Slepčianska pätnástka

Running
DATUM :24.11.2018 ORT :Slepčany

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
VERBOVSKÝ Matúš
Atléti Bs
SVK 0:53:00 0:00:00
2.
TRTEK Roman
Filistín Liptovský Ondrej
SVK 0:53:45 0:00:45
3.
ŠIKO Jakub
AC Stavbar Nitra
SVK 0:55:36 0:02:36
4.
PÁLENÍK Matej
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 0:55:45 0:02:45
5.
ŠLÚCH Roman
Bk Pyxida Č. Kľačany
SVK 0:56:22 0:03:22
6.
ŽIGO Martin
BEHAME.sk
SVK 0:57:15 0:04:15
7.
VALKOVIC Michal
Bk Pyxida Č. Kľačany
SVK 0:58:07 0:05:07
8.
ONDRIAŠ Mario
Tribosport ZM
SVK 0:59:17 0:06:17
9.
BREZOVSKY Dusan
Gbelski stryci
SVK 0:59:50 0:06:50
10.
SÝKORA Vincent
Granarollo SVK
SVK 1:00:06 0:07:06
11.
MÔCIK Ján
Banská Bystrica
SVK 1:00:26 0:07:26
12.
KUŤKA Marek
Malé Chyndice
SVK 1:01:06 0:08:06
13.
BAČA Mário
Zlaté Moravce
SVK 1:02:45 0:09:45
14.
KLBIK Anton
BK Duslo
SVK 1:02:59 0:09:59
15.
AMBRA Róbert
Hasiči
SVK 1:03:28 0:10:28
16.
WEISS Henrich
SVK 1:03:54 0:10:54
17.
BERECZ Peter
Sikenička
SVK 1:04:23 0:11:23
18.
BALKO Tomáš
Bk Utekaj Slepčany
SVK 1:04:40 0:11:40
19.
DŘIZGA Viktor
Bratislava
SVK 1:04:46 0:11:46
20.
HUTYRA Jaroslav
tj spartak Myjava
SVK 1:05:53 0:12:53
21.
SMOLÍČEK Milan
Spartrak Myjava
SVK 1:05:53 0:12:53
22.
HUDEČEK Karol
Klub biatlonu Levice
SVK 1:06:17 0:13:17
23.
BAŤO Jaroslav
BK Pyxida Čierne Klačany
SVK 1:07:13 0:14:13
24.
ZAMBOJ Zdenko
SVK 1:08:22 0:15:22
25.
GEMMEL Marián
Polygym team
SVK 1:08:26 0:15:26
26.
JONIS Roman
SVK 1:08:34 0:15:34
27.
SÁMEL Ivan
Žiar nad Hronom
SVK 1:08:41 0:15:41
28.
SIEGL Patrik
Duvi Šport
SVK 1:08:51 0:15:51
29.
LIBO Milan
Biatlon Vyhne
SVK 1:08:59 0:15:59
30.
TOMA Maroš
Nova Baňa
SVK 1:09:03 0:16:03
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
ULLEROVA Maria
SVK 1:06:54 0:00:00
2.
BÉBEROVÁ Angelika
Húrky ZM
SVK 1:10:01 0:03:07
3.
TRUHANOVÁ Veronika
Spišská Nova Ves
SVK 1:11:48 0:04:54
4.
PORTÁŠIKOVÁ Anna
AŠK Grafobal Skalica
SVK 1:13:19 0:06:25
5.
BARONOVA Janina
SMTA-Nitra
SVK 1:17:18 0:10:24
6.
TEHLAROVA Vladimira
Alone runner
SVK 1:18:47 0:11:53
7.
SÝKOROVÁ Dana
Bk Pyxida Č. Kľačany
SVK 1:19:33 0:12:39
8.
ZAMBOJOVÁ Lenka
SVK 1:21:18 0:14:24
9.
KAMENSKÁ Iveta
AK Tlmače
SVK 1:22:58 0:16:04
10.
SEIDLOVA Eva
AK Tlmače
SVK 1:23:11 0:16:17
11.
BEHÚLOVÁ Sylvia
Golianovo-X-runners
SVK 1:23:51 0:16:57
12.
MREKOVÁ Mariana
SVK 1:26:46 0:19:52
13.
RUSNÁKOVÁ Margita
Nitra - JDS
SVK 1:38:33 0:31:39

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer132
Gemeldete - Männer103
Gemeldete - Frauen29
Gestartet109
Im Ziel109