serie : serie logo

Real Spring Classics - ASIA - Stage 2

Virtual MTB
DATE :2.4.2021 PLACE  :Asia
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
UTTLEY Matthew
Team CLS
GBR 0:30:16.3 0:00:00.0
2.
PEL Adam
Team Adam-Chris
NED 0:30:44.7 0:00:28.3
3.
PANCHENKO Egor
www.Cybro.bike
UKR 0:31:25.1 0:01:08.8
4.
GAUVIN Sylvain
FRA 0:32:02.3 0:01:46.0
5.
ENDERS Christian
GER 0:32:15.8 0:01:59.5
6.
MORTON John
BBJ Development Squad
GBR 0:32:31.2 0:02:14.9
7.
JONES Mark
FWRC
GBR 0:32:39.9 0:02:23.6
8.
FELIX Ricardo
BTT Botelhos
POR 0:32:48.6 0:02:32.3
9.
VALEEV Maxim
Ushakov Rowing
RUS 0:32:55.9 0:02:39.6
10.
KLAPPER Daniel
GER 0:32:57.6 0:02:41.2
11.
PIDER S.
SUI 0:33:00.2 0:02:43.9
12.
SANKAUSKAS Dovydas
Vilnius
LTH 0:33:22.5 0:03:06.1
13.
JEPHCOTT Dominic
GBR 0:33:25.7 0:03:09.4
14.
OBERLI Thomas
bike2help.ch
SUI 0:33:27.7 0:03:11.3
15.
GASCOYNE Paul
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach
GBR 0:33:28.9 0:03:12.6
16.
MATIFAS Roland
USA 0:33:29.7 0:03:13.4
17.
DEN OUDEN DJ
NED 0:33:34.4 0:03:18.1
18.
HÁJEK Honza
CZE 0:33:38.8 0:03:22.5
19.
SMITS Johan
The Dorkings
BEL 0:33:39.9 0:03:23.6
20.
BARRETT Murray
SNG 0:33:48.6 0:03:32.2
21.
VLIEGHE Jan
Raceperre
BEL 0:33:50.3 0:03:33.9
22.
GIEBEL Kenneth
DEN 0:33:56.3 0:03:39.9
23.
EVANS David
GBR 0:33:58.6 0:03:42.3
24.
RUSSELL Gregory
Team BBC
USA 0:34:21.2 0:04:04.9
25.
PLÜMER Matthias
Sa Calobra
GER 0:34:21.3 0:04:05.0
26.
SCHMID Low and Slow
QDDS - Quäl Dich Du Sau Racing Team
GER 0:34:22.2 0:04:05.8
27.
BOEUVE Christian
UNION COSNOISE SPORTIVE
FRA 0:34:22.5 0:04:06.2
28.
FABIAN Jiri
Kunratický mufloni
CZE 0:34:34.3 0:04:17.9
29.
BOLESLAWSKY Stephan
GER 0:34:34.4 0:04:18.0
30.
BERENGEA Aurel
Virtual Cycling Romania
ROM 0:34:45.8 0:04:29.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LENZ Tanja
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 0:37:00.2 0:00:00.0
2.
BRIGGS Stephanie
ZVP OPTO-RÉSEAU
CAN 0:37:57.8 0:00:57.5
3.
LADWIG Sabine
GER 0:38:07.8 0:01:07.5
4.
STRANNA Lene
NOR 0:39:16.8 0:02:16.5
5.
S Hana
Hanutri
SVK 0:39:36.1 0:02:35.9
6.
ZUNTI Michelle
Pictou County Cycle
CAN 0:39:44.1 0:02:43.8
7.
POLINKA Pavla
CZE 0:40:10.2 0:03:10.0
8.
LECH Monika
POL 0:40:16.9 0:03:16.7
9.
ORTIZ JJ
AUS 0:40:45.8 0:03:45.5
10.
ANYWHERE Nic
GBR 0:41:35.1 0:04:34.9
11.
ROBERTS Maxine
Team Portsmouth
USA 0:42:02.4 0:05:02.1
12.
PEREIRA Silvia
NaDesmontes Cycling Spirit
POR 0:42:14.4 0:05:14.1
13.
SIDHU Rupinder
CZE 0:43:06.7 0:06:06.4
14.
WUERTH Schnurlibautz
AUT 0:43:38.3 0:06:38.1
15.
STEVENS Rhonda
USA 0:43:43.4 0:06:43.1
16.
KNAPEN Carine
BEL 0:44:00.8 0:07:00.5
17.
SCHOBESBERGER Angelika
Team Mohrenwirt
AUT 0:44:09.5 0:07:09.2
18.
CLOUTIER Lyne
USA 0:45:11.5 0:08:11.3
19.
LOZIO Chiara
ITA 0:45:11.7 0:08:11.5
20.
MORGAN Mary
GBR 0:46:16.9 0:09:16.6
21.
MILLER Paula
Pictou County Cycle
CAN 0:46:45.8 0:09:45.5
22.
KING Steph
CZE 0:47:26.3 0:10:26.0
23.
OSORIO CANDELA Marisol
Grufit
COL 0:47:26.5 0:10:26.2
24.
MASON Caroyn
Pictou County Cycle
CAN 0:48:59.0 0:11:58.7
25.
LUNETTA Kathy
USA 0:49:03.1 0:12:02.8
26.
MOUNTZ Missy
Project Hero
USA 0:54:43.6 0:17:43.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.