serie :
5 x Vimperkem 2018
5 x Vimperkem - kolečkové lyže a brusle
DATE : | 25.9.2018 | PLACE : | Vimperk, areál Vodník |
---|
ORGANIZER : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
RESULTS RESULT
Official results
Summary
- IN-LINE - 500 M (1 MALÉ KOLO)
- IN-LINE - 500 M (1 MALÉ KOLO)
- IN-LINE - 500 M (1 MALÉ KOLO)
- IN-LINE - 1000 M (2 MALÁ KOLA)
- IN-LINE - 1800 M (2 KOLA)
- IN-LINE - 1800 M (2 KOLA)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 2700 M (3 KOLA)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 2700 M (3 KOLA)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 4500 M (5 KOL)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 5400 M (6 KOL)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 5400 M (6 KOL)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 7200 M (8 KOL)
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | FOUNĚ Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:38.7 | 0:00:00.0 |
2. | TUŠL Teodor |
CZE | 0:01:40.1 | 0:00:01.3 | |
3. | SCHRECKINGER Josef |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:07.7 | 0:00:29.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRANDOVÁ Beáta |
CZE | 0:01:28.8 | 0:00:00.0 | |
2. | RANDÁKOVÁ Jana |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:01:29.6 | 0:00:00.8 |
3. | JEDLIČKOVÁ Terezka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:43.3 | 0:00:14.4 |
4. | VACÍKOVÁ Natálie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:10.5 | 0:00:41.6 |
5. | SMOLOVÁ Natálie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:18.8 | 0:00:49.9 |
6. | BAŽATOVÁ Agáta |
CZE | 0:02:33.8 | 0:01:04.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRANDOVÁ Beáta |
CZE | 0:01:28.8 | 0:00:00.0 | |
2. | RANDÁKOVÁ Jana |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:01:29.6 | 0:00:00.8 |
3. | JEDLIČKOVÁ Terezka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:43.3 | 0:00:14.4 |
4. | VACÍKOVÁ Natálie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:10.5 | 0:00:41.6 |
5. | SMOLOVÁ Natálie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:18.8 | 0:00:49.9 |
6. | BAŽATOVÁ Agáta |
CZE | 0:02:33.8 | 0:01:04.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVÁK Matěj |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:02:45.9 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTĚRBA Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:16.4 | 0:00:30.5 |
3. | ZUB Vojtěch |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:33.2 | 0:00:47.2 |
4. | KYRÁL Šimon |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:03:50.0 | 0:01:04.0 |
5. | DOJČAR Adam |
CZE | 0:04:15.6 | 0:01:29.6 | |
6. | KOJAN Ludvík |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:55.6 | 0:02:09.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STEINBACH Hynek |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:45.9 | 0:00:00.0 |
2. | SATORIE Josef |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:04:57.5 | 0:00:11.5 |
3. | VOCELKA Matěj |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:12.3 | 0:00:26.4 |
4. | SAMEK Mikuláš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:48.0 | 0:01:02.1 |
5. | SCHRECKINGER Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:13.9 | 0:01:28.0 |
6. | FICHE Matthew |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:06:24.2 | 0:01:38.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁNKOVÁ Emma |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:52.0 | 0:00:00.0 |
2. | BOUŠKOVÁ Karolína |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:05:05.7 | 0:00:13.7 |
3. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:05.9 | 0:00:13.9 |
4. | KOŠNAROVÁ Adriana |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:36.0 | 0:00:43.9 |
5. | NOVÁ Miroslava |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:02.5 | 0:01:10.5 |
6. | VENCLÍKOVÁ Tereza |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:08.9 | 0:01:16.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VYSKOČIL David |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:39.0 | 0:00:00.0 |
2. | ŠILHA Ondřej |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:44.7 | 0:00:05.6 |
3. | STEINBACH Jakub |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:49.9 | 0:00:10.9 |
4. | BOUŠKA Jakub |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:57.0 | 0:00:17.9 |
5. | KYRÁL Matěj |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:07:06.1 | 0:00:27.0 |
6. | TISCHLER Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:07.1 | 0:00:28.0 |
7. | NOVÁK Hynek |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:07:16.5 | 0:00:37.4 |
8. | BÖHM Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:18.2 | 0:00:39.1 |
9. | CHALUPNÝ David |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:18.8 | 0:00:39.7 |
10. | BRAND Kryštof |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:11:20.5 | 0:04:41.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RANDÁKOVÁ Hanka |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:55.1 | 0:00:00.0 |
2. | NAROVCOVÁ Beáta |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:58.4 | 0:01:03.2 |
3. | SATORIOVÁ Johanka |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:08:56.5 | 0:02:01.4 |
4. | JIROUŠKOVÁ Sabina |
CZE | 0:09:34.3 | 0:02:39.2 | |
5. | ŠROUBOVÁ Adéla |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:10:02.9 | 0:03:07.8 |
6. | CZERWENKOVÁ Tereza |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:10:15.5 | 0:03:20.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VÖLFLOVÁ Natálie |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:13:14.7 | 0:00:00.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HONSA Antonín |
CZE | 0:12:17.1 | 0:00:00.0 | |
2. | ŘEZNÍK Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:12:22.6 | 0:00:05.5 |
3. | KALIVODA Lukáš |
CZE | 0:13:36.8 | 0:01:19.7 | |
4. | ZAHRADNÍK Jaroslav |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:14:23.8 | 0:02:06.6 |
5. | TOMÁNEK Kryštof |
CZE | 0:14:42.8 | 0:02:25.7 | |
6. | ZUSKA Marcel |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:15:37.4 | 0:03:20.3 |
7. | VONDRÁČEK Matyáš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:15:59.1 | 0:03:42.0 |
8. | BOLDA Vojtěch |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:16:01.2 | 0:03:44.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŘEZNÍKOVÁ Terezka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:12:59.3 | 0:00:00.0 |
2. | VÁCHOVÁ Klára |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:16:01.6 | 0:03:02.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVLÁSEK šimon |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:15:49.8 | 0:00:00.0 |
2. | HOJDEKR Jan |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:16:14.9 | 0:00:25.1 |
3. | MÁNEK Ondřej |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:24.6 | 0:00:34.7 |
4. | ALBRECHT Matyas |
CZE | 0:16:25.2 | 0:00:35.4 | |
5. | VACHUTA Matěj |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:17:08.9 | 0:01:19.0 |
6. | HOLOUBEK Jakub |
CZE | 0:18:21.3 | 0:02:31.5 | |
7. | ČERVENÝ Daniel |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:18:34.9 | 0:02:45.0 |