serie : ŠKODA eCUP 2021

ŠKODA eMČR 2021 | Brno

Virtual MTB
DATE :25.3.2021 PLACE  :Brno
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TUREK Daniel
Team Felbermayr - Simplon Wels
CZE 0:43:09.0 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Cyklostar Trek Pirelli
CZE 0:43:23.0 0:00:14.0
3.
OTRUBA Jakub
Elkov Kasper
CZE 0:44:02.0 0:00:52.9
4.
KELEMEN Petr
Elkov - Kasper
CZE 0:44:08.9 0:00:59.9
5.
ZAHÁLKA Matěj
Elkov-Kasper
CZE 0:44:37.6 0:01:28.5
6.
TELECKÝ Štěpán
TJ Favorit Brno
CZE 0:44:38.9 0:01:29.9
7.
PASQUALINI Frederic
deniflcycling.com
AUT 0:44:42.3 0:01:33.3
8.
KRAUS Jan
DUKLA Praha
CZE 0:45:35.0 0:02:26.0
9.
NÝČ Michal
Mondraker racing team
CZE 0:45:35.4 0:02:26.4
10.
SPORYSCH Daniel
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:45:35.4 0:02:26.4
11.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized Cycling Team
CZE 0:45:35.5 0:02:26.4
12.
CÍRKVA Vojta
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:45:40.2 0:02:31.2
13.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED Racing
CZE 0:45:44.6 0:02:35.5
14.
REHORA Radoslav
TRNAVA CYCLING TEAM
SVK 0:45:49.4 0:02:40.4
15.
URBAN Filip
Hopman team Žatec
CZE 0:46:02.5 0:02:53.4
16.
WOLF Jan
Xeelo cycling team
CZE 0:46:11.7 0:03:02.7
17.
FRANC Pavel
NATIVESPORT
CZE 0:46:42.5 0:03:33.5
18.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 0:46:42.6 0:03:33.5
19.
ŘEHA Filip
Tufo Pardus Prostějov
CZE 0:46:44.9 0:03:35.9
20.
VONDRÁČEK Matyáš
ROUVY Specialized Cycling Team
CZE 0:47:12.7 0:04:03.7
21.
KOHOUT Michal
CZE 0:47:19.8 0:04:10.8
22.
DUBČÁK Pavel
4Ever CykloBulis
CZE 0:47:43.4 0:04:34.4
23.
VILD Michal
SAC Bělá pod Bezdězem
CZE 0:47:52.4 0:04:43.4
24.
MRÓZEK Marian
TJ TŽ Třinec
CZE 0:47:56.6 0:04:47.6
25.
SNYDER Nelson
USA 0:47:58.7 0:04:49.7
26.
GLATZ Martin
SK Fuga
CZE 0:48:03.7 0:04:54.7
27.
HOLEŠ Pavel
Masakr travel
CZE 0:48:08.2 0:04:59.2
28.
JUNEK Ondřej
BIKESTRIKE.COM
CZE 0:48:09.5 0:05:00.4
29.
ŘENČ Tomáš
Triatlon Slaný
CZE 0:48:09.7 0:05:00.7
30.
KAŠTÁNEK Martin
ebm-papst CZ
CZE 0:48:10.2 0:05:01.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SÁBLÍKOVÁ Martina
Krs Svratka - Csmv
CZE 0:51:18.6 0:00:00.0
2.
MACHAČOVÁ Jarmila
DUKLA Praha
CZE 0:54:22.3 0:03:03.6
3.
VORACOVA Nada
Tufo Pardus Prostějov
CZE 0:54:22.6 0:03:03.9
4.
HLUBINKOVA Nikola
CZE 0:56:24.3 0:05:05.6
5.
ŠEVČÍKOVÁ Petra
DUKLA Praha
CZE 0:57:04.1 0:05:45.4
6.
MAŤHOVÁ Andrea
KROSS BIKERANCH TEAM
CZE 0:57:10.5 0:05:51.8
7.
hipcia
POL 0:58:13.5 0:06:54.8
8.
SCHWARZOVÁ Denisa
NATIVESPORT
CZE 0:58:14.2 0:06:55.5
9.
RUNTOVÁ Hanka
SportRaces Cycling Team
CZE 0:58:21.7 0:07:03.0
10.
KUDLÁČKOVÁ Anna
VELOCOACHCZ TEAM
CZE 0:58:41.9 0:07:23.2
11.
LEMUS laura
GUA 0:58:57.9 0:07:39.2
12.
VIKTOROVÁ Nela
ROUVY Specialized Cycling Team
CZE 0:59:25.0 0:08:06.3
13.
HARRISON Belinda
Medway Tri
GBR 1:00:25.2 0:09:06.5
14.
LEFF Suzanne
USA 1:01:45.8 0:10:27.1
15.
KLEMBAROVÁ Jana
SVK 1:02:45.3 0:11:26.6
16.
STUDNICKOVA Michaela
CZE 1:05:59.5 0:14:40.8
17.
RANKIN shannon
Death Guild Thunderdome
USA 1:06:25.9 0:15:07.2
18.
KLEIBEROVÁ Eliška
CZE 1:07:16.4 0:15:57.8
19.
MAGDALENA JAKLOVÁ Ema
Edie
CZE 1:07:25.9 0:16:07.2
20.
SIDHU Rupinder
GBR 1:07:35.3 0:16:16.6
21.
COMPOSTELLA Chiara
Argonauts
ITA 1:07:58.1 0:16:39.4
22.
ELLERT Eva
SWE 1:08:14.7 0:16:56.1
23.
BECKER Tanja
GER 1:09:12.8 0:17:54.1
24.
BUTLER Karen
None
USA 1:13:02.1 0:21:43.4
25.
MONOPOLI annalisa
ITA 1:17:55.4 0:26:36.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.