Ivanská 5 a polka 2024

Running
DATE :1.5.2024 PLACE  :Ivanka pri Dunaji

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JOŽIČ Andrej
Bežecká Akadémia Marcela Matanina
SVK 0:17:41 0:00:00
2.
JURAN Martin
SVK 0:17:54 0:00:13
3.
ŠUBERT Róbert
Individuálny člen SAZ
SVK 0:18:21 0:00:40
4.
MORAVČÍK Alexander
BEHAME.SK
SVK 0:18:34 0:00:53
5.
PEŠKO Miroslav
AK Veterán BA
SVK 0:18:38 0:00:57
6.
PETROVSKÝ Thomas
SVK 0:19:28 0:01:47
7.
RAZUMTSEV Pavel
AK Veteran
SVK 0:19:37 0:01:56
8.
ŠALÁTEK Pavol
Run For Fun
SVK 0:20:14 0:02:33
9.
SPIŠÁK Ondrej
Run For Fun
SVK 0:20:31 0:02:50
10.
KLÚČIK Daniel
PRO CYCLING A.ONE
SVK 0:20:44 0:03:03
11.
JAJCAY Matej
Cafe Stefanik
SVK 0:20:48 0:03:07
12.
KOHÚT Jakub
SVK 0:21:04 0:03:23
13.
FRINDRICH Juraj
Frindrichovci
SVK 0:21:29 0:03:48
14.
FABRICI Teo
SVK 0:21:33 0:03:52
15.
ŠRANC Igor
SVK 0:21:36 0:03:55
16.
ĎURAČKA Miroslav
Liga lanovka
SVK 0:21:39 0:03:58
17.
UNGVARSKÝ Pavol
SVK 0:21:46 0:04:05
18.
MÁČAJ Maxim
SVK 0:22:05 0:04:24
19.
HARGAŠ Tomáš
Bratislava runners
SVK 0:22:11 0:04:30
20.
SLOBODA Marek
SVK 0:22:12 0:04:31
21.
GAŠPAROVIČ Ivan
Ivan
SVK 0:22:17 0:04:36
22.
KOMADA Adam
IOAN1209
SVK 0:22:34 0:04:53
23.
HABÁN Ladislav
HK Šúrovce
SVK 0:22:46 0:05:05
24.
ZAJAC Matúš
SVK 0:22:51 0:05:10
25.
GREGUS Juraj
Klub spokojnych matiek
SVK 0:23:01 0:05:20
26.
KELEMEN Pavol
SVK 0:23:02 0:05:21
27.
MRÁZ Peter
RomiRun
SVK 0:23:11 0:05:30
28.
HALGAŠ Ľuboš
BEŽME BEŽNE
SVK 0:23:17 0:05:36
29.
KOYŠ Jakub
SVK 0:23:19 0:05:38
30.
MARON Tomas
Šúrovce
SVK 0:23:19 0:05:38
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KONRÁDOVÁ Miriama
Bratislava runners
SVK 0:21:52 0:00:00
2.
CHARVÁTOVÁ Lenka
Bratislava runners
SVK 0:22:50 0:00:58
3.
GONOVÁ Simona
BMSC
SVK 0:23:39 0:01:47
4.
CSENKEYOVÁ Karolína
SVK 0:23:59 0:02:07
5.
ERDELYIOVA Zuzana
AK Veterán BA
SVK 0:24:18 0:02:26
6.
JANECHOVA Sabina
SVK 0:24:23 0:02:31
7.
DVORSKÁ Barbora
Naša atletika
SVK 0:24:36 0:02:44
8.
RUSNÁK Lenka
3NT Bratislava
SVK 0:24:39 0:02:47
9.
KURINCOVÁ Lucia
SHEruns
SVK 0:24:54 0:03:02
10.
BLAŠKOVÁ Dominika
AK Veterán BA
SVK 0:25:11 0:03:19
11.
KARABOVA Eva
TJ Dynamo DK
SVK 0:25:14 0:03:22
12.
SMOLINSKA Maria
AK Veterán BA
SVK 0:25:46 0:03:54
13.
ABIA Dagmara
SVK 0:25:51 0:03:59
14.
GREGOROVÁ Eva
SVK 0:26:13 0:04:21
15.
GABAJOVÁ Júlia
SVK 0:26:20 0:04:28
16.
GALČÍKOVÁ Lucia
BAMM
SVK 0:26:21 0:04:29
17.
STYKOVA Jana
SVK 0:26:36 0:04:44
18.
ZELNIKOVA Jana
SVK 0:27:17 0:05:25
19.
ŠKOTTOVÁ Monika
SVK 0:27:20 0:05:28
20.
VEČERÍKOVÁ Nina
SVK 0:27:20 0:05:28
21.
PETÚKOVÁ Martina
SVK 0:27:23 0:05:31
22.
FRÖHLICHOVÁ Alžbeta
SVK 0:27:27 0:05:35
23.
CHUDÁ Tatiana
Realiz sport team
SVK 0:27:30 0:05:38
24.
KRAJČÍROVIČOVÁ Nina
SVK 0:27:41 0:05:49
25.
BARONOVÁ Janina
SMTA Nr
SVK 0:28:09 0:06:17
26.
EVSEEVA Irina
RUS 0:28:18 0:06:26
27.
KRAJČOVIČOVÁ Tamara
SVK 0:28:23 0:06:31
28.
FEHÉROVÁ Martina
Beh pre beh Bernolákovo
SVK 0:28:32 0:06:40
29.
GONOVÁ Viera
SVK 0:28:33 0:06:41
30.
JÁNOŠKOVÁ Martina
HK Nedáre
SVK 0:28:36 0:06:44

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered300
Registered - Men187
Registered - Women113
Started279
Finished278