Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 898 | STODŮLKOVÁ Dennisa | 1991 | Rossignol Racing Team | 1. / W19-29 | 1:30:13.0 | 0:00:00.0 | 1:10:58.6 | 2 | ||
2 | diplom | 749 | PROKEŠOVÁ Lucie | 1994 | Sport Club Plzeň | 1. / W17-18 | 1:31:36.1 | 0:01:23.1 | 1:10:57.1 | 1 | ||
3 | diplom | 654 | BALATKOVÁ Michaela | 1985 | ELEVEN BMC - Footbike TEAM | 2. / W19-29 | 1:31:46.4 | 0:01:33.4 | 1:11:43.4 | 3 | ||
4 | diplom | 689 | URBANOVSKÁ Anetka | 1987 | Ekonom - žizkovský tygři | 3. / W19-29 | 1:33:23.0 | 0:03:10.0 | 1:13:20.1 | 4 | ||
5 | diplom | 929 | FUSKOVÁ Dana | 1989 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / W19-29 | 1:35:27.0 | 0:05:14.0 | 1:13:52.0 | 5 | ||
6 | diplom | 668 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Ekonom - Žižkovský tygři | 5. / W19-29 | 1:36:25.7 | 0:06:12.7 | 1:16:03.2 | 7 | ||
7 | diplom | 821 | POLÁKOVÁ Tereza | 1986 | PRAHA 9 | 6. / W19-29 | 1:36:33.0 | 0:06:20.0 | 1:15:53.0 | 6 | ||
8 | diplom | 930 | MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina | 1984 | Ski Trab Mára / Ekonom | 7. / W19-29 | 1:37:12.6 | 0:06:59.6 | 1:16:23.5 | 9 | ||
9 | diplom | 725 | FAJSTAVROVÁ Pavla | 1988 | LIBEREC | 8. / W19-29 | 1:37:39.4 | 0:07:26.4 | 1:16:18.9 | 8 | ||
10 | diplom | 825 | MATOUŠKOVÁ Lenka | 1984 | SKP Ústí nad Labem | 9. / W19-29 | 1:44:29.4 | 0:14:16.4 | 1:21:31.4 | 10 | ||
11 | diplom | 788 | BAUEROVÁ Alena | 1988 | Ekonom Praha-Žižkovský tygři | 10. / W19-29 | 1:44:38.5 | 0:14:25.5 | 1:22:08.8 | 12 | ||
12 | diplom | 797 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 1. / W50-59 | 1:45:11.2 | 0:14:58.2 | 1:21:47.0 | 11 | ||
13 | diplom | 695 | KOUBKOVÁ Lucie | 1981 | Ski klub Šumava | 1. / W30-39 | 1:47:26.6 | 0:17:13.6 | 1:23:17.4 | 13 | ||
14 | diplom | 658 | DEVEROVÁ Monika | 1966 | TECHNIKA PRAHA | 1. / W40-49 | 1:48:47.8 | 0:18:34.8 | 1:25:09.7 | 14 | ||
15 | diplom | 919 | ŠTURMOVÁ Anita | 1987 | DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM | 11. / W19-29 | 1:52:42.0 | 0:22:29.0 | 1:29:45.5 | 17 | ||
16 | diplom | 627 | HEJTMANKOVA Eva | 1963 | LK Abertamy | 2. / W40-49 | 1:52:46.9 | 0:22:33.9 | 1:28:11.3 | 15 | ||
17 | diplom | 717 | KUBÁTOVÁ Milada | 1947 | SK Praga | 1. / W60+ | 1:53:10.7 | 0:22:57.7 | 1:29:01.8 | 16 | ||
18 | diplom | 719 | POKORNÁ Věnceslava | 1948 | AC Kovošrot Praha | 2. / W60+ | 1:57:54.5 | 0:27:41.5 | 1:32:48.3 | 18 | ||
19 | diplom | 838 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski KlubŘevnice | 2. / W50-59 | 2:01:04.2 | 0:30:51.2 | 1:33:42.6 | 19 | ||
20 | diplom | 969 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | LK Slovan K.Vary | 3. / W40-49 | 2:02:38.5 | 0:32:25.5 | 1:36:49.2 | 22 | ||
21 | diplom | 714 | BŘEZINOVÁ Dagmar | 1958 | VS Kadaň | 3. / W50-59 | 2:03:42.4 | 0:33:29.4 | 1:35:53.9 | 21 | ||
22 | diplom | 729 | NOSKOVÁ Jana | 1963 | KPC Praha | 4. / W40-49 | 2:04:25.0 | 0:34:12.0 | 1:38:05.6 | 23 | ||
23 | diplom | 963 | STEHLÍKOVÁ Martina | 1977 | Sohr abertamy | 2. / W30-39 | 2:04:42.3 | 0:34:29.3 | 1:35:37.9 | 20 | ||
24 | diplom | 699 | NOVÁKOVÁ Kateřina | 1994 | BRAŠKOV | 2. / W17-18 | 2:08:25.1 | 0:38:12.1 | 1:40:56.3 | 24 | ||
25 | diplom | 732 | KOUBKOVÁ Ilona | 1956 | Ski klub Praha 4 | 4. / W50-59 | 2:09:44.2 | 0:39:31.2 | 1:41:49.5 | 26 | ||
26 | diplom | 2008 | JÁGLOVÁ Karla | 1956 | alltrainig.cz | 5. / W50-59 | 2:10:38.6 | 0:40:25.6 | 1:41:34.7 | 25 | ||
27 | diplom | 630 | SEMÍKOVÁ Iva | 1968 | OK24 Praha | 5. / W40-49 | 2:13:54.7 | 0:43:41.7 | 1:42:16.6 | 27 | ||
28 | diplom | 993 | SCHMITZ Christiane | 1961 | SV Solidaritaet Jsmaning | 6. / W50-59 | 2:14:12.8 | 0:43:59.8 | 1:44:16.9 | 28 | ||
29 | diplom | 850 | HÖRHOLD Claudia | 1970 | SC DHfK Leipzig | 6. / W40-49 | 2:14:51.2 | 0:44:38.2 | 1:45:02.1 | 31 | ||
30 | diplom | 744 | JENÍČKOVÁ Radka | 1987 | ČZU Praha | 12. / W19-29 | 2:15:34.6 | 0:45:21.6 | 1:44:24.4 | 29 | ||
31 | diplom | 837 | POLÁKOVÁ Vlasta | 1946 | SUCHDOL | 3. / W60+ | 2:15:48.2 | 0:45:35.2 | 1:44:36.1 | 30 | ||
32 | diplom | 946 | PETERKOVÁ Jeanette | 1971 | SYMBIO+ cycling | 7. / W40-49 | 2:16:51.8 | 0:46:38.8 | 1:46:50.1 | 32 | ||
33 | diplom | 943 | TLAMSOVÁ Tereza | 1983 | SYMBIO+ cycling | 13. / W19-29 | 2:19:09.6 | 0:48:56.6 | 1:49:03.8 | 33 | ||
34 | diplom | 947 | KRISTKOVÁ Helena | 1975 | SYMBIO+ cycling | 3. / W30-39 | 2:22:42.9 | 0:52:29.9 | 1:49:48.3 | 34 | ||
35 | diplom | 611 | KUBÍČKOVÁ Blanka | 1973 | CHODOV | 4. / W30-39 | 2:25:52.9 | 0:55:39.9 | 1:52:15.6 | 35 | ||
36 | diplom | 2009 | ŠINDELÁŘOVÁ Jana | 1961 | PRAHA 3 | 7. / W50-59 | 2:30:29.7 | 1:00:16.7 | 1:57:47.1 | 37 | ||
37 | diplom | 718 | ZELENÁ Markéta | 1958 | SK Praga Praha | 8. / W50-59 | 2:35:50.4 | 1:05:37.4 | 1:57:01.6 | 36 | ||
38 | diplom | 925 | SEMERÁDOVÁ Lucie | 1985 | TEPLICE | 14. / W19-29 | 2:38:48.1 | 1:08:35.1 | 2:00:34.4 | 38 | ||
39 | diplom | 740 | BRELIH Tina | 1979 | kamnik | 5. / W30-39 | 2:45:14.8 | 1:15:01.8 | 2:13:20.0 | 40 | ||
40 | diplom | 692 | PROCHÁZKOVÁ Kateřina | 1993 | OB Loko Beroun | 15. / W19-29 | 2:50:26.1 | 1:20:13.1 | 2:11:59.7 | 39 | ||
41 | diplom | 900 | HAVRANOVÁ Stanislava | 1970 | KT Tryskomyš | 8. / W40-49 | 2:54:20.8 | 1:24:07.8 | 2:20:11.9 | 42 | ||
42 | diplom | 901 | SOUKENÍKOVÁ Alena | 1980 | PRAHA 4 | 6. / W30-39 | 2:59:17.7 | 1:29:04.7 | 2:17:58.6 | 41 | ||
43 | diplom | 948 | KRISTKOVÁ Helenka | 1995 | SYMBIO+ cycling | 3. / W17-18 | 3:39:31.0 | 2:09:18.0 | 2:51:34.0 | 43 | ||
--- | 680 | SLAVÍKOVÁ Jitka | 1957 | Fitklub Nové Strašecí | . / W50-59 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 762 | RANDÁKOVÁ Helena | 1974 | ČKS SKI Jilemnice | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 773 | ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ Lucie | 1974 | PRAHA 6 | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 783 | HÖLL Elisabeth | 1987 | Bike and Skiteam Breitenbrunn | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 840 | METLICKÁ Monika | 1965 | Thomayerova nemocnice | . / W40-49 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 857 | HRUŠKOVÁ Barbora | 1983 | SPECIALIZED | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 949 | HLŮŽKOVÁ Markéta | 1968 | KRALUPY NAD VLTAVOU | . / W40-49 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 957 | KAWULOKOVÁ Beata | 1989 | Rossignol Racing Team | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- |