serie : serie logo

Český pohár XCO MTB UCI 1 - Město Touškov

MTB
DATE :04 - 5.7.2020 PLACE  :Město Touškov

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:50:09.3 0:00:00.0
2.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:50:09.5 0:00:00.2
3.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:50:16.7 0:00:07.4
4.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:50:27.8 0:00:18.5
5.
DOBRÝ Lukáš
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:51:26.0 0:01:16.7
6.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:51:57.3 0:01:47.9
7.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:51:57.4 0:01:48.1
8.
HLÁVKA Adam
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:52:07.0 0:01:57.7
9.
HOLZER Christoph
LRV Steiermark
AUT 0:52:07.3 0:01:57.9
10.
ČERNÝ Patrik
SK VELO Praha
CZE 0:52:11.0 0:02:01.7
11.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:52:16.3 0:02:07.0
12.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:52:23.2 0:02:13.9
13.
VONDRÁČEK Matyáš
ROUVY Specialized
CZE 0:52:30.2 0:02:20.9
14.
WEINBERG Peat
SSV Mounty Altenberg
GER 0:52:35.5 0:02:26.2
15.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:53:00.7 0:02:51.4
16.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:53:21.7 0:03:12.4
17.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:53:26.7 0:03:17.4
18.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:53:43.2 0:03:33.9
19.
VENCL Libor
Eleven Black.ET team
CZE 0:53:51.2 0:03:41.9
20.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:54:08.2 0:03:58.9
21.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:54:13.5 0:04:04.2
22.
BÖHM Marian
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:54:20.0 0:04:10.7
23.
DEGENKOLB Hannes
RSV Schwarzenberg Team Auto Riedel e.V.
GER 0:54:22.2 0:04:12.9
24.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:54:22.5 0:04:13.2
25.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:54:28.5 0:04:19.2
26.
KOMÁREK Tomáš
ACT LERAK Blansko
CZE 0:54:30.2 0:04:20.9
27.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:54:34.0 0:04:24.7
28.
KUBA Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:54:38.7 0:04:29.4
29.
UHER David
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:54:44.7 0:04:35.4
30.
KELLER Vincent-Lennard
FAST-Zweirad-HAUS e.V.
GER 0:54:49.0 0:04:39.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:51:51.8 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
Apache LOKO Trutnov
CZE 0:52:33.3 0:00:41.4
3.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 0:53:21.3 0:01:29.5
4.
VOJÍŘ Jaroslav
CZE 0:54:08.3 0:02:16.5
5.
KOZEL Michal
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:54:30.5 0:02:38.7
6.
CINTERHOF Pavel
Kola Pakandl GRANÁTY
CZE 0:54:37.0 0:02:45.2
7.
MARKVART Vladislav
MS Bike Academy racing
CZE 0:54:55.3 0:03:03.5
8.
VONDRÁČEK Jaroslav
ROUVY Specialized
CZE 0:54:58.3 0:03:06.4
9.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 0:55:22.8 0:03:30.9
10.
KLUSÁK Radim
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:56:06.5 0:04:14.7
11.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:56:45.0 0:04:53.2
12.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:57:52.2 0:06:00.4
13.
KOVÁŘÍK David
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:58:12.3 0:06:20.5
14.
LUŽNÝ Filip
CZE 0:58:22.2 0:06:30.4
15.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:59:55.1 0:08:03.3
16.
SUCHÁNEK Vít
MORAVEC Team
CZE 1:01:06.2 0:09:14.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Black.ET team
CZE 0:50:31.3 0:00:00.0
2.
LINET Pavel
KL sport Most
CZE 0:51:55.6 0:01:24.2
3.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:52:09.8 0:01:38.4
4.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM z. s.
CZE 0:53:02.6 0:02:31.2
5.
DOBRÝ Petr
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:53:13.1 0:02:41.7
6.
MORGENSTEIN Libor
MS Bike Academy racing
CZE 0:53:29.1 0:02:57.7
7.
BUKOVSKÝ Lukáš
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:54:16.3 0:03:44.9
8.
KARÁSEK Vladislav
LAWI Sport Team
CZE 0:55:27.3 0:04:55.9
9.
KANTNER Michal
MS Bike Academy racing
CZE 0:57:28.5 0:06:57.2
10.
JEDLIČKA Luboš
MS Bike Academy racing
CZE 0:58:14.8 0:07:43.4
11.
BALAJKA Ondřej
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:00:15.0 0:09:43.6
12.
KUBÍK Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 1:00:42.5 0:10:11.1
13.
FALTYS Pavel
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:03:21.1 0:12:49.7
14.
OPLT Libor
OPLT CYCLING
CZE 1:04:16.8 0:13:45.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:59:56.6 0:00:00.0
2.
KRAYER Lennart-Jan
LEXWARE MOUTAINBIKE TEAM / RSG Mannheim e.V.
GER 1:00:04.2 0:00:07.5
3.
SIFFREDI Matteo
Scott Italia Libarna
ITA 1:00:51.1 0:00:54.4
4.
KRAUSS Louis
LEXWARE MOUTAIN BIKE TEAM / TSV Neckartenzlingen
GER 1:01:04.8 0:01:08.2
5.
SÁSKA Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:01:06.1 0:01:09.4
6.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:01:31.2 0:01:34.6
7.
HATZ Lukas
LRV Steiermark
AUT 1:01:52.6 0:01:55.9
8.
AGOSTINACCHIO Filippo
Scott Italia Libarna
ITA 1:02:05.1 0:02:08.4
9.
EDER Fabian
KTM Youngsters Bayern /Naturfreunde Töging
GER 1:02:13.3 0:02:16.7
10.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:02:23.1 0:02:26.4
11.
KJAR Julius Gorm
Holte MTB Club
DEN 1:02:42.4 0:02:45.7
12.
KONEČNÝ Filip
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 1:02:55.1 0:02:58.4
13.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:03:14.8 0:03:18.2
14.
STOCKER Michael
KTM Youngsters Bayern / Equipe Velo Oberland
GER 1:03:22.3 0:03:25.7
15.
HRTÁNEK Martin
CK Epic Dohňany
SVK 1:03:23.3 0:03:26.7
16.
MACHÁČ Josef
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:03:26.6 0:03:29.9
17.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:03:36.2 0:03:39.6
18.
HEMMERLING Thore
LEXWARE MOUTAIN BIKE TEAM / Bike Aid
GER 1:04:03.3 0:04:06.7
19.
HANÁK Jakub
ROUVY Specialized
CZE 1:04:05.1 0:04:08.4
20.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:04:06.6 0:04:09.9
21.
HAUSER Theo
LRV Steiermark
AUT 1:04:07.3 0:04:10.7
22.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS Bike Academy racing
CZE 1:04:35.8 0:04:39.2
23.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:04:42.3 0:04:45.7
24.
BUNDSCHUH Johan
White Rock
GER 1:05:27.7 0:05:31.1
25.
SCHERRER Julius
BikeWorks Race-Team
AUT 1:05:32.8 0:05:36.2
26.
GLÖCKNER Maxime
RSV 54 Venusberg e.V.
GER 1:05:49.8 0:05:53.2
27.
ROTNE Kasper
Holte MTB Klub
DEN 1:06:24.7 0:06:28.1
28.
STYBLÍK Adam
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:06:35.8 0:06:39.2
29.
KOPECKÝ Petr
ROUVY Specialized
CZE 1:06:39.0 0:06:42.4
30.
GAßNER Dominik
Kürnberg Radler Racing Team
AUT 1:06:39.5 0:06:42.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TERPSTRA Anne
GHOST Factory Racing
NED 1:22:27.6 0:00:00.0
2.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:23:05.4 0:00:37.7
3.
CZECZINKAROVÁ Jana
LIV Mistral Cycling
CZE 1:23:49.3 0:01:21.6
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Pushbikers XC Team
CZE 1:24:38.6 0:02:10.9
5.
BENKÓ Barbara
GHOST Factory Racing
HUN 1:25:01.1 0:02:33.4
6.
EIBL Ronja
ALPECIN-FENIX
GER 1:25:30.1 0:03:02.4
7.
OSL Elisabeth
Tonis Pro Shop Kirchberg
AUT 1:26:16.1 0:03:48.4
8.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist Racing Team
AUT 1:26:28.1 0:04:00.4
9.
BELOMOINA Yana
CTS PostNL Bafang MTB Racing Team
UKR 1:26:46.9 0:04:19.2
10.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:26:56.9 0:04:29.2
11.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:27:31.6 0:05:03.9
12.
SCHRIEVERS Lia
GermanTechnologyRacing / BikeSportBühne-Bayreuth
GER 1:28:10.1 0:05:42.4
13.
GEIGER Felicitas
Maloja Pushbikers MTB
GER 1:29:14.6 0:06:46.9
14.
BLÖMEKE Emma
CONWAY FACTORY RACING
GER 1:30:33.1 0:08:05.4
15.
TRESCH Melanie
Strüby-BiXS Team
SUI 1:30:55.1 0:08:27.4
16.
GORYCKA Paula
Strüby-BiXS Team
POL 1:31:13.8 0:08:46.2
17.
SPIELMANN Anna
KTM MTB FACTORY TEAM
AUT 1:31:43.1 0:09:15.4
18.
KUČEROVÁ Monika
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:32:17.8 0:09:50.1
19.
KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena
LAWI Sport Team
CZE 1:32:46.4 0:10:18.7
20.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ROUVY Specialized
CZE 1:34:11.8 0:11:44.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:57:12.3 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:57:55.8 0:00:43.5
3.
OBOŘILOVÁ Tereza
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:58:10.1 0:00:57.7
4.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:58:17.3 0:01:05.0
5.
BÖHM Kira
SV Reudern / Walcher RACING-TEAM
GER 0:58:39.8 0:01:27.5
6.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:59:17.8 0:02:05.5
7.
DORSCHT Lina
CONWAY FACTORY RACING
GER 0:59:22.8 0:02:10.5
8.
HOLLAND Cornelia
Naturfreunde Wilhelmsburg
AUT 0:59:28.5 0:02:16.2
9.
VAN THIEL Sina
RSC Kempten
GER 0:59:32.9 0:02:20.6
10.
FUCHS Alexa
SV Reudern / STEVENS MTB Racing Team
GER 1:00:55.3 0:03:42.9
11.
CHALLANCIN Giulia
Scott Italia Libarna
ITA 1:00:56.5 0:03:44.2
12.
KRAVANJA Andrea
TSV Benediktbeuern-Bichl StevensSchubertRacingTeam
GER 1:00:58.8 0:03:46.5
13.
HÖLLER Lena
LRV Steiermark
AUT 1:00:59.3 0:03:46.9
14.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:02:15.3 0:05:02.9
15.
GRUBER Valentina
LRV Steiermark
AUT 1:03:58.0 0:06:45.7
16.
GRATZER Viktoria
Racing Team Haiming
AUT 1:04:23.5 0:07:11.2
17.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:05:30.2 0:08:17.9
18.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:08:22.2 0:11:09.9
19.
KLIEN Fiona
URC Bikerei
AUT 1:08:43.8 0:11:31.5
20.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 1:09:22.0 0:12:09.6
21.
ŠEVĆÍKOVÁ Dorka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:09:43.5 0:12:31.1
22.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:11:38.2 0:14:25.9
23.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 1:12:06.7 0:14:54.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS Bike Academy racing
CZE 0:43:02.4 0:00:00.0
2.
VIKTOROVÁ Nela
ROUVY Specialized
CZE 0:43:12.0 0:00:09.5
3.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS Bike Academy racing
CZE 0:44:15.2 0:01:12.7
4.
HANÁKOVÁ Eliška
CP team
CZE 0:45:06.7 0:02:04.2
5.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 0:45:26.3 0:02:23.8
6.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:46:18.9 0:03:16.4
7.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:46:22.3 0:03:19.8
8.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:46:34.2 0:03:31.7
9.
UHMANOVÁ Kateřina
MS Bike Academy racing
CZE 0:46:41.9 0:03:39.4
10.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:47:21.7 0:04:19.2
11.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:48:05.9 0:05:03.4
12.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:48:34.9 0:05:32.4
13.
SRNSKÁ Patricie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:48:39.8 0:05:37.3
14.
TERŠL Anna
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:48:42.4 0:05:39.9
15.
SENN Silja
VBC Waldshut-Tiengen
GER 0:48:42.4 0:05:39.9
16.
KAUFMANN Natalie
RSV Schwarzenberg Team Auto Riedel e.V.
GER 0:49:04.6 0:06:02.1
17.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:49:17.9 0:06:15.4
18.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:49:28.6 0:06:26.2
19.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:49:35.1 0:06:32.7
20.
VAN THIEL Seline
RSC Kempten
GER 0:50:03.1 0:07:00.7
21.
KRÁLOVÁ Julie
MS Bike Academy racing
CZE 0:50:03.4 0:07:00.9
22.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:50:03.9 0:07:01.4
23.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:50:44.1 0:07:41.6
24.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:50:49.1 0:07:46.6
25.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:51:07.9 0:08:05.4
26.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:51:11.6 0:08:09.1
27.
KOLÁŘOVÁ Justýna
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:54:24.4 0:11:21.9
28.
STOCKER Maresa
Equipe Velo Oberland
GER 0:57:16.1 0:14:13.6
29.
BÖHM Lara
SV Reudern / Walcher RACING-TEAM
GER 0:57:58.1 0:14:55.6
30.
OLIVOVÁ Denisa
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 1:02:40.1 0:19:37.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CINK Ondřej
Kross Racing Team
CZE 1:31:21.4 0:00:00.0
2.
MAROTTE Maxime
Cannondale Factory Racing
FRA 1:31:57.1 0:00:35.6
3.
MARKT Karl
Möbel Märki MTB Pro Team
AUT 1:32:38.9 0:01:17.4
4.
VASTL Jan
Pushbikers XC Team
CZE 1:32:43.9 0:01:22.4
5.
EGGER Georg
LEXWARE Mountainbike Team
GER 1:33:10.4 0:01:48.9
6.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:34:05.4 0:02:43.9
7.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:35:18.6 0:03:57.1
8.
GIGER Fabian
Maloja Pushbikers MTB
SUI 1:35:34.1 0:04:12.6
9.
ULIK Matej
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:35:51.6 0:04:30.1
10.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:36:30.6 0:05:09.1
11.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:37:04.1 0:05:42.6
12.
JENČUŠ Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:37:14.9 0:05:53.4
13.
BREGENZER Alex
GER 1:37:57.5 0:06:36.0
14.
MORÁVEK Tomáš
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:38:28.6 0:07:07.1
15.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized
CZE 1:38:44.8 0:07:23.3
16.
BAIR Mario
Racing Team Haiming
AUT 1:38:50.1 0:07:28.6
17.
JIROUŠ Samuel
ROUVY Specialized
CZE 1:39:23.3 0:08:01.8
18.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:40:08.8 0:08:47.3
19.
VOBECKÝ Zdeněk
FANY CYCLING TEAM
CZE 1:40:17.1 0:08:55.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:17:18.5 0:00:00.0
2.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:17:18.8 0:00:00.3
3.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:17:21.7 0:00:03.2
4.
VOREL Lukáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:17:24.2 0:00:05.7
5.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:17:59.8 0:00:41.3
6.
VAJSEJTL Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:18:10.7 0:00:52.2
7.
JIROUŠ Vincent
ROUVY Specialized
CZE 0:18:31.2 0:01:12.7
8.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:18:37.2 0:01:18.7
9.
URBAN Jakub
VRV TEAM
CZE 0:18:43.2 0:01:24.7
10.
JANOVSKÝ Tomáš
MS Bike Academy racing
CZE 0:18:43.3 0:01:24.8
11.
KRÁL Jan
MS Bike Academy racing
CZE 0:18:59.9 0:01:41.4
12.
POLÁŠEK Richard
BIKE 2000
CZE 0:19:28.3 0:02:09.8
13.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:28.7 0:02:10.2
14.
LIPENSKÝ Matouš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:19:28.9 0:02:10.4
15.
KUCHAŘ Josef
ACT LERAK Blansko
CZE 0:19:32.7 0:02:14.2
16.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:35.5 0:02:17.0
17.
LISÝ Vít
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:19:38.2 0:02:19.7
18.
PURNOCH Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:19:43.2 0:02:24.7
19.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:19:52.0 0:02:33.5
20.
BEČVÁŘ Oliver
BIKROSCLUB ŘEPY
CZE 0:19:53.7 0:02:35.2
21.
JOHN Antonín
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:04.2 0:02:45.7
22.
NOVÝ Tomáš
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:20:05.7 0:02:47.2
23.
ICHA Martin
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:20:14.4 0:02:55.9
24.
KOUBA Ondřej
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:20:24.4 0:03:05.9
25.
NOVÁK Matěj
ROUVY Specialized
CZE 0:20:27.2 0:03:08.7
26.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:20:32.9 0:03:14.4
27.
PRÝCA Oscar
MS Bike Academy racing
CZE 0:20:35.2 0:03:16.7
28.
HORÁK Adam
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:20:36.4 0:03:17.9
29.
KOTAČKA Robin
Vysočina Cycling
CZE 0:20:37.4 0:03:18.9
30.
JOHN Eduard
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:51.7 0:03:33.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:17:18.5 0:00:00.0
2.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:17:18.8 0:00:00.3
3.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:17:21.7 0:00:03.2
4.
VOREL Lukáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:17:24.2 0:00:05.7
5.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:17:59.8 0:00:41.3
6.
VAJSEJTL Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:18:10.7 0:00:52.2
7.
JIROUŠ Vincent
ROUVY Specialized
CZE 0:18:31.2 0:01:12.7
8.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:18:37.2 0:01:18.7
9.
URBAN Jakub
VRV TEAM
CZE 0:18:43.2 0:01:24.7
10.
JANOVSKÝ Tomáš
MS Bike Academy racing
CZE 0:18:43.3 0:01:24.8
11.
KRÁL Jan
MS Bike Academy racing
CZE 0:18:59.9 0:01:41.4
12.
POLÁŠEK Richard
BIKE 2000
CZE 0:19:28.3 0:02:09.8
13.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:28.7 0:02:10.2
14.
LIPENSKÝ Matouš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:19:28.9 0:02:10.4
15.
KUCHAŘ Josef
ACT LERAK Blansko
CZE 0:19:32.7 0:02:14.2
16.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:35.5 0:02:17.0
17.
LISÝ Vít
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:19:38.2 0:02:19.7
18.
PURNOCH Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:19:43.2 0:02:24.7
19.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:19:52.0 0:02:33.5
20.
BEČVÁŘ Oliver
BIKROSCLUB ŘEPY
CZE 0:19:53.7 0:02:35.2
21.
JOHN Antonín
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:04.2 0:02:45.7
22.
NOVÝ Tomáš
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:20:05.7 0:02:47.2
23.
ICHA Martin
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:20:14.4 0:02:55.9
24.
KOUBA Ondřej
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:20:24.4 0:03:05.9
25.
NOVÁK Matěj
ROUVY Specialized
CZE 0:20:27.2 0:03:08.7
26.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:20:32.9 0:03:14.4
27.
PRÝCA Oscar
MS Bike Academy racing
CZE 0:20:35.2 0:03:16.7
28.
HORÁK Adam
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:20:36.4 0:03:17.9
29.
KOTAČKA Robin
Vysočina Cycling
CZE 0:20:37.4 0:03:18.9
30.
JOHN Eduard
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:51.7 0:03:33.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:25:44.7 0:00:00.0
2.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:25:54.7 0:00:10.0
3.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:25:58.9 0:00:14.2
4.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:26:19.9 0:00:35.2
5.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:26:33.7 0:00:49.0
6.
SMEJKAL Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:44.4 0:00:59.7
7.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:56.7 0:01:12.0
8.
STREJČEK Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:58.6 0:01:13.9
9.
LIENERT Patrik
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:27:01.6 0:01:16.9
10.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:11.6 0:01:26.9
11.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:15.6 0:01:30.8
12.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:15.6 0:01:30.9
13.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:27:23.1 0:01:38.4
14.
PURNOCH Matyáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:27:25.6 0:01:40.9
15.
ŠMÍD Jakub
Author Team Stupno
CZE 0:27:29.4 0:01:44.7
16.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:27:33.4 0:01:48.7
17.
SEVERYN Richard
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
CZE 0:27:53.9 0:02:09.2
18.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:28:09.1 0:02:24.4
19.
POLÁK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:28:20.6 0:02:35.9
20.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:32.9 0:02:48.1
21.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:35.5 0:02:50.8
22.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:28:43.1 0:02:58.3
23.
MITÁŠ Robert
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:28:43.1 0:02:58.3
24.
SCHNEIDER Paul Morten
Dresdner SC 1898
GER 0:28:45.1 0:03:00.4
25.
VLK Josef
Bikeheart
CZE 0:28:45.6 0:03:00.9
26.
SVITÁK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:28:57.6 0:03:12.9
27.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
CZE 0:28:57.6 0:03:12.9
28.
ŠAFRÁNEK Ondřej
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:29:09.9 0:03:25.2
29.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:29:11.1 0:03:26.4
30.
MATULA Ondřej
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:29:14.9 0:03:30.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:22:30.6 0:00:00.0
2.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:22:51.6 0:00:20.9
3.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:01.6 0:00:30.9
4.
GOTTWALDOVÁ Amálie
CP team
CZE 0:23:10.8 0:00:40.2
5.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:23:17.1 0:00:46.4
6.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:33.1 0:01:02.4
7.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:42.8 0:01:12.2
8.
HANÁKOVÁ Anna
CP team
CZE 0:23:47.8 0:01:17.2
9.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK EDIE TEAM VSETÍN
CZE 0:23:52.1 0:01:21.4
10.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:24:20.1 0:01:49.4
11.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:20.6 0:01:49.9
12.
PULKRABOVÁ Marika
ČISTÝ SPORT
CZE 0:24:29.3 0:01:58.7
13.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAK Blansko
CZE 0:24:34.1 0:02:03.4
14.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:24:52.5 0:02:21.9
15.
SRNSKÁ Veronika
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:25:07.3 0:02:36.7
16.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS Bike Academy racing
CZE 0:25:19.3 0:02:48.7
17.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:25:27.3 0:02:56.7
18.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:25:30.5 0:02:59.9
19.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:25:40.5 0:03:09.9
20.
KUNČÍKOVÁ Ella
BIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLÝN
CZE 0:25:44.5 0:03:13.9
21.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:25:48.3 0:03:17.7
22.
DINGOVÁ Anna
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:25:56.8 0:03:26.2
23.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:26:02.5 0:03:31.9
24.
ČERNÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:26:03.0 0:03:32.4
25.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:26:20.2 0:03:49.6
26.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:28.8 0:03:58.2
27.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:26:29.8 0:03:59.2
28.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:27:18.3 0:04:47.7
29.
VOŽENÍLKOVÁ Nikola
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:27:28.8 0:04:58.2
30.
HORKÁ Veronika
kola-bbm.cz
CZE 0:27:32.0 0:05:01.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠKUBALOVÁ Sára
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:10:05.7 0:00:00.0
2.
DRÁBKOVÁ Nela
ČISTÝ SPORT
CZE 0:10:06.0 0:00:00.2
3.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:10:10.5 0:00:04.7
4.
VÍTKOVÁ Nela
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:10:11.7 0:00:06.0
5.
VYBORNÁ Marianna
CZE 0:10:18.5 0:00:12.7
6.
BOHÁNSKÁ Vanesa
CZE 0:10:23.5 0:00:17.7
7.
GOTTWALDOVÁ Lucie
CP team
CZE 0:10:27.0 0:00:21.2
8.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:10:38.0 0:00:32.2
9.
MAREŠOVÁ Natálie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:10:53.7 0:00:47.9
10.
KRÁLOVÁ Eliška
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:10:54.2 0:00:48.4
11.
STANLEY Anna
ČISTÝ SPORT
CZE 0:10:54.6 0:00:48.8
12.
JANÍKOVÁ Monika
KOVO PRAHA
CZE 0:10:54.7 0:00:48.9
13.
ZEMANOVÁ Laura
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:11:04.0 0:00:58.2
14.
BRANDOVÁ Beáta
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:11:06.5 0:01:00.7
15.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:11:07.0 0:01:01.2
16.
KOPŘIVOVÁ Adéla
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:11:07.2 0:01:01.5
17.
BRABCOVÁ Andrea
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:11:10.2 0:01:04.4
18.
ZEMANOVÁ Linda
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:11:11.2 0:01:05.4
19.
PAŘÍKOVÁ Adéla
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:11:13.2 0:01:07.5
20.
SLUKOVÁ Babeta
SK VELO PRAHA
CZE 0:11:16.2 0:01:10.5
21.
DAJČOVÁ Amálie
Cycology North Bike Club
CZE 0:11:25.0 0:01:19.2
22.
FAMFULÍKOVÁ Barbora
BAKAKO Nová Paka
CZE 0:11:37.5 0:01:31.7
23.
KLUGOVÁ Ester
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:11:39.7 0:01:33.9
24.
DRONGOVÁ Eliška
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:11:43.0 0:01:37.2
25.
ŠANDOVÁ Tereza
ČISTÝ SPORT
CZE 0:11:45.0 0:01:39.2
26.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky bikers
CZE 0:11:45.7 0:01:39.9
27.
KUBÍČKOVÁ Barbora
SK VELO PRAHA
CZE 0:11:46.7 0:01:40.9
28.
ŽERNÍČKOVÁ Zita
BIKE 8144
CZE 0:11:48.2 0:01:42.4
29.
ERBANOVÁ Viktorie
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:11:48.7 0:01:42.9
30.
LIENERTOVÁ Ema
CZE 0:11:51.4 0:01:45.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PŇOVSKÝ Sebastian
Team Silvini
CZE 0:09:06.0 0:00:00.0
2.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:36.0 0:00:30.0
3.
RADA Vojtěch
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:09:47.2 0:00:41.2
4.
MUCHA Samuel
Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s.
CZE 0:09:48.2 0:00:42.2
5.
MAKOVEC Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:09:54.5 0:00:48.5
6.
JECH Lukáš
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:09:54.7 0:00:48.7
7.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:09:58.5 0:00:52.5
8.
VIKTORA Michal
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:10:00.5 0:00:54.5
9.
BUKOVSKÝ Ondřej
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:10:03.7 0:00:57.7
10.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:08.0 0:01:01.9
11.
HAVLÍČEK Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:10:10.7 0:01:04.7
12.
HORN Josef
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:10:12.0 0:01:05.9
13.
HEJZEK Martin
MS Bike Academy racing
CZE 0:10:14.2 0:01:08.2
14.
BŘEZINA Adam
Aspire
CZE 0:10:14.5 0:01:08.4
15.
HLADÍK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:16.8 0:01:10.8
16.
ŠKOPEK Patrik
Author teamStupno
CZE 0:10:29.0 0:01:22.9
17.
DOBRÝ Radim
CK LOKO Rakovník
CZE 0:10:29.7 0:01:23.7
18.
ORSAVA Matyáš
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:10:35.7 0:01:29.7
19.
CICHÁK Mikuláš
Cycology North Bike Club
CZE 0:10:36.5 0:01:30.4
20.
KOHOUT Jindřich
Velo Akademie Kladno
CZE 0:10:37.7 0:01:31.7
21.
HATAŠ Tomáš
Rohozec Amulet Team
CZE 0:10:38.2 0:01:32.2
22.
PRAŽAN Adam
F bike klub Sádek
CZE 0:10:44.8 0:01:38.7
23.
DINGA Jan
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:10:48.5 0:01:42.5
24.
KARAFIÁT Jan
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:10:50.2 0:01:44.2
25.
JELÍNEK Lukáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:11:01.7 0:01:55.7
26.
BURGERMEISTER Karel
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:11:07.7 0:02:01.7
27.
KOLÁŘ Dalibor
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:11:09.7 0:02:03.7
28.
HAVLÍK Jan
Author Team Stupno
CZE 0:11:12.8 0:02:06.8
29.
KNOBLOCH Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:20.3 0:02:14.3
30.
ŠKVOR Michal
CK LOKO Rakovník
CZE 0:11:22.5 0:02:16.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.