Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rang | Bib | Name | Nat. | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | Chip zeit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 461 | MARTINA Čibová | 1983 | GoCreate | 1. / Ž-hlavná kategória | 0:49:43 | 0:00:00 | 0:49:41 | ||
2 | diplom | 332 | BURZOVÁ Martina | 1979 | ŠKP Bratislava | 2. / Ž-hlavná kategória | 0:51:06 | 0:01:23 | 0:51:04 | ||
3 | diplom | 440 | GRANCICOVA Martina | 1984 | Telekom Running Team | 3. / Ž-hlavná kategória | 0:51:43 | 0:02:00 | 0:51:41 | ||
4 | diplom | 78 | PORUBSKÁ Lenka | 1981 | --- | 4. / Ž-hlavná kategória | 0:52:29 | 0:02:46 | 0:52:25 | ||
5 | diplom | 41 | ERDELYIOVA Zuzana | 1976 | AK Veteran Bratislava | 1. / Ženy 40-49 rokov | 0:53:29 | 0:03:46 | 0:53:27 | ||
6 | diplom | 437 | WALTEROVÁ Andrea | 1973 | Dopravoprojekt Run Team | 2. / Ženy 40-49 rokov | 0:53:36 | 0:03:53 | 0:53:32 | ||
7 | diplom | 442 | STOLIČNÁ Zuzana | 1968 | --- | 1. / Ženy 50-59 rokov | 0:55:45 | 0:06:02 | 0:55:43 | ||
8 | diplom | 435 | SASVÁRIOVÁ Michaela | 1993 | Lekáreň v Retre | 5. / Ž-hlavná kategória | 0:56:16 | 0:06:33 | 0:56:12 | ||
9 | diplom | 377 | HARANGOZO Silvia | 1977 | Slovak Telekom Running team | 3. / Ženy 40-49 rokov | 0:56:58 | 0:07:15 | 0:56:55 | ||
10 | diplom | 233 | MOLNÁROVÁ Danka | 1991 | Born2Sport | 6. / Ž-hlavná kategória | 0:56:58 | 0:07:15 | 0:56:47 | ||
11 | diplom | 324 | BUKOVÁ Alexandra | 1988 | Bežecký klub Stará Ľubovňa | 7. / Ž-hlavná kategória | 0:57:08 | 0:07:25 | 0:56:55 | ||
12 | diplom | 414 | ŠEBOVÁ Martina | 1979 | 3NT BA | 8. / Ž-hlavná kategória | 0:57:10 | 0:07:27 | 0:57:01 | ||
13 | diplom | 303 | HIRJAKOVA Slavka | 1969 | Liga lanovka | 4. / Ženy 40-49 rokov | 0:57:14 | 0:07:31 | 0:57:02 | ||
14 | diplom | 372 | KOSIBOVÁ Oľga | 1969 | --- | 5. / Ženy 40-49 rokov | 0:58:41 | 0:08:58 | 0:58:37 | ||
15 | diplom | 222 | VAJDOVA Miri | 1984 | Danube Runners | 9. / Ž-hlavná kategória | 0:58:55 | 0:09:12 | 0:58:58 | ||
16 | diplom | 412 | VELKOVÁ Katka | 1988 | 3NT BA | 10. / Ž-hlavná kategória | 0:58:59 | 0:09:16 | 0:58:52 | ||
17 | diplom | 417 | NAGYOVÁ Blanka | 1959 | 3NT BA | 2. / Ženy 50-59 rokov | 0:59:53 | 0:10:10 | 0:59:46 | ||
18 | diplom | 138 | ZAJÍČKOVÁ Soňa | 1988 | --- | 11. / Ž-hlavná kategória | 0:59:59 | 0:10:16 | 0:59:52 | ||
19 | diplom | 202 | ŠVAJNEROVÁ Ivana | 1991 | --- | 12. / Ž-hlavná kategória | 1:00:00 | 0:10:17 | 0:59:55 | ||
20 | diplom | 410 | LALUHOVÁ Terézia | 1996 | 3NT BA | 13. / Ž-hlavná kategória | 1:00:27 | 0:10:44 | 1:00:13 | ||
21 | diplom | 29 | HRIVNÁKOVÁ Viera | 1982 | --- | 14. / Ž-hlavná kategória | 1:00:39 | 0:10:56 | 1:00:33 | ||
22 | diplom | 225 | VALENTOVÁ Aneta | 1985 | Rakúsky beh žien | 15. / Ž-hlavná kategória | 1:00:41 | 0:10:58 | 1:00:27 | ||
23 | diplom | 170 | HLAVATÁ Mária | 1981 | LifeGym Dúbravka | 16. / Ž-hlavná kategória | 1:00:56 | 0:11:13 | 1:00:52 | ||
24 | diplom | 366 | DEDINSKÁ Lucia | 1991 | SHERUNS | 17. / Ž-hlavná kategória | 1:01:24 | 0:11:41 | 1:01:19 | ||
25 | diplom | 358 | MLYNAROVICOVA Adriana | 1986 | --- | 18. / Ž-hlavná kategória | 1:01:44 | 0:12:01 | 1:01:34 | ||
26 | diplom | 176 | PETROVSKA Klaudia | 1991 | 3NT BA | 19. / Ž-hlavná kategória | 1:01:57 | 0:12:14 | 1:01:51 | ||
27 | diplom | 194 | KOŠTIALOVÁ Jana | 1988 | dm team | 20. / Ž-hlavná kategória | 1:01:57 | 0:12:14 | 1:01:51 | ||
28 | diplom | 347 | LIHOCKÁ Lucia | 1990 | --- | 21. / Ž-hlavná kategória | 1:01:59 | 0:12:16 | 1:01:54 | ||
29 | diplom | 369 | BRČÁKOVÁ Martina | 1986 | SHERUNS | 22. / Ž-hlavná kategória | 1:02:03 | 0:12:20 | 1:01:57 | ||
30 | diplom | 384 | KUTLÍKOVÁ Jana | 1986 | --- | 23. / Ž-hlavná kategória | 1:02:03 | 0:12:20 | 1:01:57 | ||
31 | diplom | 407 | SEIDLOVÁ Eva | 1948 | AK Tlmače | 1. / Ženy 60 rokov a viac | 1:02:32 | 0:12:49 | 1:02:22 | ||
32 | diplom | 355 | KATONA Aniko | 1986 | --- | 24. / Ž-hlavná kategória | 1:02:40 | 0:12:57 | 1:02:37 | ||
33 | diplom | 431 | GALKOVÁ Simona | 1992 | --- | 25. / Ž-hlavná kategória | 1:02:53 | 0:13:10 | 1:02:48 | ||
34 | diplom | 333 | JEŽÍKOVÁ Zuzana | 1991 | 3NT Bratislava | 26. / Ž-hlavná kategória | 1:02:57 | 0:13:14 | 1:02:43 | ||
35 | diplom | 49 | BLAHUŠIAKOVÁ Miriama | 1980 | SHERUNS | 27. / Ž-hlavná kategória | 1:02:58 | 0:13:15 | 1:02:50 | ||
36 | diplom | 92 | KINKOROVÁ Dominika | 1985 | --- | 28. / Ž-hlavná kategória | 1:03:05 | 0:13:22 | 1:02:51 | ||
37 | diplom | 134 | VACÍKOVÁ Jana | 1983 | LifeGym | 29. / Ž-hlavná kategória | 1:03:26 | 0:13:43 | 1:03:21 | ||
38 | diplom | 468 | KŇAZUROVÁ Oľga | 1978 | --- | 6. / Ženy 40-49 rokov | 1:03:31 | 0:13:48 | 1:03:18 | ||
39 | diplom | 132 | STOVICKOVA Marketa | 1993 | Procter&Gamble | 30. / Ž-hlavná kategória | 1:03:41 | 0:13:58 | 1:03:29 | ||
40 | diplom | 207 | ARPÁŠOVÁ Ľubomíra | 1989 | Ironman Team Levice, DTSE SK | 31. / Ž-hlavná kategória | 1:03:45 | 0:14:02 | 1:03:44 | ||
41 | diplom | 363 | BORHYOVÁ Jeanette | 1992 | --- | 32. / Ž-hlavná kategória | 1:03:55 | 0:14:12 | 1:03:43 | ||
42 | diplom | 436 | LONSKÁ Lucia | 1983 | --- | 33. / Ž-hlavná kategória | 1:04:02 | 0:14:19 | 1:03:52 | ||
43 | diplom | 122 | LANGOVÁ Janka | 1974 | --- | 7. / Ženy 40-49 rokov | 1:04:19 | 0:14:36 | 1:04:10 | ||
44 | diplom | 71 | BÍRÓOVÁ Flóra | 2000 | --- | 34. / Ž-hlavná kategória | 1:04:30 | 0:14:47 | 1:04:20 | ||
45 | diplom | 145 | ČERVEŇOVÁ Jana | 1969 | Adidas Runners Bratislava | 8. / Ženy 40-49 rokov | 1:04:49 | 0:15:06 | 1:04:41 | ||
46 | diplom | 158 | KOZOŇ Lenka | 1990 | Dobrá partia | 35. / Ž-hlavná kategória | 1:05:01 | 0:15:18 | 1:04:49 | ||
47 | diplom | 174 | PREPIOROVÁ Zuzana | 1988 | Adidas Runners Bratislava | 36. / Ž-hlavná kategória | 1:05:05 | 0:15:22 | 1:05:03 | ||
48 | diplom | 18 | SEKEREŠOVÁ Michaela | 1972 | --- | 9. / Ženy 40-49 rokov | 1:05:08 | 0:15:25 | 1:04:54 | ||
49 | diplom | 323 | GAĽOVÁ Tamara | 1966 | Aj MY sme BEH :-) | 3. / Ženy 50-59 rokov | 1:05:17 | 0:15:34 | 1:05:06 | ||
50 | diplom | 60 | NIZNEROVÁ Eva | 1971 | DIADOR | 10. / Ženy 40-49 rokov | 1:05:23 | 0:15:40 | 1:05:17 | ||
51 | diplom | 56 | KLAČKOVÁ Mária | 1994 | --- | 37. / Ž-hlavná kategória | 1:05:30 | 0:15:47 | 1:05:11 | ||
52 | diplom | 81 | MURKOVA Zuzana | 1976 | Run Forest Run | 11. / Ženy 40-49 rokov | 1:05:35 | 0:15:52 | 1:05:20 | ||
53 | diplom | 354 | DEMJANOVA Katarina | 1981 | --- | 38. / Ž-hlavná kategória | 1:05:47 | 0:16:04 | 1:05:34 | ||
54 | diplom | 434 | DĚDEČKOVÁ Hana | 1972 | SHERUNS | 12. / Ženy 40-49 rokov | 1:07:04 | 0:17:21 | 1:06:56 | ||
55 | diplom | 362 | KRAJCIROVA Kristina | 1991 | --- | 39. / Ž-hlavná kategória | 1:07:04 | 0:17:21 | 1:06:51 | ||
56 | diplom | 148 | MAGULOVÁ Eva | 1972 | Ready2Run club | 13. / Ženy 40-49 rokov | 1:07:33 | 0:17:50 | 1:07:26 | ||
57 | diplom | 19 | FARBEROVA Jana | 1980 | --- | 40. / Ž-hlavná kategória | 1:07:54 | 0:18:11 | 1:07:47 | ||
58 | diplom | 74 | BÍRÓOVÁ Emese | 2000 | --- | 41. / Ž-hlavná kategória | 1:08:00 | 0:18:17 | 1:07:51 | ||
59 | diplom | 11 | GÁŽIOVÁ Jana | 1965 | Bežím pre Agátku | 4. / Ženy 50-59 rokov | 1:08:29 | 0:18:46 | 1:08:26 | ||
60 | diplom | 338 | HRIŇOVÁ Martina | 1990 | dm team | 42. / Ž-hlavná kategória | 1:08:31 | 0:18:48 | 1:08:17 | ||
61 | diplom | 370 | DVORSKA Lenka | 1990 | --- | 43. / Ž-hlavná kategória | 1:08:50 | 0:19:07 | 1:08:44 | ||
62 | diplom | 181 | SCHEBEROVA Martina | 1981 | --- | 44. / Ž-hlavná kategória | 1:08:50 | 0:19:07 | 1:08:43 | ||
63 | diplom | 330 | LÁZNIČKOVÁ Marianna | 1973 | --- | 14. / Ženy 40-49 rokov | 1:08:54 | 0:19:11 | 1:08:51 | ||
64 | diplom | 155 | STUPAVSKÁ Lucia | 1994 | Adidas Runners Bratislava | 45. / Ž-hlavná kategória | 1:09:01 | 0:19:18 | 1:08:44 | ||
65 | diplom | 383 | SÁDOVSKÁ Dagmar | 1973 | --- | 15. / Ženy 40-49 rokov | 1:09:25 | 0:19:42 | 1:09:11 | ||
66 | diplom | 50 | MIŠOVÁ Beáta | 1990 | --- | 46. / Ž-hlavná kategória | 1:09:35 | 0:19:52 | 1:09:30 | ||
67 | diplom | 87 | CLISS Laura | 1989 | --- | 47. / Ž-hlavná kategória | 1:09:35 | 0:19:52 | 1:09:26 | ||
68 | diplom | 389 | DURCEKOVA Zuzana | 1970 | --- | 16. / Ženy 40-49 rokov | 1:09:48 | 0:20:05 | 1:09:43 | ||
69 | diplom | 341 | OLŠINSKÁ Romana | 1986 | dm team | 48. / Ž-hlavná kategória | 1:09:51 | 0:20:08 | 1:09:42 | ||
70 | diplom | 422 | GEMBALOVÁ Mária | 1990 | --- | 49. / Ž-hlavná kategória | 1:10:22 | 0:20:39 | 1:10:19 | ||
71 | diplom | 195 | VOTAVA Alena | 1963 | Solarium Pezinok | 5. / Ženy 50-59 rokov | 1:10:45 | 0:21:02 | 1:10:27 | ||
72 | diplom | 325 | BERTOKOVA Kinga | 1990 | --- | 50. / Ž-hlavná kategória | 1:10:59 | 0:21:16 | 1:10:40 | ||
73 | diplom | 381 | ZELENAKOVA Katka | 1972 | --- | 17. / Ženy 40-49 rokov | 1:11:45 | 0:22:02 | 1:11:27 | ||
74 | diplom | 447 | SLÁDEKOVÁ Kristína | 1996 | --- | 51. / Ž-hlavná kategória | 1:12:04 | 0:22:21 | 1:12:01 | ||
75 | diplom | 448 | AUGUSTOVIČOVÁ Natália | 1994 | --- | 52. / Ž-hlavná kategória | 1:12:09 | 0:22:26 | 1:12:05 | ||
76 | diplom | 38 | TÁBORSKÁ Katarína | 1961 | Run for Fun | 6. / Ženy 50-59 rokov | 1:12:58 | 0:23:15 | 1:12:56 | ||
77 | diplom | 198 | ZNÁŠIKOVÁ Libuša | 1973 | BMSC | 18. / Ženy 40-49 rokov | 1:13:05 | 0:23:22 | 1:13:03 | ||
78 | diplom | 192 | KUBEJOVA Zuzana | 1986 | --- | 53. / Ž-hlavná kategória | 1:13:45 | 0:24:02 | 1:13:44 | ||
79 | diplom | 232 | MORAVKOVA Simona | 1978 | --- | 19. / Ženy 40-49 rokov | 1:13:45 | 0:24:02 | 1:13:44 | ||
80 | diplom | 392 | SCHWANZEROVÁ Karin | 1992 | Global Blue | 54. / Ž-hlavná kategória | 1:13:58 | 0:24:15 | 1:13:48 | ||
81 | diplom | 118 | DIOSSYOVÁ Andrea | 1998 | --- | 55. / Ž-hlavná kategória | 1:13:59 | 0:24:16 | 1:13:47 | ||
82 | diplom | 185 | SIVOŠOVÁ Dušana | 1981 | --- | 56. / Ž-hlavná kategória | 1:14:01 | 0:24:18 | 1:13:59 | ||
83 | diplom | 126 | ILAŠENKOVÁ Lucia | 1984 | --- | 57. / Ž-hlavná kategória | 1:14:17 | 0:24:34 | 1:14:11 | ||
84 | diplom | 344 | LAKYOVA Monika | 1972 | Black Crossgym Komarno | 20. / Ženy 40-49 rokov | 1:15:11 | 0:25:28 | 1:14:54 | ||
85 | diplom | 368 | GUZLEJOVA Lucia | 1983 | --- | 58. / Ž-hlavná kategória | 1:15:46 | 0:26:03 | 1:15:34 | ||
86 | diplom | 353 | LATTOVA Veronika | 1987 | --- | 59. / Ž-hlavná kategória | 1:15:47 | 0:26:04 | 1:15:31 | ||
87 | diplom | 215 | TERNOVSZKÁ Katarína | 1985 | BCG Komárno | 60. / Ž-hlavná kategória | 1:15:47 | 0:26:04 | 1:15:30 | ||
88 | diplom | 168 | MOKRANOVA Darina | 1980 | --- | 61. / Ž-hlavná kategória | 1:15:49 | 0:26:06 | 1:15:36 | ||
89 | diplom | 451 | BÍRÓOVÁ Anita | 1980 | --- | 62. / Ž-hlavná kategória | 1:15:52 | 0:26:09 | 1:15:42 | ||
90 | diplom | 35 | STEFANCOVA Viera | 1976 | VUB DREAM TEAM II | 21. / Ženy 40-49 rokov | 1:16:20 | 0:26:37 | 1:16:10 | ||
91 | diplom | 93 | TROUT Charlotte | 1973 | --- | 22. / Ženy 40-49 rokov | 1:16:22 | 0:26:39 | 1:16:13 | ||
92 | diplom | 235 | BANIČOVÁ Iveta | 1972 | --- | 23. / Ženy 40-49 rokov | 1:19:48 | 0:30:05 | 1:19:47 | ||
93 | diplom | 395 | CHAN RONG Yang | 1986 | Global Blue | 63. / Ž-hlavná kategória | 1:21:24 | 0:31:41 | 1:21:14 | ||
94 | diplom | 8 | MACEJÁKOVÁ Soňa | 1956 | Priatelia behu ležérneho ADIDAS runners bratislava | 2. / Ženy 60 rokov a viac | 1:23:21 | 0:33:38 | 1:23:15 | ||
95 | diplom | 178 | REBREŠOVÁ Stel | 1990 | --- | 64. / Ž-hlavná kategória | 1:23:30 | 0:33:47 | 1:23:10 | ||
96 | diplom | 444 | BALHEIM Zdenka | 1964 | --- | 7. / Ženy 50-59 rokov | 1:23:35 | 0:33:52 | 1:23:26 | ||
97 | diplom | 102 | MICHAJLOVOVÁ Natália | 1998 | --- | 65. / Ž-hlavná kategória | 1:27:43 | 0:38:00 | 1:27:32 | ||
--- | 123 | POLAKOVA Irena | 1972 | --- | . / Ženy 40-49 rokov | DNF | --- | --- |