Praha-Karlštejn Tour ČS
ORGANIZER : | Kolo pro život | WEBPAGES : | kolopro.cz |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:43:32.4 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:44:40.4 | 0:01:08.0 |
3. | HRUŠKA Jan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:44:52.3 | 0:01:19.9 |
4. | FOJTÍK Jan |
Nissan Dolak |
CZE | 1:44:53.0 | 0:01:20.6 |
5. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:46:13.5 | 0:02:41.1 |
6. | HEJDUK Stanislav |
Top Ten Trek |
CZE | 1:46:24.4 | 0:02:52.0 |
7. | DLASK Petr |
Rubena Birell Specialized |
CZE | 1:46:26.0 | 0:02:53.6 |
8. | FOJTÍK Ondřej |
Nissan Dolak |
CZE | 1:46:27.0 | 0:02:54.6 |
9. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:49:04.1 | 0:05:31.7 |
10. | HAMAN Martin |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:49:13.3 | 0:05:40.9 |
11. | KAMLER Josef |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 1:49:14.0 | 0:05:41.6 |
12. | KANĚRA Michal |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 1:49:16.5 | 0:05:44.1 |
13. | BUBÍLEK Michal |
KELLYS Bike Ranch |
CZE | 1:49:50.0 | 0:06:17.6 |
14. | PLESNÍK Michal |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:49:59.1 | 0:06:26.7 |
15. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 1:51:18.6 | 0:07:46.2 |
16. | KNÍŽE David |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:52:02.3 | 0:08:29.9 |
17. | NOVOTNÝ Robert |
Sweep cycling |
CZE | 1:52:20.2 | 0:08:47.8 |
18. | HRADIL Jiří |
FORCE KCK Cykloteam Zlín |
CZE | 1:52:25.0 | 0:08:52.6 |
19. | BACHMAN Milan |
Merrell Team |
CZE | 1:52:26.0 | 0:08:53.6 |
20. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN Dolák |
CZE | 1:52:27.0 | 0:08:54.6 |
21. | JANEČKA Svatopluk |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:53:22.0 | 0:09:49.6 |
22. | ŠILAR Jakub |
JS Sport - GIANT |
CZE | 1:53:47.0 | 0:10:14.6 |
23. | JAKŠ Martin |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:53:47.3 | 0:10:14.9 |
24. | STOŠEK Viktor |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 1:54:25.7 | 0:10:53.3 |
25. | KOZIEL David |
TROB |
CZE | 1:54:26.0 | 0:10:53.6 |
26. | FRIEDL Jiří |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 1:55:25.1 | 0:11:52.7 |
27. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:56:33.4 | 0:13:01.0 |
28. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:57:20.1 | 0:13:47.7 |
29. | MAREŠ Martin |
Team Louny |
CZE | 1:57:22.3 | 0:13:49.9 |
30. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:22.7 | 0:13:50.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT cycling team |
CZE | 2:09:47.7 | 0:00:00.0 |
2. | KOTTOVÁ Petra |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:09:48.0 | 0:00:00.3 |
3. | KALAŠOVÁ Karolína |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 2:11:56.0 | 0:02:08.3 |
4. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n.N. |
CZE | 2:14:23.1 | 0:04:35.4 |
5. | KREJČOVÁ Anna |
GHOST MOJEKOLO.cz |
CZE | 2:20:16.2 | 0:10:28.5 |
6. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
Merrell |
CZE | 2:20:26.0 | 0:10:38.3 |
7. | KYPTOVÁ Jana |
NISSAN Dolák Ladies |
CZE | 2:22:22.5 | 0:12:34.8 |
8. | HANUŠOVÁ Barbora |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 2:22:23.9 | 0:12:36.2 |
9. | VEJVODOVÁ Šárka |
Merida Biking Team |
CZE | 2:24:44.2 | 0:14:56.5 |
10. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
CZE | 2:24:53.2 | 0:15:05.5 | |
11. | MATLAŠKOVÁ Jana |
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK |
CZE | 2:27:51.0 | 0:18:03.3 |
12. | MARTINKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:29:03.5 | 0:19:15.8 |
13. | CHURAŇOVÁ Radka |
Survival - Walmark MTB Team |
CZE | 2:29:38.6 | 0:19:50.9 |
14. | DRAHOVZALOVÁ Markéta |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 2:31:14.0 | 0:21:26.3 |
15. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA XENOFIT CYCLING POINT |
CZE | 2:31:16.0 | 0:21:28.3 |
16. | LORENCOVÁ Judita |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:33:02.0 | 0:23:14.3 |
17. | NEUMANNOVÁ Kateřina |
CZE | 2:34:38.4 | 0:24:50.7 | |
18. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:38:31.0 | 0:28:43.3 |
19. | BUŠKOVÁ Leona |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:38:32.0 | 0:28:44.3 |
20. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
CZE | 2:39:11.9 | 0:29:24.2 | |
21. | SOLIZ RUDON Veronika |
OCELOVí LETCI |
CZE | 2:41:28.0 | 0:31:40.3 |
22. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 2:45:11.1 | 0:35:23.4 |
23. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 2:45:11.7 | 0:35:24.0 |
24. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
CZE | 2:45:21.7 | 0:35:34.0 | |
25. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM |
CZE | 2:46:00.2 | 0:36:12.5 |
26. | SVATOŇOVÁ Linda |
L&M bike team |
CZE | 2:47:44.0 | 0:37:56.3 |
27. | NEKVINDOVÁ Jana |
Wild cat Norskamoda.cz team |
CZE | 2:49:57.5 | 0:40:09.8 |
28. | MRÁZKOVÁ Zuzana |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 2:50:12.1 | 0:40:24.4 |
29. | ČERNÁ Barbora |
CZE | 2:51:01.9 | 0:41:14.2 | |
30. | DRTINOVÁ Lucie |
CZE | 2:53:35.0 | 0:43:47.3 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Olomoucká padesátka České spořitelny
- Jestřebí hory Škoda auto
- Orlík Tour Kooperativy
- Lipno Tour České Spořitelny
- Bikemaraton Drásal ČS
- Vrchlabí - Špindl Tour
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory ČS
- Priessnitzova padesátka ČS
- Valtické cyklobranní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Finálová hra Kola pro život