RESULTS RESULT
Official results
- AIMTEC Open Race - Cyklomaraton - 68 km overall
- AIMTEC Open Race - Cyklomaraton - 68 km by category
- AIMTEC Půlmaraton - 40 km absolutně
- AIMTEC Půlmaraton - 40 km po kategorích
- Děti 10-12 let by category
- Děti 7-9 let by category
- Děti 6 let by category
- Odstrkovadla do 5 let overall
- AIMTEC Open Race - Cyklomaraton - 68 km Teams
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOLEŽEL Radovan |
03 ProBike Santa Cruz |
CZE | 2:27:55.6 | 0:00:00.0 |
2. | FABIŠOVSKÝ Ladislav |
CZE | 2:28:13.6 | 0:00:18.0 | |
3. | BENEŠ Jan |
cyklosport-pitstop.cz |
CZE | 2:28:18.4 | 0:00:22.8 |
4. | PITEL Lukáš |
Křižák Team |
CZE | 2:33:25.9 | 0:05:30.3 |
5. | PAKANDL Ladislav |
Kola Pakandl |
CZE | 2:34:41.5 | 0:06:45.9 |
6. | MORGENSTEIN Libor |
CZE | 2:34:41.9 | 0:06:46.3 | |
7. | KANTNER Michal |
Herbalife24 |
CZE | 2:38:06.4 | 0:10:10.8 |
8. | JANEČEK Ondřej |
cyklosport-pitstop.cz |
CZE | 2:38:13.4 | 0:10:17.8 |
9. | DOLEŽEL Jan |
03 ProBike Santa Cruz |
CZE | 2:38:18.7 | 0:10:23.1 |
10. | SALAQURADA Frantisek |
03 Probike SantaCruz |
CZE | 2:38:20.2 | 0:10:24.6 |
11. | EGERMAIER Daniel |
Kanoistika Prazdroj Plzeň |
CZE | 2:40:39.2 | 0:12:43.6 |
12. | TOMÁŠEK Jaroslav |
cyklotrenink.com |
CZE | 2:40:43.2 | 0:12:47.6 |
13. | KŘÍŽEK Zdeněk |
Starý Plzenec |
CZE | 2:40:59.7 | 0:13:04.1 |
14. | ČERNÝ Josef |
MTB Nežichov Prom-in |
CZE | 2:42:23.7 | 0:14:28.1 |
15. | DOLEŽAL Petr |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 2:43:04.5 | 0:15:08.9 |
16. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:43:40.4 | 0:15:44.8 |
17. | JENŠÍK Jan |
Křižák Team |
CZE | 2:43:41.6 | 0:15:46.0 |
18. | LEDVINA Václav |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:43:43.7 | 0:15:48.1 |
19. | ŠESTÁK Martin |
cyklotrénink.com |
CZE | 2:43:46.2 | 0:15:50.6 |
20. | ŠRAIL Tomáš |
AC Sparta Praha cycling |
CZE | 2:44:12.2 | 0:16:16.6 |
21. | KRAUS Marek |
Varta hosté |
CZE | 2:45:29.3 | 0:17:33.7 |
22. | SÁZAVSKÝ Jan |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:45:29.4 | 0:17:33.8 |
23. | HOMOLKA Tomáš |
cyklotrenink.com |
CZE | 2:47:42.4 | 0:19:46.8 |
24. | NOVÝ Pavel |
Rock Machine Cyklomax team |
CZE | 2:49:25.9 | 0:21:30.3 |
25. | BEJVL Michal |
CZE | 2:49:32.5 | 0:21:36.9 | |
26. | HRACH Martin |
AXON SPORT TEAM |
CZE | 2:50:12.9 | 0:22:17.3 |
27. | KAŠPAR Ondřej |
cyklosport-pitstop.cz |
CZE | 2:50:48.4 | 0:22:52.8 |
28. | KYNDL Lukáš |
BSK racing team |
CZE | 2:51:32.8 | 0:23:37.2 |
29. | DOUBEK Tomáš |
Plzeňská energetika a.s. |
CZE | 2:52:32.2 | 0:24:36.6 |
30. | VLK Karel |
AXON SPORT TEAM |
CZE | 2:52:50.4 | 0:24:54.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVÁKOVÁ Veronika |
PROMPT2 go! team |
CZE | 3:18:46.3 | 0:00:00.0 |
2. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha B |
CZE | 3:20:36.6 | 0:01:50.3 |
3. | ZÁMEČNÍKOVÁ Vendula |
Brdská Závislost Blovice |
CZE | 3:35:04.3 | 0:16:18.0 |
4. | KREJČÍKOVÁ Helena |
CZE | 3:40:48.1 | 0:22:01.8 | |
5. | MAREŠOVÁ Martina |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 3:42:40.3 | 0:23:54.0 |
6. | BABUŠKOVÁ Veronika |
AIMTEC a.s. |
CZE | 3:44:03.8 | 0:25:17.5 |
7. | OSTRČILOVÁ Dája |
CZE | 3:44:41.9 | 0:25:55.6 | |
8. | BAUMRUKOVÁ Nicole |
CZE | 3:54:13.8 | 0:35:27.5 | |
9. | KRÁLOVÁ Alena |
CZE | 3:54:54.7 | 0:36:08.4 | |
10. | PAVLISOVÁ Andrea |
CZE | 4:05:05.2 | 0:46:18.9 | |
11. | KRÁTKÁ Pavlína |
CZE | 4:10:07.1 | 0:51:20.8 | |
12. | ZAJÍČKOVÁ Klára |
CZE | 4:26:59.2 | 1:08:12.9 | |
13. | BŘÍZOVÁ Jana |
CZE | 4:49:34.6 | 1:30:48.3 |