RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:33:54.0 | 0:00:00.0 |
2. | ZEITHAMMER Martin |
Erste PREMIER PETR ČECH MTB |
CZE | 1:33:55.5 | 0:00:01.4 |
3. | TATÍČEK Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 1:33:59.0 | 0:00:04.9 |
4. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:34:36.5 | 0:00:42.4 |
5. | VOPAT Milan |
GHOST Team |
CZE | 1:35:09.8 | 0:01:15.7 |
6. | VLÁŠEK Michal |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:35:49.3 | 0:01:55.2 |
7. | GONDA Pavel |
Duratec Weil HotelTime |
CZE | 1:37:31.9 | 0:03:37.8 |
8. | SWÁROVSKÝ Michal |
CZE | 1:37:32.0 | 0:03:37.9 | |
9. | KOBLIC Radek |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:37:33.0 | 0:03:38.9 |
10. | MORÁVEK Tomáš |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:37:33.0 | 0:03:39.0 |
11. | HRACH Michal |
Erste PREMIER PETR ČECH MTB |
CZE | 1:37:33.5 | 0:03:39.4 |
12. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:37:38.0 | 0:03:43.9 |
13. | KLUCH Luboš |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:39:43.8 | 0:05:49.7 |
14. | HOLEC Radek |
Bikesport team mohelnice |
CZE | 1:39:44.0 | 0:05:49.9 |
15. | KOPEC Jiří |
Veřejná Sportovní Akademie z.s. |
CZE | 1:40:05.0 | 0:06:10.9 |
16. | SYKORA Mila |
CZE | 1:40:05.7 | 0:06:11.7 | |
17. | NÝČ Michal |
CZE | 1:40:06.5 | 0:06:12.4 | |
18. | HYŠPLER Robin |
Prodoli Racing Team |
CZE | 1:40:06.7 | 0:06:12.6 |
19. | MILERET Milan |
Shoptet |
CZE | 1:40:07.0 | 0:06:12.9 |
20. | SOPOUŠEK Vojtěch |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:40:19.0 | 0:06:25.0 |
21. | JANOČKO Ján |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:40:19.5 | 0:06:25.4 |
22. | ČÍŽEK Martin |
BSK racing |
CZE | 1:40:21.3 | 0:06:27.2 |
23. | ŘEHÁK Jiří |
CZE | 1:40:22.8 | 0:06:28.7 | |
24. | VÁLEK Václav |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:42:34.0 | 0:08:39.9 |
25. | ZIMA Ota |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:42:56.5 | 0:09:02.4 |
26. | NEUBAUER Radim |
Eleven Mercedes-Benz Mitas |
CZE | 1:42:58.0 | 0:09:04.0 |
27. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:42:59.5 | 0:09:05.5 |
28. | KŘIKAVA Jakub |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 1:43:14.0 | 0:09:20.0 |
29. | PECH M. |
CZE | 1:43:17.8 | 0:09:23.7 | |
30. | POLÍVKA Petr |
OMOSHOP.cz |
CZE | 1:43:21.0 | 0:09:27.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:45:20.3 | 0:00:00.0 |
2. | ČERNÁ Šárka |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:50:55.8 | 0:05:35.5 |
3. | SOPOUŠKOVÁ Mariana |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:54:41.3 | 0:09:21.0 |
4. | MAŤHOVÁ Andrea |
TJ Lokomotiva Nymburk |
CZE | 1:55:39.3 | 0:10:19.0 |
5. | MERTENOVÁ Kateřina |
Oplt Cycling Team |
CZE | 1:58:36.5 | 0:13:16.2 |
6. | NOVÁKOVÁ Veronika |
CZE | 1:59:01.5 | 0:13:41.2 | |
7. | BUBLÍKOVÁ Petra |
SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:59:57.5 | 0:14:37.2 |
8. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:59:57.5 | 0:14:37.2 |
9. | BĚLOUŠKOVÁ Eliška |
GHOST Team |
CZE | 2:04:55.0 | 0:19:34.7 |
10. | PAVLATOVÁ Alena |
CZE | 2:06:49.0 | 0:21:28.7 | |
11. | MATOUŠKOVÁ Markéta |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 2:08:30.5 | 0:23:10.2 |
12. | MÜLLEROVÁ Ivana |
LO Mladá Boleslav |
CZE | 2:10:30.0 | 0:25:09.7 |
13. | BŘEZINOVÁ Ivana |
Future Cycling |
CZE | 2:11:36.5 | 0:26:16.2 |
14. | ČURDOVÁ Karolina |
CZE | 2:12:14.8 | 0:26:54.5 | |
15. | ŽÁČKOVÁ Jana |
BSK racing |
CZE | 2:12:35.5 | 0:27:15.2 |
16. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:12:43.3 | 0:27:23.0 |
17. | JARNÍKOVÁ Jitka |
CZE | 2:13:04.5 | 0:27:44.2 | |
18. | MRKVIČKOVÁ Marie |
CZE | 2:13:22.3 | 0:28:02.0 | |
19. | KOZLOVÁ Simona |
CZE | 2:13:29.3 | 0:28:09.0 | |
20. | PÝCHOVÁ Petra |
Na jedno |
CZE | 2:13:58.6 | 0:28:38.2 |
21. | KURKOVÁ Natálie |
CZE | 2:14:11.3 | 0:28:51.0 | |
22. | ŠVECOVÁ Eva |
CZE | 2:14:45.5 | 0:29:25.2 | |
23. | ANTROPIUSOVÁ Šárka |
Marvel team Obecnice |
CZE | 2:15:55.8 | 0:30:35.5 |
24. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 2:19:12.6 | 0:33:52.2 |
25. | MICHLOVÁ Veronika |
CZE | 2:19:36.8 | 0:34:16.5 | |
26. | ŠEFLOVÁ Adéla |
Horalka a Tatranka |
CZE | 2:19:54.1 | 0:34:33.7 |
27. | HLINĚNÁ Kateřina |
NH Car |
CZE | 2:20:44.6 | 0:35:24.2 |
28. | MATOUŠKOVÁ Michaela |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 2:22:54.1 | 0:37:33.7 |
29. | KUČÍRKOVÁ Petra |
Greyhound Racing Team |
CZE | 2:27:12.6 | 0:41:52.2 |
30. | SLADKOVÁ Jana |
Stage 50 |
CZE | 2:30:03.3 | 0:44:43.0 |
Races in series
- Author 50 Český ráj
- Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON
- Author 50 Bezděz
- AUTHOR Král Šumavy MTB 2018 - memoriál Františka Šraita / MČR XCM
- International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018
- Aimtec Open Race
- Vinařská 50 Author Znovín Cup
- Lahofer Author Cup
- Author Šela Maraton
- Author Valtické Cyklobraní
- ČT Author Cup