74. Národný beh Devín Bratislava 2022

Running
DATE :9.10.2022 PLACE  :Devín-Bratislava

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
STANÍK Michal
Bk Lysá Pod Makytou
SVK 0:35:27 0:00:00
2.
TOMEČEK Radovan
AO TJ Slávia STU Bratislava
SVK 0:36:15 0:00:48
3.
LENČÉŠ Marek
ŠKP Bratislava
SVK 0:36:23 0:00:56
4.
RUSINA Martin
BMSC
SVK 0:36:39 0:01:12
5.
KUBO Ondrej
BMSC
SVK 0:37:04 0:01:37
6.
ČUDRNÁK Peter
Pekáreň Kvetoslavov
SVK 0:37:41 0:02:14
7.
HUDÁK Ľuboš
ŠKP Bratislava
SVK 0:38:35 0:03:08
8.
ROJTÁŠ Peter
SVK 0:39:07 0:03:40
9.
SALNYKOV Maksym
Realiz Sport team
UKR 0:39:35 0:04:08
10.
LECOURTOIS Federico
PS:Digital
SVK 0:39:44 0:04:17
11.
GDOVIN Lukáš
ŠKP Bratislava
SVK 0:39:46 0:04:19
12.
BELOVIČ Tomáš
ŠKP Bratislava
SVK 0:39:59 0:04:32
13.
KOCIAN Konštantín
BEHAME.sk
SVK 0:40:00 0:04:33
14.
HORNIAK Marek
T2F
SVK 0:40:28 0:05:01
15.
SRNÁNEK Rastislav
ŠK triatlon Pezinok
SVK 0:40:48 0:05:21
16.
MAŤKO Kristián
SVK 0:41:09 0:05:42
17.
ŠUBERT Róbert
Individuálny člen SAZ
SVK 0:41:10 0:05:43
18.
BEBJAK Andrej
Tri2Fly
SVK 0:41:12 0:05:45
19.
MACHACEK Matej
SVK 0:41:26 0:05:59
20.
MACHO Matej
DTSE SK
SVK 0:41:28 0:06:01
21.
ŠVEC Matej
ŠKP Bratislava
SVK 0:41:33 0:06:06
22.
DUBRAVÍK Šimon
STA
SVK 0:42:11 0:06:44
23.
MIZNER Martin
Ak Slávia UK Bratislava
SVK 0:42:15 0:06:48
24.
ŠRÁMEK Vladimír
Ďurikam running team
SVK 0:42:20 0:06:53
25.
ZÁMEČNÍK Lukáš
BEHAME.sk
SVK 0:42:26 0:06:59
26.
SZABO Jaroslav
TJ Obal-Servis Košice
SVK 0:42:33 0:07:06
27.
MACKOVIČ Tomáš
SVK 0:42:34 0:07:07
28.
TRIZNA Samuel
SK Žiarska Dolina
SVK 0:42:43 0:07:16
29.
ARNOLD Patrik
ŠKP Bratislava
SVK 0:42:56 0:07:29
30.
HEJČÍK Róbert
Impulz Turzovka
SVK 0:43:22 0:07:55
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VALOVÁ Silvia
AK zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:41:16 0:00:00
2.
SCHWAIGER Silvia
Jogging klub Dubnica nad Vahom
AUT 0:42:12 0:00:56
3.
VLČÁKOVÁ Lucia
Šk DUKLA BB
SVK 0:42:37 0:01:21
4.
NÉČ LAPINOVÁ Kristina
ŠK TRIAN/SPORT4U
SVK 0:43:11 0:01:55
5.
PÁLENÍKOVÁ Veronika
ŠK ŠOG Nitra
SVK 0:44:59 0:03:43
6.
PODHORNÁ Ema
Swiss Re
SVK 0:45:53 0:04:37
7.
KLESKEŇOVÁ Jana
AC Stavbár Nitra
SVK 0:46:31 0:05:15
8.
SIVOKOVA Katarina
RomiRun
SVK 0:46:44 0:05:28
9.
ROHÁČOVÁ Radka
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:47:34 0:06:18
10.
BEDNAROVA Paulina
SVK 0:47:44 0:06:28
11.
KMETOVA Dominika
SVK 0:47:55 0:06:39
12.
BELOVIČOVÁ Natalia
Kovalcuk team
SVK 0:47:57 0:06:41
13.
HRAJNOHOVÁ Simona
ŠK Jablonica, Farmácia beží Devín-Bratislava
SVK 0:48:34 0:07:18
14.
DORICOVA Kristina
ŠKP Bratislava
SVK 0:48:56 0:07:40
15.
DANEČKOVÁ Mária
RestartniSA.sk
SVK 0:49:18 0:08:02
16.
CHARVÁTOVÁ Lenka
Bratislava runners
SVK 0:49:45 0:08:29
17.
HIKLOVÁ Mária
Multisport Triathlon Team
SVK 0:50:04 0:08:48
18.
JÁNOŠOVÁ Katarína
Lidl
SVK 0:50:04 0:08:48
19.
KUSENDOVÁ Monika
Atletika Nové Mesto nad Váhom/beh.sk
SVK 0:50:08 0:08:52
20.
KRAJHANZLOVÁ Martina
Run For Fun
SVK 0:50:12 0:08:56
21.
GECIOVÁ Marcela
SVK 0:50:22 0:09:06
22.
THIJSSEN Roos
SVK 0:50:45 0:09:29
23.
KURINCOVÁ Lucia
SheRuns
SVK 0:51:17 0:10:01
24.
DURCOVÁ Anna
BMSC
SVK 0:51:23 0:10:07
25.
PULLMANNOVA Lujza
SVK 0:51:29 0:10:13
26.
SURGÁČOVÁ Zuzana
Bratislava runners
SVK 0:51:36 0:10:20
27.
MIHALJEVIČOVÁ Ema
SVK 0:51:38 0:10:22
28.
NEUMANNOVA Veronika
SVK 0:51:52 0:10:36
29.
TRESSARD Zuzana
SVK 0:52:13 0:10:57
30.
RAKÚSOVÁ Michaela
City Runners Trnava
SVK 0:52:20 0:11:04

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered2033
Registered - Men1341
Registered - Women692
Started1839
Finished1836