Challenge Family Training Camp Race

Virtual MTB
DATE :2.10.2022 PLACE  :Rouvy
ORGANIZER : ROUVY

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VLIEGHE Jan
Raceperre
BEL 1:00:02.9 0:00:00.0
2.
EMMERICH Andrew
CK UNI
SWE 1:00:03.3 0:00:00.3
3.
SOUŠEK Karel
CK Vinohradské Šlapky
CZE 1:03:38.2 0:03:35.2
4.
BOYLE999 Chang
TAIWAN CYCLING CLUB
TPE 1:04:11.1 0:04:08.1
5.
SNYDER Nelson
Raceperre
USA 1:04:46.8 0:04:43.9
6.
SPORIS Augustin
Virtual Cycling Romania
ROM 1:04:58.7 0:04:55.7
7.
CALENTIER C.
Team28
FRA 1:05:10.3 0:05:07.3
8.
DE BLOCK Ludwig
BEL 1:06:57.7 0:06:54.7
9.
MAIER Christoph
Hilti gives virtual power ... :-)
GER 1:07:22.5 0:07:19.5
10.
HANN Alan
CAN 1:08:15.7 0:08:12.7
11.
LIN AL
Tman
TPE 1:08:55.6 0:08:52.7
12.
DRÁBEK Dušan
SK Dioss Nýřany
CZE 1:08:56.2 0:08:53.3
13.
TOUSSAINT Micha
BEL 1:09:26.7 0:09:23.7
14.
LEDOUX Leon
NED 1:09:38.7 0:09:35.7
15.
BRYNNUM Niels
DEN 1:09:51.6 0:09:48.6
16.
MAJ Jarek
None
POL 1:10:04.5 0:10:01.5
17.
BEGUŠ Miha
SLO 1:10:42.7 0:10:39.7
18.
LINNE VON BERG Kai
GER 1:11:50.7 0:11:47.7
19.
SPALLINA TONY
EUROCYCLO BAUDOUR
BEL 1:11:56.2 0:11:53.3
20.
KÄRGEL Ralf
Kein
GER 1:13:00.7 0:12:57.7
21.
VANDEPUTTE françois
BBB racing
BEL 1:13:07.9 0:13:05.0
22.
MADSEN Dennis
Islev Triathlon Klub
DEN 1:13:54.0 0:13:51.1
23.
LU CHIHHAO
TPE 1:14:07.3 0:14:04.3
24.
KYLAR Svatoslav
Etriatlon Team
CZE 1:14:25.3 0:14:22.3
25.
GASTINEL Phil
FRA 1:14:32.9 0:14:29.9
26.
RMADDEN1 Roy
IRL 1:15:10.1 0:15:07.1
27.
LOPES Joao
DINOS Fitness, Health
POR 1:15:27.9 0:15:24.9
28.
KALYVAS Georgios
SUI 1:15:55.4 0:15:52.4
29.
ROLLIN Laurent
FRA 1:16:11.3 0:16:08.3
30.
GALLEZ olivier
BEL 1:16:27.9 0:16:24.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BRIGGS Stephanie
Raceperre
CAN 1:05:00.2 0:00:00.0
2.
ELITE Ellen
VCMJ
FRA 1:11:52.1 0:06:51.9
3.
RANTA-OJALA Terhi
Tampereen triathlonklubi
FIN 1:19:26.5 0:14:26.3
4.
CHMIELEWSKA-CZECH Anna
DRÄXLMAIER MTB TEAM
POL 1:20:48.5 0:15:48.3
5.
DRION Arnaud
FRA 1:22:38.4 0:17:38.2
6.
PALANDT Kirsten
SUI 1:24:35.4 0:19:35.2
7.
LENZ Tanja
Team ERDINGER Alkoholfrei
GER 1:31:01.7 0:26:01.5
8.
HANN Joy
CAN 1:35:29.2 0:30:29.0
9.
AIREY Laura
Ross CC
GBR 1:39:39.6 0:34:39.4
10.
KROL Marloes
NED 1:43:32.1 0:38:31.9
11.
SHERIDAN Siobhan
GBR 1:46:51.4 0:41:51.2
12.
TING MEYA
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 2:02:21.9 0:57:21.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.