ONLINE-ERGEBNISSE
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
Mitas TREK |
CZE | 1:23:52.2 | 0:00:00.0 |
2. | KONWA Marek |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:24:09.2 | 0:00:16.9 |
3. | IVANOV Timofey |
Russian National Team |
RUS | 1:25:50.1 | 0:01:57.9 |
4. | HELTA Filip |
SGR Specialized |
POL | 1:26:00.6 | 0:02:08.4 |
5. | ZAMROŹNIAK Jakub |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:26:15.4 | 0:02:23.2 |
6. | PAPRSTKA Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:26:47.1 | 0:02:54.9 |
7. | KOBES Lukáš |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:26:57.4 | 0:03:05.2 |
8. | BAUM Lukas |
Maloja rocky mountain team |
GER | 1:27:00.6 | 0:03:08.4 |
9. | BOREDSKIY Ruslan |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:27:06.1 | 0:03:13.9 |
10. | GOGOLEV Maksim |
Russian National Team |
RUS | 1:27:32.4 | 0:03:40.2 |
11. | VAVILOV Arsentii |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:27:44.9 | 0:03:52.7 |
12. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:27:47.1 | 0:03:54.9 |
13. | MICHALEK Mariusz |
JBG-2 Cryospace |
POL | 1:28:31.4 | 0:04:39.2 |
14. | NIKOLAEV Sergei |
Russian National Team |
RUS | 1:28:46.9 | 0:04:54.7 |
15. | FILATOV Ivan |
Russian National Team |
RUS | 1:29:07.1 | 0:05:14.9 |
16. | BUDZIŃSKI Tomasz |
Polish National Team |
POL | 1:29:40.9 | 0:05:48.6 |
17. | VASTL Jan |
N1 BMC TEAM |
CZE | 1:29:51.6 | 0:05:59.4 |
18. | BUDZIŃSKI Marcin |
Polish National Team |
POL | 1:30:07.8 | 0:06:15.6 |
19. | ZEŤÁK Michael |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:30:31.1 | 0:06:38.9 |
20. | AKHMETOV Ainur |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:31:09.8 | 0:07:17.6 |
21. | ULÍK Matěj |
Expres CZ Scott Team Kolín |
SVK | 1:31:54.1 | 0:08:01.9 |
22. | ŠEVCŮ Tomáš |
HSK - cycling |
CZE | 1:32:02.6 | 0:08:10.4 |
23. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:32:52.1 | 0:08:59.9 |
24. | MARIUSZ Kozak |
JBG-2 Cryospace |
POL | 1:32:57.6 | 0:09:05.4 |
25. | JEZIORSKI Maciej |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 1:33:05.6 | 0:09:13.4 |
26. | BÁRTEK David |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:33:49.3 | 0:09:57.1 |
27. | KUBÍN Filip |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:34:14.6 | 0:10:22.4 |
28. | KUBELKA Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:34:22.8 | 0:10:30.6 |
29. | LAVIČKA Adam |
Velosport Valenta Scott team |
CZE | 1:34:39.8 | 0:10:47.6 |
30. | ZHIRNOV Dmitry |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:34:54.8 | 0:11:02.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | WŁOSZCZOWSKA Maja |
Kross Racing Team |
POL | 1:24:01.5 | 0:00:00.0 |
2. | TERPSTRA Anne |
GHOST Factory Racing |
NED | 1:24:38.2 | 0:00:36.7 |
3. | SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:25:19.2 | 0:01:17.7 |
4. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 1:26:29.7 | 0:02:28.2 |
5. | CAMPUZANO CHAVEZ PEON Daniela |
México National Team |
MEX | 1:27:07.9 | 0:03:06.4 |
6. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
N1 BMC TEAM |
CZE | 1:27:14.5 | 0:03:12.9 |
7. | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka |
OUTSITERZ |
SVK | 1:28:43.4 | 0:04:41.9 |
8. | CZECZINKAROVA Jana |
Mitas TREK |
CZE | 1:29:07.4 | 0:05:05.9 |
9. | PODGÓRSKA Aleksandra |
SGR Specialized |
POL | 1:29:31.9 | 0:05:30.4 |
10. | SMIRNOVA Olga |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:30:14.2 | 0:06:12.6 |
11. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:30:31.2 | 0:06:29.6 |
12. | KIRSANOVA Viktoria |
Russian National Team |
RUS | 1:30:49.4 | 0:06:47.9 |
13. | HEIGL Nadja |
Sportunion Bikestore.cc - Team |
AUT | 1:31:24.9 | 0:07:23.4 |
14. | AKHMADULLINA Guzel |
MOSCOW NORNO2 |
RUS | 1:31:53.2 | 0:07:51.6 |
15. | ZIELIŃSKA Magdalena |
Polish National Team |
POL | 1:32:30.4 | 0:08:28.9 |
16. | TVARŮŽKOVA Tereza |
Maloja rocky mountain team |
CZE | 1:33:00.1 | 0:08:58.6 |
17. | PRŮDKOVÁ Barbora |
HEAD PRO TEAM |
CZE | 1:33:24.6 | 0:09:23.1 |
18. | SADŁECKA Magdalena |
Euro Bike Kaczmarek Electric Team |
POL | 1:34:30.4 | 0:10:28.8 |
19. | CZABOK Klaudia |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 1:37:13.8 | 0:13:12.3 |
20. | ŚWIERCZYŃSKA Patrycja |
Polish National Team |
POL | 1:37:58.6 | 0:13:57.1 |
21. | VESELÁ Lucie |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:39:20.6 | 0:15:19.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:03:27.1 | 0:00:00.0 |
2. | DUDEK Tomáš |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 1:04:05.6 | 0:00:38.4 |
3. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:04:39.1 | 0:01:11.9 |
4. | TOMÁŠEK Alvin |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:04:59.0 | 0:01:31.9 |
5. | SUKHNEV Valeriy |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:05:20.3 | 0:01:53.2 |
6. | GORSHKOV Artem |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:05:25.6 | 0:01:58.4 |
7. | IVANOV Nikolay |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:05:30.1 | 0:02:02.9 |
8. | STOČEK Bruno |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 1:05:31.8 | 0:02:04.7 |
9. | BEDRNÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:06:02.6 | 0:02:35.4 |
10. | KRYŃSKI Piotr |
Polish National Team |
POL | 1:06:10.0 | 0:02:42.9 |
11. | ŘÍMAN Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 1:06:14.8 | 0:02:47.7 |
12. | HELIZANOWICZ Łukasz |
Polish National Team |
POL | 1:06:29.5 | 0:03:02.4 |
13. | ARTEMEV Maksim |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:06:47.5 | 0:03:20.4 |
14. | SCHIERL Jakub |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:07:02.1 | 0:03:34.9 |
15. | KUNÁŠEK Josef |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:07:23.8 | 0:03:56.7 |
16. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 1:08:09.0 | 0:04:41.9 |
17. | WIŚNIEWSKI Wiktor |
UKS Dream Bike Bielawa |
POL | 1:08:10.3 | 0:04:43.2 |
18. | KUČERA Jakub |
CK MTB MARATON Hlinsko |
CZE | 1:08:29.8 | 0:05:02.7 |
19. | WEINERT Simon |
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. |
GER | 1:08:47.5 | 0:05:20.4 |
20. | GUT Konrad |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 1:08:51.0 | 0:05:23.9 |
21. | BIEDROŃCZYK Maciej |
KS Luboń Skomielna Biała |
POL | 1:08:56.0 | 0:05:28.9 |
22. | WACH Arkadiusz |
Polish National Team |
POL | 1:09:35.3 | 0:06:08.1 |
23. | STLOUKAL Štěpán |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:09:52.5 | 0:06:25.4 |
24. | CZABOK Konrad |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 1:09:57.3 | 0:06:30.1 |
25. | KARPIERZ Wojciech |
Polish National Team |
POL | 1:10:25.2 | 0:06:58.1 |
26. | HOMOLA Jakub |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:10:31.3 | 0:07:04.1 |
27. | MALÝ Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 1:10:32.4 | 0:07:05.3 |
28. | DAŃKOWSKI Dominik |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 1:10:32.5 | 0:07:05.4 |
29. | GARCZYK Paweł |
Polish National Team |
POL | 1:10:50.0 | 0:07:22.9 |
30. | PECHOUT Matěj |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 1:10:52.5 | 0:07:25.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:56:33.7 | 0:00:00.0 |
2. | ALEXEEVA Darya |
Team Saint Petersburg |
RUS | 0:59:14.0 | 0:02:40.2 |
3. | PAULECHOVÁ Radka |
CyS-Akadémia Petra Sagana |
SVK | 1:00:33.2 | 0:03:59.4 |
4. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 1:00:54.0 | 0:04:20.2 |
5. | MIRONOVA Diana |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:01:14.7 | 0:04:40.9 |
6. | KUČEROVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:39.4 | 0:05:05.7 |
7. | POKLONSKAYA Anastasiya |
Team Saint Petersburg |
RUS | 1:02:31.2 | 0:05:57.4 |
8. | SZPOCIŃSKA Agnieszka |
Polish National Team |
POL | 1:02:38.2 | 0:06:04.4 |
9. | TESAŘOVÁ Jana |
Ethic sport |
CZE | 1:04:33.4 | 0:07:59.6 |
10. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 1:05:50.9 | 0:09:17.1 |
11. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 1:06:05.1 | 0:09:31.4 |
12. | HUDYKA Gabriela |
UKS GRUPA KOZARSKA FOUR BIKE |
POL | 1:06:17.6 | 0:09:43.9 |
13. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 1:07:52.6 | 0:11:18.8 |
14. | SEIDLOVÁ Monika |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:08:18.6 | 0:11:44.8 |
15. | PRCHALOVÁ Libuše |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:08:59.4 | 0:12:25.6 |
16. | JERUZALSKA Natalia |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 1:10:25.8 | 0:13:52.1 |
17. | MACKOVÁ Pavlína |
Cykloklub Chýnov z.s. |
CZE | 1:11:14.8 | 0:14:41.1 |
18. | HARTYCHOVA Nicole |
Mitas Trek Sram |
CZE | 1:11:36.8 | 0:15:03.1 |
19. | TOMASIK Martyna |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 1:11:50.9 | 0:15:17.1 |
20. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUNINVENT MTB TEAM |
CZE | 1:11:55.6 | 0:15:21.8 |
21. | RICHTEROVÁ Jana |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 1:11:59.6 | 0:15:25.8 |
22. | SLANCOVÁ Anna |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:17:43.0 | 0:21:09.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZATLOUKAL Jan |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:36:16.9 | 0:00:00.0 |
2. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:36:45.1 | 0:00:28.2 |
3. | PHILIPPI David |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:36:46.9 | 0:00:29.9 |
4. | TLAMKA Tomáš |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:36:53.1 | 0:00:36.2 |
5. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:36:56.1 | 0:00:39.2 |
6. | FIALA Matyáš |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:36:58.1 | 0:00:41.2 |
7. | HAŠEK Max |
SK BAGBIKE |
CZE | 0:38:05.4 | 0:01:48.4 |
8. | VOŽENÍLEK Martin |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:38:05.4 | 0:01:48.4 |
9. | GÜNTHER Theodor |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:38:06.1 | 0:01:49.2 |
10. | VÍTEK Tomáš |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:38:32.4 | 0:02:15.4 |
11. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:38:50.1 | 0:02:33.1 |
12. | OŚKO Miłosz |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:38:55.6 | 0:02:38.7 |
13. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:39:03.8 | 0:02:46.9 |
14. | KONEČNÝ Filip |
BATT klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:39:18.8 | 0:03:01.9 |
15. | HANÁK Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:39:28.3 | 0:03:11.4 |
16. | ŠINDELÁŘ Jan |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:39:36.1 | 0:03:19.2 |
17. | ŠINDELÁŘ Jan |
MORAVEC Team |
CZE | 0:39:40.6 | 0:03:23.7 |
18. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:39:43.1 | 0:03:26.2 |
19. | DANĚK Jakub |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:39:56.6 | 0:03:39.7 |
20. | NOVÁK Ondřej |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:39:59.8 | 0:03:42.9 |
21. | DUŠÁK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:40:11.4 | 0:03:54.4 |
22. | MACHÁČ Josef |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:40:14.8 | 0:03:57.9 |
23. | BŘEZNA Vojtěch |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:40:15.3 | 0:03:58.4 |
24. | WĄSOWICZ Adam |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 0:40:28.1 | 0:04:11.2 |
25. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:40:28.3 | 0:04:11.4 |
26. | KLIMEK Krzysztof |
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik |
POL | 0:40:56.6 | 0:04:39.7 |
27. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:41:06.8 | 0:04:49.9 |
28. | HONSA Antonín |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:41:11.8 | 0:04:54.9 |
29. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:41:16.3 | 0:04:59.4 |
30. | MIZERA Jakub |
RK ALUMINIUM BIKE TEAM |
POL | 0:41:21.1 | 0:05:04.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SZCZECIŃSKA Matylda |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:42:51.2 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:43:06.2 | 0:00:14.9 |
3. | PLESKAČOVÁ Natálie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:43:49.1 | 0:00:57.9 |
4. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:44:33.1 | 0:01:41.9 |
5. | OBOŘILOVÁ Tereza |
Drahansky sport team |
CZE | 0:44:57.9 | 0:02:06.7 |
6. | FRITZOVÁ Aneta |
Drahansky sport team |
CZE | 0:45:01.4 | 0:02:10.2 |
7. | ZEMANOVÁ Kristýna |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:45:03.4 | 0:02:12.2 |
8. | HOLUBOVÁ Adéla |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:45:03.6 | 0:02:12.4 |
9. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:45:35.1 | 0:02:43.9 |
10. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:45:36.6 | 0:02:45.4 |
11. | VAVERKOVÁ Kateřina |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:46:18.6 | 0:03:27.4 |
12. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:46:33.4 | 0:03:42.1 |
13. | KURNICKÁ Tereza |
CyS-Akadémia Petra Sagana |
SVK | 0:47:17.6 | 0:04:26.4 |
14. | SUCHÁ Kateřina |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:47:55.8 | 0:05:04.6 |
15. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:48:08.6 | 0:05:17.4 |
16. | KLÍMOVÁ Natálie |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:48:14.3 | 0:05:23.1 |
17. | BIELECKA Dorota |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 0:48:46.1 | 0:05:54.9 |
18. | FIJAŁKOWSKA Hanna |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 0:49:12.1 | 0:06:20.9 |
19. | NAVRKALOVÁ Michaela |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:16.3 | 0:06:25.1 |
20. | BRAVENCOVÁ Denisa |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:50:10.6 | 0:07:19.4 |
21. | ŠKRLOVÁ Michaela |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:50:17.1 | 0:07:25.9 |
22. | ŠMÍDOVÁ Adéla |
Ck sport Beran Chrást |
CZE | 0:50:40.1 | 0:07:48.9 |
23. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:51:02.8 | 0:08:11.6 |
24. | MORAWE Meike |
RC Dresden/ r2-Bike.com MTN Crew |
GER | 0:51:07.6 | 0:08:16.3 |
25. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:51:43.6 | 0:08:52.4 |
26. | KNIHOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:52:12.6 | 0:09:21.3 |
27. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:54:09.5 | 0:11:18.3 |
28. | CIBULKOVA Tereza |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:56:53.8 | 0:14:02.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRADÁČ Adam |
Dukla Praha |
CZE | 0:15:17.6 | 0:00:00.0 |
2. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:15:33.1 | 0:00:15.4 |
3. | LIENERT Patrik |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:15:40.4 | 0:00:22.7 |
4. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:15:50.6 | 0:00:33.0 |
5. | PURNOCH Matyáš |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:15:51.1 | 0:00:33.5 |
6. | BRUCKNER Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:15:52.9 | 0:00:35.2 |
7. | ZEMAN Petr |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:16:00.6 | 0:00:43.0 |
8. | MATULA Ondřej |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:16:06.6 | 0:00:49.0 |
9. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:16:07.9 | 0:00:50.2 |
10. | VAŠUT David |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:16:17.4 | 0:00:59.7 |
11. | SVATUŠKA Jakub |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:16:31.4 | 0:01:13.7 |
12. | SOUSTRUŽNÍK Jan |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:16:31.6 | 0:01:13.9 |
13. | BRABEC Šimon |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:16:32.4 | 0:01:14.7 |
14. | SMEJKAL Adam |
IVARCS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:16:32.6 | 0:01:15.0 |
15. | FALTÝNEK Jan |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:16:32.8 | 0:01:15.2 |
16. | ŠAFRÁNEK Ondřej |
AC SPARTA PRAHA Cycling junior |
CZE | 0:16:34.3 | 0:01:16.7 |
17. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:16:36.1 | 0:01:18.4 |
18. | HENDRYCH Vojta |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:16:38.6 | 0:01:20.9 |
19. | ŠUMPÍK Pavel |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:16:38.8 | 0:01:21.2 |
20. | MUŠÁLEK Jakub |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:16:39.6 | 0:01:21.9 |
21. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:16:40.6 | 0:01:22.9 |
22. | STREJČEK Adam |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:16:45.6 | 0:01:27.9 |
23. | KRATOCHVÍL Václav |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:16:47.1 | 0:01:29.4 |
24. | HOŠEK Adam |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:16:48.0 | 0:01:30.3 |
25. | SVITÁK Jakub |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:16:48.4 | 0:01:30.7 |
26. | MROCEK Adam |
Ck Epic Dohňany |
SVK | 0:16:53.8 | 0:01:36.2 |
27. | PEKAŘ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:16:54.6 | 0:01:36.9 |
28. | KOČVARA Jakub |
Drahanský sport team |
CZE | 0:17:03.1 | 0:01:45.4 |
29. | NECHUTA Marek |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:17:13.1 | 0:01:55.4 |
30. | KNIHA Petr |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:17:14.9 | 0:01:57.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUŠKOVÁ Kateřina |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:16:43.6 | 0:00:00.0 |
2. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:16:58.6 | 0:00:15.0 |
3. | KROUPOVÁ Zuzana |
AC SPARTA PRAHA Cycling junior |
CZE | 0:17:25.1 | 0:00:41.4 |
4. | DUBCOVÁ Štěpánka |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:17:32.8 | 0:00:49.2 |
5. | ČERNÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:17:34.1 | 0:00:50.4 |
6. | STRAKATÁ Vendula |
Dukla Praha |
CZE | 0:17:40.1 | 0:00:56.4 |
7. | SEIDLOVÁ Kateřina |
SK Edie tým |
CZE | 0:17:40.2 | 0:00:56.5 |
8. | PULKRABOVÁ Marika |
BSK Cyklomarket |
CZE | 0:17:47.6 | 0:01:03.9 |
9. | GOTTWALDOVÁ Amálie |
MORAVEC Team |
CZE | 0:17:48.6 | 0:01:04.9 |
10. | DLOUHÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:17:48.7 | 0:01:05.1 |
11. | RAJNOCHOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:17:49.3 | 0:01:05.7 |
12. | VIKOVÁ Hanka |
Dukla Praha |
CZE | 0:17:50.6 | 0:01:06.9 |
13. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:18:26.3 | 0:01:42.7 |
14. | VOLEJNÍKOVÁ Natálie |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:18:27.8 | 0:01:44.2 |
15. | PANUŠOVÁ Anna |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:18:34.8 | 0:01:51.2 |
16. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:18:35.6 | 0:01:51.9 |
17. | HUDEČKOVÁ Anna |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:18:40.1 | 0:01:56.4 |
18. | JEDLIČKOVÁ Nela |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:18:50.3 | 0:02:06.7 |
19. | HANÁKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:18:50.6 | 0:02:06.9 |
20. | CIBULKOVÁ Tereza |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:05.1 | 0:02:21.4 |
21. | KUNČÍKOVÁ Ella |
Bike klub Spindleruv mlyn |
CZE | 0:19:09.3 | 0:02:25.7 |
22. | VOLEJNÍKOVÁ Nikola |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:19:10.3 | 0:02:26.7 |
23. | VÁCLAVŮ Martina |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:19:11.6 | 0:02:27.9 |
24. | TLAMKOVÁ Barbora |
MORAVEC Team |
CZE | 0:19:21.3 | 0:02:37.7 |
25. | DINGOVÁ Anna |
BSK racing juniors |
CZE | 0:19:22.8 | 0:02:39.2 |
26. | BRADÁČOVÁ Nikola |
ACT leraK Blansko |
CZE | 0:19:24.8 | 0:02:41.2 |
27. | NEUGEBAUEROVÁ Karolína |
sportovnikurzy.cz |
CZE | 0:20:13.3 | 0:03:29.7 |
28. | ZAVŘELOVÁ Adéla |
MORAVEC Team |
CZE | 0:20:13.6 | 0:03:29.9 |
29. | SEDLÁČKOVÁ Veronika |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:20:32.8 | 0:03:49.2 |
30. | RZONCOVA Anna |
Ck Epic Dohňany |
SVK | 0:20:41.6 | 0:03:57.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:22:10.4 | 0:00:00.0 |
2. | JECH Filip |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:10.7 | 0:00:00.2 |
3. | PÁVEK Matyáš |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:22:20.7 | 0:00:10.2 |
4. | ELBADRI Jakub |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:23:04.2 | 0:00:53.7 |
5. | SAMEC Filip |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:23:04.4 | 0:00:53.9 |
6. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:23:26.9 | 0:01:16.4 |
7. | HÁK Jakub |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:23:29.7 | 0:01:19.2 |
8. | KONWIŃSKI Mateusz |
KK SKAN BIKE TEAM OPOCZNO |
POL | 0:23:31.9 | 0:01:21.4 |
9. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:24:02.9 | 0:01:52.4 |
10. | VONDRÁČEK Matyáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:24:08.7 | 0:01:58.2 |
11. | TERŠL Robin |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:24:08.9 | 0:01:58.4 |
12. | NOVOTNÝ Ondřej |
Dukla Praha |
CZE | 0:24:15.4 | 0:02:04.9 |
13. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:24:26.7 | 0:02:16.2 |
14. | GWIAZDA Mateusz |
Raz Na Wozie BrzezinyMTB Team |
POL | 0:24:28.7 | 0:02:18.2 |
15. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:24:29.7 | 0:02:19.2 |
16. | BERNÁT Adam |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:24:32.4 | 0:02:21.9 |
17. | PIVNIČKA Jakub |
Pítr Bikes |
CZE | 0:24:32.7 | 0:02:22.2 |
18. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:24:37.9 | 0:02:27.4 |
19. | VIK Matěj |
Dukla Praha |
CZE | 0:24:38.7 | 0:02:28.2 |
20. | GRÄßLER Toni |
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. |
GER | 0:24:38.7 | 0:02:28.2 |
21. | PAŘEZ Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:24:39.2 | 0:02:28.7 |
22. | VENC Adam |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:24:45.9 | 0:02:35.4 |
23. | KERL Maximilian |
Roman Kreuziger Cycling Academy |
CZE | 0:24:45.9 | 0:02:35.4 |
24. | RŮŽIČKA Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:24:47.2 | 0:02:36.7 |
25. | HOJKA František |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:25:00.9 | 0:02:50.4 |
26. | URBAN Miroslav |
VRV TEAM |
CZE | 0:25:09.9 | 0:02:59.4 |
27. | BÁRTA Martin |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:25:10.9 | 0:03:00.4 |
28. | PALAJ Jerguš |
Kaktus Bike Team Bratislava |
SVK | 0:25:14.7 | 0:03:04.2 |
29. | ŠILHAVÝ Daniel |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:25:18.2 | 0:03:07.7 |
30. | NĚMEC Jan |
Cykloteam Ostrov |
CZE | 0:25:20.4 | 0:03:09.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:24:18.5 | 0:00:00.0 |
2. | SRNSKÁ Patricie |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:25:44.8 | 0:01:26.2 |
3. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:26:05.5 | 0:01:46.9 |
4. | HANÁKOVÁ Eliška |
MORAVEC Team |
CZE | 0:26:35.5 | 0:02:16.9 |
5. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
Dukla Praha |
CZE | 0:26:36.3 | 0:02:17.7 |
6. | KAUFMANN Natalie |
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. |
GER | 0:26:49.5 | 0:02:30.9 |
7. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:26:49.8 | 0:02:31.2 |
8. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:26:59.8 | 0:02:41.2 |
9. | JOANNIDU Niki |
BIKE 2000 |
CZE | 0:27:16.8 | 0:02:58.2 |
10. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:27:18.2 | 0:02:59.7 |
11. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:20.5 | 0:03:01.9 |
12. | PŮBALOVÁ Nela |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:27:20.7 | 0:03:02.2 |
13. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:27:41.2 | 0:03:22.7 |
14. | NAROVCOVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:27:59.2 | 0:03:40.7 |
15. | DLASKOVÁ Vanda |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:28:19.7 | 0:04:01.2 |
16. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:28:48.0 | 0:04:29.4 |
17. | MITRYCHOVÁ Michaela |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:29:01.5 | 0:04:42.9 |
18. | GRZEGORZEWSKA Natalia |
POL | 0:29:01.5 | 0:04:42.9 | |
19. | ŠIMOŇUKOVÁ Natálie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:29:01.7 | 0:04:43.2 |
20. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR Team |
CZE | 0:29:03.0 | 0:04:44.4 |
21. | WEIß Hannah |
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. |
GER | 0:29:05.7 | 0:04:47.2 |
22. | MALOŠÍKOVÁ Julie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:29:30.2 | 0:05:11.7 |
23. | NAVRKALOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:29:30.7 | 0:05:12.2 |
24. | VINKLÁRKOVÁ Marie |
MG Bike Team |
CZE | 0:29:53.5 | 0:05:34.9 |
25. | MARKOVÁ Adéla |
Dukla Praha |
CZE | 0:29:57.5 | 0:05:38.9 |
26. | HEJMAN Wiktoria |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 0:30:27.2 | 0:06:08.6 |
27. | JELÍNKOVÁ Natálie |
Drahanský sport team |
CZE | 0:30:38.7 | 0:06:20.2 |
28. | JURÁŠKOVÁ Simona |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:30:39.2 | 0:06:20.6 |
29. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:31:33.2 | 0:07:14.6 |
30. | BODORÍKOVÁ Simona |
Ck Epic Dohňany |
SVK | 0:32:10.7 | 0:07:52.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOZEL Michal |
SUNINVENT MTB TEAM |
CZE | 0:51:54.0 | 0:00:00.0 |
2. | ADÁMEK Petr |
Apache LOKO Trutnov |
CZE | 0:52:09.5 | 0:00:15.5 |
3. | TRNKA Dominik |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:53:22.3 | 0:01:28.2 |
4. | MORAVEC Karel |
Velosport Valenta Scott team |
CZE | 0:53:59.5 | 0:02:05.4 |
5. | KLOS Viktor |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 0:54:11.8 | 0:02:17.7 |
6. | RÁDL Jakub |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:54:25.5 | 0:02:31.4 |
7. | RATAJCZAK Jakub |
POL | 0:54:56.8 | 0:03:02.7 | |
8. | ŠUTA Jiří |
Atrex - Scott |
CZE | 0:56:31.7 | 0:04:37.7 |
9. | PRADÁČ Michal |
CK MTB Maraton |
CZE | 0:57:16.7 | 0:05:22.7 |
10. | LIDMILA Martin |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:57:49.2 | 0:05:55.1 |
11. | DRINKA Daniel |
Křižák Team |
CZE | 0:58:00.2 | 0:06:06.1 |
12. | ŠICH Petr |
MORAVEC Team |
CZE | 0:58:04.7 | 0:06:10.7 |
13. | ČEJKA Daniel |
CK MTB MARATON Hlinsko |
CZE | 0:58:31.0 | 0:06:36.9 |
14. | STEHNO Filip |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:58:52.7 | 0:06:58.7 |
15. | LETTOVSKÝ Tomáš |
BIKE 2000 |
CZE | 0:59:22.5 | 0:07:28.4 |
16. | KOVAŘÍK David |
PK BIKE SHOP RACING TEAM |
CZE | 0:59:32.8 | 0:07:38.7 |
17. | BULAWA David |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 0:59:33.7 | 0:07:39.6 |
18. | BLAHO Martin |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 1:02:33.0 | 0:10:38.9 |
19. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 1:02:40.0 | 0:10:45.9 |
20. | PĚČEK Martin |
Superior Riders |
CZE | 1:02:51.0 | 0:10:56.9 |
21. | ZELENÝ Dominik |
CANNON Team Nové Město na Moravě |
CZE | 1:03:52.0 | 0:11:57.9 |
22. | FIALA Radim |
CYKLO TEAM KOLÁRNA |
CZE | 1:07:48.0 | 0:15:53.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:50:28.6 | 0:00:00.0 |
2. | BRENDL Tomáš |
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO |
CZE | 0:51:19.1 | 0:00:50.4 |
3. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:51:31.1 | 0:01:02.5 |
4. | CIOK Remigiusz |
remikbike.pl |
POL | 0:52:33.3 | 0:02:04.7 |
5. | CZARNOTA Bogdan |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 0:52:33.6 | 0:02:04.9 |
6. | KARÁSEK Vladislav |
Lawi Orbea Team |
CZE | 0:53:30.3 | 0:03:01.7 |
7. | ZVOLÁNEK Lukáš |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:53:57.1 | 0:03:28.4 |
8. | BENDA Michal |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:54:07.1 | 0:03:38.4 |
9. | GRÄßLER Mirko |
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. |
GER | 0:54:13.6 | 0:03:44.9 |
10. | PIERWOCHA Tomasz |
BIKE STORE BIELSKO |
POL | 0:54:17.1 | 0:03:48.4 |
11. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:55:17.3 | 0:04:48.7 |
12. | HOLEC Pavel |
CGB Racing Team |
CZE | 0:56:01.6 | 0:05:32.9 |
13. | HÁJEK Pavel |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:56:33.3 | 0:06:04.7 |
14. | ČERNOCKÝ Martin |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:57:07.8 | 0:06:39.1 |
15. | LEGNAVSKÝ Tomáš |
OUTSITERZ |
SVK | 0:57:45.8 | 0:07:17.1 |
16. | NAJSER Tomáš |
Bike one |
CZE | 0:58:07.3 | 0:07:38.6 |
17. | ŠVÁN Vojtech |
Sportoví kurzy.cz |
CZE | 0:58:27.5 | 0:07:58.9 |
18. | JEDLIČKA Luboš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:58:44.3 | 0:08:15.6 |
19. | ČEFELÍN František |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:59:36.5 | 0:09:07.9 |
20. | POROŚ Dariusz |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 0:59:42.8 | 0:09:14.1 |
21. | ZÁHORA Michal |
CZE | 1:00:25.0 | 0:09:56.4 | |
22. | PITHART Jan |
Dukla Praha |
CZE | 1:00:41.0 | 0:10:12.4 |
23. | VÍTEK Petr |
HRADECKÝ SPINNING KLUB |
CZE | 1:00:44.3 | 0:10:15.6 |
24. | VANČUŘÍK Pavel |
SPORTOVNIDUM.CZ |
CZE | 1:00:56.8 | 0:10:28.1 |
25. | KRÁL Michal |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:06:08.0 | 0:15:39.3 |
26. | SKRUTEK Igor |
Agilus Nová Dubnica |
SVK | 1:07:07.0 | 0:16:38.3 |
27. | DZIEDZIC Kamil |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 1:08:02.0 | 0:17:33.3 |
Statistik
Teilnehmer | 1245 |
---|---|
Gemeldete - Männer | 884 |
Gemeldete - Frauen | 361 |
Gestartet | 774 |
Im Ziel | 733 |