ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | LENTSCH Urban |
Team Tiroler Oberland |
AUT | 1:26:25.5 | 0:00:00.0 |
2. | KITZBICHLER Christian |
Polizeisportverein Tirol |
AUT | 1:26:29.9 | 0:00:04.4 |
3. | KONYA Adam |
Veszprémi Sí Egylet |
HUN | 1:26:30.3 | 0:00:04.8 |
4. | MESOTITSCH Martin |
Union Rosenbach |
AUT | 1:26:31.3 | 0:00:05.8 |
5. | RIEDER Enrico |
SK Saalfelden |
AUT | 1:26:32.4 | 0:00:06.9 |
6. | ZLOEBL Thomas |
Atomic Racing Team |
AUT | 1:27:18.1 | 0:00:52.6 |
7. | HOFMANN Rico |
SALOMON NORDIC AUSTRIA |
AUT | 1:30:08.1 | 0:03:42.6 |
8. | SCHWARZL Christoph |
SALOMON NORDIC AUSTRIA |
AUT | 1:30:56.3 | 0:04:30.8 |
9. | GALLER Roland |
SALOMON NORDIC AUSTRIA |
AUT | 1:31:31.4 | 0:05:05.9 |
10. | NINDL Christian |
ADLER Pharma |
AUT | 1:31:32.6 | 0:05:07.1 |
11. | ZLOEBL Peter |
Atomic Racing Team |
AUT | 1:32:33.6 | 0:06:08.1 |
12. | DEBERTIN Daniel |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team |
GER | 1:32:35.7 | 0:06:10.2 |
13. | HOFFMAN Peter |
LAUFteam TV Bergakademie Freiberg |
GER | 1:32:36.8 | 0:06:11.3 |
14. | BRÜGGL Stefan |
SC Saalfelden |
AUT | 1:32:47.8 | 0:06:22.3 |
15. | NÖCKLER Friedrich |
Team Futura |
ITA | 1:33:40.9 | 0:07:15.4 |
16. | KANTNER Richard |
Kitzbüheler Ski Club |
AUT | 1:34:11.7 | 0:07:46.2 |
17. | DEBERTIN Dirk |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team |
GER | 1:34:14.1 | 0:07:48.6 |
18. | HÖLZL Johann |
HSV Hochfilzen |
AUT | 1:34:14.9 | 0:07:49.4 |
19. | RUPNIK Marko |
sLOVEnia |
SLO | 1:34:15.9 | 0:07:50.4 |
20. | WALCHER Heinz |
WSV Ramsau |
AUT | 1:34:17.7 | 0:07:52.2 |
21. | REJZEK Martin |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team |
GER | 1:34:18.7 | 0:07:53.2 |
22. | REHM Ludwig |
SC Oberstdorf |
GER | 1:34:19.2 | 0:07:53.7 |
23. | DANNER Franz |
SC Gaißach |
GER | 1:36:34.1 | 0:10:08.6 |
24. | PÖPPEL Swen |
SC Wunderthausen |
GER | 1:36:49.9 | 0:10:24.4 |
25. | ROFFARE Stefano |
Sci Fondo Treviso |
ITA | 1:36:50.9 | 0:10:25.4 |
26. | HOPPE Hermann |
SC Rosenheim |
GER | 1:40:01.2 | 0:13:35.7 |
27. | WARTBICHLER Gerald |
HSV Saalfelden |
AUT | 1:40:21.7 | 0:13:56.2 |
28. | PINUKINEN Jannz |
Athletic Club Fusion |
FIN | 1:41:02.9 | 0:14:37.4 |
29. | LANDL Toni |
AUT | 1:41:04.2 | 0:14:38.7 | |
30. | ALBRECHT Uli |
SC Murnau |
GER | 1:42:25.4 | 0:15:59.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | UZICK Liudmila |
sk rückenwind |
RUS | 1:49:15.3 | 0:00:00.0 |
2. | OTTO Grit |
AUT | 1:52:57.4 | 0:03:42.1 | |
3. | PICIN Mirlene |
CBDN |
BRA | 2:01:37.7 | 0:12:22.4 |
4. | WIBMER Lisa-Maria |
LLc Region Angerberg |
AUT | 2:02:12.5 | 0:12:57.2 |
5. | ROTHE Lisa |
SC Norweger 1896 Annaberg |
GER | 2:02:29.6 | 0:13:14.3 |
6. | WIBMER Anna |
LLc Region Angerberg |
AUT | 2:02:38.1 | 0:13:22.8 |
7. | KRASSNITZER Caroline |
3 Team Saalfelden |
AUT | 2:05:50.4 | 0:16:35.1 |
8. | HESKETH Marian |
Lakeland XC Ski Club |
GBR | 3:09:53.6 | 1:20:38.3 |
9. | SLIVKANICOVA Ivana |
hisport |
CZE | 3:17:59.9 | 1:28:44.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRUNNER Peter |
LRC Lienz |
AUT | 0:41:38.6 | 0:00:00.0 |
2. | BLASSNIG Clemens |
SC Seefeld |
AUT | 0:41:39.4 | 0:00:00.8 |
3. | LIEDERER Niklas |
WSV Ramsau |
AUT | 0:41:39.5 | 0:00:00.9 |
4. | CEBULLA Marius |
SWV Goldlauter |
GER | 0:41:39.8 | 0:00:01.2 |
5. | HUBER Martin |
Union Obertilliach |
AUT | 0:41:40.8 | 0:00:02.2 |
6. | LEUPOLD Richard |
SK Dresden-Niedersedlitz |
GER | 0:41:44.5 | 0:00:05.9 |
7. | NÖCKLER Christoph |
Kitzbühler ski club |
AUT | 0:41:50.8 | 0:00:12.2 |
8. | KAPPELSBERGER Felix |
SC Aising-Pang |
GER | 0:41:51.3 | 0:00:12.7 |
9. | WALLER Vincent |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 0:41:51.7 | 0:00:13.1 |
10. | HAINDL Stefan |
SK Saalfelden |
AUT | 0:41:53.3 | 0:00:14.7 |
11. | WETTERLING Felix |
Rossignol Team Deutschland |
GER | 0:42:29.5 | 0:00:50.9 |
12. | HUBER Armin |
KSC |
AUT | 0:42:30.8 | 0:00:52.2 |
13. | DENGG Günther |
Madshus 1 HWK |
AUT | 0:42:33.8 | 0:00:55.2 |
14. | DAUDERT Felix |
WSV Bad Lobenstein |
GER | 0:42:42.9 | 0:01:04.3 |
15. | HÖRL Gotthard |
SK Saalfelden |
AUT | 0:43:17.6 | 0:01:39.0 |
16. | FUGGER Matthias |
Union Rosenbach |
AUT | 0:43:39.8 | 0:02:01.2 |
17. | SEEBACHER Christoph |
Atomic Racing Team |
AUT | 0:43:40.3 | 0:02:01.7 |
18. | LENTNER Roland |
KSC |
AUT | 0:43:40.4 | 0:02:01.8 |
19. | CIPRIAN Stefano |
ITA | 0:43:42.6 | 0:02:04.0 | |
20. | FALK Stefan |
SC großberg |
DEN | 0:43:43.2 | 0:02:04.6 |
21. | PLETZER Franco |
Salomon Racing |
AUT | 0:43:44.1 | 0:02:05.5 |
22. | EISENHUT Sebastian |
SC Schliersee |
GER | 0:44:09.3 | 0:02:30.7 |
23. | BRÜGGL Christoph |
SK Saalfelden |
AUT | 0:44:53.4 | 0:03:14.8 |
24. | LEIS Johannes |
TEAM Madshus |
AUT | 0:44:53.6 | 0:03:15.0 |
25. | WINKLER Patrick |
SC Hammer |
GER | 0:45:18.1 | 0:03:39.5 |
26. | SCHUSTER Josef |
SK Saalfelden |
AUT | 0:45:32.6 | 0:03:54.0 |
27. | SALZMANN Christoph |
SC Bad Gastein |
AUT | 0:45:32.8 | 0:03:54.2 |
28. | ASTNER Anton |
LLC Walchsee |
AUT | 0:45:36.3 | 0:03:57.7 |
29. | HOPMAN Niels |
AUT | 0:45:36.9 | 0:03:58.3 | |
30. | SCHIRMER Johannes |
AUT | 0:46:31.8 | 0:04:53.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CARL Victoria |
SCM Zella-Mehlis |
GER | 0:44:49.3 | 0:00:00.0 |
2. | FRÄBEL Antonia |
WSV Asbach |
GER | 0:45:27.8 | 0:00:38.5 |
3. | SAUERBREY Katherine |
SC Steinbach- Hallenberg |
GER | 0:45:30.8 | 0:00:41.5 |
4. | HERRMANN Nadine |
Bockauer SV |
GER | 0:45:33.8 | 0:00:44.5 |
5. | SEEBACHER Anna |
SC Sparkasse Radstadt |
AUT | 0:45:36.1 | 0:00:46.8 |
6. | MAIERHOFER Magdalena |
SC Leogang |
AUT | 0:48:49.1 | 0:03:59.8 |
7. | HOPPE Greta |
SC Rosenheim |
GER | 0:50:39.1 | 0:05:49.8 |
8. | REJZKOVA Helena |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team |
GER | 0:50:41.7 | 0:05:52.4 |
9. | EISCHER Birgit |
USC Atomic St. Leonhard |
AUT | 0:50:57.7 | 0:06:08.4 |
10. | SIMEONI Federica |
ITA | 0:51:31.3 | 0:06:42.0 | |
11. | MERILO Helen |
Karupesa Team |
EST | 0:53:49.3 | 0:09:00.0 |
12. | BICHLER Isabell |
WSV Kirchdorf |
AUT | 0:55:09.1 | 0:10:19.8 |
13. | FABIAN Eva |
3 Team Saalfelden |
AUT | 0:55:57.1 | 0:11:07.8 |
14. | TEELING Helene |
Vasa Sport Niederlande |
NED | 0:56:35.5 | 0:11:46.2 |
15. | SCHARF Petra |
Tsv-Stein St. Georgen |
DEN | 0:57:25.5 | 0:12:36.2 |
16. | PFENNICH Elena |
AUT | 0:59:23.1 | 0:14:33.8 | |
17. | NEBEL Antje |
SC DHfK Leipzig |
GER | 1:03:21.6 | 0:18:32.3 |
18. | TOMMY-MARTIN Anais |
DAV Ravensburg |
DEN | 1:04:26.3 | 0:19:37.0 |
19. | MICHALEK Isabella |
SC Wagrain |
AUT | 1:04:52.2 | 0:20:02.9 |
20. | GRÜNDHAMMER Annemarie |
AUT | 1:04:59.6 | 0:20:10.3 | |
21. | SCHMITZ Christiane |
TB Erlangen |
GER | 1:05:59.6 | 0:21:10.3 |
22. | GREßMANN Wiebke |
xc-ski.de AIN Skimarathon Team |
GER | 1:07:03.9 | 0:22:14.6 |
23. | ENTNER Daniela |
Union Rohrbach |
AUT | 1:08:51.4 | 0:24:02.1 |
24. | KONICKOVA Katerina |
SK Plichtice |
CZE | 1:09:49.6 | 0:25:00.3 |
25. | MÜNSCH Amina |
SCW München Triathlon |
DEN | 1:11:04.9 | 0:26:15.6 |
26. | HOFFMEIER Katrin |
GER | 1:12:03.6 | 0:27:14.3 | |
27. | UMGEHER Monika |
AUT | 1:13:32.1 | 0:28:42.8 | |
28. | PAHLKE Simone |
GER | 1:14:14.1 | 0:29:24.8 | |
29. | HELLSTERN Claudia |
AUT | 1:15:24.1 | 0:30:34.8 | |
30. | KOKKONEN Outi |
FIN | 1:17:27.3 | 0:32:38.0 |