Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

42. Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny CT - memoriál Jiřího Čáslavského

Běžecké lyžování
DATUM :17.3.2013 MÍSTO :Abertamy
POŘADATEL : LK Slovan K.Vary WEBOVÉ STRÁNKY :www.karluvbeh.cz./

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 360 detail závodníka LEUPOLD Richard GER 1997 --- 1. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:11:08.2 0:00:00.0
2 441 detail závodníka REICHELT Arne GER 1996 OBERwiesenthal 2. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:11:09.0 0:00:00.8
3 396 detail závodníka MYŠÍK Kamil CZE 1978 Golf club Teplice 1. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:11:09.9 0:00:01.7
4 302 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 --- 1. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:11:11.6 0:00:03.4
5 377 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VŠSK MFF UK 1. /  MK19 Muži 1984 - 1994 1:11:12.6 0:00:04.4
6 281 detail závodníka MAREK Michal CZE 1992 --- 2. /  MK19 Muži 1984 - 1994 1:11:40.7 0:00:32.5
7 443 detail závodníka WALLER Vincent GER 1996 OBERwiesenthal 3. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:11:49.7 0:00:41.5
8 442 detail závodníka VOGT Jacob GER 1997 OBERwiesenthal 4. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:11:54.2 0:00:46.0
9 438 detail závodníka SCHWEBE Felix GER 1996 OBERwiesenthal 5. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:12:30.4 0:01:22.2
10 395 detail závodníka KAFKA Martin CZE 1980 SPUKK 2. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:13:38.0 0:02:29.8
11 301 detail závodníka PEŠTA Petr CZE 1975 --- 3. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:14:00.2 0:02:52.0
12 440 detail závodníka ROMBOCK Niklas GER 1996 OBERwiesenthal 6. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:14:46.9 0:03:38.7
13 303 detail závodníka ŠIMURDA Richard CZE 1971 --- 2. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:17:22.3 0:06:14.1
14 369 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 Český Ski klub Vysoké 1. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:17:47.7 0:06:39.5
15 446 detail závodníka GNÜCHTEL Jessica GER 1993 OBERwiesenthal 1. /  WK19 Ženy 1984 - 1994 1:17:55.5 0:06:47.3
16 439 detail závodníka SCHNEIDER Nick GER 1997 OBERwiesenthal 7. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:18:44.5 0:07:36.3
17 445 detail závodníka WEIß Felix GER 1997 OBERwiesenthal 8. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:19:41.7 0:08:33.5
18 449 detail závodníka MANN Zenny GER 1996 OBERwiesenthal 1. /  WK18 Juniorky 1995 a ml 1:19:42.2 0:08:34.0
19 375 detail závodníka BEZDĚK Pavel CZE 1986 REDPOiNT TOKO TEAM 3. /  MK19 Muži 1984 - 1994 1:20:11.1 0:09:02.9
20 437 detail závodníka DOTZAUER Lisa GER 1997 OBERwiesenthal 2. /  WK18 Juniorky 1995 a ml 1:21:01.4 0:09:53.2
21 342 detail závodníka ČERNÝ Zdeněk CZE 1970 SNKV 3. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:24:40.0 0:13:31.8
22 337 detail závodníka ČERNÝ Ondřej CZE 1999 --- 9. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:24:40.1 0:13:31.9
23 448 detail závodníka HEIDRICH-MEISNER Ruth CZE 1996 OBERwiesenthal 3. /  WK18 Juniorky 1995 a ml 1:25:03.2 0:13:55.0
24 389 detail závodníka KRAUS Václav CZE 1992 Slovan Karlovy Vary 4. /  MK19 Muži 1984 - 1994 1:25:29.5 0:14:21.3
25 390 detail závodníka KRAUS Vladislav CZE 1963 Slovan Karlovy Vary 2. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:25:34.9 0:14:26.7
26 363 detail závodníka PANENKA Ondřej CZE 1980 --- 4. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:25:51.5 0:14:43.3
27 277 detail závodníka LUDVÍK Petr CZE 1972 --- 4. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:25:59.3 0:14:51.1
28 413 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 --- 5. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:27:42.3 0:16:34.1
29 419 detail závodníka KŘIČEK Jan CZE 1946 Uměl. školy Pha 1. /  MK65+ Muži 1948 - 1944 1:27:53.0 0:16:44.8
30 381 detail závodníka WEINHOLD Jochen GER 1962 --- 3. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:28:46.5 0:17:38.3
31 256 detail závodníka BRAŠNA Michal CZE 1981 --- 5. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:28:54.4 0:17:46.2
32 418 detail závodníka DIETZ Olaf GER 1974 SG Adelsberg 6. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:29:44.6 0:18:36.4
33 391 detail závodníka TUCHSCHEERER Dietmar GER 1951 --- 1. /  MK60 Muži 1949 - 1953 1:30:30.2 0:19:22.0
34 415 detail závodníka BOEHMER Horst GER 1967 TEAM RADschlag Annaberg 6. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:30:32.0 0:19:23.8
35 346 detail závodníka ČEČRLE Václav CZE 1970 --- 7. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:30:58.4 0:19:50.2
36 435 detail závodníka ŠVEC František CZE 1979 Dexter Cycling 7. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:31:09.5 0:20:01.3
37 305 detail závodníka SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 --- 1. /  WK30 Ženy 1974 - 1983 1:31:13.3 0:20:05.1
38 362 detail závodníka NOVÁKOVÁ Eva CZE 1968 --- 1. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:32:02.1 0:20:53.9
39 338 detail závodníka REJZEKOVA Helena CZE 1972 --- 2. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:32:20.8 0:21:12.6
40 350 detail závodníka HEINRICH Liane GER 1962 --- 1. /  WK50 Ženy 1954 - 1963 1:32:23.3 0:21:15.1
41 278 detail závodníka ŠUP Robert CZE 1972 --- 8. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:33:50.3 0:22:42.1
42 317 detail závodníka HNIK Petr CZE 1981 --- 8. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:34:23.8 0:23:15.6
43 334 detail závodníka HLŮŽEK Jiří CZE 1965 --- 9. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:34:30.3 0:23:22.1
44 299 detail závodníka NEHASIL Stanislav CZE 1983 --- 9. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:35:38.2 0:24:30.0
45 420 detail závodníka FLEISCHER Marco GER 1978 RADSportteam-Vogtland 10. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:35:42.0 0:24:33.8
46 397 detail závodníka SOUKUPOVÁ Petra CZE 1978 LK Slovan 2. /  WK30 Ženy 1974 - 1983 1:35:44.0 0:24:35.8
47 321 detail závodníka ŠILHÁN Milan CZE 1983 --- 11. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:38:00.2 0:26:52.0
48 408 detail závodníka KLEIN Viktor CZE 1972 --- 10. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:38:43.0 0:27:34.8
49 260 detail závodníka SLABÝ Václav CZE 1958 --- 4. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:38:51.5 0:27:43.3
50 344 detail závodníka NOHEJLOVÁ Tereza CZE 1987 cykloteam ostrov 2. /  WK19 Ženy 1984 - 1994 1:38:58.5 0:27:50.3
51 297 detail závodníka ROUBINEK Zdenek CZE 1958 --- 5. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:39:21.7 0:28:13.5
52 417 detail závodníka BÖTTCHER Uwe GER 1968 --- 11. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:39:29.3 0:28:21.1
53 406 detail závodníka BULA Ondřej CZE 1980 Golf club Teplice 12. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:39:37.5 0:28:29.3
54 324 detail závodníka SEDLECKÝ Jan CZE 1998 --- 10. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:40:21.3 0:29:13.1
55 414 detail závodníka MYŠKA Petr CZE 1962 TECHNIKA 6. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:41:14.3 0:30:06.1
56 279 detail závodníka NOSEK Kamil CZE 1975 --- 13. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:41:59.0 0:30:50.8
57 306 detail závodníka NEPIVODA Aleš CZE 1975 --- 14. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:42:07.5 0:30:59.3
58 327 detail závodníka HORÁK Pavel CZE 2000 --- 11. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:42:19.8 0:31:11.6
59 383 detail závodníka JANDA Josef CZE 1947 ORIG.VIVALÍN TEAM KADAŇ 2. /  MK65+ Muži 1948 - 1944 1:42:42.8 0:31:34.6
60 407 detail závodníka KOS Petr CZE 1972 --- 12. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:42:45.3 0:31:37.1
61 388 detail závodníka OUHRÁBKA Karel CZE 1957 --- 7. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:43:20.0 0:32:11.8
62 384 detail závodníka KRETSCHMER Ralf CZE 1979 --- 15. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:43:31.3 0:32:23.1
63 405 detail závodníka FISCHER Petr CZE 1977 Golf club Teplice 16. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:43:53.3 0:32:45.1
64 400 detail závodníka LÁZNIČKA František CZE 2000 LOKO TEPLICE 12. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:44:42.8 0:33:34.6
65 421 detail závodníka HRDOUŠKOVÁ Martina CZE 1969 Silvini Ski Trab team 3. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:45:58.4 0:34:50.2
66 304 detail závodníka LABANČ Štefan CZE 1954 --- 8. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:46:08.8 0:35:00.6
67 335 detail závodníka HLŮŽKOVÁ Markéta CZE 1968 --- 4. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:46:14.1 0:35:05.9
68 409 detail závodníka FRANK Than GER 1961 SKIverein Schönheiden 9. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:46:20.3 0:35:12.1
69 252 detail závodníka VĚŘÍŠ Jakub CZE 1986 --- 5. /  MK19 Muži 1984 - 1994 1:46:21.0 0:35:12.8
70 257 detail závodníka JANOVSKÝ Miloslav CZE 1974 --- 17. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:47:06.2 0:35:58.0
71 378 detail závodníka URBAN Marco GER 1988 --- 6. /  MK19 Muži 1984 - 1994 1:47:23.8 0:36:15.6
72 261 detail závodníka KADLECOVÁ Hana CZE 1959 --- 2. /  WK50 Ženy 1954 - 1963 1:47:51.0 0:36:42.8
73 326 detail závodníka BAYER Tomáš CZE 1999 --- 13. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:47:51.1 0:36:42.9
74 295 detail závodníka ŠTĚRBA Michal CZE 1978 --- 18. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:47:51.2 0:36:43.0
75 328 detail závodníka ŠTEFANOV David CZE 2000 --- 14. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:47:51.5 0:36:43.3
76 283 detail závodníka SLÍVOVÁ Blanka CZE 1967 --- 5. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:48:23.8 0:37:15.6
77 296 detail závodníka ŠVÁBKOVÁ Šárka CZE 1965 --- 6. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:49:21.7 0:38:13.5
78 276 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 1982 --- 19. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:49:36.5 0:38:28.3
79 270 detail závodníka ZATLOUKAL Kryštof CZE 1973 --- 13. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:49:43.0 0:38:34.8
80 275 detail závodníka SEDLECKÁ Kristýna CZE 1973 --- 7. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:49:45.8 0:38:37.6
81 1 detail závodníka KULE Martin CZE 1975 --- 20. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:50:06.4 0:38:58.2
82 271 detail závodníka BEŠTA Václav CZE 1973 --- 14. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:50:42.2 0:39:34.0
83 336 detail závodníka BEŠTA Václav CZE 1971 --- 15. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:50:42.4 0:39:34.2
84 288 detail závodníka KREJČOVÁ Iveta CZE 1963 --- 3. /  WK50 Ženy 1954 - 1963 1:51:08.0 0:39:59.8
85 313 detail závodníka FIŠÁK Jan CZE 1944 --- 3. /  MK65+ Muži 1948 - 1944 1:51:39.7 0:40:31.5
86 331 detail závodníka JELÍNEK Vlastislav CZE 1985 lyžařský klub-Abertamy 7. /  MK19 Muži 1984 - 1994 1:52:43.1 0:41:34.9
87 255 detail závodníka JANDL František  CZE 1980 --- 21. /  MK30 Muži 1974 - 1983 1:53:32.8 0:42:24.6
88 366 detail závodníka SAZIMA Miloslav CZE 1954 --- 10. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:53:39.1 0:42:30.9
89 322 detail závodníka ŠPLINAROVÁ Jana CZE 1964 --- 8. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:53:55.8 0:42:47.6
90 402 detail závodníka SCHNAUS Toni GER 1946 Waldershof 4. /  MK65+ Muži 1948 - 1944 1:54:02.1 0:42:53.9
91 356 detail závodníka LAKATOŠ Zdeněk CZE 1973 --- 16. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:54:16.7 0:43:08.5
92 348 detail závodníka HÄRTWIG Barbara GER 1977 --- 3. /  WK30 Ženy 1974 - 1983 1:54:26.0 0:43:17.8
93 329 detail závodníka KOS Michal CZE 2000 --- 15. /  MK18 Junioři 1995 a ml. 1:54:33.3 0:43:25.1
94 323 detail závodníka LUBINOVÁ Romana CZE 1969 LK Slovan |K.Vary 9. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:54:34.5 0:43:26.3
95 401 detail závodníka PÁVKOVÁ Jana CZE 1957 Ski KlubŘevnice 4. /  WK50 Ženy 1954 - 1963 1:55:09.6 0:44:01.4
96 292 detail závodníka PLHOVÁ Eva CZE 1969 --- 10. /  WK40 Ženy 1964 - 1973 1:55:27.0 0:44:18.8
97 267 detail závodníka PLHA Martin CZE 1973 --- 17. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:55:29.0 0:44:20.8
98 404 detail závodníka VLČKOVÁ Iva CZE 1975 Sokol Senohraby 4. /  WK30 Ženy 1974 - 1983 1:55:48.0 0:44:39.8
99 251 detail závodníka PINĎÁK Jiří CZE 1960 --- 11. /  MK50 Muži 1954 - 1963 1:56:01.2 0:44:53.0
100 399 detail závodníka DOLEŽAL Jan CZE 1970 Abertamy 18. /  MK40 Muží 1964 - 1973 1:56:25.6 0:45:17.4