Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 9307 | DRÁFI Karol | 2001 | Atletický club Nové Zámky | 1. / Chlapci 13-15 r. | 0:09:32 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 9443 | PLACHÝ Branislav | 1998 | --- | 1. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:00 | 0:00:28 | ||
3 | diplom | 9322 | FÉDER Medard | 2001 | AŠK Pezinok | 2. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:06 | 0:00:34 | ||
4 | diplom | 9278 | BARTOŠ Patrik | 2002 | ŠK Slovan Bratislava | 3. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:18 | 0:00:46 | ||
5 | diplom | 9181 | ŠIDLA Stanislav | 2000 | nevidiaci a slabozraki - SŠI Svrčia, BA | 2. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:25 | 0:00:53 | ||
6 | diplom | 9586 | WALTER Jaromír | 2001 | 3NT | 4. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:31 | 0:00:59 | ||
7 | diplom | 9317 | DUŠKOVÁ Elena | 2001 | MaC Rača | 1. / Dievčatá 13-15 r. | 0:10:33 | 0:01:01 | ||
8 | diplom | 9632 | MIČÍK Martin | 2000 | ŠKP Triax | 3. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:37 | 0:01:05 | ||
9 | diplom | 9245 | REXA Šimon | 2003 | Tilgnerka | 5. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:44 | 0:01:12 | ||
10 | diplom | 9367 | KLIMENT Ondrej | 2000 | --- | 4. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:48 | 0:01:16 | ||
11 | diplom | 9356 | JAMRICH Samuel | 2002 | Slovan | 6. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:50 | 0:01:18 | ||
12 | diplom | 9036 | JANYÍK Matej | 2003 | Cambridge International School | 7. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:53 | 0:01:21 | ||
13 | diplom | 9128 | PECSUKOVA Katarina | 2003 | Kajakslavia BA | 2. / Dievčatá 13-15 r. | 0:10:53 | 0:01:21 | ||
14 | diplom | 9587 | REJKO Adam | 2003 | --- | 8. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:01 | 0:01:29 | ||
15 | diplom | 9457 | RUSNÁK Romanko | 2002 | Bratislava | 9. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:01 | 0:01:29 | ||
16 | diplom | 9119 | BALAŽOVJECHOVÁ Hana | 2003 | Kajakslavia BA | 3. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:02 | 0:01:30 | ||
17 | diplom | 9081 | PUSKÁR Ján | 2002 | fkm karlova ves | 10. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:04 | 0:01:32 | ||
18 | diplom | 9279 | BEKE Ema | 2004 | Bratislava | 1. / Dievčatá 11-12 r. | 0:11:05 | 0:01:33 | ||
19 | diplom | 9567 | TRUTZ Branislav | 2003 | fkm karlova ves | 11. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:07 | 0:01:35 | ||
20 | diplom | 9357 | JAMRICH Daniel | 2004 | Slovan | 1. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:08 | 0:01:36 | ||
21 | diplom | 9297 | ČAČÍK Matej | 2002 | --- | 12. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:11 | 0:01:39 | ||
22 | diplom | 9570 | ŠEVČÍK Matúš | 2002 | --- | 13. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:19 | 0:01:47 | ||
23 | diplom | 9074 | FOLTÝN Timotej | 2002 | fkm karlova ves | 14. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:20 | 0:01:48 | ||
24 | diplom | 9517 | LAVRINČÍK Samuel | 2001 | MaC Rača | 15. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:22 | 0:01:50 | ||
25 | diplom | 9131 | PROKEŠOVÁ Romana | 2001 | Kajakslavia BA | 4. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:27 | 0:01:55 | ||
26 | diplom | 9392 | LAPŠANSKÝ Martin | 2001 | --- | 16. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:29 | 0:01:57 | ||
27 | diplom | 9365 | KEBIS Pavol | 2000 | Pezinok | 5. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:32 | 0:02:00 | ||
28 | diplom | 9364 | KARABOVÁ Veronika | 2005 | --- | 2. / Dievčatá 11-12 r. | 0:11:35 | 0:02:03 | ||
29 | diplom | 9236 | STOLARIK Samuel | 2001 | ŠK Slovan Bratislava | 17. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:41 | 0:02:09 | ||
30 | diplom | 9071 | BORČIN Juraj | 2002 | fkm karlova ves | 18. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:43 | 0:02:11 | ||
31 | diplom | 9641 | VADILA Ondrej | 2004 | --- | 2. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:46 | 0:02:14 | ||
32 | diplom | 9583 | CSIBREI Matúš | 2003 | FKMKV | 19. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:50 | 0:02:18 | ||
33 | diplom | 9344 | HOLKA Lukáš | 2003 | FKMKV | 20. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:54 | 0:02:22 | ||
34 | diplom | 9328 | GALLY Michal | 2003 | Gymnázium JFR Levoča | 21. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:55 | 0:02:23 | ||
35 | diplom | 9377 | KOŠTIAL Adam | 2002 | ZŠ Š. Kluberta Levoča | 22. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:58 | 0:02:26 | ||
36 | diplom | 9132 | STOJKOVIČ Dávid | 2004 | Kajakslavia BA | 3. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:59 | 0:02:27 | ||
37 | diplom | 9547 | MENCZER Marek | 2003 | --- | 23. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:01 | 0:02:29 | ||
38 | diplom | 9262 | SUCHÝ Gabriel | 2004 | VŠK UK | 4. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:01 | 0:02:29 | ||
39 | diplom | 9178 | HEGYI Mário | 2000 | nevidiaci a slabozraki - SŠI Svrčia, BA | 6. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:03 | 0:02:31 | ||
40 | diplom | 9290 | BLŠTÁK Matúš | 2003 | AK BOJNIČKY | 24. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:04 | 0:02:32 | ||
41 | diplom | 9250 | BERGENDI Marko | 2006 | VK Dunajčík | 5. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:05 | 0:02:33 | ||
42 | diplom | 9651 | VARSÁNYI Adam | 2003 | fkm karlova ves | 25. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:05 | 0:02:33 | ||
43 | diplom | 9520 | JURČA Pavel | 2001 | --- | 26. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:07 | 0:02:35 | ||
44 | diplom | 6480 | VAŠKO Martin | 2006 | --- | 6. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:08 | 0:02:36 | ||
45 | diplom | 9239 | FRANO Jakub | 2005 | Tilgnerka | 7. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:08 | 0:02:36 | ||
46 | diplom | 9330 | HALAS Marian | 1977 | --- | 7. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:09 | 0:02:37 | ||
47 | diplom | 9476 | ŠIMOROVÁ Simona | 2001 | --- | 5. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:10 | 0:02:38 | ||
48 | diplom | 9060 | DANEČKO Janko | 2005 | FK Rača | 8. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:11 | 0:02:39 | ||
49 | diplom | 9242 | HERÉNYI Michal | 2004 | Tilgnerka | 9. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:11 | 0:02:39 | ||
50 | diplom | 9305 | DANECKOVA Maria | 1987 | Bratislava | 8. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:11 | 0:02:39 | ||
51 | diplom | 9353 | CHVILA Patrik | 2001 | Chorvátsky Grob | 27. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:12 | 0:02:40 | ||
52 | diplom | 9139 | SÝKORA Tristan | 2006 | Lezecká akadémia Bratislava | 10. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:14 | 0:02:42 | ||
53 | diplom | 9439 | PAVLICEK Jakub | 2004 | --- | 11. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:14 | 0:02:42 | ||
54 | diplom | 9082 | RÁCZ Damian | 2003 | fkm karlova ves | 28. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:15 | 0:02:43 | ||
55 | diplom | 9585 | ZÁVODSKÝ Filip | 2003 | FKMKV | 29. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:15 | 0:02:43 | ||
56 | diplom | 9579 | HUDEC Lukáš | 2003 | --- | 30. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:15 | 0:02:43 | ||
57 | diplom | 9253 | JÉGH Michal | 2002 | VK Dunajčík | 31. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:16 | 0:02:44 | ||
58 | diplom | 9607 | PIKALY Hugio | 2003 | --- | 32. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:16 | 0:02:44 | ||
59 | diplom | 9193 | JAKUŠ Tadeáš | 2002 | Profesia | 33. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:17 | 0:02:45 | ||
60 | diplom | 9608 | MANÓ Michal | 2004 | --- | 12. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:17 | 0:02:45 | ||
61 | diplom | 9123 | KMIŤ Tomáš | 2004 | Kajakslavia BA | 13. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:18 | 0:02:46 | ||
62 | diplom | 9079 | MAJERNÍK Maximilián | 2002 | fkm karlova ves | 34. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:24 | 0:02:52 | ||
63 | diplom | 9083 | RÁCZ Filip | 2002 | fkm karlova ves | 35. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:25 | 0:02:53 | ||
64 | diplom | 9025 | KEYS Thomas | 2002 | British International School Running Team | 36. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:27 | 0:02:55 | ||
65 | diplom | 9597 | MOLNÁR Filip | 2002 | Halo Halo Bratislava | 37. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:31 | 0:02:59 | ||
66 | diplom | 9481 | TOTH Tomas | 2008 | --- | 14. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:33 | 0:03:01 | ||
67 | diplom | 9598 | MOLNÁR Daniel | 2004 | Halo Halo Bratislava | 15. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:33 | 0:03:01 | ||
68 | diplom | 9001 | LELKES Adam | 2007 | AK Veterán Bratislava | 16. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:34 | 0:03:02 | ||
69 | diplom | 9224 | KRUTIL ML. Peter | 2003 | Sporka Sport Team | 38. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:34 | 0:03:02 | ||
70 | diplom | 9631 | ČERNÁK Andrej | 2003 | --- | 39. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:34 | 0:03:02 | ||
71 | diplom | 9295 | CERNAK Filip | 2001 | Bratislava | 40. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:35 | 0:03:03 | ||
72 | diplom | 9326 | GABURA Peter | 2004 | FK Rača | 17. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:35 | 0:03:03 | ||
73 | diplom | 9140 | SZALONTAY Matúš | 2003 | Lezecka akademia | 41. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:35 | 0:03:03 | ||
74 | diplom | 9602 | MAKUCH Martin | 2003 | --- | 42. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:36 | 0:03:04 | ||
75 | diplom | 9605 | LICHNER Richard | 2003 | --- | 43. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:37 | 0:03:05 | ||
76 | diplom | 9554 | LAZÍK Jakub | 2004 | --- | 18. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:38 | 0:03:06 | ||
77 | diplom | 9389 | KUDLICSKA Simon | 2004 | MaC Rača | 19. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:39 | 0:03:07 | ||
78 | diplom | 9072 | BRUKKER Patrik | 2002 | fkm karlova ves | 44. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:42 | 0:03:10 | ||
79 | diplom | 9604 | SOGOR Adam | 2003 | --- | 45. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:45 | 0:03:13 | ||
80 | diplom | 9610 | ČERNÁKOVÁ Barbara | 2001 | --- | 6. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:46 | 0:03:14 | ||
81 | diplom | 9542 | KOUŘIL Kamil | 2005 | Fc Lokomotíva Dnv | 20. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:46 | 0:03:14 | ||
82 | diplom | 9255 | KLIMOVÁ Zora | 2002 | VK Dunajčík | 7. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:48 | 0:03:16 | ||
83 | diplom | 9209 | MEDVECZKY Tomáš | 2002 | Scheidt&Bachmann Run Team | 46. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:49 | 0:03:17 | ||
84 | diplom | 9634 | HRICA Matej | 2005 | Kaktus Bike Team Bratislava | 21. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:49 | 0:03:17 | ||
85 | diplom | 9078 | KOLLÁTH Matej | 2002 | FKM KV | 47. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:52 | 0:03:20 | ||
86 | diplom | 9435 | PAŠKO Adam | 2003 | --- | 48. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:52 | 0:03:20 | ||
87 | diplom | 9241 | HAJDUČÍK Roman | 2002 | Tilgnerka | 49. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:53 | 0:03:21 | ||
88 | diplom | 9073 | ČEKAŇÁK Peter | 2002 | fkm karlova ves | 50. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:53 | 0:03:21 | ||
89 | diplom | 9167 | POLJANKO Erik | 2000 | nevidiaci a slabozraki - SŠI Levoča | 9. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:54 | 0:03:22 | ||
90 | diplom | 9335 | HARASLIN Roman | 2003 | KRYHA | 51. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:55 | 0:03:23 | ||
91 | diplom | 9644 | OBERT Nino | 2003 | --- | 52. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:55 | 0:03:23 | ||
92 | diplom | 9522 | PALAJ Matúš | 2007 | CK Malinovo | 22. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:57 | 0:03:25 | ||
93 | diplom | 9627 | LEDÉNYI Tomáš | 2005 | --- | 23. / Chlapci 11-12 r. | 0:13:01 | 0:03:29 | ||
94 | diplom | 9573 | JÓZSA Milulas | 2006 | Šport hr Bratislava | 24. / Chlapci 11-12 r. | 0:13:03 | 0:03:31 | ||
95 | diplom | 9237 | FÖLDEŠ Michal | 2006 | Škola Felix | 25. / Chlapci 11-12 r. | 0:13:04 | 0:03:32 | ||
96 | diplom | 9623 | KOSEČEK Matúš | 2003 | --- | 53. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:07 | 0:03:35 | ||
97 | diplom | 9584 | KROPÁČ Richard | 2003 | FKMKV | 54. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:07 | 0:03:35 | ||
98 | diplom | 9084 | STANČÍK Radovan | 2002 | fkm karlova ves | 55. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:08 | 0:03:36 | ||
99 | diplom | 9065 | MIŠÍK Matej | 2005 | FK Rača | 26. / Chlapci 11-12 r. | 0:13:10 | 0:03:38 | ||
100 | diplom | 9351 | HUČKO František | 2000 | Bratislava | 10. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:10 | 0:03:38 |