serie : serie logo

5 x Vimperkem - Běh do vrchu Vodník

cross
DATE :16.10.2022 PLACE  :Vimperk, sportovní areál Vodník

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BERNAD Tomáš
CZE 0:01:55.0 0:00:00.0
2.
PRESL Ludvík
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:16.1 0:00:21.0
3.
JIROUŠ Oliver
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:22.7 0:00:27.6
4.
VALIČ František
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:29.7 0:00:34.7
5.
ŽIŽKA Arnošt
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:33.1 0:00:38.1
6.
JEŘÁBEK Matej
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:38.0 0:00:43.0
7.
KOČÍ Adam
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:39.9 0:00:44.9
8.
PŮBAL Vojtěch
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:41.0 0:00:45.9
9.
BERNAD Jakub
CZE 0:02:51.7 0:00:56.7
10.
SZABO Albert
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:57.3 0:01:02.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JAKŠOVÁ Dorota
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:08.3 0:00:00.0
2.
FIALOVÁ Kristýna
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:17.3 0:00:09.0
3.
PŮBALOVÁ Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:18.7 0:00:10.3
4.
SOVOVÁ Šarlota
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:22.3 0:00:14.0
5.
TUŠLOVÁ Štěpánka
Ski Sokol Stahy
CZE 0:02:23.7 0:00:15.4
6.
STEINBACHOVÁ Nina
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:26.0 0:00:17.6
7.
VOJTOVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:28.9 0:00:20.6
8.
SAMKOVÁ Adéla
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:31.7 0:00:23.3
9.
SAMKOVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:34.1 0:00:25.8
10.
PŮBALOVÁ Kristýna
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:34.3 0:00:26.0
11.
ZACHOVÁ Julie
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:37.3 0:00:29.0
12.
JEDLIČKOVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:37.8 0:00:29.5
13.
SOCHOVÁ Sofie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:38.5 0:00:30.1
14.
VOJTOVÁ Julie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:42.9 0:00:34.5
15.
HEŘMANOVÁ Barbora
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:43.6 0:00:35.2
16.
ZAHRADNÍKOVÁ Klára
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:44.7 0:00:36.4
17.
STEINBACHOVÁ Ester
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:45.5 0:00:37.1
18.
TOMANOVÁ Klára Běla
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:45.5 0:00:37.2
19.
JEDLIČKOVÁ Barbora
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:47.8 0:00:39.5
20.
HAVLANOVÁ Aneta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:48.2 0:00:39.8
21.
KOUBOVÁ Kateřina
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:49.1 0:00:40.8
22.
PERNÍKOVÁ Tea
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:52.3 0:00:44.0
23.
KUNSKÁ Liliana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:54.1 0:00:45.7
24.
ŠÍPOVÁ Josefína
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:54.3 0:00:45.9
25.
ŠÍPOVÁ Anežka
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:54.7 0:00:46.4
26.
VENCLÍKOVÁ Nikol
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:56.8 0:00:48.4
27.
TUŠLOVÁ Emilka
Skp Strakonice
CZE 0:03:05.1 0:00:56.8
28.
HAVLANOVÁ Ema
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:06.8 0:00:58.5
29.
KABOURKOVA Gabriela
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:07.5 0:00:59.2
30.
ČERMÁKOVÁ Nela
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:13.5 0:01:05.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:06.0 0:00:00.0
2.
ANTOŠ Lukáš
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:50.9 0:00:44.8
3.
HANZAL Ondřej
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:51.5 0:00:45.4
4.
JEDLIČKA Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:53.0 0:00:47.0
5.
VYSKOČIL David
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:53.3 0:00:47.2
6.
ŠIMURDA Martin
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:58.7 0:00:52.7
7.
ZAHRADNÍK Jaroslav
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:00.4 0:00:54.4
8.
ŠILHA Ondřej
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:18.4 0:01:12.3
9.
KOUBA Václav
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:19.4 0:01:13.3
10.
PAVLÁSEK Zbyněk
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:19.7 0:01:13.6
11.
SATORIE Josef
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:20.7 0:01:14.6
12.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:22.0 0:01:15.9
13.
SAMEK Petr
ROUVY Specialized cycling team
CZE 0:08:25.7 0:01:19.6
14.
NĚMEJC Tadeáš
Ski klub Strakonice
CZE 0:08:29.4 0:01:23.3
15.
NOVOTNÝ Lukáš
Kubova Huť
CZE 0:08:30.6 0:01:24.6
16.
JURÁŇ Karel
Tt Tálín
CZE 0:08:31.5 0:01:25.5
17.
ŘEHOŘ František
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:32.7 0:01:26.7
18.
ZUB Vojtěch
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:35.5 0:01:29.4
19.
FICHE Matthew
Ski klub Strakonice
CZE 0:08:47.5 0:01:41.4
20.
SAMEK Jiří
ROUVY
CZE 0:08:47.8 0:01:41.7
21.
MACEK Šimon
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:57.0 0:01:51.0
22.
KYRÁL Šimon
Ski Sokol Stahy
CZE 0:09:05.2 0:01:59.1
23.
DOUBEK Martin
CZE 0:09:08.8 0:02:02.8
24.
VOCELKA Vojtěch
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:09.8 0:02:03.7
25.
SAMEK Šimon
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:11.3 0:02:05.2
26.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:11.7 0:02:05.6
27.
KOUBA Václav
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:18.1 0:02:12.0
28.
SOCHA Jan
CZE 0:09:18.4 0:02:12.3
29.
NOVOTNY Adam
Kubova Huť
CZE 0:09:27.8 0:02:21.7
30.
JIROUŠ Viktor
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:28.2 0:02:22.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HONSOVÁ Anežka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:35.2 0:00:00.0
2.
RANDÁKOVÁ Hanka
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:54.4 0:00:19.2
3.
MACHOVÁ Marie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:01.3 0:00:26.0
4.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Dukla Liberec
CZE 0:09:05.1 0:00:29.8
5.
PŮBALOVÁ Silvie
CZE 0:09:13.3 0:00:38.0
6.
RANDÁKOVÁ Jana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:14.7 0:00:39.4
7.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:17.5 0:00:42.2
8.
JAKŠOVÁ Šarlota
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:23.2 0:00:47.9
9.
KAIFEROVÁ Iva
Ski Sokol Stahy
CZE 0:09:26.8 0:00:51.5
10.
KAHOUNOVÁ Viktorie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:29.6 0:00:54.3
11.
MÁNKOVÁ Emma
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:34.5 0:00:59.2
12.
TUŠLOVÁ Agáta
Ski Sokol Stahy
CZE 0:09:40.6 0:01:05.3
13.
JEDLIČKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:51.6 0:01:16.4
14.
VYKYSALÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:02.6 0:01:27.3
15.
SATORIOVÁ Johana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:14.2 0:01:38.9
16.
VYKYSALÁ Barbora
LOKOMOTIVA Beroun
CZE 0:10:26.6 0:01:51.3
17.
SMOLÍKOVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:31.1 0:01:55.9
18.
EIGNEROVÁ Eliška
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:32.4 0:01:57.1
19.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:34.1 0:01:58.8
20.
JIROUŠKOVÁ Sabina
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:37.4 0:02:02.1
21.
ADÁMKOVÁ Dana
Tt Tálín
CZE 0:10:37.8 0:02:02.5
22.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:39.3 0:02:04.0
23.
FICHE Julie
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:40.8 0:02:05.6
24.
KOŠNAROVÁ Adriana
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:48.6 0:02:13.4
25.
HRDLIČKA Mariela
WSV Grafenau
GER 0:10:50.0 0:02:14.7
26.
PAVLÍČKOVÁ Lucie
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:51.3 0:02:16.0
27.
CZERWENKOVÁ Lucie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:56.5 0:02:21.2
28.
JANOŠÍKOVÁ Lenka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:58.6 0:02:23.3
29.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:00.1 0:02:24.8
30.
BUBENÍKOVÁ Alexandra
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:10.6 0:02:35.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.