serie : serie logo

I feel Slovenia | Stage #3 - Tour of Slovenia

Virtual MTB
DATE :13.3.2021 PLACE  :Slovenia
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BRAJKOVIČ Jani
Adria Mobil Cycling Team
SLO 0:57:08.9 0:00:00.0
2.
HAHNENBRUCH Simon
Cycling Team Rhein-Main
GER 0:57:12.9 0:00:03.9
3.
PETR Jiří
Salomon/Suunto
CZE 0:57:21.0 0:00:12.0
4.
STEFFENS Julian
-
GER 0:58:09.9 0:01:00.9
5.
URBAN Filip
Hopman team Žatec
CZE 0:58:10.1 0:01:01.2
6.
FERNANDES Manuel
POR 0:58:32.1 0:01:23.1
7.
NÝČ Michal
Mondraker racing team
CZE 0:59:40.7 0:02:31.7
8.
GODEC Tom
SLO 0:59:46.5 0:02:37.5
9.
ROBINSON James
R2R CC
GBR 1:00:16.0 0:03:07.0
10.
UTTLEY Matthew
Team CLS
GBR 1:00:19.1 0:03:10.2
11.
DE BLOCK Ludwig
BEL 1:00:20.7 0:03:11.8
12.
STEIGERWALD Volker
IBC DIMB Racing Team
GER 1:00:44.3 0:03:35.3
13.
SANTOS Mário
Individual
POR 1:00:59.5 0:03:50.5
14.
IVANČIČ Marko
Lone rider
SLO 1:01:03.1 0:03:54.1
15.
ALEH Dubrounik
Audax club Lida
BLR 1:01:20.7 0:04:11.7
16.
JANKOWSKI Pawel
Starsky Cycling Club
POL 1:02:11.4 0:05:02.4
17.
WOŁODKO Grzegorz
POL 1:02:11.6 0:05:02.6
18.
OBERLI Thomas
bike2help.ch
SUI 1:02:11.7 0:05:02.7
19.
KŘOUSTEK Martin
FERODO Racing
CZE 1:02:11.7 0:05:02.8
20.
DOLNÍČEK Marek
Tufo Pardus Prostějov
CZE 1:02:12.1 0:05:03.1
21.
ŽAVBI Andrej
tuš
SLO 1:02:15.6 0:05:06.6
22.
BANASZEWSKI Wojciech
POL 1:02:44.0 0:05:35.0
23.
PEETERS Danny
BEL 1:02:44.2 0:05:35.2
24.
HELM Matthew
Lone wolf
GBR 1:02:47.1 0:05:38.2
25.
DE KERF Dominic
NED 1:02:51.0 0:05:42.1
26.
MAIER Christoph
Hilti gives virtual power ... :-)
GER 1:02:56.1 0:05:47.1
27.
BIGGERSTAFF Darryn
Boulder Centre for Orthopedics Cycling Team
USA 1:02:56.2 0:05:47.2
28.
LAMB William
CAN 1:02:57.0 0:05:48.0
29.
BENEDIK Jean-Philippe
FRA 1:03:00.3 0:05:51.3
30.
UHLÍŘ Vojtěch
CZE 1:03:25.0 0:06:16.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
POKI Roki ( Nikica)
SLO 1:06:58.4 0:00:00.0
2.
SCHWARZOVÁ Denisa
NATIVESPORT
CZE 1:12:09.1 0:05:10.6
3.
L Edyta
POL 1:14:13.2 0:07:14.7
4.
HUGHES Robyn
CAN 1:14:35.4 0:07:36.9
5.
RASOAZANABARY Emilienne
MAD 1:16:52.2 0:09:53.7
6.
SKOKOWSKA Beata
Gryfus Szczecin
POL 1:20:03.8 0:13:05.3
7.
BASSETT Carol
USA 1:20:36.2 0:13:37.8
8.
ORŠULÍKOVÁ Adéla
Sněhurka Team
CZE 1:24:22.9 0:17:24.4
9.
ROBITAILLE Martine
Rouvy Québec (RyQc)
CAN 1:24:30.4 0:17:31.9
10.
SHEUFELT Janice
Juneau Freewheelers
USA 1:24:30.6 0:17:32.1
11.
WALDREN Kristine
USA 1:25:49.4 0:18:50.9
12.
PEREIRA Silvia
NaDesmontes Cycling Spirit
POR 1:28:43.8 0:21:45.3
13.
LAURIA Ligia
BRA 1:29:28.0 0:22:29.5
14.
N K
GER 1:29:38.6 0:22:40.1
15.
WAGLEWISE echo
USA 1:29:57.4 0:22:58.9
16.
-MCGUIRE -Jessica
USA 1:34:07.1 0:27:08.6
17.
MEYET Courtney
Coeur Sports
USA 1:34:52.9 0:27:54.4
18.
M Umaa
USA 1:34:55.0 0:27:56.5
19.
MASON Caroyn
Pictou County Cycle
CAN 1:37:37.1 0:30:38.6
20.
BARABÉ Claudine
CAN 1:43:58.7 0:37:00.2
21.
WANTKE Karen
CAN 1:44:11.8 0:37:13.3
22.
DE MOISSAC Eve
CAN 1:50:42.0 0:43:43.5
23.
REINEMAN Sherie
GPC
USA 1:55:56.7 0:48:58.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.