serie :
Stopa pro život
Šumavský skimaraton Kooperativy
ORGANIZER : | Fischer Ski klub Šumava | WEBPAGES : | www.skimaraton.cz |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JAKOUBEK Tomáš |
Silvini |
CZE | 2:13:15.4 | 0:00:00.0 |
2. | VODRÁŽKA Ondřej |
USK CS Plzen |
CZE | 2:13:17.7 | 0:00:02.3 |
3. | RUDLE Tomáš |
KVS Pozlovice |
CZE | 2:19:51.2 | 0:06:35.8 |
4. | KÁLAL Tomáš |
Patria Direct Open Team |
CZE | 2:20:17.7 | 0:07:02.3 |
5. | PLECHÁČ Pavel |
CKS SKI Jilemnice |
CZE | 2:20:29.9 | 0:07:14.5 |
6. | MACAJ Jan |
Sokol Ruprechtice |
CZE | 2:21:16.0 | 0:08:00.6 |
7. | PROVOD Ladislav |
USK CS Plzeň |
CZE | 2:21:31.4 | 0:08:16.0 |
8. | MALÝ Vojtěch |
PRAHA 1 |
CZE | 2:21:32.7 | 0:08:17.3 |
9. | VENHODA Milan |
OK Jihlava |
CZE | 2:22:58.1 | 0:09:42.7 |
10. | FILIPČÍK Miroslav |
Sokol Stachy |
CZE | 2:23:09.1 | 0:09:53.7 |
11. | PELA Zbyněk |
SKI PAX Horní Maxov |
CZE | 2:23:49.7 | 0:10:34.3 |
12. | PECKA Jan |
Výlet Liberec |
CZE | 2:24:22.5 | 0:11:07.1 |
13. | ŠIMURDA Martin |
Ski klub Šumava |
CZE | 2:24:48.2 | 0:11:32.8 |
14. | VEJNAR Josef |
ČSK Vysoké nad Jizerou |
CZE | 2:24:48.3 | 0:11:32.9 |
15. | ŠVARC Petr |
Žižkovský tygři |
CZE | 2:25:01.5 | 0:11:46.1 |
16. | SVOBODA Leoš |
Osten Blansko |
CZE | 2:25:29.6 | 0:12:14.2 |
17. | JEDLIČKA Jan |
skiklub sumava |
CZE | 2:25:51.8 | 0:12:36.4 |
18. | POLÁŠEK Jan ferdinand |
Patria Direct Open Team |
CZE | 2:26:05.1 | 0:12:49.7 |
19. | FRANCKE Michal |
atria Direct open team Žižkovští tygři |
CZE | 2:26:29.4 | 0:13:14.0 |
20. | KAMARYT Tomáš |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 2:26:37.2 | 0:13:21.8 |
21. | BALATKA Miroslav |
ELEVEN BMC - Footbike TEAM |
CZE | 2:26:49.5 | 0:13:34.1 |
22. | HORYNA Roman |
VSK FTVS |
CZE | 2:26:50.4 | 0:13:35.0 |
23. | KOLÍN Jan |
OK Jilemnice |
CZE | 2:26:53.8 | 0:13:38.4 |
24. | SAJDL Martin |
Zizkovsky tygri - Pivo ski team |
CZE | 2:27:35.2 | 0:14:19.8 |
25. | NOVOTNÝ Jiří |
FEL Praha |
CZE | 2:27:40.0 | 0:14:24.6 |
26. | ČADA Tomáš |
REDPOiNT TOKO TEAM |
CZE | 2:27:49.4 | 0:14:34.0 |
27. | ZELENKA Petr |
TJ Roprachtice |
CZE | 2:28:10.3 | 0:14:54.9 |
28. | FIŠER Pavel |
KARLOVY VARY |
CZE | 2:28:13.8 | 0:14:58.4 |
29. | PÁVEK Martin |
Ski klub Řevnice |
CZE | 2:28:14.0 | 0:14:58.6 |
30. | GAJDA Jan |
Slovan Zdravotnik |
CZE | 2:28:16.0 | 0:15:00.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HONSOVÁ Olga |
Ski klub Šumava |
CZE | 2:56:13.6 | 0:00:00.0 |
2. | KOTTOVÁ Petra |
VOLVO AUTO HASE |
CZE | 2:59:16.0 | 0:03:02.4 |
3. | CHALOUPKOVÁ Pavlína |
OK99 |
CZE | 3:05:33.7 | 0:09:20.1 |
4. | BARTOŠOVÁ Jana |
Ski nordic Mariánské Lázně |
CZE | 3:05:53.6 | 0:09:40.0 |
5. | PROCHÁZKOVÁ Irena |
TJ Háje |
CZE | 3:12:38.4 | 0:16:24.8 |
6. | JENÍKOVÁ Karolína |
SweetSexTeam |
CZE | 3:13:15.4 | 0:17:01.8 |
7. | VRBOVÁ Martina |
Sorry Wolle WWT Říčany |
CZE | 3:16:36.0 | 0:20:22.4 |
8. | ŠUSTROVÁ Lenka |
PRAHA 8 |
CZE | 3:16:44.3 | 0:20:30.7 |
9. | VYŠÍNOVÁ Lenka |
TJ ČZU Rolníci |
CZE | 3:17:50.0 | 0:21:36.4 |
10. | PAČÁKOVÁ Michaela |
VSK Humanita Praha |
CZE | 3:21:23.3 | 0:25:09.7 |
11. | HYNKOVÁ Tamara |
DSA Trutnov |
CZE | 3:22:25.9 | 0:26:12.3 |
12. | KOLÁŘOVÁ Gabriela |
BRNO |
CZE | 3:28:31.6 | 0:32:18.0 |
13. | MATRASOVÁ Kateřina |
SK Chrast |
CZE | 3:28:59.7 | 0:32:46.1 |
14. | KRAUSOVÁ Tereza |
Hary Team Tachov |
CZE | 3:29:22.8 | 0:33:09.2 |
15. | MILOŠOVÁ Darja |
BRNO |
CZE | 3:31:01.6 | 0:34:48.0 |
16. | MALIŠOVÁ Karla |
USK Parha |
CZE | 3:31:35.3 | 0:35:21.7 |
17. | ŠIDLICHOVSKÁ Zuzana |
Stará Boleslav |
CZE | 3:32:47.3 | 0:36:33.7 |
18. | LOUKOVÁ Tereza |
VSK Humanita Praha |
CZE | 3:38:02.3 | 0:41:48.7 |
19. | ŠKVOROVÁ Zuzana |
SK Kamenice |
CZE | 3:41:06.5 | 0:44:52.9 |
20. | ČERNÁ Jolana |
TJ Kvilda |
CZE | 3:42:10.7 | 0:45:57.1 |
21. | KOUBKOVÁ Ilona |
Ski klub Praha 4 |
CZE | 3:50:46.9 | 0:54:33.3 |
22. | PROCHÁZKOVÁ Pavlína |
OB Loko Beroun |
CZE | 3:53:53.1 | 0:57:39.5 |
23. | LEDEREROVA Michaela |
JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 3:57:23.9 | 1:01:10.3 |
24. | PETŘÍKOVÁ Lenka |
BRNO |
CZE | 4:05:40.7 | 1:09:27.1 |
25. | BROŽKOVÁ Anita |
Kladno |
CZE | 4:07:48.6 | 1:11:35.0 |
26. | ŠNEBERGEROVÁ Hana |
Plzeň |
CZE | 4:08:20.2 | 1:12:06.6 |
27. | PLÁŠKOVÁ Jana |
TJ Kvilda |
CZE | 4:13:24.5 | 1:17:10.9 |
28. | HARTLOVÁ Vladislava |
SK HIP |
CZE | 4:14:20.4 | 1:18:06.8 |
29. | HALUŠKOVÁ Jana |
Dobris |
CZE | 4:21:16.5 | 1:25:02.9 |
30. | DORTOVÁ Jana |
Plzeň |
CZE | 4:36:55.6 | 1:40:42.0 |