ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- A - MTB PROFI 101km ČP XCM
- A - MTB PROFI 101km absolútne
- A - MTB PROFI 101km po kategóriách
- A - MTB PROFI 101km (dvojice) po kategóriách
- B - MTB EXPERT 53km absolútne
- B - MTB EXPERT 53km po kategóriách
- C - MTB HOBBY 35 km absolútne
- C - MTB HOBBY 35 km po kategóriách
- D - MTB PROFI KIDS 28km absolútne
- D - MTB PROFI KIDS 28km po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 3:53:56.9 | 0:00:00.0 |
2. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 3:54:29.4 | 0:00:32.4 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 3:54:52.1 | 0:00:55.2 |
4. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 3:58:42.1 | 0:04:45.2 |
5. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 3:59:37.1 | 0:05:40.2 |
6. | JOBÁNEK Jan |
Superior Velsbike Team |
CZE | 4:03:49.1 | 0:09:52.2 |
7. | BUKSA Dominik |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 4:03:50.0 | 0:09:53.0 |
8. | BUBÍLEK Michal |
Kross Bikeranch Team |
CZE | 4:04:00.6 | 0:10:03.7 |
9. | HARTL Karel |
STARBIKE.SK |
CZE | 4:04:05.6 | 0:10:08.7 |
10. | BRZOZKA Piotr |
JBG cryospace |
POL | 4:05:07.4 | 0:11:10.5 |
11. | STROŽ Jan |
EthicSport cycling team |
CZE | 4:09:29.2 | 0:15:32.2 |
12. | HOJDIK Vladimír |
Proefekt Team |
SVK | 4:10:48.9 | 0:16:52.0 |
13. | DAMEK Milan |
Kilpi BikeWorld |
CZE | 4:13:00.4 | 0:19:03.5 |
14. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 4:13:36.9 | 0:19:40.0 |
15. | KUBELKA Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 4:14:55.4 | 0:20:58.5 |
16. | HANYK Milan |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 4:14:57.9 | 0:21:01.0 |
17. | STRNKA Tomáš |
Bike Team Sazovice |
CZE | 4:15:17.2 | 0:21:20.2 |
18. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 4:15:56.9 | 0:22:00.0 |
19. | ŠŤASTNÝ Roman |
Rock Machine-Cyklomax |
CZE | 4:17:17.4 | 0:23:20.5 |
20. | MAREK Jaroslav |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 4:19:58.9 | 0:26:02.0 |
21. | SUSTR Lukas |
Alset Racing Team |
CZE | 4:21:34.7 | 0:27:37.7 |
22. | HRUŠKA Jan |
GHOST Team |
CZE | 4:22:22.2 | 0:28:25.2 |
23. | MICHÁLEK Mariusz |
JBG cryospace |
POL | 4:22:46.2 | 0:28:49.3 |
24. | KULHAVÝ Tomáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 4:23:02.7 | 0:29:05.8 |
25. | STRNAD Aleš |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 4:23:07.2 | 0:29:10.3 |
26. | KUŠNÍR Ondřej |
ON-OFF Team |
CZE | 4:24:37.9 | 0:30:41.0 |
27. | FOJTÍK Honza |
Force Fojtík Head Team |
CZE | 4:25:07.9 | 0:31:11.0 |
28. | DREJSL Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 4:25:49.9 | 0:31:53.0 |
29. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 4:26:10.4 | 0:32:13.5 |
30. | ŠÍBL Radoslav |
4EVER CykloBulis |
CZE | 4:26:56.7 | 0:32:59.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bikeranch Team |
CZE | 4:42:51.7 | 0:00:00.0 |
2. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 5:07:43.6 | 0:24:51.8 |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 5:21:06.3 | 0:38:14.5 |
4. | GIERGIELOVÁ Markéta |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 5:27:14.8 | 0:44:23.1 |
5. | KUČNÁ Svatava |
4EVER CykloBulis |
CZE | 5:32:04.9 | 0:49:13.1 |
6. | SLADKOVSKA Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 5:37:55.9 | 0:55:04.1 |
7. | SICHÁLKOVÁ Natálie |
Business logic s.r.o |
CZE | 5:46:31.6 | 1:03:39.9 |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 5:53:15.7 | 1:10:23.9 | |
9. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 5:59:21.2 | 1:16:29.4 |
10. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 6:02:15.7 | 1:19:23.9 |
11. | FORTELNÁ Petra |
AUTHENTIC BIKE |
CZE | 6:07:41.5 | 1:24:49.7 |
12. | CHLÍBKOVÁ Daniela |
Redpoint team eleven |
CZE | 6:09:41.2 | 1:26:49.4 |
13. | KUKULOVÁ Martina |
Cykloteam KOLARNA |
CZE | 6:15:55.2 | 1:33:03.4 |
14. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 6:26:46.0 | 1:43:54.2 |
15. | SUCHÁNKOVÁ Lenka |
CZE | 6:44:15.8 | 2:01:24.0 | |
16. | RIPPELOVÁ Hana |
CZE | 7:07:05.6 | 2:24:13.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FLÁMA Tomáš |
TS Bohemia Bike Team |
CZE | 2:03:20.5 | 0:00:00.0 |
2. | PETRUŠ Lubomír |
ETHICSPORT |
CZE | 2:03:21.1 | 0:00:00.5 |
3. | STOČEK Bruno |
IVAR.CS-AUTHOR TEAM |
CZE | 2:05:17.0 | 0:01:56.5 |
4. | BACO Matej |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:05:50.3 | 0:02:29.7 |
5. | TVARÓG Martin |
HEAD PRO TEAM |
CZE | 2:06:02.5 | 0:02:42.0 |
6. | NERADIL Vojtěch |
Kolovna KM-BT Morkovice |
CZE | 2:06:33.3 | 0:03:12.7 |
7. | HEJTMÁNEK Marek |
SPORTON ŠUMPERK |
CZE | 2:07:09.6 | 0:03:49.0 |
8. | ORAVEC Petr |
CK Pemap Přerov |
CZE | 2:07:18.8 | 0:03:58.2 |
9. | BARTŮNĚK Marek |
Ethiosport Cycling Team |
CZE | 2:07:20.2 | 0:03:59.6 |
10. | DRGA Daniel |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:07:46.5 | 0:04:26.0 |
11. | HOLEC Radek |
Bikesport team mohelnice1 |
CZE | 2:08:02.0 | 0:04:41.5 |
12. | TRNKA Marek |
Kaktus.bike team |
CZE | 2:09:10.6 | 0:05:50.0 |
13. | KOVÁŘ Tomáš |
Prženští kohouti |
CZE | 2:10:24.1 | 0:07:03.5 |
14. | ČAPEK Jan |
SK SKIVELO neslyšících Olomouc |
CZE | 2:10:24.3 | 0:07:03.7 |
15. | HELCEL Martin |
cyklo tým Horní Bludovice |
CZE | 2:10:45.8 | 0:07:25.2 |
16. | HRUŠKA Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:11:09.3 | 0:07:48.7 |
17. | FEDAK Ruslan |
Aim Real |
CZE | 2:11:33.3 | 0:08:12.7 |
18. | TEKULA Hynek |
DK Bikeshop RACING Team |
CZE | 2:11:34.0 | 0:08:13.4 |
19. | HRDLIČKA Aleš |
Mapei Merida Kaňkovský |
CZE | 2:12:06.6 | 0:08:46.0 |
20. | JELÍNEK Vladimír |
ebajk racing |
SVK | 2:15:01.1 | 0:11:40.5 |
21. | WIEDERMANN Filip |
cyklo team KOLARNA |
CZE | 2:15:07.8 | 0:11:47.2 |
22. | DOBEŠ Bohumír |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 2:15:33.3 | 0:12:12.7 |
23. | VINKLÁREK František |
4EVER CykloBulis |
CZE | 2:15:37.8 | 0:12:17.2 |
24. | ŠTÍPALA Milan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:15:49.8 | 0:12:29.2 |
25. | DŘEVOJÁNEK Jan |
Valmezbike |
CZE | 2:16:01.1 | 0:12:40.5 |
26. | TRTEK František |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:16:51.6 | 0:13:31.0 |
27. | DOUŠEK Tomáš |
Fojtík cycling club |
CZE | 2:18:15.1 | 0:14:54.5 |
28. | BALCÁREK Vít |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 2:18:43.3 | 0:15:22.7 |
29. | OVESNÝ Pavel |
ZVONEK SPORT Valašské Klobouky |
CZE | 2:18:43.8 | 0:15:23.2 |
30. | RUBAČ Michal |
Redfrog Bikeinvest |
CZE | 2:18:44.6 | 0:15:24.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUBÍNOVÁ Klára |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:29:44.4 | 0:00:00.0 |
2. | KLIMEŠOVÁ Monika |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:33:44.1 | 0:03:59.7 |
3. | VTÍPILOVÁ Jana |
GHOST Team |
CZE | 2:39:00.1 | 0:09:15.7 |
4. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 2:41:44.1 | 0:11:59.7 |
5. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SupGirls |
CZE | 2:45:10.4 | 0:15:26.0 |
6. | NEUMANOVÁ Martina |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 2:46:32.6 | 0:16:48.2 |
7. | DOLEŽALOVÁ Ivana |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 2:46:47.6 | 0:17:03.2 |
8. | PAVLÍKOVÁ Kateřina |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 2:50:27.2 | 0:20:42.8 |
9. | BŘEZINOVÁ Radka |
Lowellpro Racing Team |
CZE | 2:53:50.9 | 0:24:06.5 |
10. | SLANÁ Míša |
Kolokrám |
CZE | 2:59:20.2 | 0:29:35.8 |
11. | KOLÁŘOVÁ Anna |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:59:21.7 | 0:29:37.3 |
12. | KŘEPELOVÁ Sandra |
Team CykloTrener |
CZE | 3:00:52.7 | 0:31:08.3 |
13. | MALOŠÍKOVÁ Sophie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 3:01:37.4 | 0:31:53.0 |
14. | VEČEŘOVÁ Simona |
Cycloracing team |
CZE | 3:10:18.7 | 0:40:34.3 |
15. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 3:11:14.2 | 0:41:29.8 |
16. | DOLEŽELOVÁ Monika |
REGA team |
CZE | 3:14:39.0 | 0:44:54.6 |
17. | SLÍVOVÁ Kateřina |
CZE | 3:15:40.7 | 0:45:56.3 | |
18. | BENEŠOVÁ Pavla |
UNIQA Jihlava |
CZE | 3:20:06.5 | 0:50:22.1 |
19. | KALOVÁ Marta |
CZE | 3:20:15.7 | 0:50:31.3 | |
20. | SERAFINOWSKA Dorota |
OPONY SERAFINOWSKI |
POL | 3:26:34.3 | 0:56:49.9 |
21. | KOPUNCOVÁ Lucie |
PINKHORSES Team Bojkovice |
CZE | 3:26:58.8 | 0:57:14.4 |
22. | TRNOVÁ Diana |
CZE | 3:30:59.3 | 1:01:14.9 | |
23. | ZOUHAROVÁ Dagmar |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 3:33:04.3 | 1:03:19.9 |
24. | JUCHELKOVÁ Iveta |
CZE | 3:39:54.5 | 1:10:10.1 | |
25. | ĎURČOVÁ Monika |
CK Unicom Zvolen |
SVK | 3:43:59.6 | 1:14:15.2 |
26. | DOSTALOVA Veronika |
CZE | 3:45:03.1 | 1:15:18.7 | |
27. | DINGOVÁ Michaela |
BSK racing |
CZE | 3:48:20.3 | 1:18:35.9 |
28. | JANIK Beata |
OPONY SERAFINOWSKI |
POL | 3:50:06.6 | 1:20:22.2 |
29. | NIPPERTOVÁ Pavla |
CZE | 3:50:21.6 | 1:20:37.2 | |
30. | SKACELOVA Sylva |
Momentum Cycles |
CZE | 4:02:15.1 | 1:32:30.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAŠNÝ Tomáš |
Napohodu! bike team Píšť |
CZE | 1:20:16.3 | 0:00:00.0 |
2. | BALÁK Adam |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:23:58.8 | 0:03:42.5 |
3. | HUSEK Karel |
EDLINE MTB Team |
CZE | 1:27:07.0 | 0:06:50.7 |
4. | KROUPA Tomáš |
Miltom team z.s. |
CZE | 1:27:16.0 | 0:06:59.7 |
5. | MACHÁLEK Adam |
CZE | 1:32:25.0 | 0:12:08.7 | |
6. | HAVLIŠ František |
Sportcompex |
CZE | 1:32:25.8 | 0:12:09.5 |
7. | BÍLÍK Petr |
Novatop Lapierre |
CZE | 1:36:05.3 | 0:15:49.0 |
8. | HARAŠTA Michal |
CZE | 1:39:09.6 | 0:18:53.2 | |
9. | PETRŮ Bohumil |
CZE | 1:41:33.1 | 0:21:16.8 | |
10. | STANĚK Vladimír |
CZE | 1:41:33.3 | 0:21:17.0 | |
11. | PERUTKA Karel |
CZE | 1:43:34.6 | 0:23:18.3 | |
12. | WUTZEL Martin |
CZE | 1:43:56.3 | 0:23:40.0 | |
13. | KUMR Petr |
GAPP System-Cabtech |
CZE | 1:44:31.8 | 0:24:15.5 |
14. | COUFAL Marek |
CZE | 1:45:04.3 | 0:24:48.0 | |
15. | ŠTINDL Matěj |
CZE | 1:45:06.1 | 0:24:49.8 | |
16. | VEČEŘ Michal |
CZE | 1:45:37.3 | 0:25:21.0 | |
17. | NOVOTNÝ Martin |
CZE | 1:45:40.1 | 0:25:23.8 | |
18. | FRANCISTY Štefan |
Francisty |
SVK | 1:47:51.3 | 0:27:35.0 |
19. | ŠIMČÍK Pavel |
LIBLI |
CZE | 1:48:16.8 | 0:28:00.5 |
20. | JAKEŠ Stanislav |
PINATA RACING TEAM |
CZE | 1:49:01.8 | 0:28:45.5 |
21. | KOZÁČEK Martin |
LIBLI |
CZE | 1:49:23.1 | 0:29:06.8 |
22. | KAŠPAŘÍK Milan |
CZE | 1:50:14.8 | 0:29:58.5 | |
23. | LORENC František |
CZE | 1:50:30.3 | 0:30:14.0 | |
24. | CHLANDA Martin |
CZE | 1:51:52.8 | 0:31:36.5 | |
25. | ČÍHAL Roman |
CZE | 1:54:57.3 | 0:34:41.0 | |
26. | ŠENK Libor |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 1:55:19.8 | 0:35:03.5 |
27. | MIKLÍK Pavel |
Bike Team Sazovice |
CZE | 1:56:38.8 | 0:36:22.5 |
28. | NAVRÁTIL Luděk |
CZE | 1:56:45.1 | 0:36:28.8 | |
29. | FRYDRYCH Zdeněk |
TJ Sokol Loučka |
CZE | 1:57:43.3 | 0:37:27.0 |
30. | VANĚK František |
CZE | 1:59:42.1 | 0:39:25.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VALENTOVÁ Tereza |
RBB INVEST FORCE CYCLING CLUB |
CZE | 1:36:28.5 | 0:00:00.0 |
2. | BOJKOVÁ Michaela |
Bike 2000 |
CZE | 1:38:00.3 | 0:01:31.7 |
3. | ZEMENOVÁ Adéla |
CZE | 1:42:19.1 | 0:05:50.5 | |
4. | WITTNEROVÁ Bronislava |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:49:00.6 | 0:12:32.0 |
5. | ŠENKOVÁ Sára |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 1:55:35.3 | 0:19:06.8 |
6. | ČECHMÁNKOVÁ Olga |
AD TEAM |
CZE | 1:56:27.6 | 0:19:59.0 |
7. | DEDKOVÁ Blanka |
AD TEAM |
CZE | 2:00:23.6 | 0:23:55.0 |
8. | NOVÁKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:00:40.6 | 0:24:12.0 | |
9. | KLEINOVÁ Martina |
CZE | 2:04:28.4 | 0:27:59.8 | |
10. | ŠIMKOVÁ Nela |
CZE | 2:05:47.6 | 0:29:19.0 | |
11. | PIPKOVÁ Ivana |
CZE | 2:11:00.4 | 0:34:31.8 | |
12. | KRAUSOVÁ Nikola |
CZE | 2:11:19.4 | 0:34:50.8 | |
13. | HOLUBOVÁ Jitka |
CZE | 2:11:48.9 | 0:35:20.3 | |
14. | NAVRÁTILOVÁ Lucie |
CRAZY BIKE TEAM Lipník nad Bečvou |
CZE | 2:16:01.1 | 0:39:32.6 |
15. | MORKUSOVA Eva |
CZE | 2:18:00.4 | 0:41:31.8 | |
16. | BAŽATOVÁ Kristýna |
CZE | 2:18:00.6 | 0:41:32.1 | |
17. | KUPKOVÁ Jitka |
CZE | 2:19:26.2 | 0:42:57.6 | |
18. | KAJDOVÁ Jana |
JK Team |
SVK | 2:20:14.7 | 0:43:46.1 |
19. | BEILOVÁ Marcela |
Bike Beer Food |
CZE | 2:24:39.7 | 0:48:11.1 |
20. | ŠIMKOVÁ Alena |
CZE | 2:25:14.7 | 0:48:46.1 | |
21. | ŠPŮROVÁ Markéta |
CZE | 2:32:44.2 | 0:56:15.6 | |
22. | PECLOVÁ Lenka |
CZE | 2:41:51.5 | 1:05:22.9 | |
23. | SYMERSKÁ Naďa |
CZE | 2:41:53.2 | 1:05:24.6 | |
24. | HUDCOVÁ Denisa |
CZE | 2:48:01.8 | 1:11:33.2 | |
25. | LORENCOVA Ivana |
ON ROAD |
CZE | 3:17:26.8 | 1:40:58.2 |
26. | HALATOVÁ Martina |
CZE | 3:34:35.6 | 1:58:07.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZEMENE Jakub |
EthicSport cycling team |
CZE | 1:14:22.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠIGUT David |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 1:15:44.0 | 0:01:21.7 |
3. | CHOVANEC Tomáš |
4EVER CykloBulis |
CZE | 1:17:47.5 | 0:03:25.2 |
4. | LAKOTA Maxim |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 1:17:49.8 | 0:03:27.5 |
5. | ŠTĚPÁNEK Adam |
Bike 2000 |
CZE | 1:18:52.5 | 0:04:30.2 |
6. | PETRŮ Martin |
CZE | 1:18:57.5 | 0:04:35.2 | |
7. | MLEJNEK Daniel |
Pocta cyclinc Academy |
CZE | 1:22:50.8 | 0:08:28.5 |
8. | LETEV Marek |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 1:22:52.3 | 0:08:30.0 |
9. | HUDEČEK Jan |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 1:22:54.8 | 0:08:32.5 |
10. | CHUCHMA Patrik |
Kolo-běžky Brumov-Bylnice |
CZE | 1:22:55.0 | 0:08:32.7 |
11. | PIVNIČKA Jakub |
Pítrs bikes team |
CZE | 1:23:36.0 | 0:09:13.7 |
12. | MEIER Lukáš |
GHOST Team |
CZE | 1:24:15.3 | 0:09:53.0 |
13. | ŽUREK Jakub |
Bike Pro Racing |
CZE | 1:24:34.3 | 0:10:12.0 |
14. | PRACHAŘ Matěj |
Sk Kohouti Pržno |
CZE | 1:24:34.5 | 0:10:12.2 |
15. | SVOBODA David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:25:16.8 | 0:10:54.5 |
16. | TABARA Šimon |
Expres cz- Tufo team Kolín |
CZE | 1:26:51.3 | 0:12:29.0 |
17. | MITÁŠ Robert |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 1:27:03.8 | 0:12:41.5 |
18. | NESRSTA Michal |
4EVER CykloBulis |
CZE | 1:29:06.5 | 0:14:44.2 |
19. | KRAVÁK Vojtěch |
MG Bike Team |
CZE | 1:29:19.0 | 0:14:56.7 |
20. | NERADIL Tomáš |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 1:30:48.6 | 0:16:26.3 |
21. | CHOMA Eduard |
MG Bike Team |
CZE | 1:32:00.3 | 0:17:38.0 |
22. | VÁLEK Matyáš |
CZE | 1:34:12.0 | 0:19:49.7 | |
23. | HLÁVKA Tadeáš |
HC ZUBR Přerov |
CZE | 1:34:30.0 | 0:20:07.8 |
24. | HRDLIČKA Adam |
MAPEI MERIDA Kaňkvovský |
CZE | 1:37:23.0 | 0:23:00.8 |
25. | KLESNIL Jakub |
4EVER CykloBulis |
CZE | 1:38:32.4 | 0:24:10.1 |
26. | PROCHÁZKA Ondřej |
SK Šela Sport Přerov |
CZE | 1:40:24.6 | 0:26:02.3 |
27. | DRÁBEK Martin |
CZE | 1:42:31.3 | 0:28:09.0 | |
28. | NIEBORAS Tobiasz |
Jerzy MTB |
POL | 1:44:33.8 | 0:30:11.5 |
29. | VALD Marcel |
4EVER CYKLOBUS |
CZE | 1:46:11.1 | 0:31:48.8 |
30. | PERUTKA Martin |
4EVER CykloBulis |
CZE | 1:46:19.3 | 0:31:57.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CykloBulis |
CZE | 1:26:56.3 | 0:00:00.0 |
2. | BRAVENCOVÁ Denisa |
cyklo team KOLARNA |
CZE | 1:28:57.3 | 0:02:01.0 |
3. | TICHÁ Kristína |
Považská Bystrica |
SVK | 1:32:52.0 | 0:05:55.7 |
4. | DINGOVÁ Anna |
BSK Racing Juniors |
CZE | 1:35:20.3 | 0:08:24.0 |
5. | JANÍČKOVÁ Adriana |
CZE | 1:44:55.3 | 0:17:59.0 | |
6. | TOMSOVÁ Klára |
Haven Team |
CZE | 1:52:42.1 | 0:25:45.8 |
7. | VINKLÁRKOVÁ Marie |
MG Bike Team Přerov |
CZE | 1:58:45.6 | 0:31:49.3 |
8. | ŠVIHELOVÁ Viki |
CPV Krnov |
CZE | 2:02:51.4 | 0:35:55.0 |
9. | PETŘEKOVÁ Markéta |
Divina Racing Team |
CZE | 2:04:58.1 | 0:38:01.8 |
10. | RUBEŠOVÁ Valerie |
CZE | 2:09:33.1 | 0:42:36.8 | |
11. | RUBEŠOVÁ Viola |
CZE | 2:55:17.5 | 1:28:21.2 |
Preteky seriálu
- Author 50 Český ráj
- AIMTEC Open Race
- Author 50 Bezděz
- AUTHOR Král Šumavy MTB 2019 - memoriál Františka Šraita
- 20. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP
- Specialized - EXTRÉM BIKE MOST
- Vinařská 50 Author Znovín Cup
- Lahofer Author Cup
- RALLYE SUDETY 2019
- AUTHOR Pražská 50
- Author Valtické cyklobraní
- ČT Author Cup