serie : ČSOB Zimná séria 2020/2021 - virtuál

ČSOB zimná séria 2020/2021 - virtuálne behy4

Running
DATE :10.2.2021 PLACE  :SR

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
POLÁK Juraj
3NT Bratislava
SVK 0:16:23 0:00:00
2.
ZIMMERMANN Marián
Pro-body
SVK 0:16:40 0:00:17
3.
ŠVAJDA Gabriel
#ajlavrun
SVK 0:16:51 0:00:28
4.
DÖMÉNY Ján
#coachjanciteam
SVK 0:17:06 0:00:43
5.
NOVÁK Erik
AC Stavbár Nitra
SVK 0:17:45 0:01:22
6.
BOGDÁNYI Ľuboš
Galantská elita/Slovan Duslo Šaľa
SVK 0:17:49 0:01:26
7.
BIELY Peter
AC Stavbár Nitra
SVK 0:18:11 0:01:48
8.
HUTKA Dominik
SVK 0:18:19 0:01:56
9.
BEBJAK Andrej
Tri2fly
SVK 0:18:35 0:02:12
10.
FÜLÖP Peter
BTK Veľký Biel
SVK 0:18:56 0:02:33
11.
KRÁL Pavol
Volkswagen Slovakia
SVK 0:18:56 0:02:33
12.
HÁJEK Tomáš
Kovalcuk_team
SVK 0:19:13 0:02:50
13.
SAUER Timur
AC Stavbár Nitra
SVK 0:19:21 0:02:58
14.
HRUBŠA Samuel
SVK 0:19:25 0:03:02
15.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon team
SVK 0:19:26 0:03:03
16.
VESELÝ Ján
SVK 0:19:28 0:03:05
17.
BEBJÁK Ivan
SVK 0:19:40 0:03:17
18.
HALGAŠ Ľuboš
BEŽME BEŽNE
SVK 0:19:46 0:03:23
19.
NÔTA Lukáš
SVK 0:20:08 0:03:45
20.
LANGER Stefan
WEEKLY LONG RUN - Team Ausdauercoach
AUT 0:20:17 0:03:54
21.
MAKUŠA Milan
SVK 0:20:23 0:04:00
22.
ADAMOVIČ Ján
SVK 0:20:35 0:04:12
23.
ĎURÍČEK Martin
TRIMOOD
SVK 0:20:50 0:04:27
24.
HUPKO Štefan
AK Bojničky
SVK 0:20:56 0:04:33
25.
PRŠEK Henrich
AK Bojničky
SVK 0:20:58 0:04:35
26.
GÖRNER Tomáš
DANUBE RUNNERS
SVK 0:21:00 0:04:37
27.
GERŽA Peter
MYSB
SVK 0:21:00 0:04:37
28.
MARŠAL Marek
markusicek
SVK 0:21:15 0:04:52
29.
HONEC Martin
KolagenDrink.sk
SVK 0:21:16 0:04:53
30.
KRESÁNEK Miroslav
SVK 0:21:22 0:04:59
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZAJÍČKOVÁ Soňa
Kovalcuk_team; sheruns
SVK 0:18:32 0:00:00
2.
LOVRANTOVA Katarina
Salomon Slovakia
SVK 0:18:39 0:00:07
3.
PUKALOVIČOVÁ Petra
SHEruns
SVK 0:19:15 0:00:43
4.
WILLWÉBEROVÁ Magda
SHEruns
SVK 0:19:59 0:01:27
5.
BEZÁK LOVISEK Judit
SVK 0:20:14 0:01:42
6.
KASOVÁ Katarína
@coachjanci
SVK 0:20:35 0:02:03
7.
ZAHRADNÍČKOVÁ Hana
AC Stavbár Nitra
SVK 0:20:37 0:02:05
8.
ŠTRBOVÁ Barbora
AC Stavbár Nitra
SVK 0:21:07 0:02:35
9.
BAČÍKOVÁ Kristína
Maratón Club Jablonové
SVK 0:21:23 0:02:51
10.
ERDÉLYIOVÁ Zuzana
BEŽME BEŽNE
SVK 0:22:07 0:03:35
11.
ŠVÁROVÁ Vanessa
Magazín Radar
SVK 0:22:25 0:03:53
12.
MAJERČÁKOVÁ Katarína
Yogi tím
SVK 0:22:26 0:03:54
13.
VÉGHOVÁ Emília
Želiezovce
SVK 0:22:26 0:03:54
14.
LINCOLN Jennifer
USA 0:22:50 0:04:18
15.
GOMBOŠOVÁ Sára
SVK 0:23:07 0:04:35
16.
POMAJBOVA Maria
SVK 0:23:09 0:04:37
17.
CHORVATOVIČOVÁ Mária
SVK 0:23:28 0:04:56
18.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:23:29 0:04:57
19.
SIMONICSOVÁ Eva
Nesvady
SVK 0:23:44 0:05:12
20.
HUDÁKOVÁ Ivona
Kovalcuk_team
SVK 0:23:49 0:05:17
21.
SIMONICSOVÁ Ulrika
Nesvady
SVK 0:23:53 0:05:21
22.
ŠUPKOVÁ Lucia
SVK 0:23:55 0:05:23
23.
KARABOVÁ Blanka
BK Slávia Veľký Krtíš
SVK 0:24:05 0:05:33
24.
POMORSKA Katarina
SVK 0:24:11 0:05:39
25.
TÓTHOVÁ Andrea
SVK 0:24:13 0:05:41
26.
ADAMKOVIČOVÁ Bianka
SVK 0:24:15 0:05:43
27.
RAKOVÁ Karin
SVK 0:24:15 0:05:43
28.
HORINOVÁ Denisa
SVK 0:24:28 0:05:56
29.
KÁTLOVSKÁ Silvia
Triathlon Mood
SVK 0:24:36 0:06:04
30.
ODELGOVÁ Silvia
MARAS team
SVK 0:24:37 0:06:05
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MURGAŠ Miroslav
Run For Fun
SVK 0:36:00 0:00:00
2.
PÁLENÍK Matej
BK Pyxida
SVK 0:36:10 0:00:10
3.
BURZA Michal
Bernohysk
SVK 0:36:24 0:00:24
4.
KOSTKA Michal
Dúbravskí bežci
SVK 0:37:01 0:01:01
5.
ŽAJDLÍK Robert
AK Veterán Bratislava
SVK 0:37:14 0:01:14
6.
ŠMÝKAL Mário
AK Baník Prievidza
SVK 0:38:50 0:02:50
7.
HLAVATA Milan
Telekom Running Team
SVK 0:39:03 0:03:03
8.
BOBALIK Dominik
SVK 0:39:11 0:03:11
9.
JURAN Martin
Run For Fun
SVK 0:39:15 0:03:15
10.
MACH Ján
SVK 0:40:21 0:04:21
11.
MIKO Peter
Bežíme čo to dá
SVK 0:40:44 0:04:44
12.
DROZD Roman
SVK 0:41:11 0:05:11
13.
BUČÁK Marian
Kovalcuk_team
SVK 0:41:19 0:05:19
14.
BILIK Michal
SVK 0:41:49 0:05:49
15.
MIŠÍK Igor
G-Force
SVK 0:42:36 0:06:36
16.
KUBOSEK Peter
Hlavice
SVK 0:42:44 0:06:44
17.
FUMAČ Peter
SVK 0:42:49 0:06:49
18.
PENZEŠ Lukáš
SVK 0:43:14 0:07:14
19.
HANZEL Štefan
Maratón Club Jablonové
SVK 0:43:30 0:07:30
20.
DOČÁR Miroslav
SVK 0:43:35 0:07:35
21.
OTTINGER Tomáš
SVK 0:43:56 0:07:56
22.
POLÁČEK Dávid
ŠKŠOG NR
SVK 0:43:58 0:07:58
23.
MIKOLKA Michal
Rajeckí basketbalisti
SVK 0:44:19 0:08:19
24.
SELKO Boris
Telekom Running Team
SVK 0:44:19 0:08:19
25.
PLÁŠEK Boris
Bežíme čo to dá
SVK 0:44:41 0:08:41
26.
KORDOŠ Miroslav
SVK 0:44:56 0:08:56
27.
NYÉKI Ladislav
SVK 0:44:56 0:08:56
28.
NOVÁK Miroslav
BILLA
SVK 0:44:58 0:08:58
29.
HORNIAK Mário
Machulince
SVK 0:45:02 0:09:02
30.
BENČA Ľubomír
LKLH
SVK 0:45:05 0:09:05
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
OTOCKOVA Romana
SVK 0:44:28 0:00:00
2.
ŠVARCOVA Hana
DANUBE RUNNERS
SVK 0:44:30 0:00:02
3.
UŠIAKOVÁ Monika
Bratislava Runners
SVK 0:44:55 0:00:27
4.
BEBJÁKOVÁ Kristína
SVK 0:46:17 0:01:49
5.
STOLIČNÁ Zuzana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:46:41 0:02:13
6.
MATÚŠOVÁ Zuzana
SVK 0:46:57 0:02:29
7.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:47:31 0:03:03
8.
TOMAŠČÍKOVÁ Zuzana
SVK 0:47:47 0:03:19
9.
RAKYTA-KOMENDAK Barbora
SVK 0:47:52 0:03:24
10.
RYCHTÁRIKOVÁ Beáta
SVK 0:48:31 0:04:03
11.
SLIMAKOVA Denisa
SVK 0:49:19 0:04:51
12.
SCHITTENHELM Andrea
SVK 0:49:25 0:04:57
13.
KARPJÁKOVÁ Diana
MARAS team
SVK 0:49:44 0:05:16
14.
MALACHOVA Lucia
SVK 0:50:21 0:05:53
15.
OSUSKÁ Miriam
porád mám nervy
SVK 0:50:57 0:06:29
16.
SKLENKOVÁ Ivana
SVK 0:52:03 0:07:35
17.
BOHÁČOVÁ Andrea
Keď dobehnem som dobrá
SVK 0:52:34 0:08:06
18.
PASTUCHOVÁ Lucia
porád mám nervy
SVK 0:53:13 0:08:45
19.
KOČÍŠKOVÁ Monika
toRun Stará Turá
SVK 0:53:34 0:09:06
20.
HARGAŠOVÁ Veronika
SVK 0:53:52 0:09:24
21.
KOPÁLOVÁ Stanislava
SVK 0:53:59 0:09:31
22.
KARABČÍKOVÁ Helena
Madunice
SVK 0:53:59 0:09:31
23.
OLEJKOVÁ Gabriela
HRÁME ĎALEJ !!! :-)
SVK 0:54:02 0:09:34
24.
OTRUBOVÁ Anna
SVK 0:54:03 0:09:35
25.
ROZSOVA Eva
SVK 0:54:08 0:09:40
26.
FANDELOVÁ Ingrid
Bežíme čo to dá
SVK 0:54:17 0:09:49
27.
KRAJČOVIČOVÁ Linda
SVK 0:54:26 0:09:58
28.
URBANOVÁ Martina
SVK 0:54:49 0:10:21
29.
KAŠŠOVICOVÁ Barbora
SVK 0:54:56 0:10:28
30.
OZORÁKOVÁ Lilla
SVK 0:55:37 0:11:09

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.