42. Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny FT - memoriál Jana Pravečka
DATUM : | 16.3.2013 | MÍSTO : | Abertamy |
---|
POŘADATEL : | LK Slovan K.Vary | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.karluvbeh.cz./ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 567 | BAUER Matyáš | 2004 | --- | 1. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:06:21.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 621 | MULLER Adam | 2003 | --- | 2. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:06:26.2 | 0:00:04.7 | |
3 | 855 | SERRA Jakub | 2003 | Slovan Karlovy Vary | 3. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:06:28.0 | 0:00:06.5 | |
4 | 658 | ŠVANDRLÍK Jakub | 2004 | --- | 4. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:06:55.0 | 0:00:33.5 | |
5 | 708 | KOLLÁR Niky | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 5. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:06:58.5 | 0:00:37.0 | |
6 | 707 | GAŠEK Matouš | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 6. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:07:29.6 | 0:01:08.1 | |
7 | 709 | PAVLAS Ondra | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 7. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:07:30.0 | 0:01:08.5 | |
8 | 754 | RODOVÁ Eliška | 2003 | --- | 1. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:07:38.0 | 0:01:16.5 | |
9 | 719 | DVOŘÁK Jan | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 8. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:07:38.6 | 0:01:17.1 | |
10 | 722 | KLEINOVÁ Lucie | 2003 | Slovan Karlovy Vary | 2. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:07:45.3 | 0:01:23.8 | |
11 | 715 | DÍTKOVÁ Markéta | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 3. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:07:53.3 | 0:01:31.8 | |
12 | 720 | ŽAMPACH Matěj | 2003 | Slovan Karlovy Vary | 9. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:08:04.7 | 0:01:43.2 | |
13 | 723 | KOLOVRÁTOVÁ Adéla | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 4. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:08:08.7 | 0:01:47.2 | |
14 | 718 | ŠŤERBA Marek | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 10. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:08:12.7 | 0:01:51.2 | |
15 | 870 | BARTOŠOVÁ Maruška | 2004 | MLOK Mariánské Lázně | 5. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:08:14.3 | 0:01:52.8 | |
16 | 712 | DVOŘÁKOVÁ Karla | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 6. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:08:20.4 | 0:01:58.9 | |
17 | 710 | DVORSKÁ Karolína | 2003 | Slovan Karlovy Vary | 7. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:08:21.6 | 0:02:00.1 | |
18 | 762 | BAŠTOVÁ Julie | 2003 | --- | 8. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:08:41.7 | 0:02:20.2 | |
19 | 745 | ČOČEK Matěj | 2004 | --- | 11. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:08:48.3 | 0:02:26.8 | |
20 | 872 | ČÁSLAVSKÝ David | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 12. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:08:53.0 | 0:02:31.5 | |
21 | 724 | KULHÁNEK Ondra | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 13. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:09:19.4 | 0:02:57.9 | |
22 | 721 | ŠMEJKALOVÁ Viktorie | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 9. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:09:46.1 | 0:03:24.6 | |
23 | 753 | VOPĚNKA Sebastian | 2003 | USK Praha | 14. / M10 Chlapci 2003 a ml. | 0:09:53.4 | 0:03:31.9 | |
24 | 832 | LAKATOŠOVÁ Magdaléna | 2004 | --- | 10. / W10 Dívky 2003 a ml. | 0:11:41.0 | 0:05:19.5 |