADLEC Josef | 2002 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 2. / M18F | 1:02:46.6 | 0:06:06.0 | 0:34:44.3 | 15 | 0:58:23.4 | 19 | ||
20 | diplom | 3060 | MAŠEK Jan | 1978 | Mercedes-Benz Salomon Team | 5. / M40-49F | 1:03:20.1 | 0:06:39.5 | 0:35:35.5 | 18 | 0:59:01.7 | 21 | ||
21 | diplom | 3072 | HONSA Antonín | 2003 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 3. / M18F | 1:03:25.6 | 0:06:45.0 | 0:35:46.0 | 21 | 0:58:58.9 | 20 | ||
22 | diplom | 3074 | KALIVODA Lukáš | 2003 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 4. / M18F | 1:03:49.9 | 0:07:09.2 | 0:35:50.6 | 24 | 0:59:45.2 | 23 | ||
23 | diplom | 3077 | ŠOULA Oldřich | 1978 | Skiklub Borová Lada | 6. / M40-49F | 1:03:50.1 | 0:07:09.4 | 0:35:40.5 | 20 | 0:59:23.9 | 22 | ||
24 | diplom | 3075 | ŘEZNÍK Jan | 2003 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 5. / M18F | 1:03:57.6 | 0:07:17.0 | 0:35:57.5 | 26 | 0:59:45.7 | 24 | ||
25 | diplom | 3091 | REIFENMÜLLER Mario | 1965 | TSU-Waldmark | 1. / M50-59F | 1:04:08.6 | 0:07:28.0 | 0:35:50.6 | 24 | 0:59:47.9 | 25 | ||
26 | diplom | 3073 | TOMÁNEK Kryštof | 2003 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 6. / M18F | 1:04:14.6 | 0:07:34.0 | 0:36:01.0 | 28 | 0:59:56.9 | 28 | ||
27 | diplom | 3033 | SEMMLER Georg | 1993 | SV Großwaltersdorf | 8. / M19-29F | 1:04:16.1 | 0:07:35.5 | 0:35:50.0 | 23 | 0:59:55.9 | 27 | ||
28 | diplom | 3297 | GABRIEL Carl | 1997 | SV Großwaltersdorf | 9. / M19-29F | 1:04:18.1 | 0:07:37.5 | 0:35:48.0 | 22 | 0:59:54.4 | 26 | ||
29 | diplom | 3288 | PECHEK Jan | 1994 | kola bakus | 10. / M19-29F | 1:04:58.7 | 0:08:18.0 | 0:36:04.0 | 29 | 1:00:32.2 | 30 | ||
30 | diplom | 3085 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 2. / M50-59F | 1:04:59.6 | 0:08:19.0 | 0:36:07.0 | 32 | 1:00:31.4 | 29 | ||
31 | diplom | 3030 | FUCHS-EISNER Klaus | 1964 | SU-Böhmerwald | 3. / M50-59F | 1:05:00.3 | 0:08:19.7 | 0:36:05.0 | 31 | 1:00:33.0 | 31 | ||
32 | diplom | 3170 | PICKA Matej | 1989 | ACR 7935 | 7. / M30-39F | 1:05:49.1 | 0:09:08.5 | 0:37:18.0 | 34 | 1:01:25.7 | 32 | ||
33 | diplom | 3131 | WURST Milan | 1982 | AČR 4423 | 8. / M30-39F | 1:05:53.1 | 0:09:12.5 | 0:37:32.3 | 39 | 1:01:26.9 | 33 | ||
34 | diplom | 3129 | SVIDER Oto | 1994 | Žižkovský tygři | 11. / M19-29F | 1:06:09.8 | 0:09:29.2 | 0:35:58.8 | 27 | 1:01:38.2 | 34 | ||
35 | diplom | 3167 | LEPKA Martin | 1985 | Yellow House | 9. / M30-39F | 1:06:32.9 | 0:09:52.2 | 0:37:21.5 | 36 | 1:01:58.2 | 35 | ||
36 | diplom | 3099 | MUŽÍČEK Pavel | 1984 | TTT & Česká spořitelna MTB Hobby | 10. / M30-39F | 1:06:52.4 | 0:10:11.7 | 0:37:39.8 | 41 | 1:02:24.9 | 36 | ||
37 | diplom | 3199 | JANDA David | 1987 | Harfa sport Praha | 11. / M30-39F | 1:06:52.6 | 0:10:12.0 | 0:37:38.3 | 40 | 1:02:30.2 | 37 | ||
38 | diplom | 3034 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 7. / M40-49F | 1:07:05.4 | 0:10:24.7 | 0:37:29.3 | 38 | 1:02:34.7 | 38 | ||
39 | diplom | 3008 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 1. / W19-29F | 1:07:23.4 | 0:10:42.7 | 0:37:28.0 | 37 | 1:02:48.4 | 40 | ||
40 | diplom | 3092 | KOUŘÍK Pavel | 1993 | TJ Sokol Díly | 12. / M19-29F | 1:07:28.6 | 0:10:48.0 | 0:37:51.3 | 44 | 1:03:04.2 | 42 | ||
41 | diplom | 3040 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 12. / M30-39F | 1:07:33.6 | 0:10:53.0 | 0:36:04.0 | 30 | 1:02:44.3 | 39 | ||
42 | diplom | 3002 | SCHMALOR Antonius | 1988 | SAUERLAND SKI TEAM | 13. / M30-39F | 1:07:36.9 | 0:10:56.2 | 0:37:48.0 | 43 | 1:03:16.4 | 44 | ||
43 | diplom | 3011 | BARTŮNĚK Michal | 1993 | AČR | 13. / M19-29F | 1:07:40.9 | 0:11:00.3 | 0:37:46.0 | 42 | 1:03:00.2 | 41 | ||
44 | diplom | 3055 | GAHLEITNER Markus | 1973 | Union Oepping | 8. / M40-49F | 1:07:54.9 | 0:11:14.3 | 0:38:01.0 | 46 | 1:03:15.2 | 43 | ||
45 | diplom | 3014 | GLADIŠ Daniel | 1968 | Vltava Fund Ski Team | 4. / M50-59F | 1:08:03.6 | 0:11:23.0 | 0:37:55.3 | 45 | 1:03:28.2 | 46 | ||
46 | diplom | 3200 | MECHLOVÁ Lenka | 1990 | SPORTICUS team | 2. / W19-29F | 1:08:05.4 | 0:11:24.8 | 0:38:45.8 | 50 | 1:03:23.4 | 45 | ||
47 | diplom | 3285 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 5. / M50-59F | 1:08:26.1 | 0:11:45.5 | 0:38:32.0 | 47 | 1:03:55.2 | 48 | ||
48 | diplom | 3052 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | VSK FEL Praha | 1. / W30-39F | 1:08:28.9 | 0:11:48.2 | 0:38:38.5 | 49 | 1:03:42.9 | 47 | ||
49 | diplom | 3057 | VONDRAŠ Petr | 1970 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 9. / M40-49F | 1:08:29.1 | 0:11:48.5 | 0:38:37.3 | 48 | 1:03:56.2 | 49 | ||
50 | diplom | 3056 | MOLVA František | 1994 | ACR 5153 | 14. / M19-29F | 1:08:45.4 | 0:12:04.7 | 0:37:19.0 | 35 | 1:03:56.7 | 50 | ||
51 | diplom | 3235 | SIMEK Pavel | 1971 | PRAHA | 10. / M40-49F | 1:09:17.9 | 0:12:37.3 | 0:38:51.5 | 51 | 1:04:37.7 | 51 | ||
52 | diplom | 3135 | ZEMANOVÁ Jindřiška | 1980 | Triatlon Plzeň | 2. / W30-39F | 1:09:54.4 | 0:13:13.8 | 0:39:31.5 | 62 | 1:05:09.7 | 52 | ||
53 | diplom | 3178 | NEKVINDA Alexandr | 1987 | --- | 14. / M30-39F | 1:09:55.6 | 0:13:15.0 | 0:39:20.8 | 54 | 1:05:11.2 | 54 | ||
54 | diplom | 3059 | PACHOLÍK Jan | 1980 | Roprachtice | 15. / M30-39F | 1:09:58.4 | 0:13:17.8 | 0:39:23.3 | 57 | 1:05:14.4 | 56 | ||
55 | diplom | 3012 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper - Swix team | 1. / W40-49F | 1:10:03.1 | 0:13:22.5 | 0:39:25.0 | 58 | 1:05:13.2 | 55 | ||
56 | diplom | 3208 | VYSKOČIL David | 2001 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / M18F | 1:10:10.9 | 0:13:30.3 | 0:39:31.3 | 61 | 1:05:10.5 | 53 | ||
57 | diplom | 3193 | JUREČEK Vítězslav | 1986 | BŠK Banská Bystrica | 16. / M30-39F | 1:10:33.1 | 0:13:52.5 | 0:39:18.5 | 53 | 1:06:01.2 | 58 | ||
58 | diplom | 3293 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | GLEDE Team | 6. / M50-59F | 1:10:35.4 | 0:13:54.8 | 0:39:21.0 | 55 | 1:05:43.7 | 57 | ||
59 | diplom | 3095 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 3. / W19-29F | 1:10:51.6 | 0:14:11.0 | 0:39:22.0 | 56 | 1:06:07.5 | 59 | ||
60 | diplom | 3226 | GIAVEDON Marco | 1999 | sci club panorama | 15. / M19-29F | 1:11:03.7 | 0:14:23.0 | 0:39:16.0 | 52 | 1:06:17.4 | 60 | ||
61 | diplom | 3138 | NOVOTNÝ Jan | 1978 | TTT | 11. / M40-49F | 1:11:08.2 | 0:14:27.5 | 0:39:42.8 | 64 | 1:06:23.4 | 61 | ||
62 | diplom | 3195 | TOMAN Jan | 2002 | Tomani | 8. / M18F | 1:11:28.7 | 0:14:48.0 | 0:40:33.8 | 71 | 1:06:36.2 | 62 | ||
63 | diplom | 3088 | KAŠPAR Jan | 1971 | VSK Elekto ČVUT Praha | 12. / M40-49F | 1:11:38.4 | 0:14:57.8 | 0:39:26.0 | 59 | 1:06:38.9 | 63 | ||
64 | diplom | 3211 | HOLÝ Adam | 1984 | CRAFT Team | 17. / M30-39F | 1:11:43.7 | 0:15:03.0 | 0:41:18.3 | 79 | 1:07:16.2 | 68 | ||
65 | diplom | 3115 | BÍBA Jan | 1976 | STRABAG a.s. | 13. / M40-49F | 1:11:48.9 | 0:15:08.2 | 0:39:55.0 | 66 | 1:06:46.7 | 64 | ||
66 | diplom | 3256 | MAREŠ Jiří | 1973 | Silvini Madshus team | 14. / M40-49F | 1:11:50.9 | 0:15:10.3 | 0:40:10.5 | 69 | 1:07:03.7 | 66 | ||
67 | diplom | 3086 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 16. / M19-29F | 1:11:51.6 | 0:15:11.0 | 0:40:12.3 | 70 | 1:07:00.5 | 65 | ||
68 | diplom | 3050 | ROZKOŠNÝ Michal | 1978 | KB Blansko | 15. / M40-49F | 1:12:03.4 | 0:15:22.8 | 0:40:08.8 | 68 | 1:07:04.7 | 67 | ||
69 | diplom | 3038 | HASELBÖCK Alfred | 1981 | Union ÖPPING | 18. / M30-39F | 1:12:11.9 | 0:15:31.3 | 0:39:54.0 | 65 | 1:07:27.9 | 69 | ||
70 | diplom | 3039 | PAVEL Lukáš | 1969 | Hlásná Třebaň | 7. / M50-59F | 1:12:26.1 | 0:15:45.5 | 0:39:28.0 | 60 | 1:07:29.9 | 70 | ||
71 | diplom | 3042 | KINDL Robert | 1972 | XCSPORT.cz Ski Open Team | 16. / M40-49F | 1:12:32.4 | 0:15:51.8 | 0:39:39.8 | 63 | 1:07:46.5 | 71 | ||
72 | diplom | 3094 | KUČERA Michal | 1992 | --- | 17. / M19-29F | 1:12:56.9 | 0:16:16.3 | 0:39:59.8 | 67 | 1:08:22.4 | 73 | ||
73 | diplom | 3177 | NEUMANNOVÁ Kateřina | 1992 | --- | 4. / W19-29F | 1:12:58.4 | 0:16:17.8 | 0:41:15.0 | 76 | 1:08:16.2 | 72 | ||
74 | diplom | 3212 | ZÍMA Jakub | 1989 | Čtvrteční klub | 19. / M30-39F | 1:13:08.7 | 0:16:28.0 | 0:40:56.8 | 75 | 1:08:23.7 | 74 | ||
75 | diplom | 3079 | OTTO Grit | 1990 | sportcollection racing team | 5. / W19-29F | 1:13:19.7 | 0:16:39.0 | 0:40:44.0 | 72 | 1:08:40.7 | 77 | ||
76 | diplom | 3001 | PRIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 1. / M60+F | 1:13:31.4 | 0:16:50.8 | 0:40:54.3 | 74 | 1:08:24.7 | 75 | ||
77 | diplom | 3251 | MÚLLER Katrin | 1969 | SV-Grún Weiss Pirna | 1. / W50-59F | 1:13:34.6 | 0:16:54.0 | 0:41:20.5 | 80 | 1:08:39.0 | 76 | ||
78 | diplom | 3298 | HUDECEK Jan | 1991 | VK Blesk | 18. / M19-29F | 1:13:35.4 | 0:16:54.8 | 0:40:51.5 | 73 | 1:08:50.5 | 80 | ||
79 | diplom | 3232 | MUDRAK Stanislav | 1967 | TJ SLOVAN LUHAČOVICE | 8. / M50-59F | 1:13:35.4 | 0:16:54.8 | 0:41:17.8 | 78 | 1:08:43.0 | 78 | ||
80 | diplom | 3229 | KODROVÁ Kateřina | 1987 | Ouki Douki | 3. / W30-39F | 1:13:49.7 | 0:17:09.0 | 0:41:35.0 | 86 | 1:08:52.7 | 81 | ||
81 | diplom | 3155 | LUDVÍK Jan | 1975 | BK Nezmar CB | 17. / M40-49F | 1:13:51.4 | 0:17:10.8 | 0:41:20.8 | 81 | 1:08:46.5 | 79 | ||
82 | diplom | 3063 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 9. / M18F | 1:14:04.4 | 0:17:23.8 | 0:41:33.0 | 85 | 1:09:09.5 | 84 | ||
83 | diplom | 3242 | KERVITCER Jan | 1978 | Kerteam | 18. / M40-49F | 1:14:05.2 | 0:17:24.5 | 0:41:30.8 | 84 | 1:09:09.0 | 83 | ||
84 | diplom | 3071 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 1. / W18F | 1:14:05.4 | 0:17:24.7 | 0:41:24.3 | 82 | 1:09:06.7 | 82 | ||
85 | diplom | 3078 | JECKEL Klaus | 1965 | WSV Schwoich | 9. / M50-59F | 1:14:21.7 | 0:17:41.0 | 0:41:35.5 | 87 | 1:09:19.2 | 85 | ||
86 | diplom | 3241 | KUCERA Jiri | 1998 | TJ Roprachtice | 19. / M19-29F | 1:14:30.2 | 0:17:49.5 | 0:41:43.0 | 89 | 1:09:37.5 | 86 | ||
87 | diplom | 3113 | CAPOUŠEK Miroslav | 1970 | 3D Fitness Race Team | 19. / M40-49F | 1:14:37.2 | 0:17:56.5 | 0:41:36.8 | 88 | 1:09:52.0 | 87 | ||
88 | diplom | 3141 | SVOBODA Miloslav | 1975 | TJ SOKOL SENOHRABY | 20. / M40-49F | 1:14:38.2 | 0:17:57.5 | 0:41:47.5 | 90 | 1:09:52.5 | 88 | ||
89 | diplom | 3018 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 21. / M40-49F | 1:15:01.9 | 0:18:21.3 | 0:41:26.3 | 83 | 1:10:03.0 | 89 | ||
90 | diplom | 3151 | HASENÖHRL Petr | 1992 | TJ Sokol Hartmanice | 20. / M19-29F | 1:15:23.4 | 0:18:42.7 | 0:42:16.3 | 95 | 1:10:26.2 | 90 | ||
91 | diplom | 3027 | KOLÁŘ Martin | 1980 | Trisk České Budějovice | 20. / M30-39F | 1:15:35.2 | 0:18:54.5 | 0:42:16.8 | 96 | 1:10:31.2 | 92 | ||
92 | diplom | 3291 | BERCHA Šimon | 1977 | TJ Sokol Vráž | 22. / M40-49F | 1:15:36.9 | 0:18:56.3 | 0:41:53.3 | 91 | 1:10:44.7 | 93 | ||
93 | diplom | 3210 | BUCHÁLEK Darek | 1984 | CRAFT Team | 21. / M30-39F | 1:15:37.4 | 0:18:56.7 | 0:41:17.8 | 77 | 1:10:56.2 | 94 | ||
94 | diplom | 3061 | TENGLER Karel | 1957 | Ski nordic Mariánské Lázně | 2. / M60+F | 1:15:44.4 | 0:19:03.7 | 0:42:31.3 | 97 | 1:10:27.2 | 91 | ||
95 | diplom | 3246 | VÍTŮ Josef | 1995 | Eurofoam Sport Team | 21. / M19-29F | 1:16:46.1 | 0:20:05.5 | 0:42:59.3 | 98 | 1:11:53.7 | 97 | ||
96 | diplom | 3247 | ŠTĚPÁNEK Libor | 1968 | Uniqa MTB Jihlava | 10. / M50-59F | 1:16:46.2 | 0:20:05.5 | 0:43:47.8 | 108 | 1:12:02.7 | 101 | ||
97 | diplom | 3070 | NEUBAUEROVÁ Jana | 1979 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 2. / W40-49F | 1:16:46.7 | 0:20:06.0 | 0:42:09.5 | 93 | 1:11:28.7 | 95 | ||
98 | diplom | 3049 | BRYNDA Jakub | 1980 | Kerteam | 22. / M30-39F | 1:16:47.7 | 0:20:07.0 | 0:42:12.8 | 94 | 1:11:35.0 | 96 | ||
99 | diplom | 3265 | KOCI Mikulas | 2002 | --- | 10. / M18F | 1:16:58.9 | 0:20:18.3 | 0:43:44.0 | 106 | 1:11:59.0 | 99 | ||
100 | diplom | 3259 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 3. / M60+F | 1:17:15.4 | 0:20:34.8 | 0:43:14.0 | 99 | 1:12:10.2 | 102 |