Představení společnosti

Stožecká brusle

Firma SportSoft poskytuje profesionální časoměrné služby v České Republice, Německu, Rakousku, a Slovensku. Jsme lídrem v oblasti poskytování komplexního servisu pro pořadatele amatérských stejně jako zcela profesionálních akcí libovolné velikosti.

Naše služby jsou vysoce kvalitní, s maximálním důrazem na inovace a funkčnost. Dokážeme se přizpůsobit téměř jakýmkoli požadavkům zákazníka a to i ve velmi krátkém čase. Při vývoji našich služeb vycházíme z dlouhodobě získávaných zkušeností, zároveň však spolupracujeme i s profesionálními sportovci z konkrétních oborů.

Našimi zákazníky jsou pořadatelé sportovních akcí, sportovní kluby, svazy, asociace a firemní společnosti. Spolupracijeme s Českým svazem cyklistiky v rámci českých pohárů v disciplíně XCO a XCM, s Českou triatlonovou asociací jako generální dodavatel časoměrných služeb pro všechyn pohárové závody s vyjímkou aquathlonu. Spolupracujeme s ČS MTB Team na časoměrném zajištění kompletních seriálů Kolo pro život a Stopa pro život. Spolupracujeme i s spořadateli významných závodů jako například Jizerská 50, König Ludwig Lauf, Nova Author Cup, Skadi Loppet, Malevil Cup, Šela Marathon, Šumavský skimaraton, seriál 24 hodinových závodů, Vinařská 50 a mnoho dalších...