Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 4 km | # | 6 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1658 | THEINE Stefan | 1968 | SC Siedlinghausen | 1. / H 46 | 0:24:25.1 | 0:00:00.0 | 10:31.3 | 2 | 16:13.9 | 1 | ||
2 | diplom | 1653 | KAISER Maximilian | 2002 | SV Medizin Bad Liebenstein | 1. / J 16 M | 0:24:26.9 | 0:00:01.7 | 10:28.8 | 1 | 16:15.4 | 2 | ||
3 | diplom | 1601 | WETTERLING Max | 1997 | WSV Elbingerode | 1. / H 21 | 0:25:21.2 | 0:00:56.0 | 10:52.1 | 3 | 16:43.4 | 3 | ||
4 | diplom | 1617 | SCHMID Markus | 1961 | --- | 1. / H 56 | 0:27:44.8 | 0:03:19.7 | 12:25.1 | 4 | 18:50.6 | 4 | ||
5 | diplom | 1602 | HOMYER Roger | 1954 | Highland Nordic | 1. / H 61 | 0:27:58.6 | 0:03:33.4 | 12:36.6 | 6 | 18:58.1 | 6 | ||
6 | diplom | 1652 | DARSCHEID Frank | 1966 | Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. | 1. / H 51 | 0:28:01.1 | 0:03:35.9 | 12:34.3 | 5 | 18:57.4 | 5 | ||
7 | diplom | 1645 | PAOLI Alberto | 1998 | --- | 1. / J 19 M | 0:31:40.3 | 0:07:15.1 | 14:01.8 | 7 | 21:27.7 | 7 | ||
8 | diplom | 1650 | BRAENDLE Achim | 1965 | Auingen | 2. / H 51 | 0:32:01.8 | 0:07:36.7 | 14:45.3 | 9 | 21:55.1 | 8 | ||
9 | diplom | 1607 | WINKLER Florian | 1991 | --- | 2. / H 21 | 0:37:03.3 | 0:12:38.1 | 16:31.8 | 10 | 25:12.7 | 9 | ||
10 | diplom | 1606 | FEHRENBACH Anton | 1947 | SC Waldau | 1. / H 71 | 0:41:05.2 | 0:16:40.1 | 17:33.8 | 11 | 27:36.7 | 10 | ||
11 | diplom | 1641 | STIMPEL Burkhard | 1955 | Uslar | 2. / H 61 | 0:42:22.3 | 0:17:57.2 | 18:38.6 | 12 | 28:33.7 | 11 | ||
12 | diplom | 1625 | MAAR Ralf | 1977 | TSV Wolfratshausen von 1864 e. V. Laufgruppe | 1. / H 41 | 0:42:38.7 | 0:18:13.6 | 18:56.3 | 13 | 29:18.2 | 12 | ||
13 | diplom | 1608 | LEITZ Roland | 1954 | --- | 3. / H 61 | 0:44:39.5 | 0:20:14.4 | 19:34.3 | 14 | 30:12.4 | 13 | ||
14 | diplom | 1657 | TRITTA Manfred | 1957 | --- | 4. / H 61 | 0:46:39.2 | 0:22:14.0 | 20:02.8 | 15 | 30:51.2 | 14 | ||
15 | diplom | 1661 | LÜBBING Kilian | 2003 | --- | 1. / J 15 M | 0:54:19.5 | 0:29:54.3 | 24:01.6 | 17 | 37:37.2 | 17 | ||
16 | diplom | 1605 | BECKER Harald | 1946 | SF Windach | 2. / H 71 | 0:55:07.6 | 0:30:42.5 | 23:41.8 | 16 | 36:43.7 | 15 | ||
17 | diplom | 1660 | SÄUBERLICH Luis | 2003 | --- | 2. / J 15 M | 0:55:54.6 | 0:31:29.5 | 24:24.1 | 18 | 37:34.9 | 16 | ||
18 | diplom | 1609 | HELLER Konrad | 1993 | --- | 3. / H 21 | 0:58:24.4 | 0:33:59.3 | 25:42.6 | 19 | 40:15.4 | 18 | ||
19 | diplom | 2073 | SEITZ Bernd | 1939 | KC Regensburg | 1. / H 76 | 1:01:00.6 | 0:36:35.4 | 27:11.4 | 20 | 43:47.7 | 21 | ||
20 | diplom | 1632 | REICHERT-FACILLIDES Tim | 2001 | --- | 1. / J 17 M | 1:02:06.1 | 0:37:40.9 | 28:35.1 | 22 | 43:07.5 | 19 | ||
21 | diplom | 1634 | KUENNE Christoph | 1980 | --- | 1. / H 36 | 1:02:40.6 | 0:38:15.4 | 28:50.6 | 23 | 43:58.0 | 22 | ||
22 | diplom | 1630 | ILJINE Diana | 1964 | --- | 3. / H 51 | 1:03:26.1 | 0:39:00.9 | 28:20.6 | 21 | 43:07.5 | 19 | ||
23 | diplom | 1627 | LAUGALAND Johannes | 1950 | PWT Norway | 1. / H 66 | 1:11:27.8 | 0:47:02.6 | 35:49.1 | 24 | 51:28.0 | 24 | ||
--- | 1636 | GERUM Sebastian | 1982 | SkiClub Oberammergau | . / H 36 | Running | --- | --- | --- | 45:51.7 | 23 | |||
--- | 1643 | STÖRRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | . / H 51 | Running | --- | 14:10.6 | 8 | --- | --- | |||
--- | 1614 | BUINOVSKIJ Ruslan | 1985 | --- | . / H 31 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1622 | STANGE Lucas | 2002 | SWV Goldlauter-Heidersbach | . / J 16 M | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1647 | SCHROTH Christian | 1966 | --- | . / H 51 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |