MURAT Mikulášsky krosový beh

Running
DATUM :8.12.2018 ORT :Pezinok

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
FOLTÍN Andrej
AK Veterán BA/ Kamzík 1000+
SVK 0:48:16 0:00:00
2.
BUKOVAC Pavol
BEHAME.sk
SVK 0:51:39 0:03:23
3.
MATÚŠ Ján
BEHAME.sk
SVK 0:52:00 0:03:44
4.
KNAPČOK Martin
EMKO- športový klub
SVK 0:52:34 0:04:18
5.
GLONČÁK Peter
BEHAME.sk
SVK 0:52:41 0:04:25
6.
JURAN Martin
Run for Fun
SVK 0:53:12 0:04:56
7.
ČÍK Jaroslav
Športový Triatlonový Klub Pezinok
SVK 0:54:36 0:06:20
8.
ŠTEFKO Norbert
Limbach
SVK 0:55:56 0:07:40
9.
FEDER Medard
ASK Pezinok
SVK 0:56:26 0:08:10
10.
KANEC Hriešny
módny diverzant
SVK 0:56:51 0:08:35
11.
POKORNÝ Roman
Sanasport Runners
SVK 0:57:10 0:08:54
12.
DOŠEK Ivan
BEHAME.sk
SVK 0:59:17 0:11:01
13.
ONDRUŠKA Martin
Lesky's Runners
SVK 0:59:42 0:11:26
14.
LICHTNEKER Lukáš
Pod Hruškou
SVK 1:00:27 0:12:11
15.
PILKA Matej
KOB SOKOL PEZINOK
SVK 1:00:31 0:12:15
16.
JEDINÁK Matúš
EMKO sportovy klub
SVK 1:00:36 0:12:20
17.
GAŠPEREC Zdenko
SVK 1:00:48 0:12:32
18.
SERAFIN Matúš
WLRM
SVK 1:00:51 0:12:35
19.
KOŠŤÁL Marek
Lenovo
SVK 1:01:36 0:13:20
20.
DEMKO Rastislav
Turzovka
SVK 1:02:00 0:13:44
21.
ČÍK Juraj
Lesky'sRunners
SVK 1:02:18 0:14:02
22.
DEJ Jaroslav
ŠTK PEZINOK
SVK 1:02:31 0:14:15
23.
VOGEL Klaus
Gymnázium K.Štúra Modra
SVK 1:02:42 0:14:26
24.
MATLOVIČ Andrej
Kovac fun club
SVK 1:03:40 0:15:24
25.
IVANIČ Tomaš
Spartak forever
SVK 1:03:43 0:15:27
26.
FULOP Robert
SexiTeam
SVK 1:03:48 0:15:32
27.
GASPAROVIC Filip
SVK 1:03:54 0:15:38
28.
SITEK Dušan
Karpatské šelmy
SVK 1:04:37 0:16:21
29.
KOHÚT Jakub
SVK 1:04:52 0:16:36
30.
VOGEL Karol
Respect-Slovakia
SVK 1:05:01 0:16:45
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BÁTOVSKÁ Katarína
BEHAME.sk
SVK 1:00:56 0:00:00
2.
POLOHOVA Zuzana
Lesky'sRunners
SVK 1:02:18 0:01:22
3.
VARGOVÁ Dagmar
AK Bojničky
SVK 1:03:04 0:02:08
4.
ULLEROVA Maria
Studienka
SVK 1:04:06 0:03:10
5.
TOPOROVÁ Ľubica
ŠK pre Radosť
SVK 1:05:35 0:04:39
6.
DRAHOŠOVÁ Alena
ŠTK PEZINOK
SVK 1:05:58 0:05:02
7.
MAJERČÁKOVÁ Katarína
Yogi tim
SVK 1:09:33 0:08:37
8.
STACHOVÁ Michaela
LESKYS RUNNERS
SVK 1:10:08 0:09:12
9.
MARKOVÁ Terézia
SVK 1:10:39 0:09:43
10.
IVANIČOVA Andrea
SVK 1:13:10 0:12:14
11.
BÄUMLOVÁ Karin
Procycling
SVK 1:13:38 0:12:42
12.
PÍROVÁ Valéria
12 z Ivanky
SVK 1:14:46 0:13:50
13.
MORÁVKOVÁ Zuzana
SVK 1:15:14 0:14:18
14.
KRÚTELOVÁ Helena
Lesky's Runners
SVK 1:15:47 0:14:51
15.
RAGANOVÁ Mária
ZHMOTNENÁ TMA
SVK 1:16:17 0:15:21
16.
KUBÍKOVÁ Michaela
Sanasport Runners Bratislava
SVK 1:16:48 0:15:52
17.
JUHÁSOVÁ Zuzana
Bike team Juhasky
SVK 1:17:39 0:16:43
18.
PEKÁREKOVA Silvia
SVK 1:17:45 0:16:49
19.
STOVICKOVA Marketa
Procter&Gamble
SVK 1:18:57 0:18:01
20.
KOMOROVA Katarina
Run for Fun
SVK 1:20:26 0:19:30
21.
BOCOROVA Zuzana
SVK 1:22:36 0:21:40
22.
POTKANYOVA Martinka
PSA run team
SVK 1:23:50 0:22:54
23.
MIKULASOVA Lubica
Pulse 230
SVK 1:24:10 0:23:14
24.
KÓŠA Barbora
SVK 1:24:44 0:23:48
25.
HERGOTTOVA Jitka
SVK 1:25:01 0:24:05
26.
KOPECKÁ Irena
SVK 1:25:13 0:24:17
27.
HUPKOVA Katarina
CK SVATY JUR
SVK 1:25:23 0:24:27
28.
MIKULOVA Simona
KaMiKadze Run
SVK 1:26:59 0:26:03
29.
KARABČÍKOVÁ Helena
SVK 1:27:03 0:26:07
30.
KRASNANSKA Emilia
SVK 1:27:07 0:26:11

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer219
Gemeldete - Männer155
Gemeldete - Frauen64
Gestartet185
Im Ziel184